Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?

elitemadzone.org :: AutoZone :: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?

Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17

[ Pregleda: 199569 | Odgovora: 327 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sp1974
zambija,beograd

Član broj: 177297
Poruke: 5
*.yubc.net.



Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?31.03.2008. u 13:45 - pre 195 meseci
2005. godine, dilema mi je bila da li kupiti nov jugic sa PSA motorom ili polovnjak. Odlučih se za ovaj prvi. Neka iskustva od početka. Odem u auto salon, mislim da je Life, bio neki popust od 12%, uplatim tačno 4.200 evrića preomenjenih u banci i čekam auto. Za oko 20tak dana je stigao u boji koju sam hteo. Psle 2.000 km odem na prvi servis, naravno ne odvajajući se od auta znajući kakvi su majstori. Promenili mi mesto za sirenu jer nije radila i još jednu reklamaciju sam imao a to je da ponekad kaplje po neka kap, odakle nisam gledao. Naravno majstori rekoše da je to normalno. Kad sam video kakav je servis i šta zapravo rade, više nikada nisam otišao tamo već uzeo stvar u svoje ruke. Za evo skoro tri godine, ono što sam promenio sam to je radijator grejača, košta oko 2.500 dinara plus vreme koje treba izdvojiti da bi se taj deo promenio, jer je postavljen tako da moraš baš da se namučiš da bi ga skinuo, kod običnih jugića to nije problem. Za sada je to bio jedini kvar. Naravno ulje i filtere samostalno sam menjao. Da, auto su mi bili obili i naravno pokupili zadnju dasku, rezervni točak, dizalicu, krenuli i na akumulator i tu stali... pre toga naravno kupljena Lavlja kandža, posle obijanja ugrađena i CB i Excalibur alarm. posle toga nije bilo obijanja. Sve to ćete naći na Bubanj potoku.
Što se vožnje tiče, za one koji žele pouzdan autić, nema nikakvih problema. Naročito velikih prednosti ima u gradu, upravo zbog veličine. Par puta sa ga opičio na autopoutu, brzina oko 150km/h, tako bar piše, ali to nikome ne preporučujem. Na autoputu 120km/h je sasvim o.k.Vozio sam i bolje automobile, naravno ima razlike, ali ako ne patite od luksuza, on je sasvim o.k. i zahvalan i po pitanju cene i po pitanju održavanja.
Moj zaključak je da za grad idealan po svim pitanjima, a za putovanja do 300 km sasvim o.k., naravno za 2 odrasle osobe. Za one koji voze po propisima i ne divljaju po putevima, topla preporuka .....
 
Odgovor na temu

Stevs
Erdoglija, Kragujevac

Član broj: 37696
Poruke: 11
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.infokop.net


Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?28.04.2008. u 15:10 - pre 194 meseci
Uzeh pre mesec dana polovnog YUGA 1.1L dakle sa pežovim motorom za 2600€. Prešao je oko 47 000 i još nije napunio 3 godine. Iz prvog iskustva mogu reći da sam prilično iznenađen motorom koji je jako živahan. Od stvari koje sam popravljao su sirena, ručica za desna vrata, kupio nove platične ratkapne :P, brisače i zadnju brizgaljku za staklo. Sve ostalo funkcioniše ok. Menjač dok se ne ugreje par minuta imam osećaj da teže ide u brzine (nisam neki stručnjak za automobile:P)

Malo troši bar iz subjektivnog osećaja, na autoputu sam išao do 150km/h ali je tada bučan mada ne suviše.

Mislim jugo ko jugo ali za ove pare koje sam dao sam prezadovljan. Istoriju auta znam jer ga je vozio burazer tako da je to još jedan plus:)

Ako ima neko neko pitanje slobodno pucajte:)
 
Odgovor na temu

chupa
Beograd

Član broj: 16976
Poruke: 209
*.termoelektro.co.yu.



+1 Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?29.04.2008. u 10:57 - pre 194 meseci
ko nije vozio juga..taj ga kudi :) ko ga je vozio .. on ga proklinje :) haha :)

vozio sam juga od 500 eura...i iskreno nisam imao nekih vecih problema...osim sto je jednom prezupcio :)
i jednom mi ostao bez corbe :)

auto je najjaci ..i predlazem ga za pocetnike :) AL da ga ne plate vise od 1000 eura!
moj kolega je uzeo FLORIDU novu..evo pre par dana! ispao ga je oko 5.500 eura...i mogu da kazem TUGA!

nisam mogao da mu kazem u lice da je auto UZAS! i da ne vredi po mojoj proceni ni 2000 eura!
a da ne pricam da ga je cekao 2 meseca duze nego po ugovorenom roku!

svako ko toliko novca ulozi u domace vozilo... a da nije neko "pranje" ili sta god mora da je umno bolestan!

a kolega dobro nije zaplakao kada je usao u mog puntica 2003. koji ima istu cenu kao ta florida ali ne i opremu :sekvent plin,klimu,servo,airbag,muziku,el pod..... tj..ima srece..postavili su mu retrovizore od punta.

tuga!
 
Odgovor na temu

davor_pz
Davor Pavošević
Požega, Hrvatska

Član broj: 71542
Poruke: 102
*.t-com.hr
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?29.04.2008. u 11:24 - pre 194 meseci
Ja isto imam Yuga 1989. godište i mogu reći da sam prezadovoljan, imao sam
nekoliko sitnijih kvarova, ali za auto koji je prešao 200000km stvarno nije
čudno da se jednom promijeni auspuh, hladnjak, četkice anlasera i ležajevi
alternatora. Auto je prejednostavan i većinu toga možeš sam popraviti. Idem
s njim na more svake godine, bio sam u autstriji prije 2 godine, ma pola
Hrvatske sam prešao, nijednom me nije nigdje ostavio, osim kada sam ostao
bez goriva par puta. Vani troši manje od 6 litara na 100km, jednom sam ga
spustio na 5.4l/100km. Samo redovno servisiranje i Yugo će dugo.



[Ovu poruku je menjao bakara dana 29.04.2008. u 14:33 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?29.04.2008. u 13:34 - pre 194 meseci
@davor_pz

tema je Yugo za pezo motorom.

Hvala
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

djole574
djole574
Nis

Član broj: 1418
Poruke: 15
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?25.08.2008. u 01:30 - pre 190 meseci
Naravno yugo, samo za te pare nema sa pezoovim motorom. Malo vise bar u Nisu.
Sta reci ja ne volim polovnjake jer je to macka u dzaku!!!! Ja imam ford sierru 90 godiste prvi sam vlasnik i presao sam previse kilometara a ona i dalje kao nova. Imam i seat cordobu 95 isto prvi vlasnik preso samo 130.000 i sve je ok. Sada sam uzeo novi yugo ja obicaan a cura sa pezoovim, i mogu reci da ja i ako prelazim mnogo on ide i nema nikakvih problema. Mislim glupo je uporedjivati yugic sa polovnjacima, ne znam to je samo u srbiji da ljudi vole polovno, kod dede u sloveniji nece ni da cuju za polovnjak (ne mislim na nase koji tamo zive vec na slovence). Ljudi polovno je polovno i mada koliko god to lepo izgledalo staro je, i ne prodaje ga taj neko bas bez i jednog razloga, cak i ako nema razloga, razlog je kilometraza koja je vracana i nijedna kilometraza koju ovde kao pokazuju preko SERVISNE knjizice verujte nije tacna, svi ti polovnjaci su 180 000 pa na gore.
Yugo jeste yugo, neko rece polovnjak presao 300,000 kada ce yugo, naravno on nece, preci ce bez problema nekih 130.000 ali preci ce, a taj polovnjak jos 10.000 i op generalna.
To je moje misljenje a i misljenje rodjaka koji naje........ba od tih passata koji navodno prelaze mnogo, prelaze satro, ulje na sve strane.
Kupi i on yuga pa se vozi kao covek.
I kao sto vlasnik Forda rece "NAJBOLJI AUTO JE NOV AUTO".
djole574
 
Odgovor na temu

djole574
djole574
Nis

Član broj: 1418
Poruke: 15
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?25.08.2008. u 01:36 - pre 190 meseci
Neki lik rece
Ja vozim (punoletnog) Passata '88, a vozim povremeno i Yugica 45 '91 (moja zena
ga donela u miraz) kada je Passat kod majstora. blablabla na zastavi se cuje zvuk itd itd

Passat 88 uporedjujes sa novi yugo ma daj brate.
Dajte bez uvrede odakle vadite te lazi za zastavu, Abre zet mi je disa u Nis Auto to uopste nije tacno sto pisete, ne pamti covek kada se neko mnogo zalio na novu zastavu ili floridu, te zvukove itd. Ima nekih sitnica koje nisu ok ali tosu sitnice, npr brava, neke decije zezancije.
Mogu samo jedno da kazem mnogo smo prost narod kada cete nemca ili bilo kog cuti da napada nesto svoje nikada. A mi srbi sve nase najgore. Ja ne znam sta ljudi ocekuju za 4 5 hiljade. Sta s klasu mercedes?
djole574
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.biz
Via: [es] mailing liste



+85 Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?25.08.2008. u 16:39 - pre 190 meseci
Pisao sam na ES u par navrata neka iskustva meni bliskih ljudi sa novim Yugo kolima (ne automobilima, vec kolima :( )

Najnovije sto mi se desilo - dobar prijatelj na zenino ultra-insistiranje umesto polovnjaka kupi novog Yuga.
Osim mirisa i najlona na sedistima nista ne ukazuje na novo i pouzdano.

Dakle u prvih 1000 km menjane rucice na vratima, i to na crnom enterijeru namestene sive rucice (tako su imali u servisu). Par prekidaca se posle ukljucenja nije vratilo nazad pa su zamenjeni na tom servisu. Pumpa za pranje zadnjeg stakla i zadnji brisac - ne rade od prvog dana (komentar u servisu "Brate pa to je Yugo, ne moze sve da radi" i nije sanirano)
U toku voznje trepkaju stop svetla, a kad se pritisne kocnica pali se i pozicija napred (nije sanirano, "nije tu elektricar"). Kad okrece volan neka plastika skripucka dok se tare verovatno o drugu plastiku.

A ono sto, DA NISAM VIDEO SVOJIM OCIMA, NE BIH VEROVAO:
Sa spoljne strane, sa obe sake pritisnes staklo na vozacevim vratima i 'svuces' ga nadole, dok se rucica za spustanje stakla vise puta brzo okrene, 'a la fast forward'.
Ja znam kakva je konstrukcija sajle i onog sistema za dizanje, vise puta sam menjao to na nekim automobilima, ali nesto tako za spustanje kladio bih se da je nemoguce....
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

djole574
djole574
Nis

Član broj: 1418
Poruke: 15
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?26.08.2008. u 21:05 - pre 190 meseci
Sto rece
Dakle u prvih 1000 km menjane rucice na vratima, i to na crnom enterijeru namestene sive rucice (tako su imali u servisu). Par prekidaca se posle ukljucenja nije vratilo nazad pa su zamenjeni na tom servisu. Pumpa za pranje zadnjeg stakla i zadnji brisac - ne rade od prvog dana (komentar u servisu "Brate pa to je Yugo, ne moze sve da radi" i nije sanirano)
U toku voznje trepkaju stop svetla, a kad se pritisne kocnica pali se i pozicija napred (nije sanirano, "nije tu elektricar"). Kad okrece volan neka plastika skripucka dok se tare verovatno o drugu plastiku.

Dobro realno to se totalno isto i meni desilo, ali u sustini motor kao motor je sasvim ok. Lepo vuce i lepo ide.
djole574
 
Odgovor na temu

kuntalo

Član broj: 101218
Poruke: 382
*.opera-mini.net.



+2 Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?26.08.2008. u 22:50 - pre 190 meseci
Kolega iz konkurentske rent-a-car agencije dovozi direkt iz KG Skalu u garazu, parkira, gasi i (potpuno normalno) zatvara vozaceva vrata. Rezultat? Staklo na suvozacevim ucini tup! i za duze vreme ostane u vratima.

Da je bar agregat siguran, ovako, kupis Juzinu i naredne mesece provedes u rasklapanju komplet automobila, dotezanju i najmanjeg srafcica, te ponovnom sklapanju "objekta".

Ipak, ni tad nije opusteno... jednostavno, razmera javasluka, nemara i raspojasanosti prilikom proizvodnje ovog... vozila, je nista manje nego fascinantna. Za takav pristup radu trebalo bi da sleduje zatvor, a oni bi jos i platu...
Save the Panda!
 
Odgovor na temu

Rade01
Srbija

Član broj: 141311
Poruke: 2
91.148.114.*



Profil

icon yugo koral in L najgora prevara za kesh05.10.2008. u 18:34 - pre 189 meseci
U aprilu, kupio sam JUGO KORAL IN, nov u Kragujevcu, za kesh, posle 20 dana crkla je instrument tabla, otiso akumukator, menjac ne valja ko da je naj gori krsh ne salta iz trece u drugu, iz prve u drugu, krci kostanto, posle 2 meseca tek je zamenjena tabla, menjac nisu ni pipnuli samo me isfolirali a u servisu na Vozdovcu nista u servisnu knizicu ne pisu, nalog ne daju vlasniku auta sta su radili znog tuzbe, da bih otisao akumulator sam napunio jer su rekli nemaju slep sluzbu, i sad na prvom servisu krk servis hoce za ulje i filtere 10000, za usluge servisa, ko da sm kupio mecku, a moj auto krsina jedva da smem u njega da sednem da mi ne ostane u voznji u drugoj pa da se negde nabadacim u neki jendek. Dok ne nadjem 10000 za usluge servisa nema mi vajde od garancije a rok od 45 dana su vesto izmanipulisali da mi ne daju nov auto, ovako kad poprave menjac on je ko polovan, posle tri meseca opet odem da placam onim ladolezima na Vozdovcu nove iusluge servisa, i sta sam kupio novo g****, koje iz fabrike izaslo neispravno. Koji sam ja ludak da odem da kupim to i da se sad zderem ko mesec jer nasi smradovi nemaju morala pa varaju, sa servisima su u dilu a hoce da budu monopolisti sa jednom propalom fabrikom i svim onim ladolezima koji ni jedan kabal u autu nisu stavili u cevi vec sve samo od bede izolirali sa izolir trakom. Ma bruka, jednom kupio JUGO i vise NIKADA BRE, nista domace u moje dvoriste i kucu nece uci, kad smo vec pokvareni do koske...
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.biz
Via: [es] mailing liste



+85 Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?05.10.2008. u 21:02 - pre 189 meseci
Brate tu pomaze samo motka, sa atributima naravno...
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

djole574
djole574
Nis

Član broj: 1418
Poruke: 15
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?06.10.2008. u 16:13 - pre 189 meseci
Kao sto sam vec napisao skoro sam uzeo i ja i devojka novi jugo komada dva. Ja ne znam odakle vadite ove komentare ja bre prevalih sa mojim vec 15 000 a ona malo manje, ama kao ludi idu bez ijedne mane. Moj teca kupi pre dve godine presao 60.000 i sve ok. Ja stvarno ne znam da li pojedini nagadjau i samo mrze domace proizvode ili su stvarno imali problema.
djole574
 
Odgovor na temu

Rade01
Srbija

Član broj: 141311
Poruke: 2
91.148.114.*



Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?06.10.2008. u 19:03 - pre 189 meseci
Napisao sam, da sam sa trake dobio krsh, i to stoji, sutra idem da im dam tih 10000 na Vozdovac, ima da mi dovedu menjac i auto u ispravno stanje ko sunce inace idem direkt u zastavu, na pumpu uzmem kanister benzina, stanem na kapiju, zakljucam se i ako mi ne daju za moje pare nov auto da kresnem shibicu pa ne k ide zivot...a ovaj prethodni sto je preso 15000 aj jos malo ga lagi, jer na mnogim sajtovima se ne dozvoljava da se kaze istina da smo prevareni zesce i bili smo ovce ya sisanje, sto smo to kupovali, bolje ide onaj sto voze Romi, onaj spacek sto skupljaju papir, u ovome svaki put kad saltam cvikam dal ce posle uopste rucica da se vrati...
 
Odgovor na temu

djole574
djole574
Nis

Član broj: 1418
Poruke: 15
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?07.10.2008. u 00:01 - pre 189 meseci
...a ovaj prethodni sto je preso 15000 aj jos malo ga lagi......

ako ne verujes evo ti adresa ako hoces dodji pa da te provezem i da vidis kilometraze!!
djole574
 
Odgovor na temu

djole574
djole574
Nis

Član broj: 1418
Poruke: 15
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?07.10.2008. u 00:03 - pre 189 meseci
I ne vidim zasto bi ja lagao i sta imam od toga, ja licno volim fordove i imam kuci a imam i seata, ali ja mnogo prelazim i hocu reci da mi jugo zavrsava posao. Prvenstveno mnogo malo trosi.
djole574
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1702
212.200.25.*



+768 Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?07.10.2008. u 08:30 - pre 189 meseci
Sestra moja i zet su upravo otplatili juga sa peugeot motorom. Znaci, kupili su ga pre 5 godina. Za 5 godina auto su redovno odrzavali i pored toga su zamenili auspuh i jedan cilindar za kocenje. Presli su 60 000 Km i ekstra su zadovoljni. To znaci da nisu svi imali nesrecu da dobiju krsha.
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.biz
Via: [es] mailing liste



+85 Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?08.10.2008. u 23:22 - pre 189 meseci
Kljucne reci: ...sa peugeot motorom...

tdusko, nemam razlog da ti ne verujem.
Pisao sam ranije da smo mi za skolu uzeli floridu sa peugeot motorom. Evo vec vise od 4 godine sa motorom nista nije pipnuto, sljaka kao zmaj, a voze razni: i vozaci i 'vozaci'.
Ali ono sto se sa svim ostalim desavalo oko tog motora su: brave, amortizeri, razne rucice, selne oko hladnjaka, plastike po enterijeru i slicno, mnoge od tih stvari u prvih mesec-dva...

A o yugicima ciji su ponositi :( vlasnici neki moji bliski prijatelji takodje sam pisao i sve stoji:
- kec koji je kupio moj cale '90., inace 30g. farbar automobila, sa ociglednim dokazom da su krov i zadnji levi stub KITOVANI
- yugo kom od PRVOG DANA curi ulje iz menjaca, a posle popravke u servisu "curi manje"
- yugo kome od prvog dana otpada farba i trosi litar ulja na 1k km (taj covek je prosle godine umro i nije doziveo da se posle 4 godine sudski proces sa zalbama Zastave zavrsi i njegove cerke su skoro dobile novog juga koji u prvih DESET dana nije nista zabrljao, doduse osim sajle km sata)
- Skala 101 sa neispravnim km satom i dvonedeljnim stajanjem u servisu u KG da bi vlasnik na licu mesta zavrnuo sajlu i pokazao majstorima da nije ovca.. doduse ostao bez 10+ litara benzina iz rezervoara
- yugo, presao nepunu 1k km kome se pored problema sa plastikama, zadnjim brisacem i slicnim 'sitnicama' pritiskom vozacevog stakla staklo svuce nadole pri cemu se rucica na vratima okrene 'turbo' u jednu stranu
itd itd...

A studirao sam u KG i znam kad prodje sleper sa novim autima ka nekoj destinaciji kako se talasa lim na novim vozilima...
Mi smo govorili "Masu auti nama studentima ;) "
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

djole574
djole574
Nis

Član broj: 1418
Poruke: 15
*.ninet.rs.



Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?08.10.2008. u 23:53 - pre 189 meseci
Ipak je ovo tema stila: "Ma koliko god bilo tacno mrzim juga i sve sto je srpsko" i nema razloga pricati i ubedjivati se jer neki nece biti iskreni i ma sta god mi napravili mrzice to. Samo se pitam zasto se ne ugledamo na druge svi bre nacionalisti samo mi srbi sve nase pljujemo.
Ja i dalje ostajem pri misljenju da se za 5000 e se ne moze kupiti nista normalnije od juga. I cene koje se ovde spominju nisu tacne, ja sam napominjem u Nis Autu juga sa obicnim motorom i ugradjenim plinom platio 5200 e. Nema za 4700 e sa pezoovim motorom.
Ovim napustam ovu temu zauvek. Poz
djole574
 
Odgovor na temu

kuntalo

Član broj: 101218
Poruke: 382
*.opera-mini.net.



+2 Profil

icon Re: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?09.10.2008. u 18:05 - pre 189 meseci
Citat:
djole574: Ipak je ovo tema stila: "Ma koliko god bilo tacno mrzim juga i sve sto je srpsko" i nema razloga pricati i ubedjivati se jer neki nece biti iskreni i ma sta god mi napravili mrzice to. Samo se pitam zasto se ne ugledamo na druge svi bre nacionalisti samo mi srbi sve nase pljujemo.
Ja i dalje ostajem pri misljenju da se za 5000 e se ne moze kupiti nista normalnije od juga.


1. "Pljujemo" ono sto je lose, sta god mu pisalo na haubi, shvatanje patriotizma (ono sto nazivas nacionalizmom) Ti je nakaradno, mada nisi jedini (sto i nije neka uteha).

2. Kad bih vec izgarao za novim, za Taj novac... ne bih kupio nista.
Do skoro su u opciji bili Maruti i Lada sifonjerka, oba daleko bolji izbor od "domaceg ponosa". Za Lajku znam da se ne uvozi od 2004., za Indusa nisam siguran.
Save the Panda!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: yugo koral in L (peugeot motor) 4700€ vs. strani-polovni auto ?

Strane: << < .. 11 12 13 14 15 16 17

[ Pregleda: 199569 | Odgovora: 327 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.