Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Blokada EMZ zbog konferencije!

elitemadzone.org :: MadZone :: Blokada EMZ zbog konferencije!

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 20130 | Odgovora: 207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SG kamikaza

Član broj: 332241
Poruke: 1652



+254 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 10:50 - pre 29 meseci
Izglednije od tvog palenja njegove kuće je da će tebi neko stan da oduzme, a možda i oba, jer je to od državnog interesa.
Mozda ce npr da smeste neke uvozne radnike, ili migrante u njega jer su oni državi potrebniji od tebe.
Samo kažem, a ti kukaj za nekim imaginarnim betonom i dalje.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 11:04 - pre 29 meseci
Citat:
SG kamikaza:Mozda ce npr da smeste neke uvozne radnike, ili migrante u njega jer su oni državi potrebniji od tebe.
- A što baš u moj stan. Može i u tvoj. Čime sam ja to zaslužio?
- Beton nije moj. Komšija vozi mešalicu, ne ja. Ja se bavim softverom.

NE OPRAVDAVAM JA ZAKON O EKSPROPRIJACIJI, NEGO POLTRONU OBJAŠNJAVAM DA JE KRIMINALNO DA DESETINAMA HILJADA GRAĐANA POTPUNO BLOKIRAŠ VITALNE GRADSKE SAOBRAĆAJNICE.

TO NIJE POLITIČKA BORBA, TO JE IŽIVLJAVANJE NAD GRAĐANIMA.

ORGANIZATOR TOG SILEDŽIJSKOG IŽIVLJAVANJA NEĆE DOBITI NIKAKVE POLITIČKE POENE, NEGO TO RADI ZATO ŠTO JE U MOGUĆNOSTI. A POLTRONI GA PRATE, DA BI SE UDVORILI.

99% građana pojma nema o tom zakonu, nit su ga glasali, nit znaju za njega, nit su nešto krivi niti dužni.




Mogu da prihvatim da se blokira Nemanjina, ispred vlade, radnim danom, par sati ... Nikome to ne smeta.
Skreneš pažnju na sebe, svoju političku borbu, ukažeš na probleme, dođu novinari, domaći, strani, bude u medijima ...
Ali blokirati vitalne saobraćajnice - to je ravno diverziji. Iživljavanje i demonstracija sile.



[Ovu poruku je menjao Java Beograd dana 28.11.2021. u 12:16 GMT+1]
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 11:24 - pre 29 meseci
Evo vidiš, ovo može: (28.Nov.2021)





Ovo je OK. Ko je baš krenuo Terazijama, može da skrene i prođe nekom drugom ulicom.
Ovo može da se prihvati kao politički protest.
Terazije, nikome ne smeta, prošetaj, protestuj. Viči "Včć, Pdr", ustaše, lopovi ... Sve sem nasilja je dozvoljeno.

Onaj lik koji iznajmljuje kamion i razglas uzme svoju kintu (baš ga briga ko je naručilac)
Zarade i prodavci bedževa, pištaljki ... prodavci semenki, pečenih kestena ...
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 11:26 - pre 29 meseci
Galonjo, ne pratim ja nikoga.
 
Odgovor na temu

SG kamikaza

Član broj: 332241
Poruke: 1652



+254 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 11:34 - pre 29 meseci
Mogu i moju kuću da oduzmu, naravno, samo što ja ne najavljujem da ću da idem drugome da palim njegovu zbog mog nezadovoljstva, pa eto zato možda prvo tvoj stan oduzmu.

Mogli su oni i ispred trafike da se skupe da iskažu svoj bunt, samo što to nema efekta, ovako su desetine hiljada saznale za taj zakon za koji kažeš da nemaju pojma.
Mozda neki i shvate da nije dobar.
Mozda shvati onaj pekar iz bagera da se opasno zahebao, sad kad mu to vožnja počne uticati na posao.
Ovako smo i javno videli ove sa stanglama i cekicima koji tuku za pare, iako nezvanično svi znamo odavno da postoje. Iskreno se nadam da ce morati dobro da paze kad šetaju sami.
Da se svi ti "nenajavljenji" plaćeni protestanti nisu pojavili, za sat vremena sve gotovo, a ovako se nadam da ce opet sve isto da se ponovi.
I ne, ne nadam se i ne želim da ni tebi ni meni niko nista oduzima,da ne bude zabune.
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 11:41 - pre 29 meseci
SNS omadinci na delu. Velika je sreća što nisam bio tamo i za mene i za bar jednog od ovih batinaša.

Kliknite na link, ograničeno je prema uzrastu.



Ovo vam je Vučićeva napredna Srbija.

Citat:
I ne, ne nadam se i ne želim da ni tebi ni meni niko nista oduzima,da ne bude zabune.


Ako im prođe ovo ne bi bilo loše da se Galonji uzme malo sena.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 11:44 - pre 29 meseci
Citat:
SG kamikaza: Ovako smo i javno videli ove sa stanglama i cekicima koji tuku za pare, iako nezvanično svi znamo odavno da postoje. Iskreno se nadam da ce morati dobro da paze kad šetaju sami.

Ti koji javno tuku za pare, štanglama i čekićima, to je ološ kakav odavno treba da bude na dugogodišnjoj robiji.

To je "navijački šljam", (sa navijanjem naravno veze nema) kojeg najmi onaj koji ima para. Uglavnom su "obezbedženje" i "izbacivači" fenserskih lokala.

Postali su "oružana vojska" još od doba Miloševića, preko Koštunjavog, a jasno je da i Vučiću odgovaraju. Niko na vlasti nije ni pokušao da se zakonski obračuna s njima, jer zna da će im zatrebati.

Taj šljam, naravno radi za onog ko više plati, ali nažalost, vlast uvek ima najviše para (jer plaća državnim parama), pa tako taj šljam uglavnom bije za vlast, tamo gde neće čak ni policija.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 11:49 - pre 29 meseci
Citat:
SG kamikaza:Mozda shvati onaj pekar iz bagera da se opasno zahebao, sad kad mu to vožnja počne uticati na posao.


Jedan bagerista, takozvani "Bagerista Džo" je postao nacionalni heroj. Mislim, ne bukvalno, ali njegovo "bagerisanje" je opšteprihvaćeno kao "pozitivno".
Ne zaboravimo da je i on bagerom krenuo na ljude, a mi Srbi smo kao društvo već uspeli da opravdamo, i štaviše glorifikujemo takvo delo.

Možda je i ovaj bagerista, ponesen željom da dostigne slavu Bageriste Džoa startovao dizel na svom bageru - pa krenuo put slave!

Samo je pitanje percepcije. Dal se poistovećuješ s onima koji su ispred bagera, ili se poistovećuješ s bageristom i onima iza bagera.




OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 11:55 - pre 29 meseci
eto vidis, ja bih zrtvovao jednu mesalicu betona da se taj sljam pohapsi i dovede u red zauvek
 
Odgovor na temu

SG kamikaza

Član broj: 332241
Poruke: 1652



+254 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 11:56 - pre 29 meseci
Velika je razlika između pokojnog Dzoa, i ovog pekara.
Poistovecujem se samo sa onim što smatram ispravnim, što u ovom slučaju nikako nije ovaj "bagerista" sa aliexpresa.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 12:02 - pre 29 meseci
Da li ce ovaj bagerista ostatak zivota placati kazne kao sto je Dzo? 30% penzije/plate
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 12:03 - pre 29 meseci
Citat:
CoyoteKG:eto vidis, ja bih zrtvovao jednu mesalicu betona da se taj sljam pohapsi i dovede u red zauvek


I ja bih. Kad pogledaš kakvo je to leglo kriminala, iznuda, ucena ...

Čak smo mi, kao društvo, laganica prihvatili zanimanje "navijač" i "vođa navijača" ??!? Jer, tako novinari izveštavaju, tako je u medijima.
Kalsično ubistvo prođe s blagom kaznom, olako, jer to je "sukob navijača". Valjda, bodri svoj klub, pa nabije nož u leđa na ulici nekome ?
"Navijačima" je dozvoljeno nasilje nad bilo kome ko ima bilo kakkva sportska obeležja a šeta se ulicom.

I onda, taj šljam, navijački, kad zatreba, olako postane najgora fašistička falanga. Ovako, isto kao na ovom klipu, su tukli Jevreje na nemačkim ulicama '33 godine, kad je Hića došo na vlast. Nekažnjeno.



OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

SG kamikaza

Član broj: 332241
Poruke: 1652



+254 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 12:06 - pre 29 meseci
Znaš odgovor i pre nego što si napisao pitanje.
Ono što mislim da će biti sam gore i napisao.
Osetice verovatno u sklopu poslovanja njegove firme, pošto je po svemu sudeći u pitanju vlasnik firme koja posluje sa pekarskom opremom.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 12:12 - pre 29 meseci
Citat:
Java Beograd:
Citat:
CoyoteKG:eto vidis, ja bih zrtvovao jednu mesalicu betona da se taj sljam pohapsi i dovede u red zauvek

I ja bih.

Eto. Kad bi nas milion sledecih 10 godina podnlo takvu zrtvu, sve bi bilo drugacije i bolje
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
95.180.93.*



+312 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 12:12 - pre 29 meseci
A možda šefu ova situacija leže ko kec na 11 .


 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 12:12 - pre 29 meseci
Citat:
SG kamikaza:Velika je razlika između pokojnog Dzoa, i ovog pekara.
Nema tu razlike. Obojica su vredni i pošteni ljudi, koji teškim radom hrane porodicu. Niko od njih nije lukavi, prepredeni političar, tašna-mašna fazon.

Nego, jbg, našli su se na pogrešnom mestu, u pogrešno vreme, kad je neki autoritet naložio da startuju bager i krenu.

- Gde?
- Samo ti vozi.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 12:19 - pre 29 meseci
Ogromna je razlika jer su im motivi dijametralno suprotni.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 12:20 - pre 29 meseci
Citat:
test1234:A možda šefu ova situacija leže ko kec na 11.


Ako pokušamo da analiziramo hladne glave (kako ja uvek radim) situacija nije baš sjajna ni za AV-a. (ako si na njega mislio pod "šef")

Sumnjam da je on lično naručio onaj batinaški šljam, biće da su to njegovi politički poltroni (najgori šljam), ali odgovornost je svakako njegova, jer su batinaši "radili u korist" njegove partije.
Ove jezive će slike da obiđu svet, odjeci će tek da uslede, narednih dana.





OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 12:25 - pre 29 meseci
Ovi što su blokirali vitalne saoobraćajnice, mostove - a zna se koji su - u zatvor. Zna se krivično delo, opisano je u krivičnom zakonu.
Ovi što su tukli ljude motkama na ulici - a zna se koji su - u zatvor. Zna se krivično delo.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

SG kamikaza

Član broj: 332241
Poruke: 1652



+254 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 12:27 - pre 29 meseci
Citat:
Java Beograd:
Niko od njih nije lukavi, prepredeni političar, tašna-mašna fazon.

Nego, jbg, našli su se na pogrešnom mestu, u pogrešno vreme, kad je neki autoritet naložio da startuju bager i krenu.





Nemam ni želju a ni nameru da te ubedjujem u bilo šta, ali smatram da grešiš.
Dzo je radio šta je radio iz ličnog ubeđenja, a ovaj drugi je "ubeđen" verovatno lično.
Mozda ja i grešim za ovog drugog, ali jako brzo će se saznati i to.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Blokada EMZ zbog konferencije!

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 20130 | Odgovora: 207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.