Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vutra - Anketa za i protiv

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 278595 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 14:19 - pre 184 meseci
@musicmaster

Sve to vase baljezganje o igri misli, koncntraciji na detalje i "lebdenju" malo je bezveze.
Meni automatski pada sledeca misao na pamet.

-Trava legalizovana, moze da se kupi na trafici/gdegod, samo stariji od 18 godina. To je ono za sta se vi zalezete, zar ne?
-Takodje, vecina vas je pocela da duva sa 13-15 godina, dok je jos trava bila nelegalna.

Sta sprecava klince od 12-17 godina da nabave travu? Koliko je to tesko sada kada je svuda ima?
Koliko ce njih pozeleti da proba jer je to sada legalno i duva musicmaster, Dimkovic, Felps?????

To je u trendu i ok, ne izaziva zavisnost (slozili smo se), nije stetno koliko i duvan. Izaziva super osjecaj "rojenja misli".
Ajde da probamo. Jednom nedeljno, na zurci - mnogo nam je cool.
Ajmo i sledece nedelje obavezno. Nisu zavisni, ok.

Onda jednog dana, klinci pozele/neko-im-ponudi nesto malo jace a isto dobro. Ajde da porbamo, sto da ne.
Kraj.
Odose kola niz brdo. Rucne nema.
Klinaca je milion. 1% od milion je mnooogo.

Ovaj scenario nije realan? Nesto ja tu nisam dobro sracunao?
Nema razlike izmedju nekog sa 13 godina i nekog sa 30 godina? Oni sa 13 mogu da kazu - necu vise?
Nece im pasti svasta na pamet dok su uduvani?
Nije dovoljno sto klinci mogu da se docepaju alkohola i sto je (u tim vasim uredjenim drzavama, a i kod nas bogami) opijanje do kome sasvim uobicajena pojava?
Sada jos da se zapali i dzoint uz litar vodke???? Sto da ne, pa legalan je.

Tu vasu pricu o samokontroli i nestetnosti marihuane pricajte mom komsiji ciji je sin krenuo od duvanja sa drustvom, do 3 overdoza i prodaje kuce i svega sto je imao.
Zaebite me vise sa tom pricom kako je moguce samokontrolisati se.
Mozda je nekomn moguce. Isto kao i sto neko zna kada je dovoljno popio i kada je vreme da stane.
Mnogi ne znaju.
Mnogi nece znati kada budu imali jednu (laksu) drogu legalizovani prihvacenu kao "nista strasno".

[Ovu poruku je menjao boki dana 21.03.2009. u 15:45 GMT+1]
 
0

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

boki
SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.adsl.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 14:20 - pre 184 meseci
www.vutra.org
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.87.166.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 14:36 - pre 184 meseci


Da li ovo po zakonu sme da postoji, na EX YU jeziku je, pa je sajt poreklo sa EX YU prostora, a na EX YU nije legalizovana marihuana, a ovde ima cak i nacini uzgajanja ??????
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
91.150.119.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 14:46 - pre 184 meseci
@ptak 13.

Na dnu stranice stoji copyright od 2005-2009.

Dakle, sme.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 15:33 - pre 184 meseci
Citat:
ptak 13.
Da li ovo po zakonu sme da postoji, na EX YU jeziku je, pa je sajt poreklo sa EX YU prostora, a na EX YU nije legalizovana marihuana, a ovde ima cak i nacini uzgajanja ??????


Pricati o nacinima uzgajanja vutre je ilegalno? Kako to? :)

Mislim da Ustav Srbije i dalje sadrzi onu nezgodnu garanciju slobode govora ;-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Be_HappY

Član broj: 82425
Poruke: 110
*.dynamic.sbb.rs.



+31 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 15:58 - pre 183 meseci
Citat:
Kada je mene prva big "ljubav" ostavila, nisam bas bio "stabilan".
Napio se dva puta. Onako ljudski. Danas mi nije jasno zasto. Nije mi jasno da sam bio toliki kreten.


Josh uvek si.

Citat:
Ti se naduvao zbog groznih uslova. Big deal.
Onda si dosao kuci i opet se naduvao.
Onda si otisao na posao naduvan, onda si bio stalno naduvan, jer se lakse podnose muke. No happy end in this story, a?


Jer se lakshe podnose muke? To mozda tebi treba da bi podneo neshto. Dzica se pushi isto i kad si sretjan i kad si sjeban... muke se ne reshavaju nikakvim chudesnim lekovima.

Citat:
Ja ne idem na posao ni pijan nu pripit. Ne sjedam za volan nikad posle jednog piva. Ne bi mi palo na pamet da se napijem i da pri tom imam oruzje pored sebe.
Kasno je posle traziti opravdanja u suzenoj svjesti.


Ja bih mogao naduvan da chuvam bojeve glave (i pijan takodje). To shto ne sme da stoji oruzje pored tebe samo govori da si u podsvesti agresivan.

Citat:
Sada imas cisto stanje u glavi i moguce je racionalno razmisliti o mogucim stetnim posledicama marihuane/alkohola. Kakva je onda ta uvrnuta logika koja odobrava legalizaciju istih??
Mozda je to samo do mene.


Legalizaciju alkohola? Jel tebi chisto stanje u glavi? Da te podsetim alkohol je legalan. A i da nije mislis da bi prestala njegova upotreba? Kao shto je i stvar sa Cannabisom... nikakav zakon ili kazna ne moze da sprechi korishtjenje. Da li je to tebi jasno?


Citat:
Vrhunski sportisti duvaju???? Ti si druze uzeo nesto mnogo za'ebano.
Tim vrhunskim sportistima je sport posao i sve su u zivotu postigli zahvaljujuci sportu. Uspjeh, ugled, novac, sve.
Sada se konj naduva i preti mu da ostane bez svega zbog droge.
Tvoje resenje je legalizovati drogu????
Hah. Mozda u nekim narkomanskim glavama.

Treba da vidimo Sumahera kako mrtav pijan sjeda u auto i glupira se po nekoj pisti gde nema saobracaja i ljudi, gde ne moze nkog da ugrozi????
Takvi treba da budu uzor?


Sada se konj naduva? Hehehe jesi ti primetio na toj slici gde Felps duva da vuche onaj bong bash pochetnichki a (e pa pogledaj bolje)? To shto su ga uslikali i objavili ne znachi da mu je to prvi put... ti bash verujesh samo TV-u i vestima... BRAVO!

I kako mozes tolike gluposti da prichash? Zashto bi Felps naduvan plivao ili Shumaher pijan vozio? Ajde prekini da lupetash molim te...

Citat:
Od malih nogu me uce da alkohol nije los. Popij sine, ljubi te deda. Daj za malog pivo, rakiju.
Sto ne pijes, pic..ica, a? Bojis se mame?

Sada me uce da ni duvanje nije lose. Naduvas se i super ti. Neces biti zavistan. Ma svi genijalci duvaju, i najveci sportisti.
Sta je papne, gledas Grand i zatucan si? Ne smes da povuces dim sa drustvom?


Upravo to shto si rekao za dedu je strashno... slazem se... pobio bih takve ljude. I odakle ti to da mi koji duvamo podrzavamo sve mogutje shto je retardirano? To je tvoj mozgitj malo pogreshio. Upravo zato shto mislish da je Cannabis losh mislish da ko duva ubija kolje jede zivu decu... IMASH PROBLEM!

Citat:
Sta ce biti sutra? Na koji ce me ku.ac sutra nagovarati i sta ce sutra zagovarati da bude legalno i da svako ima olaksan pristup?
Kakvoj supstanci za uklanjanje neprijatnosi iz svakodnevnog zivota?


Tebe neko moze da nagovori na neshto? Pa ti si onda labilna lichnost... Ovde se ne nagovaraju ljudi da duvaju. Nego mi koji to radimo ne zelimo da se svrstavamo u isti kosh sa najgorim kriminalcima jer mi to nismo. Gledash na ovo iz totalno pogreshne perspektive i dopushtash sebi da lupetash do maksimuma.

Citat:
Zar je tako tesko otici u teretanu i nalupati dzak? Zar je tako tesko obuti patike i trcati dok ti dusa ne izadje na nos? Nemate pojma kako se frustracije brzo izbacuju.
Naravno da je tesko. Lakse je uzeti flajku i naliti se. Jos je lakse naduvati se i sve ti ravno.


Opet ti ponavljam... ko ima problem treba da ga reshi bez obzira bio on naduvan ili ne... To shto si rekao nije nikakav argument protiv legalizacije Cannabisa

Citat:
Samo izvolite. Nemojte meni pametovati kako je to super i cool. Duvajte,pijte, boli me taki. Nemojte traziti legalizaciji i da sutra moram da vas trpim na nekoj proslavi, dok pusite dzoint sjedeci pored mene. Legalno je i pusenje, pritom je i stetno, pa se niko ne obazire na one pored sebe.
Ovi naduvani bi bili daleko obazriviji.


Aha... nego treba da gledam da ti ne stavi neko oruzje pored tebe dok si pijan pa da bezim sa te proslave mrtav preplashen da tjesh da pobijesh sve redom? Ljudi koji imaju problem sa kontrolom svog ponashanja treba da idu da se leche. Nelegalan Cannabis ti tu ne moze pomotji.

Citat:
Egoista sam, sta da radim. Smeta mi dzoint i pijane budale. Smeta mi da svaki kreten moze legalno uz zvake i novine kupiti dva "marokanca" i da me gleda kao da sam ja cudan.


U nashoj drzavi se alkohol prodaje deci. Jel Cannabis kriv zbog toga? I odakle ti ideja da kad bude legalan moze da se kupi uz hleb u prodavnici? Dekriminalizacija znachi da netje tamo neki nadrkani pandur da me muchi (ili ubije... svi ste gledali vesti skorije) zato shto me je uhvatio da pushim travu.

Sve se zakonima moze UREDITI... zabraniti se NE MOZE ... Shvati to.
 
0

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 16:24 - pre 183 meseci
Malo se pravis naivan. Izvrces ono sto sam ja napisao.

musicmaster je napisao da je duvao da podnese muke u vojsci.
Ti duvas jer si happy.
Ajde da svako nadje po jedan razlog za duvanje. Ajde da svako nadje razlog da se napije ili da ubije nekog. Ima razloga koliko hoces.
To ne znaci da je duvanje ok.

Mene ne moze niko da nagovori da duvam.
Mogu da nagovore npr. klince od 14 godina da duvaju.
Cek, pa vi ste duvali sa 14, a bilo je nelagalno! Kada postane legalan, klinci ce reci, ma ok, koji ce nam to???
Duva Felps, ajde i mi. U trendu je.

Nemojte da prodajte tu jeftinu pricu kako ce zakon o leglaizaciji kanabisa regulisati tu oblast.
Imamo i Zakon o bezbednosti saobracaja, pa svake godine pogine od 700-1000 ljudi, a 20-ak hiljada bude ozbiljnije ili lakse povredjeno.
Na koji nacin ce Zakon to regulisati i popraviti situaciju?

Citat:
Be_HappY: U nashoj drzavi se alkohol prodaje deci. Jel Cannabis kriv zbog toga? I odakle ti ideja da kad bude legalan moze da se kupi uz hleb u prodavnici? Dekriminalizacija znachi da netje tamo neki nadrkani pandur da me muchi (ili ubije... svi ste gledali vesti skorije) zato shto me je uhvatio da pushim travu.

Sve se zakonima moze UREDITI... zabraniti se NE MOZE ... Shvati to.


Evo je poenta.

Vi ste jedne obicne, bedne kukavice, koje zele legalizaciju narkotika, samo da vas murija ne bi drkala na ulici kada vam nadje marihuanu. Da bi mogli slobodno da uzivate u PSIHOAKTIVNOJ supstanci.
E nece da moze.
Meni je i obicnih (rodjenih i onih koji su bili normalni pa poludeli) ludaka pun racku. Sada jos treba da trpim i naduvane likove koji misle da su face sto duvaju?
Zato sto su happy, pa duvaju? Zato sto imaju problema, a duvaju?
I sve to da bude dozvoljeno.
Sto se mene tice - nece da moze.

Naravno, sta je zelja narkomana, nego da slobodno uziva u narkotiku?
Sve to prodajete pod jeftinom pricom brige o vecem cilju.

Marihuana je PSIHOAKTIVNA supstanca, koja razlicito djeluje na razlicite ljude. Nek smiruje, neke ce mozda napraviti agresivnim (npr. mene ili nekog slicnog meni).
Hocete da se legalizuje, pa da je proba sto vise ljudi i da vidiomo ima li neko kome ce pasti na pamet da uzme automat i glumi Ramba?

U vasim glavama cete vi uvjek biti u pravu i marihuana je ok. Naravno.
Ist kao sto alkoholicar misli da je ok piti.
Isto kao sto kurva misli da je ok kurvati se.

Prvo na lecenje.
 
0

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
77.46.245.*



+172 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 17:36 - pre 183 meseci
Neka mi neko objasni kako je moguce tvrditi da si zavisan od kofeina, nikotina, secera (koje unosis u sebe on daily bases), a u isto vreme duvati stalno i ne biti zavisan od THC-a? NEMA TEORIJE. To je samo pusta zelja. Mehanizmi odbrane su cudo. Jedan od njih je i pomeranje kriterijuma. Tako ce neko dok npr. pije casicu rakije dnevno smartati da je to ok jer ne pije dve, kad pocne dve, bice ok jer nisu tri, i tako, korak po korak (vremenski razmak varira) on stize do flase dnevno, ali ni to nije strasno, jer ne pije vise od toga. Primenljivo je na sve: alkohol, cigarete, droge - medju kojima i Trava (with capital "T").
Ono sto jeste tacno je da pod delovanjem vutre nisam video neku agresivnost, ako izuzmemo verbalnu.
Osoba koja duva dugo/cesto moze biti razdrazljiva u periodu bez vutre, ali nije pravilo. Kako ko.
Ono sto mi je takodje glupost ortodoksna je "argument prirodne supstance". Vutra je dar majke prirode, zato mora da je neskodljiva. Beli mak je prirodan, da li je njegov caj neskodljiv? Pejotl je takodje prirodan, psilocibin takodje, a i najvece zlo savremenog covecanstva - DUVAN!!!! ;)

Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
0

acaradio
Aleksandar
Batajnica

Član broj: 42245
Poruke: 1780
*.dynamic.sbb.rs.



+30 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 18:17 - pre 183 meseci
Citat:
ptak 13.: Da li ovo po zakonu sme da postoji, na EX YU jeziku je, pa je sajt poreklo sa EX YU prostora, a na EX YU nije legalizovana marihuana, a ovde ima cak i nacini uzgajanja ??????

Naslov na tom sajtu kaze "Ljubav zapocinje osmjehom, a osmjeh prirodom". Sta tu ima da se zabranjuje?
Nije to online prodavnica vutre, vec sajt ljubitelja iste. Cist primer slobode govora.

Postoje neki drugi sajtovi, opasni, puni mrznje i frustracija svakojakih kretena, sa pozivima "ubij pedera" i "smrt Ciganima"...e, to treba zabraniti.



 
0

dusty
Predrag Glumac
Zemun, Srbija

Član broj: 15383
Poruke: 549
219.138.61.*

Sajt: www.mika.rs


+6 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 18:40 - pre 183 meseci
@Laki_Gen:
Citat:
Ajde da svako nadje po jedan razlog za duvanje. Ajde da svako nadje razlog da se napije ili da ubije nekog. Ima razloga koliko hoces.

Kakve veze ima razlog za duvanje ako nikoga ne ugozavas ? Je'l se desilo ikada da 'narkomancina na travi' ubije nekoga, povredi ili bilo kako ugrozi ? Sa alkoholom to se desava, pa je ipak legalan. A te price oko 'gateway'-a na teske droge je cisto s*****. Je'l ima efekta ovaj trenutni zakon ? Je'l ima manje narkomana na zavisnim drogama nego u zemljama gde je dekriminalizovana trava ? When there's a will, there's a way.
Citat:
Vi ste jedne obicne, bedne kukavice, koje zele legalizaciju narkotika, samo da vas murija ne bi drkala na ulici kada vam nadje marihuanu. Da bi mogli slobodno da uzivate u PSIHOAKTIVNOJ supstanci.

Poenta legalizacije je upravo to - "da vas murija ne bi drkala na ulici kada vam nadje marihuanu" i da "slobodno UZIVAMO" jer ne ugrozava nikoga, stoga je moja slobodna volja sta radim sebi, pa makar bilo to lose po mene. Moja ja stvar koliko cu da se naduvam/napijem, dok nikoga ne ugrozavam.
Ej, hajde da uvedemo zakon da se pohapse svi ljudi koji spavaju sa devojkom a nemaju nameru da je ozene ! Uuups, Arapski emirati nas vec pretekli u tome ... mada je u praksi suprotno.
Citat:
E nece da moze.

Da, tim recima je Hitler 1932 postao vladajuca stranka Samo sto je pre toga spominjao poljake, a ne travu
Hmm, pa daleko od toga da neko ko posteno radi, zaradjuje, placa poreze moze da uziva u necemu po svom izboru. Svaki film koji imas na tvom kompu je legalno kupljen ? Svaki mp3 ? Je'l uzivas u njima ?
Citat:
Meni je i obicnih (rodjenih i onih koji su bili normalni pa poludeli) ludaka pun racku. Sada jos treba da trpim i naduvane likove koji misle da su face sto duvaju?

Zasto mislis da su "ludaci" ili "shatro-face" oni koji vare ? Kako su te ti likovi istraumirali da ih toliko mrzis ?

America national sport is called baseballs. It very similar to our sport, shurik, where we take dogs, shoot them in a field and then have a party.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 19:04 - pre 183 meseci
Citat:
commissar
Neka mi neko objasni kako je moguce tvrditi da si zavisan od kofeina, nikotina, secera (koje unosis u sebe on daily bases), a u isto vreme duvati stalno i ne biti zavisan od THC-a? NEMA TEORIJE. To je samo pusta zelja. Mehanizmi odbrane su cudo. Jedan od njih je i pomeranje kriterijuma. Tako ce neko dok npr. pije casicu rakije dnevno smartati da je to ok jer ne pije dve, kad pocne dve, bice ok jer nisu tri, i tako, korak po korak (vremenski razmak varira) on stize do flase dnevno, ali ni to nije strasno, jer ne pije vise od toga. Primenljivo je na sve: alkohol, cigarete, droge - medju kojima i Trava (with capital "T").


Ja bez kafe ne mogu... par dana bez kafe i imam ocajnu glavobolju i NE MOGU da spavam... verovali ili ne...

Bez secera isto...

A ne secam se da li mi je ikad palo na pamet "joj moram da zavrsim neku vutru bas mi se purnja"... ono, evo i dok pisem o ovome nemam ama bas ni najmanju zelju da popusim dzokavac.

Isto vazi i za alkohol... ja max. popijem casu-dve vina ili kriglu piva ono jednom u par nedelja, i isto tako... nemam ni najmanju zelju da pijem, osim eto - uz neku dobru klopu ili sa drustvom... Ne pada mi na pamet tokom dana "e, kako bi bilo sad da stucem jedno pivo"...

Poenta? Kao sto rekoh, u zivotu ne treba preterivati ni sa cim. Opet, tako nesto bi bilo nemoguce sa, recimo, heroinom ili kokainom - gde jednostavno nema "eto malo, samo ovaj put" - i zbog toga je ta supstanca, sa razlogom, klasifikovana kao vrlo opasna i zabranjena za upotrebu bez medicinske dozvole. Rizicni profil tih tih supstanci je nebo i zemlja u poredjenju sa travom.

Sa druge strane, zaista je tuzno koliko se ta konoplja u nekim zemljama anatemise - sto samo govori da je ljudima vrlo lako vladati prostim strahom i paranojom - ako uporedim subjektivne efekte trave sa subjektivnim efektima alkohola dolazimo do vrlo neobicne situacije da je trava daleko manje intoksikujuca u uporedivim jedinicama mere "uzimanja" u praksi. Jebote, dovoljno je pola litra teskog alkohola koji mozes da kupis u prodanvic za par EUR da UMRES, a prosecna doza ubije N desetina hiljada mozdanih celija - pa opet, trava je paranoicni ubica... a alkohol je aperitiv, reklamira se na TV...

Neverovatno. Tj, na zalost verovatno - jer zivimo u jednom jako ruznom svetu, gde se pravila pisu zbog politickog interesa i gde "izabrani predstavnici naroda" imaju svoje agende. Dokaz za to je skori potez UK vlade da kanabis ponovo klasifikuje u tezoj kategoriji UPRKOS protivljenju medicinske i naucne zajednice i ekspertske grupe koju je ista ta vlada pitala za misljenje (i koje je bilo jasno negativno) - to samo govori da je agenda u zakonima daleko od racionalne i naucno opravdane.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 19:05 - pre 183 meseci
Citat:
commissar: Neka mi neko objasni kako je moguce tvrditi da si zavisan od kofeina, nikotina, secera (koje unosis u sebe on daily bases), a u isto vreme duvati stalno i ne biti zavisan od THC-a? NEMA TEORIJE.

Što nema teorije? Naučno je dokazano da neke supstance izazivaju zavisnost, a neke ne. Što se ostatka tvog posta tiče, slažem se u potpunosti, čovek (kao stvor) je jako vešt u mehanizmima odbrane i samoobmane...

Po meni, trava je opasna otprilike koliko i npr. kompjuterske igrice - ljudima slabe volje i bez neke ambicije i perspektive u životu u stanju je da oduzme jako puno vremena. Takođe je sasvim moguće da se nakon neke pucnjave u srednjoj školi nađe neko ko će optužiti vutru - kao što sad optužuju nasilne igrice za ono u Nemačkoj, što su u suštini gluposti jer su obično u pitanju asocijalni likovi zapostavljeni od strane roditelja.

@ptak13: Glupo je što si diskusiju malo okrenuo u smeru "da li ja to treba da probam ili ne". Ukratko, nemoj, ali probaj da budeš malo tolerantniji prema ljudima koji duvaju - tj. generalno prema ljudima koji su drugačiji od tebe (na primer, gejevima). Veruj mi da te jedna pijana budala za volanom mnogo više ugrožava nego svi srpski gejevi i varioci zajedno. Vidiš kako ti je par njih odmah skočilo za vrat kad si pomenuo kako slušaš narodnjake?
 
0

dusty
Predrag Glumac
Zemun, Srbija

Član broj: 15383
Poruke: 549
219.138.61.*

Sajt: www.mika.rs


+6 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 19:10 - pre 183 meseci
Citat:
commissar: Neka mi neko objasni kako je moguce tvrditi da si zavisan od kofeina, nikotina, secera (koje unosis u sebe on daily bases), a u isto vreme duvati stalno i ne biti zavisan od THC-a? NEMA TEORIJE.


Yup, ima. Duvao sam skank svakodnevno do odlaska u NRK, ovde sam vec dva i kusur meseca i nema "krize" niti ista slicnog. Nema cak ni psiholoske zavisnosti. Inace je ovde vrlo lako naci hasis i ketamin (u svakom KTV klubu i 'posebnim' frizerskim salonima nude uz 'masazu' za bedne pare). Ali cigarete ... malo je falilo da ubijem dok nisam nasao dilera. Sto znaci da nisam neka "psihicki jaka" licnost, nego jedostavno THC nema zavisnost.
America national sport is called baseballs. It very similar to our sport, shurik, where we take dogs, shoot them in a field and then have a party.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 19:47 - pre 183 meseci
Citat:
....nego jedostavno THC nema zavisnost.


[irony]
Ma ima, gde nema, to mi Drogerashi samo tripujemo da nema.
Vadimo se samo zato da bi se svi koji nisu probali prosto navukli na travu.
[/irony]
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 19:52 - pre 183 meseci
Stvar je u sushtini toliko prosta....

Marijuana je takva biljka da zaista za razliku od ostalih lakshe pristupachnih 'namirnica',
nema gotovo nijednu loshu osobinu.

Savremeno (koliko god je mogutje da se nazove tako) ljudsko bitje ne moze da shvati da neshto,
shto eto sadrzi PSIHO - aktivnu supstancu, jednostavno moze da ne bude zlo po organizam.

Naucheni smo da rech 'Psiho' automatski asocira na neshto from the dark side....
I tu je ceo problem u neshvatanju i nerazumevanju.
 
0

dusty
Predrag Glumac
Zemun, Srbija

Član broj: 15383
Poruke: 549
219.138.61.*

Sajt: www.mika.rs


+6 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 20:14 - pre 183 meseci
Citat:
[irony]Ma ima, gde nema, to mi Drogerashi samo tripujemo da nema.
Vadimo se samo zato da bi se svi koji nisu probali prosto navukli na travu.
[/irony]


Kaze se drogeranti I naravno, imam potrebu da svakoga koga znam navucem na to 'zlo' jer mi imamo onu nasu agendu da pretvorimo svet u pedere i heroinske zavisnike
America national sport is called baseballs. It very similar to our sport, shurik, where we take dogs, shoot them in a field and then have a party.
 
0

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 20:44 - pre 183 meseci
Da, nema ni jednu losu stranu.
Osim, kada se naduvas nisi u stanju racionalno rasudjivati. Sitnica.

Naduva se njih dvadeset, pa sto, pa hiljdu, onda jedan od tih hiljadu napravi kakvog belaja i nikom nista. Privremeno neuracunjljiv. Nije mogao racionalno razmisljati.

Glavno opravdanje vam je da je alkohol stetniji i lakse pristupacan, pa ajde da to isto omogucimo i marihuani, koja btw., nije toliko zlo.
Kao da je u pitanju neko fak'n takmicenje u ludosti.

Ajde da se svi karamo u dupe, onako pride. To nije lose (cisto za podsetnik, nemam ama bas nista protiv gej osoba), cak cini zadovoljstvo nekima.
Jos bolje, ajde da se tetoviramo svi istom iglom. Ko ubode kakvu bolestinu - najpametniji!!!

Ko smisli vecu glupost, dobije jednog marokanca.
Sad sam zvao sestru (koja opet btw. ima 16 godina) da se malo informisem o travi. Kaze da zna lika koji moze da mi nabavi dzidzu za pola sata. Za cjenu nista nije rekla, glumi finocu. Nije nikad probala, (laze, priznala je mojoj rodjenoj sestri da je probala) pa ne moze da opise osjecaj.
Eto kako je lako danas nabaviti travu.

Za koji bi je legalizovali? Da vas policija ne bije na ulici, onako uradjene?
Steta sto se ja nista ne pitam u ovoj drzavi

 
0

pimbe
Oilfield Engineer

pimbe
Član broj: 152004
Poruke: 73
*.atwd.com.

ICQ: 666


+14 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 20:57 - pre 183 meseci
Citat:
Laki_Gen: Da, nema ni jednu losu stranu.
Osim, kada se naduvas nisi u stanju racionalno rasudjivati. Sitnica.

Naduva se njih dvadeset, pa sto, pa hiljdu, onda jedan od tih hiljadu napravi kakvog belaja i nikom nista. Privremeno neuracunjljiv. Nije mogao racionalno razmisljati.

Glavno opravdanje vam je da je alkohol stetniji i lakse pristupacan, pa ajde da to isto omogucimo i marihuani, koja btw., nije toliko zlo.
Kao da je u pitanju neko fak'n takmicenje u ludosti.

Ajde da se svi karamo u dupe, onako pride. To nije lose (cisto za podsetnik, nemam ama bas nista protiv gej osoba), cak cini zadovoljstvo nekima.
Jos bolje, ajde da se tetoviramo svi istom iglom. Ko ubode kakvu bolestinu - najpametniji!!!

Ko smisli vecu glupost, dobije jednog marokanca.
Sad sam zvao sestru (koja opet btw. ima 16 godina) da se malo informisem o travi. Kaze da zna lika koji moze da mi nabavi dzidzu za pola sata. Za cjenu nista nije rekla, glumi finocu. Nije nikad probala, (laze, priznala je mojoj rodjenoj sestri da je probala) pa ne moze da opise osjecaj.
Eto kako je lako danas nabaviti travu.

Za koji bi je legalizovali? Da vas policija ne bije na ulici, onako uradjene?
Steta sto se ja nista ne pitam u ovoj drzavi :)


Laki je malo nervozan, pa preskace... Nisi nadivan i opet nisi racionalan... Za karanje u dupe nemoras da budes peder...
A zasto bi policija tukla bilo koga?
Izgleda da je tebi ubiVen taj neki gen . . .
POWERBOAT :)
 
0

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
212.200.203.*



+294 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 21:16 - pre 183 meseci
Laki, ali stvarno, Laki, o čemu ti pričaš?
Ajde, molim te, citiraj bilo koji post koji opravdava duvanje ZATO ŠTO je alkohol štetniji i pristupačniji. (Aha, alkohol je štetan i pristupačan, to znači da je duvanje opravdano!)

Citat:
Ajde da se svi karamo u dupe, onako pride. To nije lose (cisto za podsetnik, nemam ama bas nista protiv gej osoba), cak cini zadovoljstvo nekima.
Jos bolje, ajde da se tetoviramo svi istom iglom. Ko ubode kakvu bolestinu - najpametniji!!!

A poenta ovog tvog izlaganja je...?
 
0

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv21.03.2009. u 21:21 - pre 183 meseci
Bolje policija nego grupa gradjana.

Mozda sam malo nervozan, jer mi nikako ne ide u ovu moju jadnu glavu, da neko moze da se zalaze za legalizaciju narkotika.

Razumjem ja vas sto duvate, vama bi bas bilo fino da je to sve po zakonu i da vas niko ne dira.
Da mozete da se drogirate svaki dan, cjeli dan.
Jos da izigravate neko mudo, a mi koji se ne drogirao da se pokrijemo usima i cutimo.
Lepo je to u vasoj glavi zamisljeno, samo ste nema da bidne.

UK Vlada je luda i zbog Marsovaca nece da legalizuje narkotik????
Ili su mozda dovoljno razumni da znaju kako ni alkohol nije dobar, kamoli jos jedno psihoaktivno g**** da se legalizuje.

Jesam i ja cudan. Ubjedjujem pusace trave da duvanje nije dobro. Da znate kako to nije dobro, ne bi ni poceli da duvate.
Ali ne, pa to je dobro, roje ti se misli, oslobodis se svakodnevnih briga, tralalalala.
Jebe lud zbunjenog.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 278595 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.