Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako resiti problem kriminala

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako resiti problem kriminala
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 17 18 19 20 21 22 23 24 25

[ Pregleda: 81563 | Odgovora: 495 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 16:40 - pre 210 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Jel zato Lesli u Beogradu zivi bezmalo trecina Srbije - svi valjaju jaja? :)

Nego, vidi sta kaze CIA o Srbiji:

https://www.cia.gov/cia/publications/factbook/geos/rb.html

Idi ... bogati - skoro dve trecine nacionalnog dohotka u Srbiji dolazi iz tebi mrskih servisa, dok seljaci ucestvuju sa skromnih 16.6% :) A ko pravi najveci dohodak placa najveci porez - a od poreza se preplacuje voce seljoberima kad blokiraju autoput neki i hoce da prodaju maline po ceni vecoj od maloprodajne u EU :-)

Eto vidis ko koga zapravo hrani u Srbiji :)


CIA snajka, CIA.

Ko moze da veruje zlotvorima sa zapada...
 
0

braker

Član broj: 80035
Poruke: 419
*.smin.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 16:49 - pre 210 meseci
Da,sada bi trebalo Leldridzu objasniti kakve to drushtvene promene implicira (poshto vidim primecujesh te egzotichne izraze) postindustrijska era,i samu sushtinu kulturne transformacije savremenog sveta.
E vidish lelemude,pokretachka "snaga" svih ovih promena je nauchno-tehnoloshka revolucija.Direktna posledica su automatizacija i robotizacija u proizvodnji,pa je vec 50-ih godina u USA-u,vishe zaposlenih bilo u administrativnom sektoru nego li u proizvodnji.
Zbog toga expanzija usluzhnih delatnosti,a ne zato shto je srpski nacionalni identitet ugrozhen.

Nego,kome si ono hteo da prodajesh ta tvoja jaja?Malo i veleprodaje?
Zar se to ne kosi sa tvojim jedinstvenim ideoloshkim postavkama?

edit: Zaboravih da kazhem: ne prezirem ja prodavce jaja,vec umishljene neznalice,koje nekada kolokvijalno nazivamo jajarama.

[Ovu poruku je menjao braker dana 04.01.2007. u 18:03 GMT+1]
.
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
80.74.160.*



+105 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 17:47 - pre 210 meseci
Daj podatak Ivane nista ne valja, to je CIA, namerno objavljuju to da bi nam napakostili. Nisu mogli bombama da nas uniste sad pokusavaju lazima i kojekakvim statistikama...
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 18:04 - pre 210 meseci
Pa jeste bre - evo u mom selu Deda Haralampije prodaje hand-made pecenu rakiju na pijaci (lampek iz 1899) a baba Milosavka valja extra sveza kokosija jaja... (kokoska je doduse malo ingestirela piralen iz obliznjeg trafoa - al nema veze, to je sve zdravo, pa nasi smo ;-)

Iz toga se moze zakljuciti da svi u Srbiji peku rakiju i prodaju jaja, a te narodne banke, CIA-je i ostali mogu da se nose :-))

Hrkpljuv
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 18:08 - pre 210 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Pa jeste bre - evo u mom selu Deda Haralampije prodaje hand-made pecenu rakiju na pijaci (lampek iz 1899) a baba Milosavka valja extra sveza kokosija jaja... (kokoska je doduse malo ingestirela piralen iz obliznjeg trafoa - al nema veze, to je sve zdravo, pa nasi smo ;-)

Iz toga se moze zakljuciti da svi u Srbiji peku rakiju i prodaju jaja, a te narodne banke, CIA-je i ostali mogu da se nose :-))

Hrkpljuv


Tako je u paralelnoj Srbiji, ne ovoj pravoj....Zar ne znas da postoje dve?
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.smin.sezampro.yu.



+558 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 19:18 - pre 210 meseci
Vidite kako vi sve znate. I zato sto ste tako velike i umne glave, ima da placate kad se blokira put. I tad isto ima da bude Ivan Daliboru serdare, a Dalibor Ivanu vojvodo, a obadvojica "vladiko" ovom ekspertu sto se razume u strane reci i izraze i tehnoloske revolucije, ali da cete da placate "seljoberima" i ostalima, to jeste. Pa sad vi vidite ko je tu koga i cime.

A ko zna, mozda jednog dana ponovo dodje vreme kad cete zato sto ste bili tako umni ponovo da vadite zlatno prstenje i ogrlice za dzak brasna i litar mleka, kao sto su vasi stari onomad. Vazno je da je takvih umnih glava, konsultanata i eksperata bilo od kad je sveta i veka, ama oni prosli i njihove ekspertize, konsultacije i strucnosti vise ne postoje niti kome trebaju, a "seljoberi" su jos tu.

Nego drugo sam nesto hteo. Da zanemarimo to sto postoji neobican obicaj da se nerdovi mesaju u mislilastvo, nego nije li vas sramota sto ste u dlaku isti kao ona srpska "inteligencija" o kojoj je pre celog veka pisao Arcibald Rajs, da ne pominjemo sad Nusica i Steriju? Cak ste mozda i gori. Pa to je strasno koliki je ovde kod nekih prezir prema svom narodu, i to kod onih sto su kaobajagi nesto naucili odlazeci tamo u "civilizovane" zemlje da sisaju mudrost. Stvarno strasno. Pa jel' tamo tako pricaju o svojim sunarodnicima koji se bave zemljoradnjom? Cisto sumnjam. I vi cete da pravite drzavu i nekakve sisteme, i vi cete da ustolicujete elitu. Nije ni cudo sto su vam te vase umne glave tako visoko iznad "seljobera" da nosom parate oblake. Hoce to, kad je nesto suplje, da ide tamo gde ga vetar nosi. Ali na kraju ipak uvek padne na zemlju. Zapamtite sta smo ovde pricali, pa se vidimo opet za koju godinu, mislim, racunajuci od pocetka teme, a vi zabelezite negde glavne teze. Mode konsultanata i "usluga" dodju i prodju, a seljoberi ostaju, to da znate.
Citat:
Ivan Dimkovic: Jel zato Lesli u Beogradu zivi bezmalo trecina Srbije - svi valjaju jaja? :)

I ti mislis da je to normalno? Blago nama sa ovakvim misliocima, a vala blago i vama sa tom bulumentom sakupljenom sa koca i konopca.
Citat:
Ivan Dimkovic: Eto vidis ko koga zapravo hrani u Srbiji :)

Ne znam ja to za te statistike. Ono sto znam je da "seljoberi" hrane sami sebe prirodnom hranom, vama od nje odnesu ono sto im ostane a sto bi i tako svinje pojele, i ono sto gaje specijalno za vas natopljeno hemikalijama. A znam i nesto drugo. Ko za koga glasa u Srbiji, he, he, he. Nego sta vas to briga, vi koji ste na ovim forumima najglasniji imate rezervne zemlje. Ja se za vase brinem, ovo oko glasanja.



[Ovu poruku je menjao Lesli Eldridz dana 04.01.2007. u 20:50 GMT+1]
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 19:36 - pre 210 meseci
Citat:
A ko pravi najveci dohodak placa najveci porez - a od poreza se preplacuje voce seljoberima kad blokiraju autoput neki i hoce da prodaju maline po ceni vecoj od maloprodajne u EU :-)


@Dimkovicu,
ne znas bas sve...a ton tvojih postova (otkad te je Lesli iznervirao:-))katkad je hm...pa recimo, vrlo primitivan(Usput,otkud tolika mrznja prema selu?Problem sa poreklom & identitetom?)
To o malinama,recimo...
Sustina je u tome da se neka interesna(citaj mafijaska) grupa docepala malina,kao vrlo unosnog posla i spustila cene toliko da se gajiti maline sad manje isplati nego u Slobino vreme, ako nemas svoje hladnjace,automatske berace...( a ko ih ima?),itd...
Otkupna cena je ponizavajuce niska, a litar jebenog soka od maline kosta basnoslovno mnogo(koliko ruku treba da se ovajdi u ovom procesu?)Ja ne znam nista o ekonomiji, ali to je malo prevelik raskorak cini mi se...
E sad,neki "seljoberi" su se snasli(nijo to tako neadaptabilna drustvena grupa kao sto se tebi cini)pa su preorali malinjake i zasadili neke druge kulture...
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
194.106.187.*



+6455 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:01 - pre 210 meseci
Citat:
kelja
Sustina je u tome da se neka interesna(citaj mafijaska) grupa docepala malina,kao vrlo unosnog posla i spustila cene toliko da se gajiti maline sad manje isplati nego u Slobino vreme, ako nemas svoje hladnjace,automatske berace...( a ko ih ima?),itd...


Mišljenje da jedna porodica može živeti od obrađivanja 5 ari zemljišta može da prođe samo kod nas, i eventualno u Kolumbiji gde uzgajaju koku...

Što se tiče uzgajanja malina, jedan čovek koji je ušao veoma duboko u tu problematiku (jer je i sam hteo da započne da se bavi upravo uzgojem malina) mi je rekao da je prag isplativosti parcela od 5 hektara + mašinsko branje. I tek sa tim si konkurentan na tržištu, i možeš da pokriješ svoje troškove. Sve ispod toga je pljačkanje države, odnosno pljačkanje mene i tebe.

Ako ćemo svi da radimo kao malinari, ajde da pišemo "Hello World" programe, blokiramo puteve, i tražimo da nas država subvencioniše jer ne možemo da prehranimo porodicu napisavši jedan "Hello World" program godišnje. Ja nemam ništa protiv.

Citat:
kelja:
Otkupna cena je ponizavajuce niska, a litar jebenog soka od maline kosta basnoslovno mnogo(koliko ruku treba da se ovajdi u ovom procesu?)Ja ne znam nista o ekonomiji, ali to je malo prevelik raskorak cini mi se...


Ti sam vidiš da pare leže na zemlji a ti nećeš da se sagneš da ih podigneš. I posle kuknjava kako u Srbiji ovako ili onako.

Pa dečko, ako ti ili bilo koja druga pametna glava smatra da je cena soka od maline basnoslovno skupa u odnosu na otkupnu cenu malina, izvoli sam organizuj otkup, proces proizvodnje, i plasiraj na tržište sok po ceni koja ti misliš da je pravedna. Ako je ta tvoja cena toliko jeftinija od trenutnih sada, celo svetsko tržište soka od maline može biti tvoje.

Drugim rečima - put your money where your mouth is, ili ne kenjaj mnogo.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:08 - pre 210 meseci
Citat:

@Dimkovicu,
ne znas bas sve...a ton tvojih postova (otkad te je Lesli iznervirao:-))katkad je hm...pa recimo, vrlo primitivan(Usput,otkud tolika mrznja prema selu?Problem sa poreklom & identitetom?)


Ne znam ja odakle ti ideja da imam prezir prema selu - imam prezir prema likovima koji bi da blokiraju puteve kako bi im drzava (tj. ostali gradjani) nesto placali preko trzisne vrednosti u momentu prodaje robe koju prave - sta mene boli cosak sto se ne isplati gajiti maline ako nisi dovoljno industrijalizovan, jer su neke druge jeftinije - hocemo li da razbijamo masine jer je jeftinije usisati kucu sa usisivacem od 50 evra, nego platiti poslugu i sl?

Sasvim slucajno, seljoberi u Srbiji se busaju u grudi sa tim "selom" - iako danas niko normalan ne profitira na manuelnoj proizvodnji - osim ako ne proizvodis koku ili mak... e, sad, gospoda bi da zive kao pre 200 godina, ali i da prisiljavaju ostale da im finansiraju to zadovoljstvo - bilo kroz carine ili kroz subvencije.

Mislim gde da povucemo liniju? Zasto onda ne bi i kazandzije, burekdzije, kocijasi, krojaci, knjigovesci, seoski vracevi i ostali majstori opskurnih i zastarelih vestina blokirali ulice i trazili da im svi ostali placaju nadoknadu jer im moderna industrija i nacin zivota kradu musterije?

Eto i ovi kompjuteri - zamisli koliko je birokratije otislo u penziju jer su ih zamenili modemi, terminali i sl... hoces da ih posaljemo kod tebe da ti blokiraju izlaz iz kuce dok ih ne isplatis?

Citat:
Lesli
gori. Pa to je strasno koliki je ovde kod nekih prezir prema svom narodu, i to kod onih sto su kaobajagi nesto naucili odlazeci tamo u "civilizovane" zemlje da sisaju mudrost. Stvarno strasno. Pa jel' tamo tako pricaju o svojim sunarodnicima koji se bave zemljoradnjom?


Lesli, 21-vi je vek - ovde gde zivim se zemljrodadnjom se bavi samo visoko razvijena i produktivna industrija - tj. "mega farme" - privatni posedi u kojima se praktikuje agrarna tehnika iz srednjeg veka su statisticka greska, i oni koji ih imaju to imaju zbog ljubavi prema takvom nacinu zivota, a ne da bi kukali kako ne moze da se zivi kao u 18 veku.

Ja uopste nemam prezir prema "mom narodu" - jer takvi seljoberi predstavljaju mali procenat "mog naroda", samo su vrlo bucni pa se cini da ih ima vise.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Triki

Član broj: 128268
Poruke: 15
..7-r.retail.telecomitalia.it.



Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:08 - pre 210 meseci
kelja pp da je tvoj idol Che Guevara a ?

Jesam li pogodio ?
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:13 - pre 210 meseci
@ventura,
nize oblike zivota uglavnom ignorisem, ali sada cu da napravim presedan...:-)
Citat:

Što se tiče uzgajanja malina, jedan čovek koji je ušao veoma duboko u tu problematiku (jer je i sam hteo da započne da se bavi upravo uzgojem malina) mi je rekao da je prag isplativosti parcela od 5 hektara + mašinsko branje. I tek sa tim si konkurentan na tržištu, i možeš da pokriješ svoje troškove. Sve ispod toga je pljačkanje države, odnosno pljačkanje mene i tebe.


Da,nesto slicno sam i sam procitao u NIN-u pre izvesnog vremena.Definitvno je u pitanju objektivna,nepristrasna analiza...

Citat:

Ako ćemo svi da radimo kao malinari, ajde da pišemo "Hello World" programe, blokiramo puteve, i tražimo da nas država subvencioniše jer ne možemo da prehranimo porodicu napisavši jedan "Hello World" program godišnje. Ja nemam ništa protiv.


Mozes li malo da pojasnis ovo?Ovaj visokointelektualni humor mi nije najjasniji...

Citat:
Pa dečko, ako ti ili bilo koja druga pametna glava smatra da je cena soka od maline basnoslovno skupa u odnosu na otkupnu cenu malina, izvoli sam organizuj otkup, proces proizvodnje, i plasiraj na tržište sok po ceni koja ti misliš da je pravedna. Ako je ta tvoja cena toliko jeftinija od trenutnih sada, celo svetsko tržište soka od maline može biti tvoje.

Drugim rečima - put your money where your mouth is, ili ne kenjaj mnogo.


Ovom komentar nije ni potreban...

Meni se samo cini da je "ugradjivanje" ovde(u poslu sa malinama)izvedeno mnogo bezobrazno...




 
0

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:31 - pre 210 meseci
Ajd i ja jednom da se slozim sa venturom. Ako ti se cini da je ugradjivanje bezobrazno onda uleti u posao pa pokupi sve te milione koje mislis da oni zaradjuju. Koji deo toga tebi nije jasan ?

Kass
FBzP Power!!!
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:32 - pre 210 meseci
@Trikki,

suvise sam mator da bih imao idole.

Imam utisak da imas neke probleme sa percepcijom stvarnosti...
@Ivan
Citat:

Eto i ovi kompjuteri - zamisli koliko je birokratije otislo u penziju jer su ih zamenili modemi, terminali i sl... hoces da ih posaljemo kod tebe da ti blokiraju izlaz iz kuce dok ih ne isplatis?

Tu gresis...u mojoj opstini je posle poslednjih izbora u kancelarije zaselo vise cinovnika no ikad(i svi primaju 13.platu) :-)

A i kompjuteri su tu...kompjuteri i birokratija su ovde vrlo kompatibilni :-)


[Ovu poruku je menjao kelja dana 04.01.2007. u 21:54 GMT+1]
 
0

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
89.216.246.*

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:34 - pre 210 meseci
Citat:
Meni se samo cini da je "ugradjivanje" ovde(u poslu sa malinama)izvedeno mnogo bezobrazno...


Znas li koliko kosta hladnjaca i koliko energije trosi? Koliko je ulaganje da bi se otkup odradi i da bude isplativ? Koliko je kalo? Koliko je transport? Koliko su radnici u hladnjaci? Koliko "posteni seljaci" pokusavaju da uvale KAMEN u gajbicama?

Jedini razlog zasto je to ikada bio isplativ posao je zato sto nije moralo nista da se ulaze, sad kad je konkurencija postala malo jaca ocigledno je da niko ko nema bar 5 hektara (ili vise) ne moze ni da pomisli da se bavi tim poslom.

Ko misli da izvoznici i otkupljivaci izrabljuju proizvodjace slobodno nek probaju :) Srecno!



 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:37 - pre 210 meseci
Ja sam i za to da se ukinu benzinske pumpe... prljavi uvaljivaci servisa - od uvoznika goriva, do pumpadzija - treba narod da prodaje organski benzin od kukuruza na putu, ili rakiju prepecenicu kao alternativno gorivo :-)

I ovi kompjuteri... Postar Djura dobio otkaz, i skocio u Savu... propao covek, nosio pisma svaki dan i penzije kako kad - pijuckao sa penzionerima, socijalizovao se i tako to, kad ono ljudi poceli da koriste e-mailove i ATM masine... sunce im kapitalisticko... pljuv.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:46 - pre 210 meseci
Citat:

Jedini razlog zasto je to ikada bio isplativ posao je zato sto nije moralo nista da se ulaze


Sasvim slucajno se recimo moj ujak bavio ovim, do pre nekoliko godina, zaista isplativim poslom,pa nesto malo znam o tome...
I uvek je ulagao u to,veruj mi, i nije stavljao kamenje u gajbice,i gajio je prvoklasne maline.

Mislim da u tom periodu nije bilo toliko "posrednika" kao danas i da je slovenacki "Fruktal" otkupljivao te maline.

Ja bih zaista voleo da su zakoni trzista doveli do toga da to vise nije isplativ posao..ali u Srbiji ti zakoni jos uvek u potpunosti ne vaze...(cini mi se,ali ja zaista ne znam nista o ekonomiji,ima tu znalaca koji ce da objasne...)

@Ivane,

Citat:

I ovi kompjuteri... Postar Djura dobio otkaz, i skocio u Savu... propao covek, nosio pisma svaki dan i penzije kako kad - pijuckao sa penzionerima, socijalizovao se i tako to, kad ono ljudi poceli da koriste e-mailove i ATM masine... sunce im kapitalisticko... pljuv.


ovo je duhovito koliko i dijalozi Sinise Pavica kad je u blagoj kreativnoj krizi :-)
Izbrisi to...
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:49 - pre 210 meseci
Ko da uzgajivaci malina ne mogu da se udruze i uloze kintu za hladnjace i formiranje njihovog preduzeca/akcionarskog drustva za izvoz malina.

A pa... da... ne moraju, samo treba da stanu na najblizi auto put i drzava ce da kupi te maline od njih po ceni koju traze :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
89.216.246.*

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:52 - pre 210 meseci
Svaka cast ujaku, ali zasto nikada nije probao da izveze sam?

Bez posrednika?



@Ivan: Ima ih sto su to probali pa nisu daleko stigli. NE zbog nelojaljlne konkurencije vec jer to "ne moze da poleti" ;) Prva havarija na hladnjaci i dovidjence : )
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dialup.neobee.net.



+35 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:53 - pre 210 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ko da uzgajivaci malina ne mogu da se udruze i uloze kintu za hladnjace i formiranje njihovog preduzeca/akcionarskog drustva za izvoz malina.

A pa... da... ne moraju, samo treba da stanu na najblizi auto put i drzava ce da kupi te maline od njih po ceni koju traze :)


Jeste,jeste...taj scenario bi bio moguc kad bismo ziveli u normalnoj drzavi,a ovako bi(kada bi uzgajivaci pokusali nesto slicno) nekolio recitih i ubedljivih momaka u crnom pokucali na vrata predstavnika uzgajivaca malina(u kasnim nocnim satima) i objasnili im da to mozda i nije tako pametan potez...Jebo te Ivane,ti kao da nikad nisi ziveo ovde?!?
Citat:

Svaka cast ujaku, ali zasto nikada nije probao da izveze sam?

Bez posrednika?

Kao sto rekoh,preorijentisao se na druge, isplativije kulture...;-)
A inace,dao si mi dobar slagvort-NEMA SANSE DA SE TO URADI...
Jedan covek je gajio luk(ili ne secam se vec sta je bilo u pitanju)..i HTEO je DA DIREKTNO izvozi svoj vrlo kvalitetan proizvod.
Drzava ga je naravno onemogucila u tome izuzetno brzo i efikasno...
Ljudi nemojmo da budem onaivni...
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Kako resiti problem kriminala04.01.2007. u 20:55 - pre 210 meseci
Jel neko pokusao pa mu dosli "crni momci"?
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako resiti problem kriminala
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 17 18 19 20 21 22 23 24 25

[ Pregleda: 81563 | Odgovora: 495 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.