@Grada 22,
kada se sve lepo smisli i kada se AT poveže kako treba, samo može da bude bolje, nikako lošije.
Taj komšija koji ti je rekao za mene, bio je za sve u pravu osim za litražu.
Ukupno ću imati oko 1600 litara pošto sam pre par dana kupio još jedan AT od 800 litara.
Uzeo sam "Austria email" PZ 800 sa onim pregradama za bolje raslojavanje vode.
Kada budem imao vremena, baš ću da postavim slike da se vidi kako izgleda a i šemu kako j e zamišljeno povezivanja pa neka prokomentariše ko hoće. Da vidimo da le je zamisao dobra ili grešim.

- 110m² (70 m² + 40 m²)
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-PVC stolarija