Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elin kombinovani frižider curi gnoj po celoj kuhinji.

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Elin kombinovani frižider curi gnoj po celoj kuhinji.

[ Pregleda: 7961 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6768
*.dynamic.sbb.rs.



+1450 Profil

icon Elin kombinovani frižider curi gnoj po celoj kuhinji.07.07.2020. u 19:18 - pre 45 meseci
Frižider star 20 godina i jedno jutro smo se probudili a cela kuhinja je bila prekrivena crnobraonkastim gnojem kojije curio ispod frižidera. Sve je bilo ulepljeno počev od elemenata, stola, stolica, mačke i ostalog inventara. Odmakli smo sve i shvatili da se raspala posuda za skupljanje vode od samootapanja koja stoji na motoru frižidera.

Prvo što sam dohvatio je prazna kutija od somborskog sladoleda, skratio je i iskrivio fenom da stane na motor frižidera. Za sada sve odlično radi ali sam ipak zakrpio staru lemilicom i ostacima plastične kutije od sladoleda pa je premazao celu temperaturnim silikonom. Eto valjda će neka da odradi posao, zamislite glupost koja eliminiše ispravan frižider i šalje u večna lovišta.





Nadam se da će nekome pomoći moj herojski i genijalni izum

[Ovu poruku je menjao bordzija dana 08.07.2020. u 00:24 GMT+1]
Glup narod bira glupu vlast!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Elin kombinovani frižider curi gnoj po celoj kuhinji.

[ Pregleda: 7961 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.