Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pad ruskog aviona u Siriji

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 364228 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji25.11.2015. u 19:45 - pre 102 meseci
Ja ti kazem da sigurno nije tako. Ljudi pod bagrom misle na ove "Alan's Snackbar" karaktere. Tj. dosta im je vishe tog razvlacenja sa terorizmom koji ocigledno buja. To je receno u afektu.
 
Odgovor na temu

Homer J. Simpson
Zombilend

Član broj: 307921
Poruke: 688



+923 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji25.11.2015. u 19:52 - pre 102 meseci
Nema tu afekta i nije to jedini komentar tog tipa na tu temu , a sa istim/slicnim procentima podrske.
To su kompleksi , licemerje , ubermench sindrom , nacizam , rasizam , glupost , psiho/sociopatija i sl.
 
Odgovor na temu

mrle011

Član broj: 330833
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+99 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji25.11.2015. u 21:16 - pre 102 meseci
Da li ima nekoga ko posle obaranja ruskog aviona smatra da Turska ne podržava ISIS?
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji25.11.2015. u 21:33 - pre 102 meseci
''YOU ARE APPROACHING TURKISH AIRSPACE''

https://www.youtube.com/watch?v=subNDl0FFl0

Lepo se cuje na 0:43

 
Odgovor na temu

mrle011

Član broj: 330833
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+99 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji25.11.2015. u 21:45 - pre 102 meseci
Približavate te turskom vazdušnom prostoru nije isto što i nalazite se u turskom vazdušnom prostoru. Oborili su avion zato što im se približio? Sumnjam da je ovaj snimak autentičan, a još više sumnjam u zdrav razum onoga koji je to montirao.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji25.11.2015. u 22:21 - pre 102 meseci
Ma upozorili su ih, imaju snimak!!
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji25.11.2015. u 22:31 - pre 102 meseci
Ma ljudi, avion je oboren iznad Sirijskog vazdusnog prostora. Dakle, nije uopste bio u Turskom vazdusnom prostoru kad je oboren. USA kaze da je "povreda vazdusnog prostora" trajala 5 sekundi, a Turci 17 sekundi, Rusi da avion nikad nije usao u Turski vazdusni prostor. Da je bila povreda i 15 minuta (a ne sekundi), avion je prestao da bude pretnja (a pritom uopste to nije ni bio), kad se vratio u Sirijski prostor, i to okrenut ledjima leteo ka svojoj bazi. Ne moze prostije.

Takodje oni imaju potpisan sporazum sa NATO, o nacinima reshavanja ovakvih situacija, i vidovima komunikacije kako bi se izbegli ovakvi incidenti. Nista od toga nije ispostovano. Zato je avion i leteo sam, bez pratnje, racunajuci da nema ko da ga obara.

Trece, ja ne cujem da su oni rekli pucacemo... ili ushao si u Turski vazdusni prostor, pucacemo.

Ovo je toliko providno, i toliko planirano, da je to strasno. Jedino pitanje je, kome odgovara dodatno zaostravanje situacije i moguci rat.

...
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji25.11.2015. u 23:04 - pre 102 meseci
Citat:
Homer J. Simpson:
Nema tu afekta i nije to jedini komentar tog tipa na tu temu , a sa istim/slicnim procentima podrske.
To su kompleksi , licemerje , ubermench sindrom , nacizam , rasizam , glupost , psiho/sociopatija i sl.


Znam da se može naći gomila sličnih komentara. To je rezultat ne promišljenosti a, i afekat svakako ima uticaja u tome. Mediji uveliko doprinose tome. Imaš gomilu badala koje će napisati svašta bez mnogo razmišljana. Nije to problem Srbije. Ako bi listali francuske društvene mreže siguran sam da bi našli na slične komentare.
Mislim da dobar deo ljudi u Srbiju shvata sve to sa rezrvom i ne piše ovakve glupsti.

Nešto razmišljam. Kada postavite pitanje ko ima koristi od obaranja ruskog aviona? Ameri su posle 9.11. imali podržku nacije za 10g rata. Francuzi su posle ovih terorističkih napada sigorno dobili podršku javnosti za ratna dejstva.
Isto tako ne vidm zašto bi prosečan Rus bio raspoložen da njegova zemlja ide i baca bombe po tamo nekoj Siriji i pritom troži novac iz budžeta koji on puni.
E pa posle ovog verujem da se raspoloženje promenilo.

Ne znam kakvo je raspoloženje ruske javnosti povodom akcija u Sirji. Do sada nisam nikada razmišljao o tome. Nakako mi se nemetao zaključak da Rusi u većini bezuslovno podržavaju vladu i vojne akcije. Ovo me je navelo da se doblje zapita.
Uvek sam dovodio u pitanje akcije NATO i koliki procenat gradjana članica ne odobrava to ali, o Rusiji nisam do sad razmižljao na taj način. Do duše nisu ni imali nešto mnogo ratnih pohoda.


[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 26.11.2015. u 00:14 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Power Manager

Član broj: 331293
Poruke: 80



+76 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji25.11.2015. u 23:29 - pre 102 meseci
Mislim da ste svi ucesnici mokri pod pazuhom, -od kolicine ulozene Energije i od

--od Vase "Borilacke NE-Vestine"

Sutra je novi dan, ali VI nastavljate.
( Nemoj neko da nedostaje, da se ne javite sad ili da izostanete sa komentima)

:-)
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji25.11.2015. u 23:35 - pre 102 meseci
Citat:
dusanboss

Ne znam kakvo je raspoloženje ruske javnosti povodom akcija u Sirji. Do sada nisam nikada razmišljao o tome. Nakako mi se nemetao zaključak da Rusi u većini bezuslovno podržavaju vladu i vojne akcije. Ovo me je navelo da se doblje zapita.
Uvek sam dovodio u pitanje akcije NATO i koliki procenat gradjana članica ne odobrava to ali, o Rusiji nisam do sad razmižljao na taj način. Do duše nisu ni imali nešto mnogo ratnih pohoda.


[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 26.11.2015. u 00:14 GMT+1]


Podrska ruskoj vojnoj akciji je preko 100%, procene kazu oko 102,75%. Ovih 2,75% su "Mali Rusi" iz Srbije, moramo i njih brojati da im ne propadne ulozeni trud i potreseno vreme na velicanje Rusije. Zamisli da im se ne prizna minuli rad.

Imam jedno pitanje za upucene u " Rusko pitanje", kad su Rusi okupirali i prisvajali Krim bilo je nekih dobrovoljaca iz Srbije koji su navodno pomagali Rusima da prisvoje Krim, da li imate informacije da li je neko iz Srbije poleteo da da podrsku Rusima u Siriji?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji25.11.2015. u 23:50 - pre 102 meseci
Citat:
Power Manager:
Mislim da ste svi ucesnici mokri pod pazuhom, -od kolicine ulozene Energije i od

--od Vase "Borilacke NE-Vestine"

Sutra je novi dan, ali VI nastavljate.
( Nemoj neko da nedostaje, da se ne javite sad ili da izostanete sa komentima)

:-)


Problem kod visokog pritiska je u tome sto se ne moze sniziti belim lukom, jedino pomazu nemacke metode lecenja gde se pacijentu " odkine glava" i promeni licni opis. Jedini nacin da lek zataji je kad Nemac ne prepozna pacijenta, ali zato postoji sluzba osmatranja i javljanja.
 
Odgovor na temu

Power Manager

Član broj: 331293
Poruke: 80



+76 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji26.11.2015. u 00:10 - pre 102 meseci
Tako je u UK-?

Bas i ne volem,,,taj ritam, Ostani Ti tamo...za na vek....bar toliko da ti damo 40 dana

Vise mi prija onaj Germansky, što ima : ü. ö .ß, ä, ______

Taj tvoj mi frigidno deluje, a i Ribe su kao kostur--

-samo nedostaju AA- baterije da umetnes,
pa da "Kostur " sam ode u Magacin na odmor, do ponedeljka.....

[Ovu poruku je menjao Power Manager dana 26.11.2015. u 01:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mrle011

Član broj: 330833
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+99 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji26.11.2015. u 05:29 - pre 102 meseci
Da li bi Rusi mogli da angažuju Konjoslava da pere sudove, skuplja lišće ili nešto slično?
Pitanje za Konjoslava, da li bi išao kada bi ti Rusi ponudili posao?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.ip.telfort.nl.



+7177 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji26.11.2015. u 08:00 - pre 102 meseci
Citat:
Otto23:
Ma ljudi, avion je oboren iznad Sirijskog vazdusnog prostora. Dakle, nije uopste bio u Turskom vazdusnom prostoru kad je oboren. USA kaze da je "povreda vazdusnog prostora" trajala 5 sekundi, a Turci 17 sekundi, Rusi da avion nikad nije usao u Turski vazdusni prostor. Da je bila povreda i 15 minuta (a ne sekundi), avion je prestao da bude pretnja (a pritom uopste to nije ni bio), kad se vratio u Sirijski prostor, i to okrenut ledjima leteo ka svojoj bazi. Ne moze prostije.

Takodje oni imaju potpisan sporazum sa NATO, o nacinima reshavanja ovakvih situacija, i vidovima komunikacije kako bi se izbegli ovakvi incidenti. Nista od toga nije ispostovano. Zato je avion i leteo sam, bez pratnje, racunajuci da nema ko da ga obara.

Trece, ja ne cujem da su oni rekli pucacemo... ili ushao si u Turski vazdusni prostor, pucacemo.

Ovo je toliko providno, i toliko planirano, da je to strasno. Jedino pitanje je, kome odgovara dodatno zaostravanje situacije i moguci rat.

...


Ti si bio u avionu i znas tacno sta se desavalo?

Wow, ne samo da znas sta se prica "ispod stola" u Briselu, Moskvi, Vasingtonu - nego imas i natprirodne moci teleprisustva.

Doduse propustio si da Turci vec nedeljama ulazu zalbe na krsenje njihovog vazdusnog prostora od strane Rusije. Ali Turci lazu ili su deo zavere protiv Rusa a Rusi su u pravu i dobri momci, to smo vec ustanovili i pre dogadjaja.

Ili to, ili trolujes za medalju.

Probaj jos 100 puta da svoje hipoteze proturis kao fakte, mozda ti i prodje, ali kad bi se zezali.

Btw, zanimljiva ta atomska bomba koju bi roknuli na Siriju i koja bi eliminisala samo te snackbar teroriste. Neverovatno kako brzo mega zabrinuti i moralisti posezu za masovnim unistenjem zivota. Afekt, sta ces...
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji26.11.2015. u 08:14 - pre 102 meseci
Znam ono sto su Turci napisali u izvestaju za UN... a tu lepo pishe 17 sec. Kao i ono sto su Ameri rekli analizom infracrvenih bljeskova i sto ni jedna strana ne spori, a to je, da je avion oboren u Sirijskom vazdustnom prostoru. Jedini ko protura hipoteze si ti - jer sam ja naveo ono sto su suprotne strane u sukobu/ili od "interesa" rekle u ovom slucaju. To sad moze nekome da se nesvidja... pa da pokusava to da svali na neko trolovnje i svadjalacki pijacni recnik... da spinuje... ali ne vredi, na kraju - cinjenice su cinjenice. Ili mozda svi lazu, ali ti znas bolje od njih?

I da, pre nekogo sto planes, mozda bi bilo dobro da ipak procitas poruke do kraja... cistio da ne nepricas o stvarima koje nisu recene - nekakvim nuklearkama i sl.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji26.11.2015. u 08:24 - pre 102 meseci
Citat:
Power Manager:
Tako je u UK-?

Bas i ne volem,,,taj ritam, Ostani Ti tamo...za na vek....bar toliko da ti damo 40 dana :-)

Vise mi prija onaj Germansky, što ima : ü. ö .ß, ä, ______

Taj tvoj mi frigidno deluje, a i Ribe su kao kostur--

-samo nedostaju AA- baterije da umetnes,
pa da "Kostur " sam ode u Magacin na odmor, do ponedeljka.....

[Ovu poruku je menjao Power Manager dana 26.11.2015. u 01:35 GMT+1]



Kaze Dimkovic samo da popije kafu pa ce nekim Trikom da te Fiksira, a mozda ti i dan dan zivota.
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji26.11.2015. u 08:28 - pre 102 meseci
Konjislave, opet ti se pokvarila tastatura. Jesam li te lepo posavetovao da ne pišeš više ništa?
about:networking
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji26.11.2015. u 08:29 - pre 102 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:

Ti si bio u avionu i znas tacno sta se desavalo?

Wow, ne samo da znas sta se prica "ispod stola" u Briselu, Moskvi, Vasingtonu - nego imas i natprirodne moci teleprisustva.

Doduse propustio si da Turci vec nedeljama ulazu zalbe na krsenje njihovog vazdusnog prostora od strane Rusije. Ali Turci lazu ili su deo zavere protiv Rusa a Rusi su u pravu i dobri momci, to smo vec ustanovili i pre dogadjaja.

Ili to, ili trolujes za medalju.

Probaj jos 100 puta da svoje hipoteze proturis kao fakte, mozda ti i prodje, ali kad bi se zezali.

Btw, zanimljiva ta atomska bomba koju bi roknuli na Siriju i koja bi eliminisala samo te snackbar teroriste. Neverovatno kako brzo mega zabrinuti i moralisti posezu za masovnim unistenjem zivota. Afekt, sta ces...

Dimkoviću, ne troluj! Šta ti to znači "ti si bio u avionu i znaš tačno šta se dešavalo"? Ako neko piše o stvarima o kojima nema lično iskustvo, onda si to ti. Tako i u ovoj temi učestvuješ a siguran sam da nemaš ništa više podataka od nas ostalih koji pratimo novine, TV i forume. Ali te, izgleda, mnogo svrbi kada neko kritikuje zapadne pulene.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji26.11.2015. u 08:40 - pre 102 meseci
Opa, Dimkovicu, sad ce "Mali Rusi" da te proglase trolom, da te osudi komitet, pa u Sibir.

Jedino "Mali Rusi" govore istinu, jedino oni imaju pravilno sagledavanje stvar, jedino oni znaju sta se desava u Siriji i jedino oni znaju kako je na zapadu koji su videli na razglednicama, tako da nema potrebe da pruzas otpor i mozes se mirno sloziti da su Turci oborili ruski avion negde oko Damaska.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: Pad ruskog aviona u Siriji26.11.2015. u 08:42 - pre 102 meseci
Mislim da nisam ja taj koji ne vidi da nema pojma.

Neki ne samo da ne vide da nemaju pojma, vec bi pobili sve sto se mrda.

Kako brzo nestane lazna maska morala, dok si rekao "ideoloska ostrascenost".
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pad ruskog aviona u Siriji

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 364228 | Odgovora: 1822 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.