Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 13684 | Odgovora: 79 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 20:27 - pre 85 meseci
A ko je dobar kandidat?!
 
0

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 21:12 - pre 85 meseci
Neko se poziva na starije i penzionere, na one koji su redovni na izborima, ali izgleda da dolazi do smene generacija. Nesreća je u tome što je fenomen Beli simbol bezidejnosti, pogubljenosti, nedostatka političke kulture i vizije(rekao bih i elementarne pristojnosti i mozga). Još jedan u nizu korisnih idiota, još jedan Vučićev bot, bio on toga svestan ili ne, neće promeniti ništa. Zamislite da ste u ringu sa (relativno) opasnim protivnikom. Šta mislite, da li će vaše "duhovite" doskočice tipa: "potplatio si sudiju", "kako ti je ružna faca" i slične nešto promeniti? Naravno da neće, možete samo popiti batine i to je to, a publika se može zabaviti i otići kući vesela, manje ili više. Takve stvari se ne rade na političkoj, već na nekoj drugoj sceni, na primer pozorišnoj ili u medijima, ali i tada sa merom ili granicom. Zato između Belog i Vučića nema neke suštinske razlike, lice i naličje jednog istog novčića. Ko voli da bude manipulisan i predmet sprdnje, pa neka mu, njegov izbor.

Neka je petnaesta stvar što u Srbiji, ovakvoj kakva je, izbori teško da mogu šta da promene, koju god opciju glasači odaberu. Onaj ko ovo ne shvata, taj je u velikoj zabludi, da ne kažem naivan. Sudbina Srbije je u dobroj meri zapečaćena, kako zbog naše sopstvene gluposti, tako i zbog onih koji ovde žare i pale(eu, sad, rusija, kina, nato, unesite sami). Dakle, ne biramo mi vlast, već operativce na terenu koji će morati da igraju kako gazda kaže, da nas usmeravaju tamo gde je taj isti gazda naumio, a to znači samo jedno: jeftina, manuelna radna snaga, mediji u službi korporacija tog istog gazde, gubitak suvereniteta i dostojanstva, rasprodaja državne imovine(srebrnine) u bescenje. Zauzvrat ćemo dobiti šarene laže i stakliće, bombone i kikiriki. Mi smo danas ono što su pre četiri pet vekova bili indijanci, pa će shodno tome i ovakvo stanje potrajati, moja procena, pola veka do jedan vek.
 
+4

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 21:28 - pre 85 meseci
Citat:
fenomen Beli simbol bezidejnosti, pogubljenosti, nedostatka političke kulture i vizije


Sa ovim se stvarno ozbiljno slazem.Nekako mi dodje na ovo stanje vini vici.



p.s mada ovu stvar volim da slusam :).
 
0

stopnarkomaniji

Član broj: 336064
Poruke: 11



+54 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 22:15 - pre 85 meseci
Ne pratim politiku pa nism u toku.
Ali ako je reč o belom odelu...

 
0

payge

Član broj: 25165
Poruke: 26



+1012 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 22:50 - pre 85 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Sudbina Srbije je u dobroj meri zapečaćena, kako zbog naše sopstvene gluposti, tako i zbog onih koji ovde žare i pale...


Uvek bilo i ostalo, evo malo svezih vesti od pre pola veka,
nista niste propustili.

https://www.youtube.com/watch?v=OXUoKQmiA0U

Samo je bio drugi vokabular: Nije Tranzicija nego Reforma, ostalo je sve isto: prazni dzepovi, nezaposlenost a iz sokoćala bljuje lekovita magija sa procentima.

Po ko zna koji put sam sleteo u BEG na nekoliko meseci, cenim, vreme je da palim opet,
jos jedan krug do sledece reforme i tesim se kako mi to u odsustvu iscekivanje boljeg ovde kupuje vreme.



 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 23:00 - pre 85 meseci
Beli je kao beba, bio i u rukama zorana đinđića. Njegovi roditelji su inače bili simpatizeri (i vrlo verovatno jesu i dalje), članovi demonokratske žute pošasti i sudeći po slikama koje sam video, bliski prijatelji sa nekadašnjim vođom.

A kako pamćenje nas neke služi i dalje, ova satanistička degenes bljuvotina jeste izašla iz prostorija ili kabineta bote-"excuse and forgive me"-peder4 retardića.

Dakle, imamo belog sina kandidata, cool dečka, čiji su roditelji strasno žuti.

Žuti su osmislili `projekat` SektaNajbolesnijihSatanista te ga pustili u pogon.

Predebeli autor svojih besmislenih knjiga se samo `uepo suožio sa tim`.

Sada treba da se ponovo okupe i da ponovo zaposle i pijano krme (glavni narko-boss, Miljacka, itd.) i uber-sposobnog - ljajića (i sve koje svi vi dobro poznajete) kao sporedne glumce na rts, da budu pri ruci.

Dakle, beli je tu, kao još jedan kec iz rukava, da se nađe, za svaki slučaj, da povampiri sve što treba, ako ovaj bolesni, neuspeli abortus nekim "regularnim čudom" ne produži sebi boravak na omiljenoj mu platnoj listi.

ps: sve što treba da počne velikim, a napisano je malim slovom, namerno je napisano - malim slovom.

------

E, sad na red dolazi ono najbitnije.

Nas su naučili (mene nisu doduše, al' mi takvi brojčano nismo nadmoćniji :/ .. ) da su izbori jedina šansa da se nešto promeni ...

Pa ako pobedi najgora opcija, onda narod može samo da kuka i da se muči naredne četiri godine... jer posle 'ebenye nema kaenye' ..

Ili ne ?

Šta sve narod može da uradi, ukoliko se ne radi o lenčugama i 3.14čketinama na sve strane (a tako je, nažalost, bez obzira što je većina već sve izgubila i nema više čega da se plaši, jer nema više šta da izgubi i čemu da se nada.. ), pre konkursa za "naj-budućeg-lopova-izroda" ?

Italijani imaju odgovor na to.

5. oktobar ili bilo koji oktobar ili bilo koji juli može i treba mnogo češće da se dešava.



Mada, nije zanimljivo ako se kontejner sa đubretom ne založi malo .... no i ovo je nešto.
about:networking
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o16.03.2017. u 23:25 - pre 85 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Citat:
Dobar deo onih koji ce glasati za njega su zapravo oni koji ne bi inace glasali uopste

Pa jesu li ovo moje reci ili tvoja konstatacija?

Moja, naravno. Postoji odredjen broj ljudi koji inace (da se Beli nije kandidovao) ne bi uopste glasali. Ne mozes reci da bi oni glasali za nekog drugog da nije njega ako oni u tom slucaju ne bi ni izasli na glasanje. Mislim, mozes reci, ali je to onda kontradikcija :)
 
0

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 01:26 - pre 85 meseci
Mislim da je Beli u velikoj prednosti u odnosu na ostale kandidate... jer on se barem ne folira, da se folira. A to deo naroda zna da prepozna i ceni.


...
Btw. ja ne vidim razliku izmedju zutih, naprednih, socijalista, LDP ekipe i ostalih... ali uopste, svi su zastupnici iste (zapadne) firme... samo su upakovani u razlicitu ambalazu. Jedini koji iskacu iz price su Dveri... a oni realno nemaju sanse.

Tako da ce ova zemlja gotovo definitivno nastaviti bezalternativnim Evropskim putem... i postati pravo pravcato kartonsko naselje, na periferiji evrope... iz koga ce mladi, samo u jos vecem broju, bezati glavom bez obzira... a migranti biti prinudno zadrzavani. Ah da, povremeno ce jos po neko otkinuti deo teritorije, po potrebi. Dok ce EU ekipa, koja god bila, nastaviti nesmetano da uspostavlja apsolutnu korupciju, lopovluk i "rodjacki" sistem vrednosti...
 
+2

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 07:07 - pre 85 meseci
Citat:
Shadowed...Moja, naravno. Postoji odredjen broj ljudi koji inace (da se Beli nije kandidovao) ne bi uopste glasali.


Ja mislim da bi bilo obrnuto,onog momenta kada im crkne baterija na daljinskom pa mrdnu zadnjice.Sada se pojavio ovaj smisljeni

bot koji inace mnOOOgo voli da cita tarabice.

Plave oci i jos jase na belom konju.A ovi iz kurira potpaljuju.Ne ve ro vat no.

Citat:
Naime, u proročanstvu stoji da će se među ljudima pojaviti "čovek" na belom konju, sa zvezdom među plavim očima koji će bežeći od neprijatelja okupiti moćnu vojsku, isterati neprijatelja i našu zemlju učiniti većom nego ikada.


Ovo je budali dovoljno da uradi klik u toj kasi od mozga i glasa za ovog buljasa.

Prikačeni fajlovi
 
0

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 10:50 - pre 85 meseci
U redu su svi kandidati, niko tu nije posebno ni gresan niti nesto narocito sposoban i taj Beli je OK, dobro je da postoji pripadnik i te njegove generacije koja je jos mlada i optimisticna i misli da je zivot jedan party. Ja to podrzavam, mladost ima vremena i ima prava na zablude.

U prkos svim manama mislim da je Vucic trenutno jedini covek u Srbiji koji ima sanse da stavi tacku na pitanje Kosova i da zavrsi pregovore oko ulaska u EU. Cenim do 2020 i onda do 2022 da udjemo. A po meni to je sada prioritet svih prioriteta. Sve ostalo vodilo bi samo u nove svadje i nove podele i opet bi izgubili puno vremena.

Istina je da njega mnogi optuzuju recimo nacionalisti da je picousti izdajnik, prozapdni blok da je nacionalista, ALI, zamislite samo da se Vucic obori sada nastao bi haos. Da li bi vam se svidelo da pobedi Seselj mozda ? Ili recimo neki Jankovic koji bi samo ugnjavio Srbiju i naterao gro Vucicevih biraca da se vrati ponovo radikalima i SPS ? Kako vam se to cini.

ja planiram da budem u Srbiji bas pocetkom aprila i ako budem za taj vikend - dacu glas Vucicu. Zacepicu nos i glasacu. Nema druge.
 
0

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 11:12 - pre 85 meseci
Citat:
Braxi: U prkos svim manama mislim da je Vucic trenutno jedini covek u Srbiji koji ima sanse da stavi tacku na pitanje Kosova i da zavrsi pregovore oko ulaska u EU. Cenim do 2020 i onda do 2022 da udjemo.

Braksi, ti si optimisticniji od ovih mladih za koje kazes da misle da je zivot party! Za sve ove godine od 34 poglavlja otvoreno 9 zatvoreno 2 (i to potpuno nebitna) i ti sad ocekujes da se za naredne 3 godine sva preostala otvore i zatvore! :) kako? na osnovu cega?!
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 11:17 - pre 85 meseci
Citat:
član: Braksi, ti si optimisticniji od ovih mladih za koje kazes da misle da je zivot party! Za sve ove godine od 34 poglavlja otvoreno 9 zatvoreno 2 (i to potpuno nebitna) i ti sad ocekujes da se za naredne 3 godine sva preostala otvore i zatvore! kako? na osnovu cega?!


Lupa Braksi k'o otvoren prozor. Kroz normalnu proceduru nećemo ući još minimalno deset godina, osim ako nas ubace preko reda, što teško da ima šanse.
 
0

ŽIKI

Član broj: 57957
Poruke: 145



+41 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 11:17 - pre 85 meseci
^^
Udarila mu svetla velikoga grada u glavu

Uff dosta ljudi ne kapira sarkazam i zašto ga oni koriste, nije cela priča neozbiljna(hint lokal)
i da imaš najbolji program i odlične ljude oko sebe od ovolikog političkog šuma ti bi ostao neprimećen...
evo u 2 minuta kratko objašneno, ili malo šire 9min




 
0

Braxi

Član broj: 333132
Poruke: 335



+384 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 11:30 - pre 85 meseci
Citat:
član:
Citat:
Braxi: U prkos svim manama mislim da je Vucic trenutno jedini covek u Srbiji koji ima sanse da stavi tacku na pitanje Kosova i da zavrsi pregovore oko ulaska u EU. Cenim do 2020 i onda do 2022 da udjemo.

Braksi, ti si optimisticniji od ovih mladih za koje kazes da misle da je zivot party! Za sve ove godine od 34 poglavlja otvoreno 9 zatvoreno 2 (i to potpuno nebitna) i ti sad ocekujes da se za naredne 3 godine sva preostala otvore i zatvore! :) kako? na osnovu cega?!


jeste , to je sve istina sto ti kazes, ali oko napretka ka EU ta matematika vise ne vazi.

Sada je sasvim jasno da je Nemacka uzela stvar u svoje ruke i bez Nikolica ruskog troll-a na celu Srbije to ce sve ici MNOGO MNOGO brze.

Uostalom ako ne verujete meni, pa vi lepo glasajte za Seselja ili Jankovica. Bas me zanima kako ce onda ici sa poglevljima.
 
0

letic
u kuhinji

Član broj: 330284
Poruke: 15



+56 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 11:43 - pre 85 meseci
cekajte beli je bot, beli je sorosevac, beli je placenik, beli hoce da prevari srbe, beli je poslat od strane zapada, beli je buljas, beli tu zamajava da zaboravimo bitne stvari ?

pa bicu korektan i kulturan, da li ste bre vi vise normalni, koga ebete zdrav mozak, dokle vase silovanje normalnih ?!?

ok vam je da je na vlasti 17 godina kolonijalna uprava, bez sakrivanja vodi nas fransiza postavljena ovde da ispunjava njihove interese, a usput da nas ebe i pljacka kao ovce i koze. ok vam je da predsednik srbije ima falsifikovana akademska dokumenta, ok vam je da vas leci doctor smrt, ok vam je da keramicar vodi srpsku vojsku u ambis, ok vam je da smo sprdnja u EU kada nas predsednik parlamenta MORTADELOM zove predsednika italije, ok vam je da premijer koristi paravojsku da rusi i hapsi po glavnom gradu, ok vam je da su boza, shuta, boki i dinkic popljackali drustvenu imovinu u ime svojih gazda, ok vam je da imate opoziciju koje kao i ove na vlasti placaju stranci, samo oni sa istoka, a na lokalu ta kobajagi opozicija pljacka sitortinju zajdno sa vlastima.

ok vam je da ova drzava pljacka najslabije i najsiromasnije, otima penzije i socijalu koja je najmanja u evropi, a kobajagi za neku dobrobit svih nas... a dugovi samo rastu. ok vam je da super uspesi kao air Serbia, fijat i zelezara ustvari prave 100 miliona evra gubitaka svake godine koje mi placamo.

ok je da 70% mladih nema posao niti ce ga imati. ko ima sansu bezi odavde, ostaju senilne babe i dede.

senilne babe i dede na dan izbora podmladak vlasti ima popisanen u excel tabelama, jer su obisli svaki dom u srbiji, pa ce ih staviti u auto da ih voze na glasacko mesto da glasaju za vlast. da to se tako radi poslednjih 5 godina. drzavne firme ce propitati zaposlene da li su glasali za vlast. u manjim mestima gas ce se kupovati za brasno, sadni material i koncetrat.

ok vam je takva demokratija u srbiji ???


srbi su buntovan narod, iako je sadasnja generacija sredovecnih i matorih ubijena u pojam, dolazi nova koja ce ovom sistemu ebati majku, kao sto to sad rade rumuni. zato se fransiza vlasti i opzicije usrala, jer znaju da iz belog, klinca iz mladenovca, ne stoji zapad i istok, vec KUKA I MOTIKA !

jedina sansa Im je da nas sve oteraju u inostranstvo, i dobro im ide...

 
+4

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 11:45 - pre 85 meseci
Citat:
Braxi:
U prkos svim manama mislim da je Vucic trenutno jedini covek u Srbiji koji ima sanse da stavi tacku na pitanje Kosova i da zavrsi pregovore oko ulaska u EU. Cenim do 2020 i onda do 2022 da udjemo.

Au bre Braxi...

Vidi, posto ne zivis ovde, reci cu ti kako stoje stvari.

Ovakvo urusavanje institucija i pravnog poretka NIKAD nas nece uvesti u EU, makar vlast 5 puta pogasila srpske institucije na Kosovu (a ne samo jednom, kao sad).
 
+2

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 11:53 - pre 85 meseci
^ Ne moze u EU, zbog bruto nacionalnog dohotka.
A da bi povecao dohodak moras da izaberes vlast koja ce da radi u interesu gradjana, a to ne da evropa i amerika. I tako u krug.
 
0

JovicaRadic
Administrativni radnik
Beograd

Član broj: 335546
Poruke: 24
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.rolosistem.co.rs


+7 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 12:19 - pre 85 meseci
Beli je postao velika senzacija. Malo je mutan.
 
0

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 12:25 - pre 85 meseci
Citat:
Braxi:
Citat:
član:
Citat:
Braxi: U prkos svim manama mislim da je Vucic trenutno jedini covek u Srbiji koji ima sanse da stavi tacku na pitanje Kosova i da zavrsi pregovore oko ulaska u EU. Cenim do 2020 i onda do 2022 da udjemo.

Braksi, ti si optimisticniji od ovih mladih za koje kazes da misle da je zivot party! Za sve ove godine od 34 poglavlja otvoreno 9 zatvoreno 2 (i to potpuno nebitna) i ti sad ocekujes da se za naredne 3 godine sva preostala otvore i zatvore! kako? na osnovu cega?!


jeste , to je sve istina sto ti kazes, ali oko napretka ka EU ta matematika vise ne vazi.

Sada je sasvim jasno da je Nemacka uzela stvar u svoje ruke i bez Nikolica ruskog troll-a na celu Srbije to ce sve ici MNOGO MNOGO brze.

Uostalom ako ne verujete meni, pa vi lepo glasajte za Seselja ili Jankovica. Bas me zanima kako ce onda ici sa poglevljima.


U koje ti bajke veruješ. Nikolić se u svoj posao mešao otprilike koliko i Milan Milutinović svojevremeno, verovatno i manje.
 
+1

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o17.03.2017. u 13:01 - pre 85 meseci
@braxi

Mnogo je dobro što ne živiš u srbiji, al' isto tako nije dobro što si trenutno ovde i što ćeš da budeš ovde dok traju izbori.. aj' idi nazad u italiju što pre možeš.
about:networking
 
+1

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta je ovo majku mu... Diskutujemo o
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 13684 | Odgovora: 79 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.