Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koronavirus COVID-19

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Koronavirus COVID-19

Strane: << < .. 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 608358 | Odgovora: 4305 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.pool.telenor.hu.



+2283 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 20:40 - pre 49 meseci
Citat:
nerminz:
Prosjecan broj umrlih u toku jednog mjeseca nece biti bitno promijenjen sa koronom ili bez nje.

Poxtoje 2 dijametralno suprotne teorije zavere. Jedna glasi da ne postoji korona virus, a ovde se moze procitati neverovanje da virusi uopste postoje. Druga kaze da korona postoji oduvek i da je oduvek bila uzrocnik smrti kod 5% ljudi koji umru. U bilo koju teoriju od ove dve da veruju, ljudi takodje veruju da se ne desava apsolutno nista drugacije u odnosu na isto doba prethodnih godina.
 
Odgovor na temu

VlaK
Ravangrad

Član broj: 86293
Poruke: 218
87.116.178.*



+141 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 20:46 - pre 49 meseci
Kako će da radi ovaj šoping za penzionere u nedelju od 04 do 07 časova ujutru? Zar policijski čas ne traje do 5 ujutru? Kad moja tetka (od sutra 72-godišnjakinja) teba da ustane da peške stigne do maksija koji je na kilometar od nje. Lepo su to osmislili.
Ja sam onaj koji ponavlja Ono sto je davno smisljeno Nikad necu biti prvi i jedini...
 
Odgovor na temu

Grada22
Pancevo

Grada22
Član broj: 240740
Poruke: 465



+147 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 20:52 - pre 49 meseci

Nece ih dirati, sve i da krenu u 02:00 prema Hipermarketu

A ni u povratku se nece gledati na sat ili minut
Ik ben Rufus, ik ben in Nederland geboren.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 731
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 22:02 - pre 49 meseci
Citat:
srdjanorl:
Pozdrav svima
Nisam čitao sve postove ali ono što sam čitao vidim da se bave socijalnim aspektom korona virusa ili ti Covid-19.
Mene interseuje da li neko ima virus koronu ili je u izolaciji zbog simptoma sličnih koroni i kako se oseća.
Ja sam dobio temperaturu-drhtavicu u utorak na sredu (17. 3. na 18. 3.), probudila me iz sna drhtavica.
Supruga se pokrila jednim ćebetom a ja sa dva i njoj dobro a ja se tresem.
Odmah sam ukapirao da je to drhtavica sa temeperaturom, izmerio sam temperaturu bila je 37,3 C i popio jedan brufen od 400 mg.
Posle jedno sat i po sam se uspavao.
Ujutru sam pozvao broj u Batutu i razgovarao sa njima i oni su mi rekli da ništa ne mora da znači pogotovu ako se ne ponavlja temperatura.
Nisam išao na posao i osećao se normalno. Sutradan u četvrtak (19.3.) sam otišao na posao i vratio se kući i isto sve OK.
Posle ručka sam samo osetio neku toplotu iz očiju, izmerio sam temperaturu bilo je 37,8 C.
Otišao sam u ambulantu u Nišu koja je određena za bolesnike sa koronom, pregledao se i doktorka mi odredila izolaciju do 31.3.
Tražio sam da se testiram na koronu, na šta je doktorka rekla da ne može to i da je procedura za testiranje samo ko ima ozbiljnije simptome, teško disanje, gušenje, malaksalost, suvi kašalj itd.
Danas (20.3.) sedim kući nemam temperaturu osećam neko blago grebuckanje u grlu ali nemam nagon za kašljanjem.
Ako neko ima neko slično iskustvo voleo bih da ispriča i nadam se da nisam promašio temu.


Druže, nemoj da uzimaš ništa za snižavanje temperature ukoliko ona ne prlazi 40 i više gde postoji realna opasnost da ošteti organizam. Povišena temperatura (groznica) je odbrambeni mehanizam tela protiv štetnih bakterija i virusa. Uzimanjem lekova koji snižavaju temperaturu smanjuje se i spsobnost organizma da se izbori sa problemom.

Testranje kod nas je veliki problem. Kada vam je gotovo 25% testiranih zaraženo ... onda imate (imamo) problem. Jedan od glavnih razloga zašto Južna koreja uspeva da drži situaciju pod kontrolom je zbog velikog broja testiranih. Kod nas moraš prvo da zvršiš u bolnici da bi te testirali! (Šta se dešava sa ljudima koji su bili u kontaktu sa zaraženim. Verovatno se savetuju na samoizulaciju. Znajući kakav smo narod, blago nama. Ovde kod mene vidim da ljudi koji dolaze iz inostranstva poštuju samo izolaciju- sede kući. To što i dalje kontaktiraju sa velikom brojem ljudi koji nisu u izolaciji ... pa to naravno nema veze. I ovako je pola Srbije ubedjeno da se korona prenosi dodirom .

Možda naši političari misle da mnogo bolje zvuči ako imate manji broj zaraženih (što jeste), ali ako taj broj dobijate tako što testirate samo one koje apsolutno morate... Nije dobro. Broj mrtvih kao i broj tih teško obolelih koji će takvim pristupom neminovono dramatično porasti će te teško sakriti.

Testiraj te, izoluj te zaražene! Ovo postepeno ovodjenje sve rigoroznijih mera svakih 3 dana kako se situacija pogoršava ne vodi ničemu. Pogotovo kad vidimo da nam je testiranje tako loše i retko. Na kraju će doći do toga da niko sem policije neće smeti na ulicu i da so ovi što gomilaju zalihe u stvari bili pametni. Naravno kada se to desi već će biti kasno pošto će virus već biti u skoro svakoj zabiti, a zdrvastveni sistem već odavno preopterećen. Bitno da se apludira zdravstvenim radnicima ... ne znam zbog čega. Valjda da im se ulije malo podrške za ono što ih čeka pošto do sada nisu osetili ništa.



[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 20.03.2020. u 23:12 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2700



+699 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 22:05 - pre 49 meseci
Pa eto, ja malopre zakasnio koji minut autom na putu do kuće, tu i tamo video ljude koji idu peške iako je prošlo 8 sati.


Citat:
nerminz:
Prosjecan broj umrlih u toku jednog mjeseca nece biti bitno promijenjen sa koronom ili bez nje.

Možda, ako budeš gledao period od nekoliko godina, jer bi neki od ovih koji su umrli od korona virusa svakako umrli za nekoliko godina, pošto su prema podacima iz Kine koji potiču još iz februara najpogođeniji stariji od 80 godina - 22% od potvrđenog broja zaraženih ili 15% od ukupnog broja uključujući sumnjive i simptomatske slučajeve, kao što je dato ovde: https://www.worldometers.info/...onavirus-age-sex-demographics/

Najnoviji podaci ukupno i po zemljama dostupni su ovde: https://www.worldometers.info/coronavirus/

Kod nas kažu "u Italiji je u poslednja 24 sata umrlo 627 ljudi od korona virusa", međutim na prethodnom linku piše da se "dan resetuje u ponoć prema GMT+0, tj. uzimaju se slučajevi od 00:00 do 24:00 prema Griniču, pa je ovaj podatak od 627 praktično za tekući dan koji još uvek nije istekao, pa ni broj možda neće biti konačan - ispod tabele je naznaka da se "novi slučajevi" samo za Kinu odnose na prethodni dan, pošto ih tako saopštavaju, a za sve druge zemlje u pitanju je TEKUĆI dan.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6805
*.dynamic.sbb.rs.



+1450 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 22:09 - pre 49 meseci
Šema u Srbiji je vrlo jednostavna, virus je pušten i nema nikakve kontrole - uvode se vanredne mere, policijski čas, ograničava sloboda a možda u jednom trebutku crkne i internet. Tako da će samo ostati tv sa vrhovnim faraonom koji priča bajke svaki dan, spinovane vesti i vojska koja odnosi mrtvace malo malo iz svake zgrade, ulaza, kuće. I takvo stanje praktički može da potraje i godinu dana, koliko odgovara svakoj diktaturi.

Posle par meseci ako vrhovni faraon kaže u podne da je noć, kraj priče.

Da nemaju nikakav plan niti strategiju videli smo pre neki dan kada su lupetali na televiziji virus hahaha šoping milano tralala.

Evo ja se i posle 10 dana raspravljam sa ženom da se uzme džak brašna od 25 kg.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2700



+699 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 22:10 - pre 49 meseci
Citat:
dusanboss:
Testranje kod nas je veliki problem. Kada vam je gotovo 25% testiranih zaraženo ... onda imate (imamo) problem. Jedan od glavnih razloga zašto Južna koreja uspeva da drži situaciju pod kontrolom je zbog velikog broja testiranih.

Negde videh tekst ili komentar da su problem sa ovima koji krše karantin rešili elegantno tako što su ih naterali da rade na dezinfekciji ulica. Samo što to kod nas i nije tako izvodivo, jer mnogi koji se tako ponašaju imaju vezu negde "gore" koja ih spašava čak i privođenja od strane policije, a kamoli neke ozbiljnije kazne.



Citat:
bordzija:
Da nemaju nikakav plan niti strategiju videli smo pre neki dan kada su lupetali na televiziji virus hahaha šoping milano tralala.

Vidiš, da su baš tada uveli ove mere koje su sada uvedene, imali bismo verovatno jednocifren broj zaraženih.

Međutim, vanredno stanje se proglašava tek u nedelju uveče baš na "Martovske ide", a ceo taj vikend po salama i restoranima se proslavljaju rođendani i venčanja. Rezultat zakasnele rekacije tek ćemo da vidimo za jednu do dve sedmice, a da su se uozbiljili bar 7 dana posle onog podsmevanja...
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Ali Imam

Član broj: 341650
Poruke: 81



+96 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 22:19 - pre 49 meseci
Moram opet da "pingujem".

Ako je istina da postoje mikroorganizmi.
Ako je tačno da postoje virusi.
Ako je tačno da postoji korona virus.
Ako je tačno da je korona virus fatalan.
Ako je tačno da se korona prenosi kapljično.
Ako je tačno da korona ne opstaje na povišenim temperaturama.
Ako je tačno da korona virus uništavaju UV zraci...

Onda je jasno da penzioneri moraju biti na otvorenom u periodu izmedju 12 i 15 časova!
A nikako rano ujutro ili kasno uveče!

 
Odgovor na temu

VlaK
Ravangrad

Član broj: 86293
Poruke: 218
87.116.178.*



+141 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 22:23 - pre 49 meseci
Citat:
bordzija:
Evo ja se i posle 10 dana raspravljam sa ženom da se uzme džak brašna od 25 kg.


Džak brašna od 25 kila više nema nigde, tako da možete prestati sa raspravom. Teško je i kilu naći.
Ja sam onaj koji ponavlja Ono sto je davno smisljeno Nikad necu biti prvi i jedini...
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
178.209.9.*



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 22:32 - pre 49 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
Citat:
nerminz:
Prosjecan broj umrlih u toku jednog mjeseca nece biti bitno promijenjen sa koronom ili bez nje.

Poxtoje 2 dijametralno suprotne teorije zavere. Jedna glasi da ne postoji korona virus, a ovde se moze procitati neverovanje da virusi uopste postoje. Druga kaze da korona postoji oduvek i da je oduvek bila uzrocnik smrti kod 5% ljudi koji umru. U bilo koju teoriju od ove dve da veruju, ljudi takodje veruju da se ne desava apsolutno nista drugacije u odnosu na isto doba prethodnih godina.



Gdje si ti nasao tu prvu "teoriju zavjere" (da korona ne postoji) to samo ti ONAJ GORE znate.
Iz citata (ovakvog kako si ga ti isjekao) je potpuno jasno da korona postoji ali opet, nigdje ne pise ODUVIJEK niti pise da je oduvijek bila uzrocnik, niti se pominje ikakav procenat.

Da si procitao kompletan post i par postova iznad, (pretpostavljam) da nebi napisao to sto si napisao ili nebi citirao mene.
Cak i ovako, citat izvucen iz konteksta apsulutno nije pogresan samo sto tvoj komentar ni u tom slucaju nema veze s citatom.





[Ovu poruku je menjao nerminz dana 20.03.2020. u 23:46 GMT+1]
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 731
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 22:48 - pre 49 meseci
Citat:
dusanboss:
Na kraju će doći do toga da niko sem policije neće smeti na ulicu i da so ovi što gomilaju zalihe u stvari bili pametni.

Mislim do toga može da dodje samo sa izuzetno glupim i neodgovornim ponašanjem države. Duboko verujem da se to neće desti te da je pravljenje zaliha totalna glupost. Barem za nas ovde u Vojvodini pa i u celoj Srbiji. Proizvodima više nego dovoljno brašna da prehranimo sebe tako da je glupo gomilati isto. Kvasac se lako i brzo proizvede, a i ima kratak rok tako da je to tek glupo. (stočni fond smo sjebali da bi povlašćeni mogli da uvoze staro meso iz stranih zemalja i bogate se).

Novi rod žita će vrlo brzo a do tad siguran sam da imamo i više nego dovoljno zaliha. E sad ako neko ido do te mere da zabrani posllovanje firmi i ljudi koji su direktno uključeni u proizvodnju osnovnih životnih namernica i time dovede u pitanje opstanak velikog broja maladih i zdravih ljudi kako bi spasio manje od 2% starih i bolesnih koji će sve jedno umreti za koju godinu ... Neće se to desiti. Ne brini te, toliko ludi nisu.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6805
*.dynamic.sbb.rs.



+1450 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 22:58 - pre 49 meseci
Ne kapiraš, za 15 dana će da krene nezaustavljiv pomor kada će svi da se nabiju u kuće i stanove, žvaću ono što su navukli i grozničavo brišu guzice brojeći papiriće toalet papira. To će biti jedna i jedina zanimacija dok se naokolo budu raspadali ljudi, padali po ulicama pokušavajući da stignu do doktora ili u prodavnicu jer nijedna služba više neće raditi. Danas svaka druga treća osoba ima problema sa autoimunim bolestima ili će ih tek imati, što ne znači da ih virus neće otkriti!

I zašto mislite da su zdravi imuni na viruse? Virus se ne leči nego se organizmu pomaže da pobedi! A šta sa nama koji godinama jedemo raznorazne matijeviće, premije i k+ proizvode? Hranu sa 10 aditiva i konzervansa jer to tako treba, korporaciji odgovara da takva mumija stoji na policama supermarketa po danas duplo većim cenama nego pre samo par godina? I da daju popust samo pre nego što promeni boju? Dal misliš da takvi organizmi mogu da se bore protiv ovog virusa?

Dal je ovaj virus možda dizajniran da počisti staro i bolesno? Mislite o tome.

Šta misliš koliko je kapitalizam lud i bolestan za profitom i ekstraprofitom? Dal imaš ideju kako se sve rasterećuje sistem i neka proizvodnja? Na šta su sve spremni? Da utanje nešto što će sutra da truje i ubija ljude po kućama?
Dobrodošli u 21 vek.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

Whitewater
dummy workshop

Član broj: 339178
Poruke: 397



+138 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 23:04 - pre 49 meseci
nece biti opsti pomor, ne preterujmo.
I saw a USO last night.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6805
*.dynamic.sbb.rs.



+1450 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 23:17 - pre 49 meseci
Opšti pomor je u italiji nastao zahvaljujući nepoštovanju karantina i migracijama lokalnog stanovništva gore dole. Kafići su do pre 15-20 dana radili, ljudi se viđali i zezali. Onakva zemlja sa onakvim zdravstvom. Mislite malo o tome.

Citat:
POSEBAN REŽIM RADA: NEDELJA, 22.mart
Kompanija Lidl Srbija, u skladu sa preporukama nadležnih institucija, otvoriće vrata svih svojih prodavnica za sugrađane starije od 65 godina, i to u nedelju 22.marta u ranim jutarnjim časovima, odvojeno od ostalog građanstva i uz pooštrene mere zaštite.

Trenutnom situacijom u vezi sa širenjem Korona virusa najviše su pogođeni naši potrošači u pomenutoj starosnoj grupi, koji su naše komšije, bake i deke, mame ili tate, rođaci. Lidl prodavnice su tu da im omoguće da se snabdeju namirnicama, kako bi im olakšali period koji provode provode u svojim domovima.

Zato će sve naše prodavnice u nedelju 22. marta, biti vanredno otvorene od 4 do 7 časova ujutru, dok će za ostale potrošače raditi po novom, skraćenom radnom vremenu od 8 do 18 časova.

Pozivamo potrošače da se u ovoj situaciji ponašaju odgovorno, kupuju u količinama potrebnim za domaćinstvo, poštuju pravilo odvajanja termina kupovine i brinu o sebi i drugima, poštujući smernice nadležnih.

Zahvaljujemo se svim kolegama Lidla Srbija kao i svim partnerima, poput dobavljača i špeditera, koji nam pomažu da proizvode učinimo dostupnim građanima Srbije.


[Ovu poruku je menjao bordzija dana 21.03.2020. u 00:35 GMT+1]
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
178.209.9.*



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 23:31 - pre 49 meseci
Zar neko zaista misli da drzava moze da bude toliko glupa i neodgovorna da tek tako blokira samu sebe.
Zar neko moze i da pomisli da drzava ne zna kakve ce sve posljedice ova kriza izazvati.
Pa i krst i kolac bi bili preblaga kazna za nekoga ko bi tako nesto mogao napraviti ako za to nema debeo razlog.
Niti mogu niti zelim da vjerujem da je to moguce.

Ja mislim da su vlasti neozbiljno gledale na problem, bojali su se blokada jer su posljedice velike pa su bjezali od toga u nqdi da ce nas korona zaobici.
Sad je doslo 5do12 moraju resavati na vrat na nos.
Ocigledno je da su nespremni sto svakako nije opravdano.
Ocigledano je da neznaju kako ce se stvari dalje odvijati. (ne zna niko)
To sto govore da je sve OK, je razmljivo (boje se panike).
Svakako na treba paniciti, ali ne treba ni prihvatati olako sve sto vlasti govore.

Ako vlasti zaista toliko brinu o narodu, zasto do sad nisu nista nabavili, nego se sad razletili da ganjaju opremu.
Ko moze da garantuje da nece biti vece krize kad niko ne zna nista. koliko ce ovo trajati, koliko opasna ce biti, da li ce granice biti propusne itd...
Previse je nepoznanica da bi bilo ko mogao bilo sta da tvrdi... moze roman da se napise.

Evo konkretan primjer.
Kod nas u BiH vlasti govore da ne treba da se stvaraju zalihe te da se ne pravi guzva jer svega ima dovoljno.
OK ALI

Drzavne rezerve NE POSTOJE.
Granice su zatvorene (ne samo od strane BiH).
Sad se pokusava izpregovarate da se napravi neka sema da roba moze da prolazi.

I sta ako se ne dogovori, ako roba ne mogne doci a rezervi nema ... to sto ima u magacinima je NULA.
I kako sad da neko vjeruje vlasti.

Zakljucak. Nije njima namjera da rade to sto rade. Mozda oni nisu ni toliko nesposobni.
Krize se boji svaka vlast i nije neobicno da moli boga da krize ne bude ali prava i odgovorna vlast ne bjezi od problema a nase vlasti su ocigledno bjezale.

Sad, nek na je bog na pomoci (ako ga ima).
Ako ne, snalazicemo se kako znamo.

Policijski sat po meni moze biti opravdan (s obzirom na situaciju) ali samo pod uslovom da drzava moze osigura bar minimum egzistencije za sve gradjane.
Tada bi se moglo reci da je to nuzno radi sprecavanja sirenja zaraze. Ali, s obzirom na sve, bojim se da to na kraju ne ispadne kontra-produktivno.
Ej ljudi, zabraniti penzionerima da ozadju da kupe lijekove... Da smo mi toliko odgovorni da svim penzionerima nabavimo i dostavimo sve sto im treba nebi bili ovdje gdje smo.
Daj boze da ovo izdje na dobro.
 
Odgovor na temu

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 23:38 - pre 49 meseci
Ne znam za BiH ali u Srbiji granice nisu zatvorene za robu (sto uvoz/izvoz sto tranzit) nego za putnike/turiste.
Citat:
bordzija:
Šema u Srbiji je vrlo jednostavna, virus je pušten i nema nikakve kontrole - uvode se vanredne mere, policijski čas, ograničava sloboda a možda u jednom trebutku crkne i internet. Tako da će samo ostati tv sa vrhovnim faraonom koji priča bajke svaki dan, spinovane vesti i vojska koja odnosi mrtvace malo malo iz svake zgrade, ulaza, kuće. I takvo stanje praktički može da potraje i godinu dana, koliko odgovara svakoj diktaturi. Posle par meseci ako vrhovni faraon kaže u podne da je noć, kraj priče.

Kako da ne, potrajalo bi mozda par sati.
Citat:
dusanboss:Na kraju će doći do toga da niko sem policije neće smeti na ulicu i da so ovi što gomilaju zalihe u stvari bili pametni.

Ako neko ne bude imao osnovne potrepstine, nema te policije koja ce ga zaustaviti.
Citat:
VlaK:Džak brašna od 25 kila više nema nigde, tako da možete prestati sa raspravom. Teško je i kilu naći.

Pre 2 dana u Maxiju bukvalno tone brasna, secera, ulja (na paletama izmedju rafova), od tad nisam ni bio. Mada ne bi me cudilo, histericni naricu - ljudi opustose rafove. Onda par dana bude normalno, histericni uvedu policijski cas - ljudi opustose rafove. Skrate radno vreme - povecaju guzve. Itd.

[Ovu poruku je menjao dr0id dana 21.03.2020. u 00:52 GMT+1]
 
Odgovor na temu

nerminz
Nermin Zejnilović

Član broj: 80975
Poruke: 144
178.209.9.*



+107 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 23:47 - pre 49 meseci
Covjek dolazi iz inostranstva (nisam zapamtio odakle), uleti Granicnom policajcu 20EUR, policajac ga pusti i on SAV SRETAN ode kuci (da virus prenese na zenu, djecu...)
To se desilo kod nas u BiH.
Niti vjerujem da je taj covjek jedini kojeg je ovaj policajac pustio niti vjerujem da je taj policajac jedini koji je pustao.
A ne mislim da je BiH po tome jedinstvena. Imate i vi toga u Srbiji zasigurno, Samo sto jos nije provaljeno.

To smo mi... Da smo svi mi dovoljno odgovorni nebi trebalo nikakvo ogranicenje,ali ocito nismo.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+836 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 23:48 - pre 49 meseci
Po definiciji drzava koja ne proizvodi dovoljno hrane, lekova i dzebane, ne treba da postoji. Ne znam tacno, ko je autor te tvrdnje, mozda neki Svaba iz 19. veka.
Zalosno, da danas u Nemackoj ne moze da se kupi toalet papir.

@nerminz: za 50 EUR, mozes da prodjes sa autom bez tablica, sto nebi sa malom kijavicom..
 
Odgovor na temu

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 23:53 - pre 49 meseci
To s toalet papirom je globalni fenomen, da ne kazem viralno. Kao neki challenge, sta li
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+836 Profil

icon Re: Koronavirus COVID-1920.03.2020. u 23:56 - pre 49 meseci
^ Haha, izgleda neka analno-psiholoska fora...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Koronavirus COVID-19

Strane: << < .. 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 608358 | Odgovora: 4305 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.