Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pusenje na javnim mestima?

elitemadzone.org :: MadZone :: Pusenje na javnim mestima?
(Zaključana tema (lock), by BytEfLUSh)
Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57750 | Odgovora: 412 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 02:00 - pre 232 meseci
Citat:
borstale: Ubedi me da smo moja smrdljiva odeća i ja smetnja da uđemo u namirisanu Evropu, ostaviću cigarete odmah. Onaj otišo u Hag, što ja ne bi ostavio cigarete...
P.S. I sendviče ću da jedem samo kad me niko ne vidi, majke mi.


@Borstale, kada me citiras, citiraj me korektno, nemoj da vadis iz konteksta.
Nigde ja nisam rekao da se treba ostaviti cigara uopste, vec ili da ostavis cigare ili da prihvatis da neces moci na javnom mestu da pusis.

A to za EU, uci cemo svakako za jedno 200 godina....pa cak i da udjemo, ne boj se, nece tvoja smrdljiva kosulja biti prepreka za ulazak u EU.

Ali ces ti nagrabati kao zuti jer ces placati novcane kazne.
Kada ti rebne 30% plate, pa se ti pusi....
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
0

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
*.pat-pool.va.sbb.co.yu.



+172 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 02:01 - pre 232 meseci
Jos ako je park zadimljen .......
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
0

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 02:06 - pre 232 meseci
Citat:
Mozda se njima ne svidja sto ti jedes sendvic ulicom i gadi im se od toga.


A da. Je li ovo napisao Nabukodonosr na pocetku 11 strane? E pa posto me nece videti da ja zderem PSECU HRANU a pogotovo ne na ulici, zato je u drugom postu na 11 strani i pomenut sendvich, ebo vas on, ovde nije tema bonton i lepo ponasanje.
Ovde je nesto drugo u pitanju.
Kako se vi pusaci hvatate za slamke...
Citam danas celu temu, pa kaze Borstale:
A kad odes u selo, u planinu, a prodje traktor pored tebe pa da se nagutas dima, da se ugusis...

[ovog puta nisam citirao korektno, samo po secanju, da ne trazim]

Ili raznoraznih bisera od "slamki"za koje se hvatate.
Pa shvatite, svanuce i taj dan da cete morati da idete ulicom bez cigare ne ugrozavajuci druge ljude.

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 02:13 - pre 232 meseci
Biser od slamke kazes....Uvek nesto interesantno od tebe....
anti-heroin spree
 
0

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 02:21 - pre 232 meseci
@BluesRocker
Citat:
Da probam da ti pojasnim: to sto ti ne mozes da prestanes da pusis, pa bi hteo da drzava zakonom regulise da svi prestanu a sa njima i ti, bilo bi isto kao kad bi ja rekao da sam po prirodi lenj, i da ne mogu zbog tog da nadjem posao jer nikom ne trebaju lenstine, i da trazim od drzave da se uvede prinudni rad. Mogu da zamislim kako bi mi ostatak ljudi bio zahvalan.

Ne zanima me. Ako je država bila toliko drska da zabrani neke supstance koje su mnooooooooogo zdravije od duvana, onda ne vidim zašto bi pušačima bilo dozvoljeno da puše gde god hoće. Pravo da ti kažem - nisam ni pokušao da ostavim cigare. Moj izbor. Ali da gledam kako ostali pušači truju decu, kako neki debili u trafikama (prodavnicama) prodaju duvan učenicima (učenicama) osnovne škole, ne pada mi na pamet. Neću da čujem za takve stvari. Takvi odvratni zločini se ne mogu tolerisati. Red bi bio da se deca upoznaju sa istinom o duvanu, a ne da se pušenje gaji kao neko "nacionalno dobro"... Krajnje je vreme da se zaustavi ta umobolna propaganda tipa "lakše ćeš naći ribu ako pušiš", "ti si faca ako si ovistan o otrovu" i slično. Neće moći. Duvan je postao najveća opasnost koja preti današnjoj omladini i tačka.
Smrtna kazna za one koji prodaju duvan deci.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
0

Nesko M
Miroslav Neskovic
Video montage TV Sabac
Sabac

Član broj: 50469
Poruke: 4
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 02:24 - pre 232 meseci
Niko valda na svetu ne uživa u svađanju oko čega bilo kao Balkanci. I to po pravilu što je razlog trivijalniji to je svađa žešća.

Jebeš zakon, pogotovo o pušenju, k'o da će neko nas da pita šta mislimo o bilo čemu, pa će kao brojniji prevladati.

Svi znamo kako se kod nas zakoni sprovode i poštuju. I koliko je zakon prisutan u javnom i privatnom životu.

To sa pušenjem bi trebalo da je stvar kulture, ali tu već prelazimo u domen apstraktnog... i nemam više reči da opišem svoje razočarenje nama samima.
 
0

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 09:33 - pre 232 meseci
Citat:
Pravo da ti kažem - nisam ni pokušao da ostavim cigare. Moj izbor. Ali da gledam kako ostali pušači truju decu, kako neki debili u trafikama (prodavnicama) prodaju duvan učenicima (učenicama) osnovne škole, ne pada mi na pamet. Neću da čujem za takve stvari. Takvi odvratni zločini se ne mogu tolerisati. Red bi bio da se deca upoznaju sa istinom o duvanu, a ne da se pušenje gaji kao neko "nacionalno dobro"...

Najbolje ces im pomoci sopstvenim primerom. Mozes na primer da ih naucis kako se prave kolutovi od dima :-). Ne, bez zezanja, probaj da stvarno ostavis duvan pa cu ti verovati da si protiv pusenja. I ja sam tako mislio da su mi krive svetske zavere duvanske mafije sto ne mogu da prestanem, a u stvari sve je tako prosta stvar: hoces-neces. Samo od tebe zavisi.
Romanes Eunt Domus
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.ia3.marketscore.com.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 19:32 - pre 232 meseci
@Byte
Ja sam za zakon protiv prodaje cigareta deci, ali ne i protiv ogranicavanja nekih individualnih sloboda.

@Marenovic
Jos mi nisi odgovorio u kojoj je to zemlji zabranjeno pusenje na ulici.

Citat:
Marenovic:Kazes da zamislimo da tebi,ali samo tebi jednom na svetu i apsolutno nikom vise
smeta miris benzina.
I sta sad? Treba drzava da se sazali na jadnog Marjana koji eto ima taj neobican vid alergije i ukine saobracaj?

Citat:
Ovde se govori o OPSTEM DOBRU

Koliko sam ja upoznat, dim iz auspuha automobila ne steti samo meni, vec svakom coveku, a najvise ozonskom omotacu i nasoj planeti. Znaci ne smeta samo meni. A uz to, svaki autobobil proizvede mnogo vise stetnih gasova nego jedan pusac, kojih opet ima mnogo manje nego automobila. Znaci tu se itekako govori o OPSTEM DOBRU. Razmisli malo pre nego sto odvalis nesto.

Citat:
Duvanski dim steti svim ljudima, koliko puta to treba da ti ponovim?

DIm iz auspuha steti svim ljudima, koliko puta to treba da ti ponovim?! Plus svim zivotinjama kako na zemlji, tako i u vazduhu i vodi.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.yubc.net.



+1 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 21:28 - pre 232 meseci

Da ali automobili su nuzno zlo , nemoguci ih je zaobici da bi se doslo do nekih ciljeva ako bi se nastavila takava poredjenja i ljudi kao vrsta zagadjuju sve oko sebe , ne zivimo u skladu sa prirodom , unistavamo tropske sume kao i celu planetu malo po malo prosto to je cena koju moramo platiti svidjalo nam se ili ne Cigarete su jednostavno otrov i droga koja kao i svaka druga droga nije nuzna .Duvanski lobi je prosto previse jak da bi se pusenje stavilo na pravo mesto

Malo off-topic sta bi se desilo kada bi se recimo napravila cigara koja bi u sebi imala neke sastojka kanabisa a da se pri tom to ne prosiri u javnosti dakle da se misli da je samo drugaciji brand Koliko bi pusaca preslo na nove DeluXE cigarete ?
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.ia3.marketscore.com.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 21:46 - pre 232 meseci
E tu polako dolazimo do nekih individualnosti. Meni kola ne trebaju! Niti ih imam. I mislim da ih treba zabraniti. Takodje ne mislim da su "nuzno zlo". E bas je u tome fazon, ti kazes da automobile treba ostaviti jer TEBI trebaju, ali zato cigarete terba ukinuti je TEBI ne trebaju. A oboje su zagadjivaci. Cak su automobili veci zagadjivaci i mogu ovu planetu da oteraju u qurac. Ali neeeee....TEBI trebaju kola i onda je OK da se ostave, ali zato TEBI ne trebaju cigarete i njih treba zabraniti. SVI VI mislite samo na svoje dupe.

P.S. Kada sam govorio "tebi" nisam mislio licno na tebe vec na sve vas koji trazite tu zabranu.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 21:46 - pre 232 meseci
Citat:
Koliko sam ja upoznat, dim iz auspuha automobila ne steti samo meni, vec svakom coveku, a najvise ozonskom omotacu i nasoj planeti. Znaci ne smeta samo meni. A uz to, svaki autobobil proizvede mnogo vise stetnih gasova nego jedan pusac, kojih opet ima mnogo manje nego automobila. Znaci tu se itekako govori o OPSTEM DOBRU. Razmisli malo pre nego sto odvalis nesto.




A pa cek malo...kazes dim iz auspuha je stetan...
Jeste, stetan je dim iz auspuha ovih nasih krntija koje se ovde voze.
Ali isto tako znaj da necemo uci u EU ako ne donesemo zakon o tome da se povuku iz saobracaja (ili da im se ugrade filteri) svi automobili koji nemaju tu kontrolu izduvnih gasova i ciji izduvni gasovi sadrze procenat stetnih materija preko..XY %

Necemo sada nista precizirati, ne znam koliko je kojih materija u izduvnim gasovima dozvoljeno u EU.
Znam da se pre neku godinu mogao skoro dzabe kupiti auto u Nemackoj. Jedini problem je bila carina i uvoz. Zasto? Zato sto su ljudi povukli iz saobracaja sve one krseve iz kojih umesto dima, iz auspuha curi benzin.

@Nabukodonosor nemoj se previse sekirati za ekologiju, bio bi bolji ekolog ako bi prvo oko kuce sredio.

To da svaki auto proizvede vise stetnih gasova nego jedan pusac, kako si to izracunao, ajd mi daj matematicku formulu da bih i ja nesto izracunao.
Podeli s nama ovde to tvoje saznanje.

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.ia3.marketscore.com.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 21:52 - pre 232 meseci
Citat:
A pa cek malo...kazes dim iz auspuha je stetan...
Jeste, stetan je dim iz auspuha ovih nasih krntija koje se ovde voze.
Ali isto tako znaj da necemo uci u EU ako ne donesemo zakon o tome da se povuku iz saobracaja (ili da im se ugrade filteri) svi automobili koji nemaju tu kontrolu izduvnih gasova i ciji izduvni gasovi sadrze procenat stetnih materija preko..XY %

hehehe...smesno...ili zalosno....pa nigde na planeti ne postoji auto koji izbacuje dim koji leci....ili barem neki koji je neutralan. Svi su oni itekako stetni, ali se gleda da se sve to smanji. Ali steta je tu. Raspitaj se malo pre nego sto odvalis glupost.

Citat:
@Nabukodonosor nemoj se previse sekirati za ekologiju, bio bi bolji ekolog ako bi prvo oko kuce sredio.

Ne razumem te bas najbolje. ?!?!?!

Citat:
To da svaki auto proizvede vise stetnih gasova nego jedan pusac, kako si to izracunao, ajd mi daj matematicku formulu da bih i ja nesto izracunao.
Podeli s nama ovde to tvoje saznanje.

Imao si priliku da ides u skolu dok si bio iole mladji. Nisam ja placao svoju skolarinu da bih sa tobom delio znanje.


P.S. I dalje ne odgovaras na pitanje u kojoj je to zemlji zabranjeno pusenje na ulici?!??!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

borstale
Član broj: 16298
Poruke: 651
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Gojka za predsednika!!!12.03.2005. u 21:52 - pre 232 meseci
Citat:
Marenović Slaviša:

To da svaki auto proizvede vise stetnih gasova nego jedan pusac, kako si to izracunao, ajd mi daj matematicku formulu da bih i ja nesto izracunao.
Podeli s nama ovde to tvoje saznanje.

Formulu? Uđi u garažu, zatvori vrata i upali kola... Ustvari nemoj...
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 21:57 - pre 232 meseci
@Nabukodonosor,

Automobil i ostala motorizovana prevozna sredstva (kamioni, brodovi, avioni) su danas neophodna za obavljanje logistike i prevoza ljudi i robe, a samim tim su i osnovni "motor" ekonomije. To je fakat oko koga zaista nema potreba da se raspravljamo jer me neces uveriti da nije tako.

Cigarete su, sa druge strane, cist hir - droga koja nema niakakvu korist (osim kratkotrajnog osecaja zadovoljstva za onog ko pusi), stvara zavisnost i znake apstinencijalne krize uporedive sa heroinskim, i neverovatno steti zdravlju pusaca i ljudi u njegovoj okolini, ali koja je iz volsebnih razloga ipak ostala legalna - Cigarete nisu potrebne za obavljanje logistike i poslova, i nisu motor ekonomije (osim cinjenice da su motor zarade duvanske industrije)

Tako da je poredjenje ipak... lose :)

Sto se automobila tice - EU i mnoge druge zemlje sve vise prelaze na elektricni prevoz (vozove pre svega) i na programe smanjenja emisija stetnih materija iz motora, ali to nista ne smeta da daleko pre toga ukine pusenje tamo gde smeta drugima, i da se uopste svede na minimalnu meru odgovarajucim porezima.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 22:03 - pre 232 meseci
Citat:
E tu polako dolazimo do nekih individualnosti. Meni kola ne trebaju! Niti ih imam. I mislim da ih treba zabraniti. Takodje ne mislim da su "nuzno zlo". E bas je u tome fazon, ti kazes da automobile treba ostaviti jer TEBI trebaju, ali zato cigarete treba ukinuti je TEBI ne trebaju. A oboje su zagadjivaci.



Elem, tebi kola ne trebaju....Dobro, kada budes dobio slog, ili kada te strefi srcka, nemoj slucajno da si prihvatio da te bolnicari ubace u ambulantna kola.
Kazi im da si se zavetovao na pesacenje i otpesaci do bolnice.

Dalje, mislis da je ceo svet lud sto uvodi zabranu pusenja na javnom mestu?
Pa koji si moj prosao tu Evropu a da nista nisi video ili si video i upamtio samo ono sto ti odgovara???

Eh kako bih voleo da se javi ovde Ivan Dimkovic i da kaze par reci o vozilima u Nemackoj... Mislim da bi ipak ti bio taj koji lupa gluposti.
@Moderatori, mogli bi malo da sredite temu.


PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
0

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

borstale
Član broj: 16298
Poruke: 651
*.freeserbia.sezampro.yu.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Gojka za predsednika!!!12.03.2005. u 22:05 - pre 232 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:


Cigarete su, sa druge strane, cist hir - droga koja nema niakakvu korist (osim kratkotrajnog osecaja zadovoljstva za onog ko pusi), stvara zavisnost i znake apstinencijalne krize uporedive sa heroinskim, i neverovatno steti zdravlju pusaca i ljudi u njegovoj okolini, ali koja je iz volsebnih razloga ipak ostala legalna - Cigarete nisu potrebne za obavljanje logistike i poslova, i nisu motor ekonomije (osim cinjenice da su motor zarade duvanske industrije)


E sad reč cigareta zameni sa - veliki broj automobila i motocikala
reč puši sa - vozi ,
pa pročitaj šta piše...

Sad ja ne znam gde je ova moja poruka... Trebala bi da bude u temi - pušenje na javnim mestima

[Ovu poruku je menjao borstale dana 12.03.2005. u 23:15 GMT+1]
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
213.244.208.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 22:06 - pre 232 meseci
@Ivan
Ali mi smo ovde poceli da govorimo o "Opstem dobru" i da se zapravo pusenje treba ukinuti iz tog razloga. Zar nije u interesu opsteg dobra da se ukine saobracaj, ovakav kakav je sada, ako ce za 50 godina biti nemoguce ziveti na Zemlji?!? I sada imamo teske klimatske promene bas zahvaljujuci tome i tome slicnim stvarima...ali da ne zalazim u to. Znaci glupo je uzimati za razlog opste dobro, jer jednostvano nije tako, a uz to postoji jos mali milion stvari koje bi mogli da promenimo u korist opsteg dobra i ekologije, a pre ukudanja pusenja na ulici.
@Marenovic
Nemoj molim te vise da mi pominjes opste dobro, jer mislis samo na svoju guzicu, jer si u jednom postu rekao nesto kao "ma idi kuci pa pusi, samo nemoj mene da trujes". A posle toga kazes, i to boldirano, "pa ovde se govori o opstem dobru". Boze, kako mrzim licemere!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 22:09 - pre 232 meseci
Dimkovicu, covece, ja sam bas pomislio kako bi ti mogao da mu pojasnis par stvari, kad ono...taman kad treba! Svaka cast!

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 22:12 - pre 232 meseci
Citat:
@Ivan
Ali mi smo ovde poceli da govorimo o "Opstem dobru" i da se zapravo pusenje treba ukinuti iz tog razloga. Zar nije u interesu opsteg dobra da se ukine saobracaj,


Naravno da nije u interesu opsteg dobra zato sto bi 2/3 ljudi momentalno umrlo od gladi, doslo bi do svetskog rata i gomile malih ratova i masovnog unistenja i ljudi i zivotinja i biljaka.

Citat:
ovakav kakav je sada, ako ce za 50 godina biti nemoguce ziveti na Zemlji?!?


To je ipak malo prenaduvano, a takodje je i vecina sveta uvidela problem i radi se na efikasnom balansu izmedju potrebe ljudi i onoga sto zemlja (planeta) moze da izdrzi.

Citat:
I sada imamo teske klimatske promene bas zahvaljujuci tome i tome slicnim stvarima...


Pretpostavka, i to jos ne 100% dokazana - metan koji izbacuju biljke i zivotinje je mozda doveo do poremecaja ledenih doba ;) Tako da to sa zagrevanjem uopste nije jednsotavno.

Mislim da je mnogo veci problem ostecenje ozonskog omotaca - a za to su krivi ponajvise neki reagensi koji su danas izbaceni iz upotrebe.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?12.03.2005. u 22:14 - pre 232 meseci
Normalno Marjane, idi kuci i truj sebe do mile volje, ali da trujes mene???
Ma bil ti dopustio meni da ja trujem tebe i tvoju devojku arsenikom, onako u manjim kolicinama... Eto to mi je strast. Jel mogu?
Jebiga, ako ne otrujem nikoga nista nisam uradio. Stvarno je dosadno bez trovanja.
Moram da nekom malo zacinim rucak.

Sta, otrovno? Pa i ja imam pravo da uzivam, e sad ako ce to da te otruje, a i tvoju curu, sta ja tu mogu. To je moja sloboda zivljenja. Moj nacin. Pitanja???

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Pusenje na javnim mestima?
(Zaključana tema (lock), by BytEfLUSh)
Strane: << < .. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 57750 | Odgovora: 412 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.