Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 13685 | Odgovora: 79 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 16:07 - pre 85 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Citat:
Shadowed:

Pa, to je glavna stvar sto se tice realnog ucinka. Dobar deo onih koji ce glasati za njega su zapravo oni koji ne bi inace glasali uopste jer je to neizlazenje uzrokovano istom stvari kojom i glasanje za njega - protest protiv politickog establismenta.

Taj deo sto ne bi glasao bi glasao za nekog ko ima sanse.

Cek, onaj koji ne bi glasao bi glasao (za nekog ko ima sanse)? Kako bi to neko istovremeno i glasao i ne bi glasao??
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 16:14 - pre 85 meseci
Citat:
IUOP_1:

Citat:
bananaphone:
Ljudi glasaju za Belog, ne zato sto on nudi neku ozbiljnost, nego iz revolta sto je od svih ponudjenih opcija on najozbiljniji.

Moze da bude bilo sta drugo (iskreniji, duhovitiji...), ali najozbiljniji - tesko.




Izvini jel se tebi pokvario youtube? :D

Druze, Beli se zeza, on covek otvoreno pravi zajebanciju, to sto on radi svi tako vidi i shvataju.

Mi ustvari nismo culi ni jednu ozbiljnu stvar od njega da bi mogli da procenimo koliko je on kao covek ozbiljan ili ne, prema tome mozemo da nagadjamo samo koliko je ozbiljan i zreo u nekim svojim razmisljanjima...

Stvar je sto je cela njegova zajebancija bazirana na kvazi-ozbiljnim politicarima, on se zeza kad izvlaci ono dete iz sanca, AV je stvarno isao da vadi dete iz snega. Hajde molim te razmisli tko je tu ozbiljniji, neko ko nastupa kao AV i stavlja drzavne resurse, zivot nekog deteta i drzavnu televiziju u sluzbu licne promocije na nivou supermena ili neko ko od tog pravi zajebanciju. Da ne nabrajam dalje...
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 16:16 - pre 85 meseci
Citat:
djoka_l:
Kakve veze ima Beli, kada je Tomislav Nikolić dokazao da Srbija može i bez preCednika...

Kako nema!?To sto je grobar na celu drzave da paradira jer usnati sve drzi u rukama.Ni jedan zakon bez potpisa

predsenika ne moze da prodje.Sto bi oni zentali ako to mesto i nije bitno?
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 16:18 - pre 85 meseci
Citat:
Dobar deo onih koji ce glasati za njega su zapravo oni koji ne bi inace glasali uopste

Pa jesu li ovo moje reci ili tvoja konstatacija?
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 16:24 - pre 85 meseci
Citat:
bananaphone:
Izvini jel se tebi pokvario youtube? :D

Citat:
bananaphone:
on se zeza kad izvlaci ono dete iz sanca

Nisam to video.

Citat:
bananaphone:
on covek otvoreno pravi zajebanciju

Citat:
bananaphone:
Stvar je sto je cela njegova zajebancija

Pa ne znam sta da ti kazem, ako je za tebe ozbiljan neko ko pravi zajebanciju, onda ok.

Citat:
bananaphone:
Mi ustvari nismo culi ni jednu ozbiljnu stvar od njega da bi mogli da procenimo koliko je on kao covek ozbiljan ili ne

Pa kako onda znas da je ozbiljniji (od svih ostalih kandidata)??

Stvarno te ovde nisam razumeo.
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 16:41 - pre 85 meseci
Jos nesto.

Ne znam sta ostali misle, ali meni se nije dopalo ono postupanje prema advokatu iz Novog Sada.

Naime, ako sam dobro pohvatao, advokat (clan neke stranke) je podneo prigovor RIK-u na proglasenje kandidature Belog (na sta je imao zakonsko pravo).
I sta se desilo?
Internet pristalice Belog su pocele da spamuju mail adresu advokata, blokirali su mu Fejsbuk nalog, a bilo je i nekoh pretnji.
Sve ovo je trajalo dok sam Beli na svom profilu nije pozvao na obustavljanje akcije.

Meni ovo dosta lici na ono sto rade SNS-ovi botovi (narocito na YouTube).

E sad, ako je to sto rade botovi SNS-a za osudu (a ja mislim da jeste), onda treba da bude za osudu i ako to radi bilo ko drugi.
Zar ne? Ili cemo da imamo razlicita misljenja za iste stvari, u zavisnosti od toga sta mislimo o konkretnim osobama...?
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 16:46 - pre 85 meseci
@IUOP_1 - ajde da pokusam da objasnim:

Spasavanje deteta:
---
https://youtu.be/getOmgv5-oU


Kesic - fantastican primer nivoa trenutnog ludila u Srbiji:
---
https://youtu.be/IYsOt6V5K54


Savetnik za Kosovo:
---
https://youtu.be/R1M1Pngd8Yo


Jedna takva bespilotni vazduplohov:
---
https://youtu.be/caQpV_le96w


Koji smer ste zavrsili na master studijama:
---
https://youtu.be/8zUMpax9_4E


http://www.blic.rs/vesti/polit...li-da-poklone-tomovacu/ypq1v3q


Sta je Beli rekao ili uradio neozbiljnije od bilo cega sta je ovde prikazano...
 
+1

7.scena

Član broj: 324066
Poruke: 125
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://www.kupacikostimi..


+355 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 16:50 - pre 85 meseci
Nažalost Srbija je zemlja baba i deda, prosečan glasač je 50+, a oni 60+ su najrevnosniji glasači.
Ta generacijska grupacija koja je najjača glasačka mašina ne poznaje internet kao kanal komunikacije. Njima se može prići samo putem nacionalnih TV kanala i tabloidnih novina, koji su u Srbiji uvek u službi vlasti.

Beli je ideja koja dolazi, njegova najveća vrednost, dostignuće je buđenje iz kliničke smrti cele generacije.

Čovek je objasnio da "Car je go" toliko jako i moćno da tu nema opozicije, zato ga samo ignorišu. Slučajno imam kleginicu iz Mladenovca koja poznaje te momke, kaže mi da su među njima opasni genijalci koji su već uradili konkretne stvari za njih u ML otkada su opozicija u lokalnoj skupštini.

Na kraju, neko u biografiji ima kriminal i krv, a neko:
Young JmC (Beli) - https://www.youtube.com/watch?v=yzai7bocne8
 
+1

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 17:05 - pre 85 meseci
@bananaphone

Ovaj... izgleda da izmedju nas postoji terminoloska neuskladjenost.
Ovo sto si ti linkovao, za mene predstavljaju primere gluposti, neznanja, bahatosti, spinovanja... a ne neozbiljnosti, kako ti kazes.

Citat:
7.scena:
Beli je ideja koja dolazi, njegova najveća vrednost, dostignuće je buđenje iz kliničke smrti cele generacije.

Da, tako nesto sam cuo prilikom objasnjavanja zasto mladi podrzavaju Belog.
Ni to mi nije jasno! :D

Mislim, ljudi koji nisu bili rodjeni za vreme Slobe, nisu preziveli ratove i sankcije, a ne pamte ni bombardovanje, oni su vec stigli da se razocaraju u sistem i politicare! Oni su vec upali u, kako kazes, klinicku smrt.
Pa kad pre, majku mu! :)

Citat:
7.scena:
Slučajno imam kleginicu iz Mladenovca koja poznaje te momke, kaže mi da su među njima opasni genijalci koji su već uradili konkretne stvari za njih u ML otkada su opozicija u lokalnoj skupštini.

Nisam cuo za to, ali ako je tako, onda je to za pohvalu.
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 17:18 - pre 85 meseci
IUOP_1 - terminoloska neuskladjenost - nego sta :D :D :D

Ajde sad da te pitam - da li su ovi politicari iz mojih primera, odraz politicke ozbiljnosti ili narodski receno - sprdnja?
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 17:27 - pre 85 meseci
Da ne sirimo temu, vec sam iznad napisao kako ih klasifikujem.
 
0

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
*.dynamic.sbb.rs.



+690 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 17:38 - pre 85 meseci
Citat:
IUOP_1:
Citat:
dule_ns:
Svi mi "znamo" ko su i šta su naši političari, ali ovo je način da se to javno kaže.

Ok, ali sta imas od toga? Glasas za Belog, time se salje poruka policari su lopovi-ovakvi-onakvi... I?
Koliko ja vidim, nakon i ide nista.

Citat:
dule_ns:
i da to dovede do neke promene.

Ne znam, meni se cini da je ovo los nacin, zato sto nema sanse da dovede do promene (pre ce sluziti kao izduvni ventil), al ajd videcemo...

Meni se čini da je dobar način. Izađeš i glasaš za koga hoćeš. Ili ne izađeš.

Ako već misliš da je loš način bilo bi dobro da kažeš koji je dobar ili bolji način, ovako diskutujemo u prazno.
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 17:46 - pre 85 meseci
Ma sprdnja je pocela,inat ima da proradi i vucko ce nas ponovo odradi.

Prikačeni fajlovi
 
+1

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 17:48 - pre 85 meseci
Citat:
dule_ns:
Meni se čini da je dobar način. Izađeš i glasaš za koga hoćeš. Ili ne izađeš.

Kako sam ja shvatio, ovde je isla prica da glasanje za Belog (a ne neizlazak na izbore) moze da pokrene neku promenu na bolje.
Meni ta prica ne deluje uverljivo, ali kao sto rekoh, nisam 100% siguran, sacekacemo posle izbora, pa cemo videti.

Citat:
dule_ns:
Ako već misliš da je loš način bilo bi dobro da kažeš koji je dobar ili bolji način, ovako diskutujemo u prazno.

To je vec mnogo komplikovana prica, koja u nekim aspektima nadmasuje moje znanje, a u potpunosti je za neku drugu temu.
Tema je fenomen Belog, tako da dok se drzimo toga, ne mozemo pricati u prazno, zar ne?
 
+1

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 17:59 - pre 85 meseci
Kao sto neko vec rekao, ...da, pojava belog je dobra da odvuce trolove sa foruma i "odkojekude" da izadju uopste da glasaju i na taj nacin za neki procenat smanje Vucicevu vecinu. Taj procenat nece biti veliki, jer ipak ima puno vise one populacije koja gleda farmu i kojima AV non stop iskace pred oci i hipnotise ih. Ali bar nesto...
To da ce Beli da uradi nesto za Srbiju, nema bas nekog smisla..
Ali da, meni se svidja njegov lik, jer pokazuje kolika je uopste sprdnja glasanje i politika u drzavi.

Ja sam pre neku godinu otvorio temu da pitam ima li smisla uopste izaci na glasanje, verujem da puno njih ima koji tako razmisljaju, i koji mozda iz zaebancije izadju da glasaju za Belog...

Nego zasto jos nisam dobio listice za glasanje? Je l' dobio neko? Da nije to jos neki vid manipulacije da ljudi u sto manjem broju izadju da glasaju? Cini mi se da sam ranije dobijao listic mesecima unapred.


Taman cemo statisticki znati koliko trolova ima u Srbiji :)

[Ovu poruku je menjao CoyoteKG dana 16.03.2017. u 19:22 GMT+1]
 
+1

7.scena

Član broj: 324066
Poruke: 125
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://www.kupacikostimi..


+355 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 19:03 - pre 85 meseci
http://rs.n1info.com/N1-Uzivo
 
0

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 19:47 - pre 85 meseci

Na zapadu nista novo a za istok stare price:

Srdja Popovic: How to topple a dictator
Key Dynamics: Enthusiasm and Humor vs Fear

6:41

https://youtu.be/uo7w3g24DWo?t=401
 
0

7.scena

Član broj: 324066
Poruke: 125
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://www.kupacikostimi..


+355 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 19:58 - pre 85 meseci
Zli zapad, soroš i srđa su sarmu probo nisi finasirali i obučavali dok su još furali ovu priču kao srednjoškolci, sa ciljem da sarma 7 godina kasnije pobedi vlast koju će postaviti i već je masno finansira taj isti zapad.
Hm, čekaj malo...

 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 20:05 - pre 85 meseci
Nema cekanja ni cudjenja.To ti je bilo i sa cedom,Secas se one parole,prodao se za pejdzer!

Uvek se nadju ciljani kandidati.E sad,pilot program sa ovim bilmezom umesto da vec nesto radi on se dobro glupira.

Ali ruku na srce,ovom narodu to i jeste potrebno.Ko je u javnom sektoru ( cisto zbog kolicine zaposlenih) to je glavna tema za razonodu.

Nahranis ih glupostima,zabavis a posle iznova kak je tesko i smeta im prvi komsija.
 
0

7.scena

Član broj: 324066
Poruke: 125
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://www.kupacikostimi..


+355 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 20:19 - pre 85 meseci
Ljudima u Srbiji je opasno smućen, sluđen i opran mozak, pa ni osnovni logički principi više ne prolaze, čudi me da i gravitacija kod nas radi kako je Njutn izračunao. Začinite sluđenost sa strahom i tu smo gde smo.

Svako treba da glasa za onoga ko misli da je dobar kandidat, online nabeđivanje je besmisleno.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 13685 | Odgovora: 79 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.