Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Srednjoškolci iz Srbije nalaze se pri dnu tabele sa rezultatima istraživanja o obrazovanju

[es] :: Advocacy :: Srednjoškolci iz Srbije nalaze se pri dnu tabele sa rezultatima istraživanja o obrazovanju

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 51339 | Odgovora: 206 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nenad Vranjanac
nbg

Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Srednjoškolci iz Srbije nalaze se pri dnu tabele sa rezultatima istraživanja o obrazovanju17.03.2008. u 16:57 - pre 196 meseci
Citat:
Fuzz: Pa ti ocito neces. Sa namigivanjem ili bez njega.
Pri pogledu na naslovnu stranu dva casopisa zaista mogu da uocim razliku. Takodje, uocavam razliku izmedju naslovnih strana istog casopisa izdatog u sredu i cetvrtak. Uocavam i razliku izmedju 8. i 13. strane casopisa, kao i razliku izmedju gornjeg i donjeg dela 19. strane. Uglavnom, uocio sam zaista dosta razlika.
Ali sam isto tako uocio i da su svi ovi casopisi o kojima govorimo u funkciji dnevne politike, pod uredjivackom palicom finansijera, senzacionalisticki, neprofesionalni i zestoko obojeni u zuto. E sad, ako ti ovo ne vidis, onda mozda gubis previse vremena trazeci razlike na naslovnim stranama.

dzabe, jer opet si promasio ono glavno. politicka opredeljenost casopisa mi predstavlja daleko manji problem, svako neka cita sta mu prija. ja vise govorim o kvalitetnim vizuelnim efektima, socnoj crnoj hronici, krupnim kadrovima satare, reportazama sa mesta zlocina, pojedenom momku na naslovnoj strani itd. tih primera ima... podosta, ali nadam se da je i ovo dovoljno da se izvuce pouka.
a i ako cemo o senzacionalizmu, tih par casopisa koje branis su dobrih 20mesta iznad ostatka ekipe.

[Ovu poruku je menjao Nenad Vranjanac dana 17.03.2008. u 18:35 GMT+1]
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Srednjoškolci iz Srbije nalaze se pri dnu tabele sa rezultatima istraživanja o obrazovanju17.03.2008. u 16:59 - pre 196 meseci
Citat:
vindic8or: Tj ne znam za 24 sata i alo to nije bilo u moje vreme, ali je blic jedino bio dobar za glancanje prozora, a tek retko kad su imali dobru ribu na trecoj strani...

Petoj
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.ADSL.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Srednjoškolci iz Srbije nalaze se pri dnu tabele sa rezultatima istraživanja o obrazovanju17.03.2008. u 20:54 - pre 196 meseci
Citat:
Nenad Vranjanac: a i ako cemo o senzacionalizmu, tih par casopisa koje branis su dobrih 20mesta iznad ostatka ekipe.


Izvini, a koje ja to casopise ovde branim? Ajd kazi da i ja znam, mislim lakse bih diskutovao.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Nenad Vranjanac
nbg

Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Srednjoškolci iz Srbije nalaze se pri dnu tabele sa rezultatima istraživanja o obrazovanju17.03.2008. u 21:01 - pre 196 meseci
Citat:
Mozda bi trebalo zabraniti na es-u citiranje novina kao sto su Press i Kurir...

Citat:
Fuzz: Podrzavam, ako ce se toj listi pridruziti i Blic, 24 sata i Alo...

ti si zbog netrpeljivosti ka njihovoj pozutelosti (slucajno) prevideo mentalnu i socijalnu degradaciju koju prva dva svesrdno propagiraju. opet u svim tabloidima ima gluposti, ali ova dva nabrojana nisu ni izbliza u kategoriji sa ostalima. ipak se ne svodi sve na politiku (bar direktno ne)

[Ovu poruku je menjao Nenad Vranjanac dana 17.03.2008. u 22:13 GMT+1]
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.ADSL.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Srednjoškolci iz Srbije nalaze se pri dnu tabele sa rezultatima istraživanja o obrazovanju17.03.2008. u 21:14 - pre 196 meseci
Da, i?
Vidim citat, ne vidim odgovor na moje pitanje. Dakle, koje ja casopise ovde branim?

A, vidim menjao si post.
Ali kad spominjes tu mentalnu degradaciju, a koja se kako sam te razumeo ogleda iskljucivo u prikazu najblaze receno neukusnih fotografija crne hronike, onda je verovatno bitno reci da za mene nema prevelike razlike objavi fotografije mrtvog tela i "istrazivackog" novinarstva koje podrazumeva dolazak na vrata ozaloscene porodice dan nakon pogibje sa pitanjem "Kako se osecate?". U oba slucaja se radi o manifestaciji nekrofilskih poriva.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Nenad Vranjanac
nbg

Član broj: 36176
Poruke: 2840
*.opera-mini.net.



+3 Profil

icon Re: Srednjoškolci iz Srbije nalaze se pri dnu tabele sa rezultatima istraživanja o obrazovanju19.03.2008. u 14:28 - pre 196 meseci
post je editovan nakon 12min, ne nakon 12h.

a osnova posta nije menjana, samo sam dopisao dodatno objasnjenje, tako da taj komentar nije na mestu.


ako razliku ne uocavas sam (a to verovatno jer ti je paznja usmerena na "boje" i poredjenje 1. i 6. strane) bice jako tesko da ti ja to objasnim. ne samo ja nego bilo ko drugi.

jel po tebi npr. dzeparenje ili oruzana pljacka ne cini razliku?
kad imaš samo čekić, sve ti liči na eksere
postoje dve vrste ljudi: oni koji dele ljude na dve vrste i oni koji to ne cine
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.ADSL.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Srednjoškolci iz Srbije nalaze se pri dnu tabele sa rezultatima istraživanja o obrazovanju26.03.2008. u 02:27 - pre 195 meseci
Hm...nije me bilo neko vreme pa sam tek sada primetio tvoje...pisanje...
Mislim zanimljiv si ti lik.
Kao prvo, ne zelis da odgovoris na pitanje postavljeno vec vise puta. Ja razumem i zasto. Slagao si i sad imas problema u nalazenju adekvatnog odgovora. Ali onda kazes brate slagao sam, ili ako ti je lakse "errrrrr...zbunio sam se" i vozis dalje.

Kao drugo, moj komentar o cinjenici da si menjao post je bilo jednostavno konstatovanje cinjenicnog stanja, posto sam postovao odgovor na tvoju neizmenjenu poruku, a onda primetio da si je menjao, pa sam i ja dodao ostatak. A to kako osnova posta nije menjana, e to vec zavisi od onoga kako posmatras "osnovu posta". Za mene je osnova posta - osnovni smisao posta. Tvoja prvobitna poruka je sadrzavala samo dva citata koja su kao trebala da dokazu tvoju laz, a dokazala su samo da ti i dalje zelis da lazes. Nastavak koji si dodao nema veze sa tim.

Sto se tice tog poredjenja 1. i 6. strane, pa ako si ti tako shvatio sustinu onoga o cemu sam ja govorio, onda ce ti zaista biti tesko da mi bilo sta objasnis. Verovatno ce ti biti tesko i da bilo sta objasnis nekom drugom ili da kaziprstima obe ruke dodirnes vrh nosa.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Srednjoškolci iz Srbije nalaze se pri dnu tabele sa rezultatima istraživanja o obrazovanju

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 51339 | Odgovora: 206 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.