Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vutra - Anketa za i protiv

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 278602 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:15 - pre 183 meseci
Citat:
ptak 13.: Hah, evo ti jedan jako diplomatski odgovor
Probao sam crno vino zato sto sam cuo, video procitao da je to pice dobro popiti dnevno 2deci odnosno jedna casa posle rucka jel razbija masnocu u krvi ( venama i krvnim sudovima ) a ja eto jedem svinjetinu...pored toga cuo sam da je dobra za pritisak ( u pozitivnom smislu ) A i dalje stojim iza parole da je dobro voditi zdrav zivot, ali jbg ja krsim tu parolu koriscenjem alkohola u ogranicenim dozama ! ! !

Eto vidis kako sam sebe zavaravas,zar ti nije bolje resenje da ne jedes svinjetinu i da ne razbijas tu masnocu u venama vinom (alkoholom).Dobar za pritisak....ok imas gomilu prirodnih "stvari" koja su dobra za pritisak a ti se bas uhvatio alkohola? Krsis tu parolu u ogranicenim dozama?Pa eto neko duva u ogranicenim dozama i svima lepo.
Kao sto ti nazivas ove sto duvaju narkomanima tako oni mogu tebe da nazovu alkosom, i oni duvaju u ogranicenim kolicinama,da nije tako vec bi presli na nesto jace (ako vec nisu )
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.56.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:22 - pre 183 meseci
Ja sam dao diplomatski odgovor sto ne znaci da imam problema sa pritiskim, negoeto to je razlog zbog koga pijem vino, i Srbin sam pa znas ono slava, kad se sece kolac mora da se proba, radi reda, cak sta vise i vera ga podrzava u crkvi na vencanju...

E sad odosmo predaleko, pitanje je i dalje iz kog razloga ste pobali marihuanu, vi koji ste probali ?

@pitikovski

Da ok, mogu da me nazovu alkosom, ali opet ta rec mnogo lepse zvuci od reci " narkoman ", i jos nesto, alkosi su onda svuda, gde god se okrenes i svi ih smatraju normalnima i OK likovima, dok ove druge sam naziv karakterise nekako lose u drustvu ! ! !

I ne vidim zasto krsim parolu o ogranicenim dozama, nikada nisam preterao, krsim parolu samo onu koja kaze " zdrav zivot " mada sve cesce se cuje izraz hrana i vino, kao zdrava hrana i vino tu nekako spada kao lek... nekako mi se cini da mozda i ne krsim tu parolu ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

drbogi

Član broj: 5045
Poruke: 601
93.86.18.*

ICQ: 454238854


+3 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:22 - pre 183 meseci
Kao kad su sredinom prošlog veka zli komunisti držali kurseve o štetnosti alkohola, pa seljak pita:
Koji su to ludaci koji piju taj alkohol pored ovako lepe domaće rakije?

U tom duhu:

Šta ste zapeli za tu travu, pored onako lepog hašiša?
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:22 - pre 183 meseci
Moram da vam priznam...
Najvishe volim kada se prasence polozi na trpezarijski sto,
pa ga zalijesh uz chashu piveta sa ostatkom ekipe....

Zatim odmorish malo,
pa kad se probudish,
namotash jednu ljudsku spravu,
navarish se, pustish neku mjuzu,
izadjesh na terasu i kulirash....

Samo, ...
Kad tje bre vishe tih 25-27 stepeni u hladu??
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:24 - pre 183 meseci
Citat:
musicmaster
Samo, ...
Kad tje bre vishe tih 25-27 stepeni u hladu??


Evo, 28. maja
Skoro....
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.56.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:25 - pre 183 meseci
Izgleda da prasence postade podsticaj, jbg onda ! ! !

@musicmaster

Zbog cega posle svake recenice ili dela resenice ides u novi red, da ne pokusavas napisati neku pesmu hehehehe.....salim se malo ! ! !

P.S. Zasto si probao travu ?
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:28 - pre 183 meseci
Citat:
ptak 13.:

P.S. Zasto si probao travu ?



Sta ja znam, pricalo se u drustvu kako je do jaja, kako je kul, prepricavali se dozivljaju...pa reko, mozda propustam nesto bitno.
I onda probao i video da ne propustam nista bitno....
 
0

pimbe
Oilfield Engineer

pimbe
Član broj: 152004
Poruke: 73
*.atwd.com.

ICQ: 666


+14 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:29 - pre 183 meseci
Citat:
drbogi: Kao kad su sredinom prošlog veka zli komunisti držali kurseve o štetnosti alkohola, pa seljak pita:
Koji su to ludaci koji piju taj alkohol pored ovako lepe domaće rakije? :)

U tom duhu:

Šta ste zapeli za tu travu, pored onako lepog hašiša?


E nek si im rek'o... Potpuno se slazem . . .



POWERBOAT :)
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:31 - pre 183 meseci
Inace, mislim da je jako glupo kao razlog u prilog :) legalizaciji marihuane navoditi stvari kao sto su "alkohol je legalan, duvan je legalan"....
Priznavanje jedne lose stvari ne povlaci priznavanje druge....
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:34 - pre 183 meseci
@ptak 13.

Citat:
P.S. Zasto si probao travu ?


Shta si se ti nalozio bre tu da nas ispitujesh ovde?

Da ne planirash mozda nekog best-sellera da izbacish u skorije vreme?
Ako ti je bash milo, probao sam je iz radoznalosti u vreme one hebene inflacije....
Kada su pelceri pocheli da mi rastu...
E, tako.

Pishem tako u redovima da bi onaj ko chita,
mogao brze i bolje da prochita i razume.

Uporedi recimo ovaj red shto sadrzi ova slovca koja trenutno gledash, pa nikako da primetish da je dovoljno dugachak (vetj sam trebao da lupim enter), sa ona 2 gore iznad koja su napisana pre ovoga. Shta ti je lakshe da prochitash? Ovo sada shto se blizi kraju ili ono prethodno kratko objashnjenje gde se break koristi cheshtje?

Knjiga ili sveska nije isto shto i text-field.

I molim te,
POCHNI da obratjash paznju na greshke u kucanju.

 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.56.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:46 - pre 183 meseci
Citat:
zaraza: Sta ja znam, pricalo se u drustvu kako je do jaja, kako je kul, prepricavali se dozivljaju...pa reko, mozda propustam nesto bitno.
I onda probao i video da ne propustam nista bitno....


Ovo je potvrda da to tako krece.....i dokaz da je marihuana navlakusa, polako te navucu a onda krenes sam jer ti je lepo.

Citat:
zaraza: Inace, mislim da je jako glupo kao razlog u prilog legalizaciji marihuane navoditi stvari kao sto su "alkohol je legalan, duvan je legalan"....
Priznavanje jedne lose stvari ne povlaci priznavanje druge....


Ja ne da mislim da je to glup razlog, vec pored toga mislim da treba da alkohol zabrane STRGO ispod 18+, a marihuanu i ostale zajebancije, droge, nazovi kako hoces uopste ne legalizuju, nema potrebe, ko hoce evo moze na crno za 500 dinara ! ! ! Znaci klinci ako vam volja vi 5 dana ne jedite uzinu pa kupite par dzojnta.....moj savet vam je da ipak jedete uzinu ! ! !

@musicmaster

WOW brate, osecam da si ljut, jos kad uporedim tekst sa avatarom efekat je duplo bolji, opasno ! ! ! Iz ovih postova svako moze da izvuce dobre informacije, veruj mi best-seller nije losa stvar...vidis da svaka knjiga danas ima teme SEX DROGA ALKOHOL.....pa sto da ne, malo zarade ne skodi ! ! ! Jos kad imas "zamorcice" koji su to probali pa napisali i rekli sta, kako, kad, gde i zasto jos bolje, samo da neko pametan sve lepo servira i objavi, a sve lepo objasnjeno, tacno napisano, nema lazi nema prevare ! ! ! Recimo naslov bi bio slican jednoj pesmi, recimo: " Dok ja nasu domovinu cuvam, u rovu sedim i pocnem da duvam "
I oladi malo, ako ti je krivo i tesko da pricas kad te prozovu da je to sto radis vid narkomanije ti lepo sedni pa razmisli....najgore je to sto svi mislite da ste u pravu ( vi koji duvate ) i mislite da je OK legalizovati to s*****.

Unapred se izvinjavam na pravopisnim i tehnickim greskama ukoliko ih ima ! ! !
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:52 - pre 183 meseci
Nisam ljut, nego pucam od smeha...
vetj sat i kusur vremena...

A ti ako pochnesh da pishesh knjigu ili roman...
sa takvim 'predispozicijama'...
hehe

Grdno ima da zaradish,
ne boj se.

Bolje probaj da crtash...



Citat:
Unapred se izvinjavam na pravopisnim i tehnickim greskama ukoliko ih ima ! ! !


Ima ih brale,
nemoj ni da sumnjash u to.
Nemoj ni da se izvinjavash...

Believe.
 
0

pimbe
Oilfield Engineer

pimbe
Član broj: 152004
Poruke: 73
*.atwd.com.

ICQ: 666


+14 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:54 - pre 183 meseci
Citat:
ptak 13.: Ja ne da mislim da je to glup razlog, vec pored toga mislim da treba da alkohol zabrane STRGO ispod 18+, a marihuanu i ostale zajebancije, droge, nazovi kako hoces uopste ne legalizuju, nema potrebe, ko hoce evo moze na crno za 500 dinara ! ! ! Znaci klinci ako vam volja vi 5 dana ne jedite uzinu pa kupite par dzojnta.....moj savet vam je da ipak jedete uzinu ! ! !

@musicmaster

WOW brate, osecam da si ljut, jos kad uporedim tekst sa avatarom efekat je duplo bolji, opasno ! ! ! Iz ovih postova svako moze da izvuce dobre informacije, veruj mi best-seller nije losa stvar...vidis da svaka knjiga danas ima teme SEX DROGA ALKOHOL.....pa sto da ne, malo zarade ne skodi ! ! ! Jos kad imas "zamorcice" koji su to probali pa napisali i rekli sta, kako, kad, gde i zasto jos bolje, samo da neko pametan sve lepo servira i objavi, a sve lepo objasnjeno, tacno napisano, nema lazi nema prevare ! ! ! Recimo naslov bi bio slican jednoj pesmi, recimo: " Dok ja nasu domovinu cuvam, u rovu sedim i pocnem da duvam "
I oladi malo, ako ti je krivo i tesko da pricas kad te prozovu da je to sto radis vid narkomanije ti lepo sedni pa razmisli....najgore je to sto svi mislite da ste u pravu ( vi koji duvate ) i mislite da je OK legalizovati to s*****.

Unapred se izvinjavam na pravopisnim i tehnickim greskama ukoliko ih ima ! ! !

Ajde sine patak, prosvetli nas i posavetuj, molim te...

POWERBOAT :)
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:56 - pre 183 meseci
@pimbe

Neka, dok zavrshi chovek uzinu....

 
0

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:58 - pre 183 meseci
Citat:
ptak 13.: Ja sam dao diplomatski odgovor sto ne znaci da imam problema sa pritiskim, negoeto to je razlog zbog koga pijem vino, i Srbin sam pa znas ono slava, kad se sece kolac mora da se proba, radi reda, cak sta vise i vera ga podrzava u crkvi na vencanju...

Pa i ja sam iste nacionalnosti, i te slave i tako to sve sto ide pa ne pijem vino, znaci to nije opravdanje.
Ok jasno mi je, pijes jer ti vera i crkva tako nalazu, postujem.
Jel vidis kako ove moje zadnje dve recenice zvuce glupo?

Citat:
E sad odosmo predaleko, pitanje je i dalje iz kog razloga ste pobali marihuanu, vi koji ste probali ?

Nagovorili me ortaci kada sam bio klinac.
Aalkohol sam probao jer sam mislio da nisam musko ako ne pijem,takodje kada sam bio klinac,ono-kao... svi piju pa necu valjda ja da budem sisa.

Citat:
@pitikovski

Da ok, mogu da me nazovu alkosom, ali opet ta rec mnogo lepse zvuci od reci " narkoman ", i jos nesto, alkosi su onda svuda, gde god se okrenes i svi ih smatraju normalnima i OK likovima, dok ove druge sam naziv karakterise nekako lose u drustvu ! ! !

Vecina pije a manjina duva. Eto ja bih zabranio i alkohol da se nesto pitam, ali se ne pitam.Nije vutra za svakog, a nije ni alkohol za svakog.

Citat:
I ne vidim zasto krsim parolu o ogranicenim dozama, nikada nisam preterao, krsim parolu samo onu koja kaze " zdrav zivot " mada sve cesce se cuje izraz hrana i vino, kao zdrava hrana i vino tu nekako spada kao lek... nekako mi se cini da mozda i ne krsim tu parolu ! ! !

Pa ni ja nikada nisam preterao, a ni ti nisi nikada preterao, kako sam ja onda narkoman a ti nisi alkoholicar?
A to o zdravom zivotu i alkoholu....pusti to
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.56.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 00:59 - pre 183 meseci
^ Rado bi vam pomogao da se oslobodite tog g**** i vidite kako je zivot bez vutre lep ali jbg vama ni Bog ne moze pomoci kad ste zagazili u to debelo, vise od 10-ak godina, brate to je vec opasno ! ! !
I kako neko moze da kaze da nije zavisan od marihuane a konzumira je 10-15 godina uzastopno ! ! ! To nije nimalo normalna recenica ! ! !

P.S. Samo me zanima jel zna vasa porodica da duvate, i sta vam kazu na to ! ! ! Ako vasi oni podrzavaju onda u k*rac sve, i tema i vi i vutra i ja, sve u PM ako i vasa porodica smatra da je to sve OK ! ! !

@pitikovski
Ti mi jedini od ovih sto duvaju zvucis malo lepse od njih svih....dobro i dimkovic tu i tamo, ali ti mi nekako odskaces ! ! !
Da li si se ijednom pokajao zbog vutre, i da li je ti podrzavas za legalizaciju posto si je koristio ako ne gresim ?
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 01:03 - pre 183 meseci
@ptak 13.
Ti si decko alkoholicar, da li tvoja porodica zna da pijes?

Edit:
Nisam se pokajao za duvanje ali sam se pokajao za alkohol (napisao sam vec zasto) ali to je sve od coveka do coveka.
Ne podrzavam legalizaciju trave, ali bih zabranio i alkohol.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 01:05 - pre 183 meseci
@ptak 13.

Eeeeee,....

I ja bih tebi pomogao u svachemu,
samo to bi izgledalo kao kada Bugatijem
hotjesh da shlepash Kenedija.....

Code:
Kenedi je naziv za one prastare lokomotive zelene boje, sa zutim trakama na chelu... 
Nisu ekonomichne jer mnogo goriva ode samo na prvo paljenje i mali manevar.
 
0

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

ptak 13.
Član broj: 143532
Poruke: 1476
93.86.56.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 01:11 - pre 183 meseci
Citat:
pitikovski: @ptak 13.
Ti si decko alkoholicar, da li tvoja porodica zna da pijes?

Edit:
Nisam se pokajao za duvanje ali sam se pokajao za alkohol (napisao sam vec zasto) ali to je sve od coveka do coveka.
Ne podrzavam legalizaciju trave, ali bih zabranio i alkohol.


Da li moja porodica zna da pijem....naravno, pijem i pred kevom, caletom mladjim bratom, ali nikada nisam popio vise od krigle piva ili dve case vina....majke mi ! ! !
I konacno nesto gde se ja i ti slazemo ! ! ! ovo oko "edit-a" ako se ikada pravi neka kampanja za zabranu trave, droge, duvana, alkohola javi mi obavezno ja sam ZA :D E sad nisam jedini koji nije za legalizovanje marihuane, ako neko ko je probao nije ZA legalizaciju sta onda vise hocete ! ! ! Siguran sam da covek nije jedini !

Citat:
musicmaster: @ptak 13.

Eeeeee,....

I ja bih tebi pomogao u svachemu,
samo to bi izgledalo kao kada Bugatijem
hotjesh da shlepash Kenedija.....

Code:
Kenedi je naziv za one prastare lokomotive zelene boje, sa zutim trakama na chelu... 
Nisu ekonomichne jer mnogo goriva ode samo na prvo paljenje i mali manevar.


Brate u cemu god hoces, javi se na PP da razmenimo konatk messengera pa da vidim, mozda nesto i naucim od tebe ! ! !
P.S. Ozbiljan sam ! ! !
Heh kenedi se u Zajecaru jos uvek vozi, neprevazidjen je :)) mozda ne jos uvek, ali sigurno ima 3-4 komada koji vise na pruzi :))
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.169.*



+7 Profil

icon Re: Vutra - Anketa za i protiv22.03.2009. u 01:15 - pre 183 meseci
Citat:
ptak 13.:..... mozda nesto i naucim od tebe ! ! !


Ok.

Za pochetak,
ako zaista jesi ozbiljan,
believe this:

Silence is golden!

 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vutra - Anketa za i protiv
(Zaključana tema (lock), by Nebojsa Milanovic)
Strane: << < .. 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 278602 | Odgovora: 1302 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.