Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora

elitemadzone.org :: MadZone :: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 48199 | Odgovora: 187 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Trikki

Član broj: 75366
Poruke: 94
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+1 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 19:50 - pre 211 meseci
Cestitam Goranu Davidovicu jer je konacno krenuo stopama svog idola Fuehrer-a koji je takodje robijao. I tako, na robiji imao je vremena da zakljuci ko je sve kriv za njegovo st/ranje, sveo racune napisao knjigu. A onda je doslo njegovih pet minuta.

A ovima sto likuju:

Ovo je politicki proces, potpuno montiran i prenaduvan. Mnogo tezi slucajevi se desavaju i nikom nista. Nacelno sam protiv kazne Davidovicu jer to samo potpiruje ionako zaostrene strane i kad tad nekom ce puci tikva. Danas je Davidovic u cuzi, ali sutra ce neko otici pred stroj.

U pamet se Srbi !


Tu verras, tu te reconnaitras !
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
212.200.145.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 20:13 - pre 211 meseci
Citat:
Deda_Mraz: ...tako da to što su neki borijane glave razbili nekoga, "nije strašno" (figurativno rečeno)...strašno je to kada VLAST uradi!


Žao mi je što tako misliš, i odlučio sam da nemam nikakvih kontakata s tobom više. Ali veruj mi da jeste strašno i to MNOGO, jer sam nešto slično iskusio na svojoj koži.
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
212.200.145.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 20:16 - pre 211 meseci
Citat:
Deda_Mraz: P.S. samo jedno pitanje za tebe Nemanja!? šiptari (seme im se zatrovalo) su dole na Kosovu i Metohiji splaili, uništili i demolirali preko 1000 verski objekata (manastira, crkvi, spomenika...), niko za to nije odgovarao.U Martu 2005, 5-orica srbina (grobara iz Niša) zapale jebe*nu muslimansku džamiju i dobju 2 godine robije!? I još se onaj mamlaz Tadić uvlači u bulju onom muslimanu spahiću ciganu najvećem!!!
Jel imaš neki odgovor na ovo, ili si i ovde izuzetni podržanik AntiSRBSKE nacije?!


Pazi, prvo, nije antisrbske nego antisrpske, ali sa takvim stavovima nije mi ni čudno što ne znaš kako je pravilno.
Mene lično albanci nisu pipnuli, pradedu su mi ubili nemci u logoru, mene su pre par godina šutirali skinsi (zbog rasta kape, ne zato što nisam srbin), tako da veruj mi da sam daleko od anti-srbina, ali imam mnogo toga protiv skinsa i te ideologije.
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 20:24 - pre 211 meseci
Citat:
Nemanja Avramović: Pazi, prvo, nije antisrbske nego antisrpske, ali sa takvim stavovima nije mi ni čudno što ne znaš kako je pravilno.


Toliko o tvojoj ozbiljnosti i upućenosti pravilnošću pisanja Srpski i Srbski, pošto očigledno da ne znaš da je na oba načina ISPRAVNO !!!

Toliko od mene u ovoj temi, mislio sam da ću stobom da iskomentarišem ovo dešavanje kako treba, ali posle par caka u koje si se ti u'vatio i počeo da cepidlačiš oko gluposti... jbg povlačim se, pametniji popušta!!

Poz.


P.S. isto tako i "onaj peder" mrzi skines i navijače jer su ga ugazili na paradi pedera u BGD-u, ovo nije pitanje lično šta ti se desilo pa si zato protiv, nego uopšteno! Ali više nema veze.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
194.106.187.*



+7169 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 20:26 - pre 211 meseci
Citat:

niko za to nije odgovarao.


Sta mene briga sto je neko drugi anticivilizacijska stoka - zar mi treba da odgovaramo istom merom? Kakve veze dzamija u Nisu ima sa nekom crkvom na Kosovu.

Svako ko to opravdava je primitivan na nivou danasnjih palestinaca, i iskreno ne zasluzuje ni milimetar bolju sudbinu od istih.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
212.200.145.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 20:28 - pre 211 meseci
Srbski nikako nije pravilno :) veruj mi. To jest, ne moraš meni, nego drugima:
http://www.elitesecurity.org/p964387

p.s. Ja sam na početku rekao da sam žestoki AntiFa borac, i rekao sam da je lično mišljenje. A to što ti nisi pročitao...
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

subhuman

Član broj: 94076
Poruke: 5
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 20:34 - pre 211 meseci
Citat:
Deda_Mraz: Još crnje i gore je kada ti pandur odvali gumenim metkom pola face sa razdaljine od 1m,

Gore je kad ti neko odvali pola face nego kad skinsi ubiju dete od 13 godina metalnim olukom tako sto ga time udaraju u glavu i sutiraju cokulama dok ljudi prolaze i mrtvi 'ladni to gledaju?

Nemamo sta vise da pricamo...
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 20:53 - pre 211 meseci
Citat:
Izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti
Član 317.
(1) Ko izaziva ili raspiruje nacionalnu, rasnu ili versku mržnju, ili netrpeljivost među narodima ili etničkim zajednicama koje žive u Srbiji,
kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina.
(2) Ako je delo iz stava 1. ovog člana učinjeno prinudom, zlostavljanjem, ugrožavanjem sigurnosti, izlaganjem poruzi nacionalnih, etničkih ili verskih simbola, oštećenjem tuđih stvari, skrnavljenjem spomenika, spomen-obeležja ili grobova,
učinilac će se kazniti zatvorom od jedne do osam godina.
(3) Ko delo iz st. 1. i 2. ovog člana vrši zloupotrebom položaja ili ovlašćenja ili ako je usled tih dela došlo do nereda, nasilja ili drugih teških posledica za zajednički život naroda, nacionalnih manjina ili etničkih grupa koje žive u Srbiji,
kazniće se za delo iz stava 1. zatvorom od jedne do osam godina, a za delo iz stava 2. zatvorom od dve do deset godina.



Malopre mi je cale rekao da Davidovic ranije nije bio osudjivan. Odnosno da niko nije izjavio da je bio osudjivan pa onda kontam da nije ni bio osudjivan.
Ako je to slucaj (kao sto je 90% sansa da jeste) onda je kazna primerena (ma kolko to odvratno zvucalo).
U sudskoj praksi svako ko nije bio osudjivan najcesce dobija minimalnu kaznu. Ne znam da li je to zakonski uredjeno ili nije, ali takva je praksa u svakom slucaju za koji sam cuo do sada.
Tako da u ovom konkretnom slucaju nista nije protivzakonito ili neuobicajeno. Ovaj konkretan slucaj je samo ocigledna slika kolko nam je pravosudje i policija generalno u kurcu. Pricao sam sa par Cigana i video sam par slucajeva na ulici (pandur shiba pendrekom dete od 10-11 godina-dete komplet krvavo). Skineri koji se ponasaju kako se ponasaju (maltretiraju ljude za koje panduri kontaju da su na nivou dzukela) imaju povlastice u smislu da ce on da izmaltretira 10 Cigana za vikend i nece dobiti nikakvu prijavu, a kad napravi neki ovakav eksces bice osudjen na minimalnu kaznu posto nije bio osudjivan ranije. Znaci ocigledna etnicka i rasna podeljenost, kad skineri povrede ego nekog anti-fastistickog studenta dobijaju zatvor, a kad nanesu masovne teske telesne povrede ciganima ne dobiju ni opomenu.
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

operacija
alexandar
Section One

Član broj: 45595
Poruke: 156
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 391313233
Sajt: www.efs.org.yu


Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 21:01 - pre 211 meseci
Krađa
Član 203.
(1) Ko tuđu pokretnu stvar oduzme drugom u nameri da njenim prisvajanjem sebi ili drugom pribavi protivpravnu imovinsku korist,
kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do tri godine.

Nekome nesto ukrades - novcana kazna ili do tri godine zatvora (obicno uslov).

Ili,

Neovlašćeno korišćenje tuđeg vozila
Član 213.
(1) Ko bez pristanka ovlašćenog lica koristi tuđe motorno vozilo,
kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do dve godine


Ukrades nekome auto od 20.000 EURA i opet uslov.

Pazi sad

Neovlašćeno iskorišćavanje autorskog dela ili predmeta srodnog prava
Član 199.
(1) Ko neovlašćeno objavi, snimi, umnoži, ili na drugi način javno saopšti u celini ili delimično autorsko delo, interpretaciju, fonogram, videogram, emisiju, računarski program ili bazu podataka,
kazniće se zatvorom do tri godine.
(3) Ako je delo iz st. 1. i 2. ovog člana učinjeno u nameri pribavljanja imovinske koristi za sebe ili drugog,
učinilac će se kazniti zatvorom od tri meseca do pet godina


Znaci ako na Bulevaru prodajes diskove, to je stav 3. u vezi st. 1 - do PET GODINA!

No comment.
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Nije bitno sta pise u zakonu, vec kako se zakon tumaci.
 
0

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1365 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 21:16 - pre 211 meseci
U hebote, pa na ovim forumima imamo i fasista??
Da ne povjerujes. Apologete zlocina su tako odvratna stvar.

Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
0

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.3dnet.co.yu.



+43 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 21:31 - pre 211 meseci
Procitao sam knjigu doticnog gospodina Davidovica jer mi je zapala pod ruke na sajmu knjiga, u svakom slucaju ovo je jos jedan politicki slucaj koji je prenaduvan, prvo tog coveka ne zovu firer taj nadimak mu je dala zuta stampa, covek nije nikakav fashista nego nacionalista, ta 2 termina nemaju veze jedan sdrugim, dalje covek nikada nije bio osudjivan ima zenu i dete i sasvim je normalan covek kao i svi ostali.
Dobio je ovu kaznu jer je rekao onom gospodinu koji je organizovao skup da je "ustashka svinja", da ne zalazim u detalje organizator skupa je bio Hrvat pa mu je taj pridev zato nametnut.

Cudo je sta danas stampa moze da nacini od ljudi, svi slepo veruju onome sto pishe u novinama, a milion puta ste videli razne baljezgarije po novinama i to je tako, novine uglavnom shire dezinformacije i prenapumpavaju sve radi bolje prodaje i to svi valjda znaju, pre nego sto uletite u razne rasprave oko neke stvari prvo dobro pogledajte o cemu se radi, ako slepo verujete novinama i ovoj nasoj stampi daleko cete da dogurate.

Procitajte knjigu doticnog ako vas zanima sta se dogadjalo.
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 21:33 - pre 211 meseci
to za novinare se slazem sa tobom. Ali zasto mislis da i on ne laze? To sto ima decu ne znaci nista. I neko ko ima zenu i decu moze da bude masovni ubica, zar ne?
 
0

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 21:38 - pre 211 meseci
Citat:
Deda_Mraz
Lično PODRŽAVAM momke u zatvorima i svaka ima čast što su to uradili i imali smelosti da iza svega toga stoje imenom i prezimenom. Jer u redu je da se sastaju tribine AtniFa a nije u redu suprotno!?!? Mislim strašno, država nam je u kurcu i oni našli da se iživljavaju nad momcima, koji su kulturno upali na tribini i pokušali da je sabotiraju..


Kulturno upali da sabotiraju? To je neki novi termin u srbskom jeziku nastao iz ulicno-navijackog slenga? Koliko ja znam "upasti negde" je po definiciji nekulturno (u najmanju ruku). Kad ih podrzavas sto nisi sa njima kulturno upadao i kulturno sabotirao...

-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
0

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.ADSL.neobee.net.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 21:43 - pre 211 meseci
Citat:
Deda_Mraz:
Toliko o tvojoj ozbiljnosti i upućenosti pravilnošću pisanja Srpski i Srbski, pošto očigledno da ne znaš da je na oba načina ISPRAVNO !!!

Pravopis nije marka paštete već obična knjiga, i tamo može pročitati šta ga zanima svako ko je savladao slova. Ti, izgleda, nisi baš najbolje.
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
0

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.3dnet.co.yu.



+43 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 21:45 - pre 211 meseci
Citat:
flylord: to za novinare se slazem sa tobom. Ali zasto mislis da i on ne laze? To sto ima decu ne znaci nista. I neko ko ima zenu i decu moze da bude masovni ubica, zar ne?


Sa moje strane gledista kad sam sabro i oduzeo sve price, jako mi je tesko da poverujem da je on lagao za nesto, napisao je tacno sta se dogodilo ni malo nije skidao krivicu sa sebe, procitaj knjigu pa na osnovu zdrave logike rasudi sta je tacno :)
 
0

abishai
© S

Član broj: 21085
Poruke: 1338
89.216.237.*



+7 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 21:48 - pre 211 meseci
Istina je uvek negde u sredini ;)

Preuvelicavaju novinari sa jedne strane, a on k**** sa druge...
_/|_|/|_/|/|//|_™
 
0

Floyd

Član broj: 576
Poruke: 975
*.suonline.net.



+3 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 21:50 - pre 211 meseci
Operacija, odakle vadis citate svih tih zakona?
Razlika izmedju prakse i teorije je mnogo veca u praksi nego u teoriji.
 
0

operacija
alexandar
Section One

Član broj: 45595
Poruke: 156
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 391313233
Sajt: www.efs.org.yu


Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 22:10 - pre 211 meseci
Odavde
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Nije bitno sta pise u zakonu, vec kako se zakon tumaci.
Prikačeni fajlovi
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 22:17 - pre 211 meseci
Citat:
Bojan Basic: Pravopis nije marka paštete već obična knjiga, i tamo može pročitati šta ga zanima svako ko je savladao slova. Ti, izgleda, nisi baš najbolje.


Jel to isto ona obična knjiga koju čitaš i u kojoj su neki administratori foruma ovde pisali da je latinica izvorno srBsko pismo?



P.S. Pišimo latinicom...e moji admini
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
212.200.145.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 22:46 - pre 211 meseci
Držite se teme
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 48199 | Odgovora: 187 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.