Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije

elitemadzone.org :: MadZone :: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije

Strane: << < .. 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 281882 | Odgovora: 1804 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 07:08 - pre 80 meseci
Citat:
Braxi:
sve sto kazem na ovom forumu je uvek tacno.



Izmisli su psiholozi i strucni naziv za ovakvo stanje:

https://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger_effect

In the field of psychology, the Dunning–Kruger effect is a cognitive bias wherein persons of low ability suffer from illusory superiority, mistakenly assessing their cognitive ability as greater than it is. The cognitive bias of illusory superiority derives from the metacognitive inability of low-ability persons to recognize their own ineptitude.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 07:58 - pre 80 meseci
Citat:
Steve Lonmo: Kao drugo - lažeš. Lažeš da su "crveni bez sudjenja streljali", a na samom linku koji si ostavio lepo i jasno piše "informacije o nestalim i ubijenim licima".
Zašto lažeš? Koga pokušavaš da slažeš? Koja je tvoja ciljna grupa?

Gde su nestali, odneli ih svemirci, poplava ?

Kao sto sam rekao, ovo je jedinstven organizovan zlocin u svetu po tome sto je vecina stradalih bila na spisku za streljanje. Nije bilo procesa ni sudjenja.

Koliko su Nemci streljali ljudi u Srbiji ?

 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 08:13 - pre 80 meseci
@dejanet - iz kog si ti filma ispao majke ti...

Pa Nemci i njihove kvislinske tvorevine su doneli rasne zakone i napravile koncentracione logore i nezapamcene zlocine na ovim teritorijama. Nije da jedan zlocin moze da pravda drugi, i svakako su mnogi nevini stradali zbog politickih pogleda ili sto se komsiji dopala njegova njiva, za vreme JBT-a, ali svaka uporedba da stanjem za vreme nemacke okupacije je u najmanju ruku perverzna...

Na kraju ce ispasti da su nas Nemci spasavali od partizana...
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 08:16 - pre 80 meseci
Citat:
bananaphone:
Citat:
Braxi:
sve sto kazem na ovom forumu je uvek tacno.



Izmisli su psiholozi i strucni naziv za ovakvo stanje:

https://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger_effect

In the field of psychology, the Dunning–Kruger effect is a cognitive bias wherein persons of low ability suffer from illusory superiority, mistakenly assessing their cognitive ability as greater than it is. The cognitive bias of illusory superiority derives from the metacognitive inability of low-ability persons to recognize their own ineptitude.


kad sam rekao9 da je sve sto kazem na ovom forumu tacno nisam mislio da sam najpametniji covek na ovom forumu vec da baratam sa cinjenicama. Za razliku od tebe koji neke licne fantazije pokusava da predstavi kao cinjenice!

Npr ti si uzeo da se svadjas, jeli Tito drzao vlast u svojim rukama posle 1970 ili ne, a kao primer poredis ga sa svojim dedom, ej ! A pored toga ubedjen si da nije drzao vlast kao da si mu sedeo u krilu i gledao sta se desava.

Sa druge strane ja ti predocavam cinjenice, i to snimak licnog lekara iz cega se vidi da se on za sve pitao do samog kraja. Takodje, Tito od 1970 ne samo da nije bio skrajnut vec je bio itekako ziv i aktivan. 1971. se sam obracunao sa MASPOK-om tek da im dokaze da je ziv. Itekako ziv. Zatim sa liberalima 1972 u Srbiji. Doneo ustav 1974. putovao po svetu na razne konferencije....

Pa sad ti vidi na koga se odnosi taj Krugerov efekt. Na mene ili tebe ? Naravno, svestan sam ja da je medju Srbima uvek bilo tesko govoriti o cinjenicama, a cenjeni su bili ljudi koji fantaziraju. Koji nas vec 70 godina uce kako ce propasti zapad, a zapravo je isitok propao (i to ej cinjenica) itd itd itd Zato je realne i trezvene ljude uvek trebalo pljunuti, vredjati, diskvalifikovati...

To je tvoj posao banana.

-----

Kad sam rekao da na svim forumima dezuraju Rusi i komunisti nisam znao da ce biti tako temeljni u propagandi kao ovaj gore novoregistrovani klon-bot.

 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 08:37 - pre 80 meseci
Citat:
@bananaphone:...Pa Nemci i njihove kvislinske tvorevine su doneli rasne zakone i napravile koncentracione logore i nezapamcene zlocine na ovim teritorijama...

Mene zanimaju cifre. Srbija je jedina bila okupirana od bivse SFRJ.

Mislim da je Tito imao velik problem kod Vilija Branta kada je dosao po ratnu odstetu, jer mu je ovaj nije priznao nasa medjusobna klanja.
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 08:38 - pre 80 meseci
@Braxi - mislim da sam konacno shavtio, 100% si u pravu, i to je ono zbog cega se zlopatim!!!

Onaj koji pokusava da dokaze ili raspravlja nesto sa covekom koji po sopstvenom samo-saznjaju priznaje "sve sto kazem na ovom forumu je uvek tacno" moze da bude samo budala i idiot.


P.S. Posto sumnjam da si razumeo prethodni tekst, da ti pojasnim, ovo "budala i idiot" se odnosi na mene.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 08:43 - pre 80 meseci
:-rolleyes
 
Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 08:59 - pre 80 meseci
Citat:
dejanet:
Citat:
@bananaphone:...Pa Nemci i njihove kvislinske tvorevine su doneli rasne zakone i napravile koncentracione logore i nezapamcene zlocine na ovim teritorijama...

Mene zanimaju cifre. Srbija je jedina bila okupirana od bivse SFRJ.

Mislim da je Tito imao velik problem kod Vilija Branta kada je dosao po ratnu odstetu, jer mu je ovaj nije priznao nasa medjusobna klanja.


Cifre bez konteksta i sireg razumevanja na sta se te cifre odnose nemaju nikakav pa ni istorijski znacaj. Umesto da se pozabavis ovim sto je Steve Lonmo napisao i kazes - ovo nije tacno zbog toga i toga, ti kazes generalnu floskulu "gde su nestali - odneli ih svemirci" i krenes sa nemogucim poredjenjem - okupacijom nemackih snaga tadasnje Jugoslavije sa vladavinom JBT-a posle WW2.

Srbija kao drzava nije postojala pre napada Nemackih okupacionih snaga. Postojala je Jugoslavija, Nemacka nije napala i okupirala Srbiju, nego Jugoslaviju u cijem sastavu je bila i Srbija, razbila je teritoriju Jugoslavije na nekoliko kvislingskih drzavica i uspostavila okupacionu vlast, rasne zakone i koncentracione logore.

Kao sto sam rekao svako poredjenje tog perioda sa periodom posle rata je u najmanju ruku perverzija prvog reda, i da pomenem ponovo, nikakvi zlocini Nemaca ne daju amnestiju zlocinima pocinjenim od strane partizana, samo smatram da je poredjenje ta dva perioda potpuno van pameti...
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 09:08 - pre 80 meseci
[/quote]
Nije on "zgeknuo" (je l' to neki izraz sa Ravne gore ili iz emigrantskih kafana grada Čikaga?), nego je umro u svojoj zemlji, na mestu predsednika, a ne u egzilu kao izbegli pa prognani "prestolonaslednik", i otišao je u legendu, kao Gandi, De Gol ili Džordž Vašington. O kakvoj ropotarnici prošlosti govoriš kada i sada, tolike decenije posle Tita o njemu diskutuju i domaća i strana javnost?[/quote]


Definisi 'svoja zemlja' - gde je taj laznjak rodjen uopste? Njega je najverovatnije Kominterna sa laznim identitetom implantirala u vodju KPJ. Prvo da to rascistimo, pa onda nastavljamo pricu..


Diskutuje se o Hitleru vec decenijama, i diskutovace narednih decenija, pa to nije reper pozitivnosti licnosti. To sto je on za tebe pozitivan, a za mene nije, jer svako ima svojih licnih motivacija za to, to je druga prica. Ali cinjenica da je osnovao "Autonomije" na teritoriji Srbije koje su trebale da idu u smeru drzavnosti, a to nije uradio i u drugim multietnickim republikama, treba za tipicno inteligentnog Srbina jasan signal sta je on bio za sve nas (izvini ako nisi Srbin, onda ovo se ne odnosi na tebe)

[Ovu poruku je menjao DusanSukovic dana 03.09.2017. u 10:18 GMT+1]
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 09:11 - pre 80 meseci
Citat:
bananaphone:
Citat:
dejanet:
Citat:
@bananaphone:...Pa Nemci i njihove kvislinske tvorevine su doneli rasne zakone i napravile koncentracione logore i nezapamcene zlocine na ovim teritorijama...

Mene zanimaju cifre. Srbija je jedina bila okupirana od bivse SFRJ.

Mislim da je Tito imao velik problem kod Vilija Branta kada je dosao po ratnu odstetu, jer mu je ovaj nije priznao nasa medjusobna klanja.


Cifre bez konteksta i sireg razumevanja na sta se te cifre odnose nemaju nikakav pa ni istorijski znacaj. Umesto da se pozabavis ovim sto je Steve Lonmo napisao i kazes - ovo nije tacno zbog toga i toga, ti kazes generalnu floskulu "gde su nestali - odneli ih svemirci" i krenes sa nemogucim poredjenjem - okupacijom nemackih snaga tadasnje Jugoslavije sa vladavinom JBT-a posle WW2.

Srbija kao drzava nije postojala pre napada Nemackih okupacionih snaga. Postojala je Jugoslavija, Nemacka nije napala i okupirala Srbiju, nego Jugoslaviju u cijem sastavu je bila i Srbija, razbila je teritoriju Jugoslavije na nekoliko kvislingskih drzavica i uspostavila okupacionu vlast, rasne zakone i koncentracione logore.

Kao sto sam rekao svako poredjenje tog perioda sa periodom posle rata je u najmanju ruku perverzija prvog reda, i da pomenem ponovo, nikakvi zlocini Nemaca ne daju amnestiju zlocinima pocinjenim od strane partizana, samo smatram da je poredjenje ta dva perioda potpuno van pameti...



Naprica nam pametnih stvari, ali druze ajde prvo da uporedimo teritoriju Srbije za vakta Nemackog komandira 1941 i Srbiju po sukcesivnim Brozovim ustavima (aKa JBT) pa da vidimo ima li razlike?

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 09:14 - pre 80 meseci
Citat:
dejanet:
Citat:
@bananaphone:...Pa Nemci i njihove kvislinske tvorevine su doneli rasne zakone i napravile koncentracione logore i nezapamcene zlocine na ovim teritorijama...

Mene zanimaju cifre. Srbija je jedina bila okupirana od bivse SFRJ.

Mislim da je Tito imao velik problem kod Vilija Branta kada je dosao po ratnu odstetu, jer mu je ovaj nije priznao nasa medjusobna klanja.


Kao sto je Hrvatsko-Srpska sizma pre WW2 jer su se Hrvati navodno osecali ugnjetavani bila uzrok lakog plena nacisticke osovine, tako je i ugnjetavanje na finjaka srpske nacije bilo uzrok raspada 1991..



Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 09:21 - pre 80 meseci
@DusanSukovic
Citat:

Definisi 'svoja zemlja' - gde je taj laznjak rodjen uopste? Njega je najverovatnije Kominterna sa laznim identitetom implantirala u vodju KPJ. Prvo da to rascistimo, pa onda nastavljamo pricu..

Šta, ti si bežao sa časova u osnovnoj školi kad se učilo o Kumrovcu? Osim ako ti imaš druge podatke... Ali nemoj te NLO teorije kako je Tito bio Rus, Nemac, carsko kopile, šaolinski monah, vatikanski agent, qrci palci... Imaš li možda druge, dokumentovane i dokazane podatke? Ne? Onda je najbolje da se vratimo na svoje radne zadatke, industrijalizacija i elektrifikacija se neće obaviti same.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 09:24 - pre 80 meseci
Citat:
bananaphone:
Kao sto sam rekao svako poredjenje tog perioda sa periodom posle rata je u najmanju ruku perverzija prvog reda, i da pomenem ponovo, nikakvi zlocini Nemaca ne daju amnestiju zlocinima pocinjenim od strane partizana, samo smatram da je poredjenje ta dva perioda potpuno van pameti...



U cemu je sustinska razlika?

Da li si mogao izgubiti glavu u vremenu revolucionarnog zanosa kao i od Nemaca? Mogao si.
Da li si mogao otici u konc logor iz kojeg se nisi mogao vratiti? Mogao si.
Da li je postojala tajna policija? Postojala je.
Jedino nisu postojali rasni zakoni.
Ostalo je manje vise bilo isto.
E da, da li postojao je drustveni napredak, da - bio je enorman, ali postojao je i kod ostalih nacija u SFRJ, pa im nisu implementirane drzavnosti na teritorijama tzv. "Autonominje".



Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 09:26 - pre 80 meseci
problem Sukovicu je taj sto su kod nas istoricari i sve katedre i dan danas drze komunisti i brozove sluge i zato se namerno Titov period ne istrazuje jer bi sve isplivalo na povrsinu sta je taj zlotvor radio protiv Srbije. E to ti je. I onda kazu, da cujemo sta kazu istoricari.

Oni se cute i migolje, doduse malo im je Sloba omogucio da prde o nacionalizmu i da glume brigu o srspkom narodu, ali nista se ti ne boj vrlo brzo iz njih ispliva pravi titovac jugovic, spsovac ili julovac.

Kao npr onaj Markovic Predrag... zalosno je da je taj vodeci istoricar i da ce trovati nove generacije titoizmom.

 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 09:28 - pre 80 meseci
Citat:
SlobaBgd:
@DusanSukovic
Citat:

Definisi 'svoja zemlja' - gde je taj laznjak rodjen uopste? Njega je najverovatnije Kominterna sa laznim identitetom implantirala u vodju KPJ. Prvo da to rascistimo, pa onda nastavljamo pricu..

Šta, ti si bežao sa časova u osnovnoj školi kad se učilo o Kumrovcu? :) Osim ako ti imaš druge podatke... Ali nemoj te NLO teorije kako je Tito bio Rus, Nemac, carsko kopile, šaolinski monah, vatikanski agent, qrci palci... Imaš li možda druge, dokumentovane i dokazane podatke? Ne? Onda je najbolje da se vratimo na svoje radne zadatke, industrijalizacija i elektrifikacija se neće obaviti same.




:-) A da li si ti kad se delila inteligencija ostao malo po strani, pa se nisi zapitao kako to da nikad nismo culi da je umro brat sestra od druga JBT? Hoces reci da je majka druga JBT bila moderna zena pa se okrenula karijeri uspjesnoj cirka 1890 kad su bile velike familije od bar minimalno 2-3 dece?

Postoji i NSA studija izgovora JBT, delimicno deklasificirana, u kojoj se izvodi zakljucak da JBT nije sa prostora Jugoslavije, a koliko znam NSA nisu zaposljavali buzdovane..



Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 09:30 - pre 80 meseci
Citat:
Braxi:
problem Sukovicu je taj sto su kod nas istoricari i sve katedre i dan danas drze komunisti i brozove sluge i zato se namerno Titov period ne istrazuje jer bi sve isplivalo na povrsinu sta je taj zlotvor radio protiv Srbije. E to ti je. I onda kazu, da cujemo sta kazu istoricari.

Oni se cute i migolje, doduse malo im je Sloba omogucio da prde o nacionalizmu i da glume brigu o srspkom narodu, ali nista se ti ne boj vrlo brzo iz njih ispliva pravi titovac jugovic, spsovac ili julovac.

Kao npr onaj Markovic Predrag... zalosno je da je taj vodeci istoricar i da ce trovati nove generacije titoizmom.




100 % si u pravu, glavnu motivaciju vuku sto su ziveli kao bubreg u loju za vreme JBT pa ga brane na svu silu, ne kazem ja da on nije imao pozitivnih strana, jeste, ali za Srbiju je bio definitivno poguban..



Evo na primer vecina u Hrvatskoj ga ne voli, a povratio im je more koje je Pavelic poklonio Italiji, da - to isto more koje im odrzava relativno visok standard sada, uveo je Istru u pravni sastav RH koja koliko to znam nikada nije to ni bila - pa ga vecina ne voli. Dok kod nas je oduzeo Makedoniju, implementirao Kosovu "autonomiju", Vojvodini , pa bi likovi poput SlobeBG ga najradije klonirali da mogu :-)

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 09:40 - pre 80 meseci
Odgovor da li je NSA zapošljavala buzdovane dat je 11. septembra 2001. u gradu Njujorku. A i ostatak tvoje analize (nije bilo na televizoru da su umrli Titovi braća i sestre, nema vesti o Titovoj majci u vreme kada nije bilo ovoliko novina i kada se znao red pa su samo važne vesti i ličnosti nalazile mesto u novinama) na nivou je analize NSA buzdovana.
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 09:44 - pre 80 meseci
Citat:
Steve Lonmo:
Evo ga jedan kolaž sa nekoliko, od hiljade sličnih idiotizama četničke "komisije".

... Koja je, uzgred rečeno, raspuštena još pre 5-6 godina, jer je neko u ministarstvu ukapirao kako to laže, izmišlja i podmeće. Bez da su otkopali i jednu jedinu "masovnu grobnicu" i identifikovali jednu jedinu "nevinu" žrtvu koja je "streljana bez suđenja".


Ako je to istina sto govoris, sto ne dozvolite otvaranje dosije UDBE, KNOJ, KOS nego ih cuvate ko zmija noge?
Neka se formira nezavisna komisija od kompetentnih istoricara, pa da dodjemo na istinu konacnu?




Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 09:46 - pre 80 meseci
Citat:
SlobaBgd:
Odgovor da li je NSA zapošljavala buzdovane dat je 11. septembra 2001. u gradu Njujorku. A i ostatak tvoje analize (nije bilo na televizoru da su umrli Titovi braća i sestre, nema vesti o Titovoj majci u vreme kada nije bilo ovoliko novina i kada se znao red pa su samo važne vesti i ličnosti nalazile mesto u novinama) na nivou je analize NSA buzdovana.



NSA nije imala nikakvo obavestenje o tome koliko ja znam, vec FBI, jer teroristi nisu komunicirali vazne stvari elektronski da bi ih SIGINT (NSA i ostale ) sluzba detektovala, vec je to imala (HUMINT) sluzba - FBI.
Zvucis ubedljivo :-) Znamo kad i gde je ovcar od JBT izgubio glavu a datum smrti majke JBT, za brace i sestre - ne znamo :-)))))



Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije03.09.2017. u 09:53 - pre 80 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Citat:
Steve Lonmo:
Evo ga jedan kolaž sa nekoliko, od hiljade sličnih idiotizama četničke "komisije".

... Koja je, uzgred rečeno, raspuštena još pre 5-6 godina, jer je neko u ministarstvu ukapirao kako to laže, izmišlja i podmeće. Bez da su otkopali i jednu jedinu "masovnu grobnicu" i identifikovali jednu jedinu "nevinu" žrtvu koja je "streljana bez suđenja".


Ako je to istina sto govoris, sto ne dozvolite otvaranje dosije UDBE, KNOJ, KOS nego ih cuvate ko zmija noge?
Neka se formira nezavisna komisija od kompetentnih istoricara, pa da dodjemo na istinu konacnu?





ma kakva istina ? Komunisti i UDBA vladaju i dalje Srbijom samo preruseni (osim SPS i JUL-a), a sad ih pomaze i Puitinov KGB iz Moskve.

Shvatite to ljudi.


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zapadna civilizacija = slepa grana evolucije

Strane: << < .. 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 281882 | Odgovora: 1804 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.