Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Investicije - podeljena javnost

elitemadzone.org :: MadZone :: Investicije - podeljena javnost

Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26

[ Pregleda: 23214 | Odgovora: 504 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SlobaBgd

Član broj: 70350
*.kbcnet.rs.

icon Re: Investicije - podeljena javnost11.11.2018. u 23:03 - pre 2 dana i 8h
Citat:
ademare: E da . Glavni problem je da li je Majka Izdajnicka , ili sa nekim drugim epitetom ili bez ikakvog epiteta ?

Sloba je poznat kao veoma uzdrzan , principijelan , prava dusica draga od coveka !

Ako je i spominjao neciju majku to je verovatno bilo na Ljubak nacin

Naravno da je važno da li sam opsovao majku izdajničku. Nikad nisam delio ljude po boji kože, naciji, veri. Takođe, ne nazivam ljude izdajnicima ako za to ne postoje debeli dokazi. Ali dramoser bananaphone laže celokupno članstvo ovog foruma da sam mu psovao majku izdajničku, što nije tačno.
Da bi ti, ademare, mogao da shvatiš razliku (a vidimo da imaš problema sa pisanjem srpskog jezika, verovatno i sa razumevanjem), probaću da ti ilustrujem:
da li je isto kada nekom opsuješ majku ustašku, i kada kažeš "*ebaću ti mater"?
M?

Inače, da, Sloba je stvarno poznat kao pristojan i uzdržan, prava dušica. E sad, što sa nekima moram drugačije, to je do njih, nije do mene.

Odgovor na temu

Whitewater

Član broj: 339178

icon Re: Investicije - podeljena javnost12.11.2018. u 00:15 - pre 2 dana i 7h
trebao si reci jbm ti Leidensplain, celu Crvenu Cetvrt, Leiden, Maastricht, Schengen i Scheveningen !
Voyage, voyage Plus loin que la nuit et le jour (voyage, voyage) Voyage (voyage) Dans l'espace inouï de l'amour Voyage, voyage Sur l'eau sacrée d'un fleuve indien, (voyage, voyage) Voyage (voyage) Et jamais ne revient

Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
*.kbcnet.rs.

icon Re: Investicije - podeljena javnost12.11.2018. u 00:19 - pre 2 dana i 7h
E tako se psuje!
Moram i ja da naučim taj holandski, vidiš kako je lep jezik, dušu dao za psovanje!

Odgovor na temu

SunnyBoy
Confoederatio Helvetica

Član broj: 298150
194.209.14.*

icon Re: Investicije - podeljena javnost13.11.2018. u 15:33 - pre 15h 56min
Izgleda da ke zavrseno sa psovanjem. Ajde da ja sad "preuzmem" temu i vratim focus na investicije.

Toennis. Opet odlaze sa investicijama, oni koji su ih glasno najavljivali mudro cute, a seljani u blizini buducih farmi odahnuli - jos godinu dana cistog vazduha i vode. Samo Matijevicu nije bas potaman - njegove klanice ce jos godinu dana da rade sa pola kapaciteta.

Zaista, da li nam treba ovakva investicija. Sa jedne strane govore da ce to podici nas izvoz, proizvodnju mesa, poljoprivredu...
Sa druge strane, oduzeta je ogromna kolicina zemlje onima koji su je do sad radili, stvaraju se ogromne farme sa svojim posledicama, domace trziste ce biti mozda poplavljeno jeftinim mesom (da li je ovo lose ili dobro??). Da tome dodam da je Toennis poznat u Nemackoj po problematicnom odnosu prema radnicima.

Odgovor na temu

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748

icon Re: Investicije - podeljena javnost13.11.2018. u 17:10 - pre 14h 19min
Slobice sto ne stavis link na svoju porukicu?

Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Investicije - podeljena javnost

Strane: << < .. 21 22 23 24 25 26

[ Pregleda: 23214 | Odgovora: 504 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.