Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora

elitemadzone.org :: MadZone :: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 48586 | Odgovora: 187 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.PRI.panline.net.



+9 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 23:04 - pre 212 meseci
Nazi Srbin prema mom shvatanju stvari, moze biti samo degen...
Sama ta ideja je toliko neopisivo besmislena, da meni kao prve slike Nazi Srba izlecu slike zlikovaca iz Otpisanih.
Ali da neke likove, koji su prema onome sto sam ja video na snimku ustali sa tribine i dobacujuci napustili prostoriju, privode uniformisana lica sa fantomkama na glavi i oruzjem uperenim u glavu Nazi Srba, i da se od toga onda napravi skandal za emitovanje uz filmove o Srebrenici...sta ja znam...
Ja sam licno bio mnogo vise isfrustriran KKK wannabe Cacanima sa Konfederacijskom zastavom...? WT...

anti-heroin spree
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
89.216.244.*

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora10.11.2006. u 23:17 - pre 212 meseci
I Islamske muftije sire mrznju pa nikom nista. Po mom misljenju, svako ima pravo iskazati svoj stav, ma koliko ekstreman bio, ali na miran nacin. kako su se nasilno ponasali, medjutim, i opravdano ce guliti mardelj. Ako je neko rasista ili sovinista, to je njegovo licno pravo. Nemoj sad ovde neko mene da optuzi da sam rasista ili sovinista, kratko, nisam, ali verujem da svako ima pravo na svoj stav.
 
0

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 00:07 - pre 212 meseci
Davidovic nacionalista, a David katolicko ime, eh...
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.PRI.panline.net.



+9 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 00:45 - pre 212 meseci
Kako mislis katolicko?
anti-heroin spree
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 01:24 - pre 212 meseci
Citat:
bojan_bozovic: Po mom misljenju, svako ima pravo iskazati svoj stav, ma koliko ekstreman bio, ali na miran nacin. ..........
ali verujem da svako ima pravo na svoj stav.

pa da...
i oni sto se zovu iracki pokret otpora ili kkao god svoj stav protiv amerikanaca izrazavaj utako sto roknu bombu na pijacu....

nema problema i iskazivanju stava, kakav god on bio...ali ima ukoliko taj stav ugrozava nekog drugog...njegovu slobodu, zivot, imovinu i ostalo....
a to skinhead drustvo je pogotovo sklono 'iskazivanju stavova', pogotovo kada treba da ga iskazu nekome ko je sam, a njih 20...
 
0

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
..lecom.global-gateway.net.nz.



+3 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 05:45 - pre 212 meseci
Citat:
operacija:
Znaci ako na Bulevaru prodajes diskove, to je stav 3. u vezi st. 1 - do PET GODINA!

No comment.


Citat:
Ivan Dimkovic:
Znaci CD piraterija (kazne od nekoliko god) je veca pretnja za integritet drzave od otvorenih fasistickih ispada.

Oh well.


U skoro svakoj drzavi je tako jer izbegavanje placanja poreza mnogi smatraju kao najvecu pretnju po drzavu. Tako je covek u Americi ilegalno prodavao Majkrosoftov softver i dobio 20 godina zatvora (pa se ubio) dok sa druge strane postoje legalna nacisticka udruzenja!

Sto se mene tice mislim da je kazna od godinu dana sasvim odgovarajuca s obzirom da je minimalna 6 meseci. Ako neko smatra da treba da dobije 3+ godina onda bi valjda to trebalo staviti kao minimalnu kaznu. Mada licno mislim da je 3 godine ipak preveliko, ima raznih jos nezrelih balavaca kojima je dovoljno i 6 meseci zatvora da shvate neke stvari i minimalna kazna od 3 godine bi ipak bila previse. Znate li sta je 3 godine?


Citat:
Deda_Mraz: P.S. samo jedno pitanje za tebe Nemanja!? šiptari (seme im se zatrovalo) su dole na Kosovu i Metohiji splaili, uništili i demolirali preko 1000 verski objekata (manastira, crkvi, spomenika...), niko za to nije odgovarao.U Martu 2005, 5-orica srbina (grobara iz Niša) zapale jebe*nu muslimansku džamiju i dobju 2 godine robije!?

Treba i vise da dobiju, em su spaljivali nasu dzamiju (koja logika!) em su nas brukali i kaljali nam ugled.

Citat:
Deda_Mraz: Lično PODRŽAVAM momke u zatvorima i svaka ima čast što su to uradili i imali smelosti da iza svega toga stoje imenom i prezimenom.

Mnogo si naivan. Nisu oni imali smelosti da stanu imenom i prezimenom nego su uhapseni pa je policija rekla njihova imena.

Citat:
Jer u redu je da se sastaju tribine AtniFa a nije u redu suprotno!?!?

Oni nisu pravili svoju tribinu nego su uleteli i nasilno prekinuli tudju.

Citat:
Mislim strašno, država nam je u kurcu i oni našli da se iživljavaju nad momcima, koji su kulturno upali na tribini i pokušali da je sabotiraju..

Ma da, bas je kulturno doci nepozvan i onda samarati i vredjati druge. Ako mislis da je to kulturno mislim da imas izopacenu sliku realnosti.

Citat:
Mnogi ljudi vrlo brzo zaboravljaju ko je rušio Miloševićev režim, ko je glavni za oktobarsku revoluciju, ko ima smelosti da bilo šta javno uradi...

Ma da, da nisu svi ljudi tamo bili iz nacionalnog stroja? Oni su najmanje zasluzni za rusenje Milosevicevog rezima.

Citat:
Sve se to zaboravljam i radi se istim tim ljudima iza ledja i šalju ih u zatvore!

Znaci posto sam ja zajedno sa pola Srbije rusio Milosevicev rezim onda mogu da idem i da samaram i vredjam druge ljude i da ne odgovaram. Brate slatki!
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
212.200.145.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 09:09 - pre 212 meseci
srki, slažem se sa tobom u vezi svega, samo moram da te ispravim:

Citat:
srki: Sto se mene tice mislim da je kazna od godinu dana sasvim odgovarajuca s obzirom da je minimalna 6 meseci.


Ipak je minimalna godinu dana, jer:

Citat:
(2) Ako je delo iz stava 1. ovog člana učinjeno prinudom, zlostavljanjem, ugrožavanjem sigurnosti, izlaganjem poruzi nacionalnih, etničkih ili verskih simbola, oštećenjem tuđih stvari, skrnavljenjem spomenika, spomen-obeležja ili grobova,
učinilac će se kazniti zatvorom od jedne do osam godina.


Šamaranje i pretnje su valjda zlostavljanje/ugrožavanje sigurnosti?
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

misaj
Milos Jankovic
Nis

Član broj: 53579
Poruke: 254
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 9946166


+44 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 09:57 - pre 212 meseci
Nema sta puno da se siri diskusija na ovu temu... Podrzavam presudu! Mislim da daje dovoljno vremena da neko na sigurnom porazmisli o svojim postupcima. Mada mislim da nece pomoci, tu je problem u psihickom sklopu licnosti.
 
0

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
*.crnagora.net.



+334 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 10:38 - pre 212 meseci
Citat:
Fuzz: Kako mislis katolicko?


Ja ne znam nijednog pravoslavnog s tim imenom, za razliku od mnogo katolika i jevreja.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
194.106.187.*



+7177 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 10:43 - pre 212 meseci
David je cisto jevrejsko ime.

Sto celu pricu o "Srpskom nacisti, sa prezimenom izvedenog od izvornog jevrejskog imena" cini jos bizarnijom - i pokazuje sizofrenicno stanje uma ljudi koji sebe nazivaju "srpski nacisti"

Ja bih te likove poslao kod pravih nacista, posto bi ih oni verovatno odmah stavili u visoku pec.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
213.244.212.*



+3 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 10:44 - pre 212 meseci
ja bi njima bubnuo kaznu pa nek se opamete brate shta im 1godina? nishta, onako stavish mu 10godina pa nek razmisli oce li sledeci put tako neshto uraditi

kod nas su jako slabe kazne ..............uzas
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
0

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.3dnet.co.yu.



+43 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 11:42 - pre 212 meseci
Koliko puta treba neko da ponovi da covek nije nacista, to kaze i u svojoj knjizi, on sa time nema veze i samo se ogradjuje od toga, novinari su uradili posao pa ga nazvali firerom nalepili mu etiketu naciste i shoviniste iako on veze sa tim nema.
Nasli su mu anti-nacisticku knjigu dok su vrsili pretres i svastike na koricama su hteli da upotrebe kao dokazni materijal iako je knjiga anti-nazi sadrzaja. :)

Pokrenite pricu opet, covek NIJE nacista to su novinarske izmisljotine :)
 
0

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Nemanja Avramović
Član broj: 32202
Poruke: 4391
212.200.145.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 11:47 - pre 212 meseci
Pre bih rekao da su to njegove izmišljotine.
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
0

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
82.131.178.*



+679 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 11:50 - pre 212 meseci
Citat:
staticInt: Koliko puta treba neko da ponovi da covek nije nacista, to kaze i u svojoj knjizi


Jedno je reći, drugo je uraditi...
A man is smart. People are stupid.
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 11:55 - pre 212 meseci


ma jok, nije nacista, samo se tako ceslja...

http://afans.org/node/143
 
0

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 12:02 - pre 212 meseci
@deda-mraz

a evo ih oni 'sto stoje iza svojih dela' imenom i prezimenom :P):):):)


http://www.bhserbia.org/uvod.htm

herojski, nema sta....
 
0

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
82.131.178.*



+679 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 12:13 - pre 212 meseci
Nadam se da nema previše ovakvih izroda u Srbiji, inače nam se crno piše...


A man is smart. People are stupid.
Prikačeni fajlovi
 
0

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
212.62.39.*



+132 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 12:44 - pre 212 meseci
Burex to nije nazi lik , nego neki klinac zajebant u sorcu sa buvljaka , jebiga sad ispada sve sami nacisti, a nema ih ni saka jada
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 12:44 - pre 212 meseci
Draza se u grobu okrece...
Mislim ova visa rasa je stvarno impresivna. Kao kad gledam one confederate nigga killin` white power amere...sve jedna faca debilnija od druge...

Citat:
su27killeryu: Ja ne znam nijednog pravoslavnog s tim imenom, za razliku od mnogo katolika i jevreja.


Kao sto Ivan rece, David ne moze biti jevrejskije ime. A Jevreji i katolici...pa recimo da nije isto :)
Licno, cisto sumnjam da znas mnogo katolika koji se zovu David.
anti-heroin spree
 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora11.11.2006. u 13:10 - pre 212 meseci
Citat:
Znaci CD piraterija (kazne od nekoliko god) je veca pretnja za integritet drzave od otvorenih fasistickih ispada.

Moje misljenje je sasvim jasno - za ubistvo jedna kazna, za kradju (intelektualne svojine) druga kazna, za udareni samar treca kazna, za blebetanje okolo cetvrta kazna. Evo, pre samo nekoliko meseci smo imali slucaj da neki tamo cova objavi nesto u novinama i izazove takvu versku mrznju da zamalo pokrene treci svetski rat, pa koliko se secam uopste ne bude osudjen, a neko u Novom Sadu malo zvizdi u zatvorenoj sali i za to dobije godinu dana. Ajd dobro i da se potrudim da razumem kako je u redu da dobije godinu, nego neko jos tvrdi da je to malo?! Mozda i jeste, ali onda bi onog iz Danske trebalo obesiti, proporcionalno posledicama koje su jedan i drugi izazvali.

Citat:
Ivan Dimkovic: Ja bih te likove poslao kod pravih nacista, posto bi ih oni verovatno odmah stavili u visoku pec.

Svojevremeno sam poznavao dosta takvih - to su obicno momci koji su dali sebi da budu face u kraju, onda su razmotrili moguce nacine i izabrali taj - da budu celavi i da glume neke buntovnike... Primetio sam da ih policija dosta maltretira jer su takvi kakvi su ali nikad nisam shvatao zasto, a i postize se kontra efekat. Ljudi zele publicitet, hoce da su u centru paznje cak i po cenu da dobiju poneki samar od policije i prespavaju iza brave.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Goran Davidović osuđen na godinu dana zatvora
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 48586 | Odgovora: 187 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.