Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 334916 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju23.11.2016. u 18:36 - pre 90 meseci
Citat:
dusanboss: U pravu je student. Beograd smatra da ima neko bogom dano pravo da jaše ostatak Jugoslavie, narode i narodnosti u njoj. To je činjenica i malo mi je smešno kad ljudi pričaju o tome kako je Tito vukao sve za Sloveniju i Hrvatsku. Vrh te sebičnosti i smoživosti Beograda bio je kad su hteli da skijški komitet iz Slovenije premeste u BG. :)

Ništa lično protiv Beogradjana nemam već se ne slažem sa načinom vodjenja i "ravnomerim" razvojem zemlje u zadnjih XX godina.

Jel ste ti kon(j)islav braća po babine linije?

 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju23.11.2016. u 18:45 - pre 90 meseci
Rezolucija Evropskog parlamenta protiv ruskih medija
Tako dakle - uvodi se cenzura!
Kako sad iskreni ljubitelj slobode i demokratije da ima pozitivno misljenje o EU?!
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju23.11.2016. u 22:36 - pre 90 meseci
Pročitao sam tekst. Neviđena glupost i paranoja, onima koji su pisali ovu rezoluciju izgleda da je baš velika promaja u glavi.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 731
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju24.11.2016. u 00:38 - pre 90 meseci
Pa da, glupi evropljani okreću glavu od realnosti i izmišljaju gluposti ne želići da vide suvu istinu koja se servira preko RT i ostalih Ruskih državnih medija. Još kad bi mi neko pokazao jedan minut videa gde se na RTu na bilo koj način kritikuje Putin pa možda bih i razmisli da su makar malo objektivni. Ja za dve godine koliko pratim tu televizuju takav snimak nisam video. Ipak smatram da su i oni dobra stvar i nephodni kao kontar korporatvnim zapadnim medijima koju su maltene copy-paste jedan drugog.


Još kad bi evropljani skupili muda pa da pokažu srednj prst i ovima preko bare, možda bi i mogli da liče na pravu uniji. A ne samo na intersnu grupu stvorenu za uvećanje profita pojedinaca i velikih kompanija.
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 16:58 - pre 90 meseci
Citat:
student_apsolvent:Znaš li zašto je Obama posjetio Grcku?

Da prenese poruku Ciprasu da treba prekinuti dopuštanje Ruskim vojnim brodovima da pristaju u grcke luke.


Brodovi Ratne mornarice Rusije mogu da se snabdevaju u grčkim lukama, saopštio je Sputnjiku izvor u Ministarstvu odbrane Grčke.
Sa ruskom flotom će sve biti veoma dobro, oni će se usidravati i normalno se snabdevati u Grčkoj. Snabdevanje će biti po pravilima. I, naravno, nedopustiv je bilo kakav pritisak da se ruskim brodovima ne daje gorivo. Svi razgovori o tome su prekinuti, izjavio je izvor. Prema njegovim rečima, pritiska Baraka Obame o ovom pitanju nije bilo. Čak i da je Obama želeo da izvrši pritisak, mi o tome ne bismo razgovarali, naglasio je on. Kako je naglasio izvor, prema mišljenju ministra odbrane Grčke, Rusija nije protivnik, već saveznik te zemlje. Jedini neprijatelj Atine je teroristička organizacija DAEŠ.

https://rs.sputniknews.com/rus...1611251109000555-Rusija-Grcka/
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 17:17 - pre 90 meseci
Citat:
perkom: Brodovi Ratne mornarice Rusije mogu da se snabdevaju u grčkim lukama, saopštio je Sputnjiku izvor u Ministarstvu odbrane Grčke.
Sa ruskom flotom će sve biti veoma dobro, oni će se usidravati i normalno se snabdevati u Grčkoj. Snabdevanje će biti po pravilima. I, naravno, nedopustiv je bilo kakav pritisak da se ruskim brodovima ne daje gorivo. Svi razgovori o tome su prekinuti, izjavio je izvor. Prema njegovim rečima, pritiska Baraka Obame o ovom pitanju nije bilo. Čak i da je Obama želeo da izvrši pritisak, mi o tome ne bismo razgovarali, naglasio je on. Kako je naglasio izvor, prema mišljenju ministra odbrane Grčke, Rusija nije protivnik, već saveznik te zemlje. Jedini neprijatelj Atine je teroristička organizacija DAEŠ.

https://rs.sputniknews.com/rus...1611251109000555-Rusija-Grcka/



Izvor je anonimam, a vijest prijenosi Sputnik. Nemamo što drugo činiti no vjerovati, kao što vjerujemo u postojanje Djeda Mraza.
 
Odgovor na temu

perkom

Član broj: 335077
Poruke: 534



+359 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 17:27 - pre 90 meseci
Citat:
student_apsolvent: Izvor je anonimam, a vijest prijenosi Sputnik. Nemamo što drugo činiti no vjerovati, kao što vjerujemo u postojanje Djeda Mraza.

Da, Sputnjik je poznat po neproverenim informacijama.
Samo se ti teši.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 19:46 - pre 90 meseci
Slicno tome o cemu pricate, Belorusija preko Slovacke povecava svoje prisustvo na trzistu EU:

http://m.eng.belta.by/economic...ochemical-industry-96682-2016/

 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 20:17 - pre 90 meseci
Citat:
perkom:
Citat:
student_apsolvent: Izvor je anonimam, a vijest prijenosi Sputnik. Nemamo što drugo činiti no vjerovati, kao što vjerujemo u postojanje Djeda Mraza.

Da, Sputnjik je poznat po neproverenim informacijama.
Samo se ti teši.


eno preneo ti voljeni sputnjik kako je ruski monah Grigorije rekao da bi bolje bilo da svi predjemo u katolicanstvo i tako se spasemo stradanja.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 20:18 - pre 90 meseci
Nego, deluje li jos kome da drzave clanice EU sve vise pokazuju kurcobolju za diktaturu Berlina i Brisela? Primeri: Grcka, Bugarska, Madjarska... pa eto i Turska koja nije clanica ali je prakticno odustala od kandidature. Da li je EU jucerasnja prica - ko je usao ne brine mnogo da li ce da ga izbace, a ko nije ionako nikada nece uci? To sto nase male slovenske balkanske drzavice rade mene asocira na odlazak u cetnike 1944. godine.
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 20:23 - pre 90 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Slicno tome o cemu pricate, Belorusija preko Slovacke povecava svoje prisustvo na trzistu EU:

http://m.eng.belta.by/economic...ochemical-industry-96682-2016/



Jeste slično u PM.

Nema ništa loše u trgovinskim odnosima ako su postavljeni na obostranom zadovoljstvu obeju strana. Ponoviću (što sam već napisao), najveći problem je nekorektno ponašanje Rusije. Nijesam niđe pročitao da neko ne želi poslovati sa Rusijom, međutim ne može se raditi sa državom koja se zatvorila i koja se i dalje zatvara.

 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 20:26 - pre 90 meseci
Citat:
Braxi:
eno preneo ti voljeni sputnjik kako je ruski monah Grigorije rekao da bi bolje bilo da svi predjemo u katolicanstvo i tako se spasemo stradanja.

Ha, pa eto, upravo to sam ja pomenuo kao resenje na ovoj temi. Nego, odudara od tradicije - prethodno smo trebali 1389 preci u Islam, a gde bi nam bio kraj da smo 1941 presli u katolicanstvo pa proglasili nezavisnu drzavu Srbiju i da smo umesto da stradamo ubijali jevreje i rome... A odudara i od religije - u pravoslavnoj teoriji stradanje je spas, pa ne mozes u isto vreme biti pravoslavac i izbegavati stradanje, to je kontradiktorno.
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 20:26 - pre 90 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Nego, deluje li jos kome da drzave clanice EU sve vise pokazuju kurcobolju za diktaturu Berlina i Brisela? Primeri: Grcka, Bugarska, Madjarska... pa eto i Turska koja nije clanica ali je prakticno odustala od kandidature. Da li je EU jucerasnja prica - ko je usao ne brine mnogo da li ce da ga izbace, a ko nije ionako nikada nece uci? To sto nase male slovenske balkanske drzavice rade mene asocira na odlazak u cetnike 1944. godine.


ne boj se ti nista za istocnu gologuziju znaju oni dobro a ako ne poslusaju Berlin i bruxelles ide repriza sa Rusijom...
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 20:28 - pre 90 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Nego, deluje li jos kome da drzave clanice EU sve vise pokazuju kurcobolju za diktaturu Berlina i Brisela? Primeri: Grcka, Bugarska, Madjarska...



U kom kontekstu su navedene države, šta se može vidjeti na njihovim primjerima?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 20:30 - pre 90 meseci
Citat:
Braxi:
a ako ne poslusaju Berlin i bruxelles ide repriza sa Rusijom...

Na koju tacno reprizu mislis?
 
Odgovor na temu

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 20:33 - pre 90 meseci
na reprizu perioda 1944-1989
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 20:35 - pre 90 meseci
@student
Grcka - pokazano na izborima, kurcobolja za kontrolu granica itd. Bugarska - pokazuje tendenciju da nesto izvrda i povampiri zabranjeni Juzni tok. Madjarska, treba li uopste da ti nabrajam?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 20:40 - pre 90 meseci
Citat:
Braxi:
na reprizu perioda 1944-1989

Moze malo odredjenije - ekonomsku, vojnu...?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2283 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 21:05 - pre 90 meseci
Studente, evo ti i malo Italije:
prkos-briselu-italijani-podrzali-budzet-za-2017-godinu
 
Odgovor na temu

student_apsolvent

Član broj: 332872
Poruke: 2



+110 Profil

icon Re: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju25.11.2016. u 21:10 - pre 90 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
@student
Grcka - pokazano na izborima, kurcobolja za kontrolu granica itd. Bugarska - pokazuje tendenciju da nesto izvrda i povampiri zabranjeni Juzni tok. Madjarska, treba li uopste da ti nabrajam?


Pratiš li ti osim Sputnika druge TV programe?

Bugarska je prije neki dan u Parlamentu izglasala zakon kojim se komunizam i period Ruske okupacije proglašava najmračnijim periodom njihove istorije i zabranjuje se pominjanje i veličanje tog perioda. Pristupiče se skidanju i demontaži svih obilježja na taj period njihove istorije.
Ne znam kako tebi izgleda, no ja sam mišljenja da su Bugari baš "iskreno" naklonjeni Rusima, veoma naginju ka njima i imaju veoma prijatna sječanja kad su zakonom zabranili pominjanje tog perioda.
Gore će proći onaj ko pominje Ruse od onog ko pominje Njemce.

Mene nešto drugo iznenađuje, ne pratim Sputnik i ostala ruska sranjja, pa ne znam što oni javljaju, no ođe ništa ne govorite o prisustvu vašeg premijera na NATO samitu. Biće ipak da će Srbija prije u NATO no u savez sa Rusima i Bjelorusima.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Belorusija - drzava kakvu bi Srbi voleli da imaju

Strane: << < .. 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 334916 | Odgovora: 2054 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.