Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Formula -ko ce biti ove sezone prvak?

elitemadzone.org :: MadZone :: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 34607 | Odgovora: 166 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SandraNS_85
Sandra Dundjerski
Novi Sad

Član broj: 48771
Poruke: 27
*.nat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Formula -ko ce biti ove sezone prvak?21.02.2005. u 18:53 - pre 233 meseci
Sta mislite da li ce i ove godine Schumi biti prvak? Montoya i Raikkonen u Mclaren-u ja mislim da je to fantastican tandem,i jako se radujem novoj sezoni mislim da pocinje 6 marta . Uopsteno da li pratite,da li ste nekada pratili neku trku uzivo i za koga navijate?
 
Odgovor na temu

wasspp

Član broj: 48584
Poruke: 6
*.suonline.net.



Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?21.02.2005. u 21:11 - pre 233 meseci
1 shumaher
2 baton
3 alonso

 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?21.02.2005. u 21:34 - pre 233 meseci
Pa ne znam,ali ako ih Schumaher opet otkine,ostatak mase bi mogao bataliti taj sport. I vozaci i konstruktori.Ustvari,kad smo vec kod toga,sta mislite,koliko procentualno Schumaherovu pobedu cini bolid,a koliko voznja?
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

bags

Član broj: 10072
Poruke: 715
*.12.15.tuwien.teleweb.at.



+2 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?21.02.2005. u 23:15 - pre 233 meseci
Mislim da ce Sumaher biti opet prvi ,ali da nece onako lako kao prosle.Videcemo kako ce se snaci Montoja u novoj sredini.

Sumaher je ubedljivo najbolji vozac (iako nije nimalo fer vozac).Bolid utice dosta ali mislim da bi Sumi bio prvi u bilo kojoj od ovih prvih 4-5 ekipa.
Free advice is seldom cheap.
 
Odgovor na temu

su27killer

Član broj: 37374
Poruke: 79
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?21.02.2005. u 23:24 - pre 233 meseci
Bi moj q bio u ostalim ekipama. Iza njega stoji ekipa i covjek koji je bio u proslom timu i koji je najzasluzniji za razvoj Ferrarijevih bolida zadnjih godina. Jeste vozac bolji od prosjeka, ali daleeeeeko od najboljeg.
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.vdial.verat.net.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?21.02.2005. u 23:31 - pre 233 meseci
Damon HILL :)

e to je bio vozac a simi je tada gutao prasinu posle njega nista nije isto

mada i da losije vozi ferari ima tolko para da mora da bude prvi tim pa bilo ko da vozi u njemu !!!

mada baton ce pokazati svoje a i mi na kladionicama :)
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

bags

Član broj: 10072
Poruke: 715
*.12.15.tuwien.teleweb.at.



+2 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?21.02.2005. u 23:36 - pre 233 meseci
Citat:
su27killer: Bi moj q bio u ostalim ekipama. Iza njega stoji ekipa i covjek koji je bio u proslom timu i koji je najzasluzniji za razvoj Ferrarijevih bolida zadnjih godina. Jeste vozac bolji od prosjeka, ali daleeeeeko od najboljeg.


A ko je po tvom misljenju od ovih trenutno najbolji ?
Free advice is seldom cheap.
 
Odgovor na temu

MileG

Član broj: 28981
Poruke: 997



+7 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?21.02.2005. u 23:39 - pre 233 meseci
Schumacher & Ferrari
 
Odgovor na temu

su27killer

Član broj: 37374
Poruke: 79
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?22.02.2005. u 00:37 - pre 233 meseci
Slusaj to "najbolji" je toliko relativno da je glupo raspravljati o tome. Na kraju krajeva F1 moze da vozi svako ( u teoriji, u stvarnosti samo onaj ko ima sponzore i jake ljude iza sebe, kao Schumi). Da vidim Schumija kako bi po ovoj nasoj zimi upalio 123 200D sa slabim akumulatorom :)))
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.yu1.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?22.02.2005. u 01:02 - pre 233 meseci
Da i ja dam svoje misljenje jer obozavam F1. I Sumija. Mislim da je bez ikakve konkurencije najbolji vozac. Ne samo sada, vec ikada. Te price da je zbog bolida prvi su u najmanju ruku smesne. Pa on je bio i prvak kada je BMW imao za celih 50 konja jacu masinu. Pa prosle sezone su barem 3 tima imala jaci bolid od Ferrari-a. Covek vozi na granici izdrzljivosti bolida. Secam se da sam jednom gledao kada mu nije upalio bolid pa je krenuo sa zadnje pozicije. Stigao je ladno do druge pozicije i tada mu je motor eksplodirao jer ga je preforsirao, a bio bi 100% prvi.
A to sto neko pominje neke 123-ke...Pa prosle godine je Sumi vozio nekoliko probnih krugova u Alfi 156-ci u Italiji. Vozac te Alfe (koja se takmici u nacionalnom prvenstvu) mu je u par minuta objasnio kako sta i gde ide i Sumi je odvezao jedan krug i u drugom je falilo nekoliko delica sekunde da obori rekord te staze!! Toliko i o tome.
A verovatno ste gledali i kada je testirao onog Fiat Punta. hehe. I sta je ostalo od njega...

Samo da dodam i ovo. U vezi izjave su27-a. Pa on je bio i u Reno-u sampion. Ili je taj covek i tada bio sa njim?!?!

Mozete da ga volite ili mrzite koliko god to hocete, ali cinjenica da je bez konkurencije najbolji i dalje stoji. Vozio Ferrari-a ili Peglicu nije toliko bitno. Toliko od mene. Over and out.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

su27killer

Član broj: 37374
Poruke: 79
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?22.02.2005. u 01:16 - pre 233 meseci
Mislim da jeste bio sa njim.

Sto se tice Alfe imas li neki izvor?!?

http://canali.libero.it/auto/clickarnews_14-07-03.phtml

Ako je ovo u pitanju odvozio je 20ak a ne 2 kruga i nije bio bas tako blizu rekorda.
 
Odgovor na temu

teddy

Član broj: 5778
Poruke: 551
*.rcub.bg.ac.yu.



+1 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?22.02.2005. u 01:16 - pre 233 meseci
2 Nabukodonosor:

To si lepo sročio. Jeste da ga ne volim (jer se đubre pokvareno služi svim sredstvima), ali mu se mora priznati da je po svoj prilici najbolji vozač u istoriji Formule 1, a sigurno najbolji među sadašnjim članovima cirkusa.

Ipak, za mene najveći i dalje ostaje legenda - Ayrton Senna.

2 bukovski:

Hehe, i ja sam navijao za Dejmona, čak sam bio prisutan kad je bio u Beogradu (i odbio da digne ruku sa ispružena tri prsta :P), ali je Dejmon na moju žalost bio i ostao mnogo slabiji vozač od Šumija.
Spasa nam nema, propasti ne možemo!
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?22.02.2005. u 01:23 - pre 233 meseci
A ja sumahera ne mogu da smislim. Dok mi Ferari i nije tako los. Cak sta vise, mislim da je ekipa Ferarija najbolja u F1 zbog samog pristupa takmicenju. Njihova promisljenost i izuzetno dobar odabir strategije za trku ih cini nepobjedivim. Ne mihael. Da skratim, ni malo mi ne smeta kad Barikelo uzme neku trku, a kad uzme mihael, dzigerica mi se uvrne!
Smucio mi se nakon one trke gdje je Barikelo dobio "savjet" iz box-a da u zadnjih 50 metara pusti da sumaher pobjedi. Ma odvratno!
Druga stvar zbog cega mi se zgadio je to sto je na dan sahrane svoje majke vozio trku... bolesno! Kakav je to covjek? Nemoj da mi ko pomene profesionalizam...

BTW, mihaela bi volio da vidim u nekom drugom timu, samo da vidim da li bi isto tako uzimao titule kao u Ferariju. Sumnjam! Ili jos bolje, volio bih da mihael ode u penziju, da mi vise ne kvari uzitak gledanja F1!

Yolja
 
Odgovor na temu

bags

Član broj: 10072
Poruke: 715
*.12.15.tuwien.teleweb.at.



+2 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?22.02.2005. u 01:34 - pre 233 meseci
yolja624 a i ostali koji ga mrzite ,budite srecni sto ste rodjeni u ovo vrijeme , pa mozete da gledate mastera . :> I ja sam da Shumi napusti formulu 1 ,ali tek kad mu karijera krene silaznom putanjom i kad pocne da se slepa na stare zasluge , a ovako navijam da obori sto vise rekorda.
Free advice is seldom cheap.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
213.244.235.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?22.02.2005. u 02:25 - pre 233 meseci
Naslov teme je pogresan. Treba da glasi: Ko ce biti drugi ove sezone. Prvi ce biti Shumi, izuzev ako se ne desi nesto posebno.

Prema Shumiju sam neutralan, nije bas da mi se svidja sve sto uradi, ali sam ubedjen da i drugi rade svasta, samo se na njih manje obraca paznja, valjda, tako da bi to bilo to.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

Mihael Kirić
Savo Ničević

Član broj: 16393
Poruke: 301
*.cmu.carnet.hr.



Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?22.02.2005. u 15:15 - pre 233 meseci
1. Jennson Buton
2.Alonso@Michael(realno bi bilo za oćekivati i Ralf samo da još vozi u BMW-u)
3.N.Heidfeld@Montoya
4.Mark Weber@Takuma sato

Što se bolida tiće BAR HONDA i BMW Williams su najaći
no realno:
1.BAR@BMW
2.RENAULT@FERRARI@MeCLAREN
3.------
4.Toyota
 
Odgovor na temu

Zikka
Zika Jovic
Dublin

Zikka
Član broj: 29076
Poruke: 677
213.244.197.*

ICQ: 270814588


+1 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?22.02.2005. u 16:59 - pre 233 meseci
Pobedice Sumaher. Jeste trenutno najbolji ali ga nikada nisam voleo.Moji omiljeni vozaci su bili Dzems Hant, Pok. Roni Peterson, Niki Lauda, Nelson Pike,pok. Airton Sena .
Don't Worry Be happy!
 
Odgovor na temu

markolazarevic
Gornji Milanovac

Član broj: 35574
Poruke: 943
*.absolutok.net.



+5 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?22.02.2005. u 18:34 - pre 233 meseci
SUMAHER je najbolji !!!
 
Odgovor na temu

Dark_Runger
GunRunner

Član broj: 22461
Poruke: 178
*.teleportgroup.net.

Sajt: thepiratebay.org


+3 Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?22.02.2005. u 20:20 - pre 233 meseci
Mclaren Rulez
Barrier Break a lost soul a loaded weapon
These empty shells they rain hell the dark beckons
 
Odgovor na temu

SandraNS_85
Sandra Dundjerski
Novi Sad

Član broj: 48771
Poruke: 27
82.117.202.*



Profil

icon Re: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?22.02.2005. u 23:35 - pre 233 meseci
Ma ja sam u potpunosti za McLaren,tacnije obozavam Kimija Raikkonena pa tek onda njegov tim.A i kotam da ce da ostvari sjajan rezultat ove sezone. Sumi mi je vec vise dosadan non stop on i samo on to nikome nije interesantno i ne mogu da shvatim ljude koji i dalje navijaju za njega
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Formula -ko ce biti ove sezone prvak?

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 34607 | Odgovora: 166 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.