Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Blokada EMZ zbog konferencije!

elitemadzone.org :: MadZone :: Blokada EMZ zbog konferencije!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 20111 | Odgovora: 207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
95.180.93.*



+312 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 12:39 - pre 29 meseci
Mislim da šefu trenutno veoma odgovara da ove zakone vrati skupštini i da opet bude spasioc, naravno, samo privremeno, kao i sa Sava Malom.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 12:57 - pre 29 meseci
Ne razumem kao mozete da mesate Dzoa i ovaj mafijaski sljam. Dzo je bio tamo jer je Sloba ponistio rezultate izbora na kojima je legalno i cisto izgubio u prvom krugu. Generalno u takvoj situaciji kakava je bila 5. oktobara, bilo je potpuno legalno da narod uzme i oruzije u ruke i odbrani svoje osnovno pravo.

Sto se tice blokade saobracajnica u ovom nasem danasnjem nesrecnom kontekstu, to je siva zona, tehnicki nije legalno ako nije prijavljeno, a sa druge strane nelegitimna je i pozicija vlasti, jer su prosli izbori bili nelegitimni, takodje nelegalna je pozicija vlasti u pogledu medija, zatim krsenja Ustava po raznim pitanjima, razlog zasto se na mala vrata predlaze njegova promena itd..

Takodje, ako bi bio cinican, mogla je opozicija da blokira i Djidov most, ne bi bilo mnogo stete, jer ovim milijardu evra placenom mostu prolazi 10 puta manje automobila nego preko Gazele.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 13:07 - pre 29 meseci
Citat:
dejanet: Ne razumem kao mozete da mesate Dzoa i ovaj mafijaski sljam. Dzo je bio tamo ...

Sumnjam da si ti bio 5.oktobra ispred skupštine, jer da si bio, iznenadio bi se kakvog je sve tamo bilo mafijaškog i lopovskog šljama. Šta misliš, ko je upao Skupštinu, počeo da krade, iznosi nameštaj, drpa šta stigne?
Bilo je i običnog naroda, naravno, najviše.

Mojne da glorifikujete Džoa, nije on "mozak otpora" "visokointelektiualni organizator protesta", nego kažem običan radnik, kome je neko naložio da vozi.

Citat:
dejanet:Sto se tice blokade saobracajnica u ovom nasem danasnjem nesrecnom kontekstu, to je siva zona, tehnicki nije legalno ako nije prijavljeno ...
Pa ne možeš ti ni da prijaviš da ćeš da blokiraš vitalne saobraćajnice grada i države. Gde to vodi?

Aj' sada, sto političkih partija, neka svaka od njih "legalno prijavi" da će da blokira sve mostove u gradu, (i još na primer i aerodrom, pride), svaka politička partija po jedan dan u godini. Zarad "političkog protesta".
O kakvoj ti "legalnosti" pričaš?


OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 424
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+169 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 13:32 - pre 29 meseci
Java razumem tvoj bes, ali vidi moraš da shvatiš jednu stvar.. Niko ne protestuje jer mu dosadno, nego zato što je nezadovoljan ovim i onim.. Da živimo u normalnoj državi i da su ljudi objektivno informisani, onda bi cela ova priča imala smilsa.. Ovako su blokade JEDINI NAČIN DA SE LJUDI INFORMIŠU.. pošto nemamo televiziju i radio pomoću koga ljudi mogu da se informišu i na osnovu informacija donesu sud ko je dobar a ko loš.. Ja bih najviše voleo da niko ne protestuje, da su svi siti i sve ovce na broju, ali to u ovoj državi nije opcija niti će biti dugo vremena.

Ovako imaš Novu S i N1 koje 90% stanovnika Srbije nema prilike da čuje.. Uopšte.. Ono kao čuješ jednu stranu (Pink) i prebaciš kanal da čuješ drugu stranu (Nova na primer) i onda sam razmisliš..

Ovako neko mora da se makla po ulicama, da bi neko saznao da postoji neki Rio Tinto, da postoji neki zakon koji dozvoljava državi da ti banu gajbi i saopšte da imaš 5 dana da se čistiš odatle jer je to "u interesu države".. Jbga žao mi je što je tvoj komšija ostao nezavršenog posla, ali nakon ovoga može da razmisli o tome koji će broj da zaokruži.. Možda sledeći put beton stigne na vreme :)

Slažem se da je blokada Gazele lajanje na pogrešno drvo.. Ja da sam organzator protesta, ja bih bio malo radikalniji.. Blokada Arene.. Održava se Sendvić miting, ti ne dozvoliš spontanim sendvičarima da dođu na taj miting i pritom im saopštiš da to što rade "neće proći".. Tako SNS ekipa dobije poruku, a komšija stigne sa betonom gde je naumio.. Ovako verujem da se picoustom nije ni mrdnuo brk zbog nekih tamo protesta, zato što je njegov aparatčik iz Šapca dobio po tamburi, zato što njegovi budući mladi lideri skontali da i sa čekićem u rukama ipak nisu toliko jaki.. On je "pobedio" njegovi mediji će izveštavati o nekim huliganima kako tuku pošten narod koji čekićima zakucava eksere, kako neke aktivistkinje tuku guzom policijske ćizme, kako je Đilas sve to platio, a tvoj komšija će izmanipulisan propagandom sigurno misliti da je Đilas kriv što njegov beton nije stigao na vreme, a ne A.V.. i posle će se iznenaditi zbog novih protesta :)

 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 13:36 - pre 29 meseci
Evo jednom da se ja lepo složim s Turmenom.

Ali jesam besan, kad god neko tako bahato blokira Gazelu, autoput ... šta god od važnih i vitalnih saobraćajnica.

To su radili neki 2018 https://www.b92.net/info/vesti...category=12&nav_id=1402123 šatro skup benzin.
Pa su bili taksisti (ne sećam se dal' su baš Gazelu, ali se sećam da su ceo grad blokirali ...)


OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 424
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+169 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 13:56 - pre 29 meseci
Ja sam juče oko 13 - 14h seo u svoj auto i krenuo na plac.. I ne bi mi bilo svejedno da mi neka glava iskoči ispred auta i kaže "ne možeš da prođeš".. Logično pitanje bi bilo "a što???" a logičan odgovor "zbog Rio Tinta, zakona o eksroprijaciji, visoke cene malina, skupog benzina, prljave pijaće vode, zagađenog vazduha".. Na šta bi moje pitanje bilo "rođače, šta sam ti ja kriv za sve to, niti sam glasao za AV niti imao bilo kakve direktne i indirektne veze sa tim.. pritom se slažem sa vama, ali idite i blokirajte direktne krivce za to, a ne mene, programera koji je krenuo na plac za vikend"..

Kada se bude pojavio aktivista koji će da kaže "idemo da blokiramo Nemanjinu 11, ne damo Vučiću da uđe (ili izađe) dok nas ne sasluša, šibaćemo se sa murijom, kobrama ako treba" - na taj protest ću otići... ostalo mi je na granici patetike..

Ali opet protesti su ovakvi kakvi jesu zbog 99% ljudi koji ne znaju šta se dešava i zbog onih koji "ma baš me briga za Rio Tinto, mene to ne kači, glasaću za Vučića jer mi je podigao platu sa 45000 na 52000din".. Ove neinformisane bih lako rešio, da svako odštampa o svom trošku 50 - 100 pamfleta i krene da deli slučajnim prolaznicima zaintrigirao bi i informisao narod..

[Ovu poruku je menjao Turmen dana 28.11.2021. u 18:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 13:56 - pre 29 meseci
Vidi Javo, 5. oktobra smo bili mi obican narod racunajuci i tog Dzoa koji nije bio nikakav mozak niti mu je ko naredio sta da radi, bio je Velja sa Cacanima, Covic sa par hiljada nauruzanih ljudi, Djindjic koji je pregovarao sa Legijom i to je to. Sa druge strane se raspadala murija, vojska, JUL i SPS, koji su se svi zabrinuli da nece moci na letovanje na Maldive ili po svoje pare u Svicu ili Kipar.

Izmedju je bilo mnogo mnogo ljudi, mislim da si i ti bio medju njima, koji su gledali na tv-u sta ce se desiti i onda kada se prelomilo, polako na proslavu 6. oktobra. Na toj proslavi i vatrometu bilo je vise julovaca, radikala i sps-ovaca nego nas koji smo bili akteri dan pre.

E sad nesto razmisljam, slicno ce biti i sa Vuckom, mozda sledece godine, mozda za 20 godina, niko ne zna, ono, kada Kinezi ili Ameri stave naprednjake na crnu listu(bilo zbog cega) i skapiraju da ne mogu mrdnu iz Srbije, zamrznu pare, ne mogu da kupuju preko interneta, onda ponovo sve iz pocetka.
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 424
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+169 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 13:58 - pre 29 meseci
Protest zbog goriva je po mom mišljenju bila najveća glupost..I neštoo se ne sećam da su pale cene posle toga.. Najbolji protest bi bio da niko nedelju dana ne natoči ni mililitar benzina.. Odrekni se auta, idi peške, kupi benzin na crno.. pa kada priliv u kasu opadne, prilagodiće se i cene.
 
Odgovor na temu

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 14:11 - pre 29 meseci


Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 14:54 - pre 29 meseci
I treba da ih biju, kad su pičk*ce nesposobne!
Jbt, gledam onaj snimak koji je šatro age-restricted (samo se guraju i viču, i malo mašu motkama), pa zaboga, te bagre sa motkama nema više od 15 na toj barikadi, i ovaj narod se povlači kao ovce dok im maskirane barabe broje do tri! Pa ima vas najmanje sto puta više, možete da pojedete te siledžije koji vas već mlate, šta ste se usr*li?! Niko nije došao da se bije, verujem, ali nema ništa od te salonske revolucije i pobune, gde će fina gospoda sa brčićima i maramicom u džepu sakoa i gospođe sa maltezerima u naručju i balonima u ruci da duvaju u neke pištaljke i da viču Vučiću pe*eru i Gotov jeeee! Nema leba od toga! Mislim, ako je cilj da se nešto promeni, da vas vlast ozbiljno shvati. Ovako kako vi "protestujete", pa to je smešno! To su vas prevarile vođe protesta, jer vas lažu da se tako menja vlast. Treba svi, pi*da vam materina defetistička, da izađete na izbore i da glasate kako ko smatra, ne sme da vam bude gadno da stojite u redu s "sendvičarima" i "botovima". I treba da se oduprete represiji počev od siledžije od čije muzike ne možete da spavate u pola tri ujutru, pa do bilmeza sa motkama i čekićima! Kako se onaj čovek popeo na bager i iznabadao onog maskiranog balavca, iako je od njega popio đon u facu!? A ovi okolo - samo viču! Alo bre, nije život što i polje preći, što reče onaj Rus.
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 14:57 - pre 29 meseci
.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 424
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+169 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 15:56 - pre 29 meseci
Citat:
SlobaBgd:
I treba da ih biju, kad su pičk*ce nesposobne!
Jbt, gledam onaj snimak koji je šatro age-restricted (samo se guraju i viču, i malo mašu motkama), pa zaboga, te bagre sa motkama nema više od 15 na toj barikadi, i ovaj narod se povlači kao ovce dok im maskirane barabe broje do tri! Pa ima vas najmanje sto puta više, možete da pojedete te siledžije koji vas već mlate, šta ste se usr*li?! Niko nije došao da se bije, verujem, ali nema ništa od te salonske revolucije i pobune, gde će fina gospoda sa brčićima i maramicom u džepu sakoa i gospođe sa maltezerima u naručju i balonima u ruci da duvaju u neke pištaljke i da viču Vučiću pe*eru i Gotov jeeee! Nema leba od toga! Mislim, ako je cilj da se nešto promeni, da vas vlast ozbiljno shvati. Ovako kako vi "protestujete", pa to je smešno! To su vas prevarile vođe protesta, jer vas lažu da se tako menja vlast. Treba svi, pi*da vam materina defetistička, da izađete na izbore i da glasate kako ko smatra, ne sme da vam bude gadno da stojite u redu s "sendvičarima" i "botovima". I treba da se oduprete represiji počev od siledžije od čije muzike ne možete da spavate u pola tri ujutru, pa do bilmeza sa motkama i čekićima! Kako se onaj čovek popeo na bager i iznabadao onog maskiranog balavca, iako je od njega popio đon u facu!? A ovi okolo - samo viču! Alo bre, nije život što i polje preći, što reče onaj Rus.


Upravo to je meni prolazilo kroz glavu.. Ovaj batica sa čekićem - metar i želja za rastom, na čelu mu piše da je 3.14čkica koja će briznuti u plač čim mu neko otme čekić i nalupa dva šamara. Taj je pre 3god cmizdrio na igralištu jer mu ne daju loptu da se igra - a ne daju mu loptu jer je nesposoban, oslobođen od fizičkog i pritom glup ko noć.. pa da skupim ekipu softveraša iz firme, izuli bi ih cipela, ne bi pomislili više o bilo kakvoj upotrebi sile. A ovi ih gledaju i što je zanimljivo - svi snimaju telefonima..ebali ih telefoni..

Isto ko onaj pandur koji maltretira devojku, ne mogu da procesuiram da mu neko nije šibnuo kamenčugu po sred face.. I takvi bi da skidaju vlast - pa Šizoje da je isprogramirao svoje protivnike, ne bi ih isprogramirao bolje
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
79.101.120.*



+10256 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 16:44 - pre 29 meseci
Citat:
SlobaBgd:... nema ništa od te salonske revolucije i pobune, gde će fina gospoda sa brčićima i maramicom u džepu sakoa i gospođe sa maltezerima u naručju i balonima u ruci da duvaju u neke pištaljke i da viču Vučiću pe*eru i Gotov jeeee! Nema leba od toga! Mislim, ako je cilj da se nešto promeni, da vas vlast ozbiljno shvati. Ovako kako vi "protestujete", pa to je smešno! To su vas prevarile vođe protesta, jer vas lažu da se tako menja vlast.


Evo, i sa Slobom da se složim, uz jednu sliku sa protesta "protiv vlasti"



https://www.youtube.com/watch?v=vb6M0C_y4O4&t=113s

Pazi, neko nešto njoj "oteo". Možda joj neko oteo nevinost, dok je đuskala pod ekserom.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 16:55 - pre 29 meseci
Mrzi me da čitam, javite kad stignete do partizana i četnika.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 16:59 - pre 29 meseci
Tačno sam znao da će ovo da se desi. Da će samo on biti ugapšen i procesuiran
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 424
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+169 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 17:27 - pre 29 meseci
Citat:
Java Beograd:
Citat:
SlobaBgd:... nema ništa od te salonske revolucije i pobune, gde će fina gospoda sa brčićima i maramicom u džepu sakoa i gospođe sa maltezerima u naručju i balonima u ruci da duvaju u neke pištaljke i da viču Vučiću pe*eru i Gotov jeeee! Nema leba od toga! Mislim, ako je cilj da se nešto promeni, da vas vlast ozbiljno shvati. Ovako kako vi "protestujete", pa to je smešno! To su vas prevarile vođe protesta, jer vas lažu da se tako menja vlast.


Evo, i sa Slobom da se složim, uz jednu sliku sa protesta "protiv vlasti"



https://www.youtube.com/watch?v=vb6M0C_y4O4&t=113s

Pazi, neko nešto njoj "oteo". Možda joj neko oteo nevinost, dok je đuskala pod ekserom.


A slatka je.. Pritom ona i sada đuska :) Ne znam, ja na momente stvarno mislim da su pojedini "opozicionari" zapravo undercover naprednjaci, nemoguće je da se toliko nameštaju na penal :D

@Coyote - Normalno da je uhapšen Đilasov batinaš.. Neće valjda pošteni radnik koji je branio svoju imovinu.. Ili nevine goloruke mladiće u Škodama, morao čovek bagerom da ih štiti.
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 17:44 - pre 29 meseci
Galonja komentariše devojku koja je došla na protest, a ta devojka nema nikakve veze sa organizatorima. Mogao je da dođe bilo ko i da nosi bilo kakav transparent. S druge strane, omladinke Nevena Đurić i Ana Gvozdenović su u vrhu svojih stranaka.
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 424
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+169 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 17:59 - pre 29 meseci
Ja mislim da je i ta devojka u vrhu te iste stranke u kojoj su ta Nevena i Ana :)
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 17:59 - pre 29 meseci
Ko 'ebe organizatore!
Masa je bitna!
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: Blokada EMZ zbog konferencije!28.11.2021. u 18:03 - pre 29 meseci
Citat:
Ja mislim da je i ta devojka u vrhu te iste stranke u kojoj su ta Nevena i Ana :)


Ne bih rekao da je u vrhu, čim je na ulici, ali tako se počinje. Ovo mi liči na seminarski u Naprednoj akademiji.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Blokada EMZ zbog konferencije!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 20111 | Odgovora: 207 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.