Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Satanisticka simbolika na PINK-u

elitemadzone.org :: MadZone :: Satanisticka simbolika na PINK-u

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 25024 | Odgovora: 90 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u12.05.2008. u 06:37 - pre 193 meseci
Citat:
da... vernici uvek ustanovljuju neke kauzalitete od kojih te stomak zaboli od smaha (kako li ih samo pronalaze) ... ;)

Kao na Simpsonima, gomila vrijednih majmuna uz cigarete i pisace masine :) NHF.

@momsab, prenosim dijelove price, nisam ga ja gledao, ali provjerit cu da li je u pitanju film koji si naveo, mislim da je to to.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

GM_X
Iznad Ekvatora

Član broj: 168357
Poruke: 98
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u12.05.2008. u 13:48 - pre 193 meseci
Uf, gadna stvar. Preporučujem jednu ekskurziju Mitoviću u Dečane, Ravanicu a može i na Vračar to mu je bliže, radi jedne terapije egzorcizma ili ako nema vremena onda bar jedna kućna poseta, ali mora da bude vladika ili barem episkop pošto ovo izgleda ozbiljno.
Nego, šalu na stranu(a možda i ne) pa ko još pametan gleda taj šugavi pink?
Tratinčice mala, a-sa.
 
Odgovor na temu

1978

Član broj: 133822
Poruke: 19
213.244.209.*



Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u12.05.2008. u 15:18 - pre 193 meseci
Verujte, veoma ozbiljna stvar. Ja evo spremam se da odem negde na planinu i da nadjem neko skrovito mesto da se odmetnem, jer je tako lakse :)

Problem kod te emisije je taj sto su svuda zvezde u normalnom polozaju a ta je obrnuta i to na centralnom delu. Ali OK. Ja Pink odavno ne gledam a i ostale kanale.

Tvrdim da niko od Vas nikada nije imao veze sa satanizmom i u bilo kom obliku i to je dobro. Ali nije dobro ne znati neke klasicne simbole. Satanisticki sledbenici obrcu sve i to je poenta. Ne bih da zalazim u polemiku ovde o tome, posto su svi IT experti.

A jel znate zasto niste bogati ?
A jel znate zasto se rastura svaki drugi brak u svetu pa i u Srbiji ?
A jel znate zasto sve vise ima alkoholicara , nikotinskih zavisnika, narko-zavisnika medju mladjom populacijom ?

itd

Ljudi ovo je veoma ozbiljna stvar i ne treba je se plasiti i ignorisati je vec se boriti protiv nje. Tragicni podaci se kriju od javnosti, a zasto to mi nije jasno, da li zbog panike ili nekome to koristi, he he. Ja nisam pravoslavac vec slobodan strelac, da nedodje do zabune da se drzim hriscanske dogme. Ovo nije svet za divljenje i uzivanje, vec opasno mesto protiv koga se treba boriti, s toga nema opustanja.
Politika + magija su stari trendovi na ovoj divnoj planeti.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u12.05.2008. u 15:25 - pre 193 meseci
Citat:
1978: A jel znate zasto niste bogati ?
A jel znate zasto se rastura svaki drugi brak u svetu pa i u Srbiji ?
A jel znate zasto sve vise ima alkoholicara , nikotinskih zavisnika, narko-zavisnika medju mladjom populacijom ?

1.Prvo definisi sta znaci biti bogat. (imaj na umu da je skromnost vrlina)
2.Znam. (ne razgovaraju, ne slusaju jedno drugo, ne zive u stvarnosti nego u oblacima...)
3.Znam. (problem vaspitanja i uzora - pogledati samo koliko ima starijih koji puse)


sto se tih znakova tice, mogu nekako da te povezem sa ljudima koji se ozbiljno bave time
inace, zahvaljujuci digitalnom andjelu i ostalim "svetska zavera" filmovima procitacu natenane Bibliju (koja nije kompletna) da bih JA znao o cemu se tu radi u stvari

Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

japan

Član broj: 34328
Poruke: 480
*.BVCOM.NET.



+13 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u12.05.2008. u 15:32 - pre 193 meseci
satanisti sprecavaju globalnu primenu metrickog sistema
satanisti kriju informacije o vanzemaljskom zivotu
satanisti su ubili loru palmer


opasni su ti satanisti, cuvajte se :)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u12.05.2008. u 15:51 - pre 193 meseci
Citat:
1978
A jel znate zasto niste bogati ?


Cenim da je ovde svako na ovom forumu bogatiji od bar 4/5 sveta :) A mnogi spadaju i u najbogatijih 5% sveta.

Bogatstvo je vrlo relativan pojam - biti bogat u Africi je imati kucu sa vodom, dok biti bogat u Kaliforniji znaci da imas vise miliona dolara na racunu.

Osim toga, bogacenje, tj. nagomilavanje kaptiala je nesto sto cak i neke denominacije hriscanstva nazivaju grehom :)

Citat:

A jel znate zasto se rastura svaki drugi brak u svetu pa i u Srbiji ?


Zato sto je doslo do promene drustvenih odnosa, pre svega su se ljudi preselili iz sela u gradove i poceli da se bave poslovima za koje nije neophodan integritet porodice (za razliku od zemljoradnje na selu), a zene su postale finansijski nezavisne od muskaraca pa nisu prisiljene da budu sa nekim ako postane nepodnosljiv bracni zivot.

Brak je jednostavno promenio definiciju i deo svrhe kako je drustvo evoluiralo.

Citat:

A jel znate zasto sve vise ima alkoholicara , nikotinskih zavisnika, narko-zavisnika medju mladjom populacijom ?


Kako gde. U Srbiji ih ima vise jer je zemlja totalno propala 90-tih i onemogucila normalan razvoj mnogima - to bar nije tesko da se objasni.

Broj alkoholicara je manje-vise konstantan u razvijenim zemljama.

Broj nikotinskih zavisnika opada u mnogim delovima sveta, a u Srbiji ne opada zbog lose politike, ali ce se vrlo verovatno jako brzo svesti na razumnu meru kada Srbija krene da uvodi EU zakone.

Sto se tice narko-zavisnika, za tu pojavu su ponajvise krive same drzave koje su idiotskim odlukama kao sto su prohibicija pre nekoliko decenija napravili trziste koje danas vredi koji bilion (eng: trilion, 1000 milijardi) dolara.

Ni jedna od ovih stvari blage veze nema sa "satanizmom" koji je samo jedna losa pojava na samim marginama drustva - da ti ljudi nisu "satanisti" bili bi nesto drugo, podjednako lose i destruktivno. "Satanizam" je samo prica koja im se servira i na koju padaju, i plod je ljudske ruke kao i bilo sta drugo na ovom svetu.

Okultnih stvari i detruktivnih kultova je bilo od kad postoji ljudska civilizacija i nikad u istoriji oni nisu bili nista vise od opskurnih zanemarljivih drustvenih grupa na marginama drustva. U Evropi/Americi su to "Satanisti", u Japanu je to bila sekta Aum Shinrikyo, u ranom Islamu su to bili Hashshashini (nisu bas ekvivalentni satanistima, ali su bili opskurna sekta koja je imala za cilj da ubija) itd...
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

DS_Store
[es] :: Macintosh

Član broj: 32090
Poruke: 666
79.101.208.*



+4 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u12.05.2008. u 17:41 - pre 193 meseci
FANATIK

Još jedno ubistvo za vreme rituala,

Vernik u transu ubija kardinala!

Iz daleke Amerike do naših međa

Satanisti služe Đavolu preko naših leđa!

Mi nismo tražili vraga, stoga
,
Templari videćete svoga boga!

Nebeski narod ide u lov na demone i veštice!

Gnev im je napunio pesnice!

Politika u savez sa vama stupa,

ali ko s đavolom tikvu sadi o glavu mu se olupa!

Bliži se sveti rat Armagedon!

Šta će biti sa mnom, meni je svejedno!

Više neću tolerisati vaše postupke.

Uzeću pravdu u svoje ruke za čas!
Ubice hoću da Vam vidim lice!

Ja sam veći ludak od Vas!!!



Fanatik! Murder on a way out! Ja sam tvoja inkvizicija.

Fanatik! Murder on a way out! Religiozna policija.


Ja sam Voodoo, imam glavu ludu,

Ja sam isterivač đavola, šakala, zuluma...

Ja sam nirvana na tvom bolesnom umu

Po kome krstarim kao krstaški ratnik na drumu!

Ti si bio Hulio, tvoj hram je pentagram i satanizam,

Ali tvoje leglo sada hvata kriza,

Jer ja dolazim i napadam žestoko,

Iskopaću tvoje urokljivo oko!
Bajaga, bajaga, moja magija ubada gada

Kao dva obada, obadva!!!

Tvoj ološki vrt je sada gubilište,

Paklena muka i prebivalište!

Za vreme II svetskog rata

Hitler je jamčio da će baciti jevreje u jamu!

Ovo je III svetski rat, sveta smak,

Ja ti jamčim, zauvek odlaziš u tamu!


10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10
 
Odgovor na temu

zorg
Beograd

Član broj: 20796
Poruke: 765
89.216.95.*



+109 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 10:50 - pre 193 meseci
S'a se uzbudjujete oko petougaonika i petokrake, slika ko i svaka druga. Valjda i satanezi imaju prava na reklamu - ovo je slobodna svetovna zemlja. I hriscanstvo je tako pocelo, pa vidi ga sad. Pre toga smo verovali u duhove prirode, bozanstva sume, drvo i slicno...
Hvala bogu da smo se dozvali pameti, pa sad verujemo u stolara iz Nazareta i 12 otpisanih.
 
Odgovor na temu

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 11:47 - pre 193 meseci
OVO JE ODGOVOR NA TEMU ŽIG ZVERI KOJA JE ZATVORENA

Radi se o filmu Digitalni Anđeo (Žig Zveri). Film je naizgled glup ali on ima svoju ulogu u formiranju svesti naroda, a verujte mi da takve stvari utiču na mnoge!
Ciljevi ovog filma (a i sličnih ostvarenja) su sledeći:
1. satanizacija mirovnih pokreta - u filmu se pominje da je hipi znak u stvari krst koji je okrenut naopako i slomljen ...
2. jačanje nacionalizma - NWO teorija zavere je smišljena da bi pomoću zastrašivanja ojačala nacistički i šovinistički duh. Naime, tu se pominje da je cilj masona i satanista da stvore jednu državi i jednu religiju. Na taj način se postiže jačanje nacizma kao sistem odbrane od NWO.
3. jačanje klerofašizma - kao što sam gore pomenuo cilj satanista je da stvore jednu religiju. Ujedinjene ljudi u jednu neutralnu religiju bi zapravo bio odličan potez. Međutim, ljudi koji se stvarno bogate u ratovima su to ujedinjenje i slabljenje klerikalnog duha videli kao pretnju ostvarenjima svojih ciljeva pa su plasiralu tu NWO teoriju zavere!

 
Odgovor na temu

Barabbas

Član broj: 57194
Poruke: 55
91.148.95.*



Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 12:24 - pre 193 meseci
Citat:

Ljudi ovo je veoma ozbiljna stvar i ne treba je se plasiti i ignorisati je vec se boriti protiv nje. Tragicni podaci se kriju od javnosti, a zasto to mi nije jasno, da li zbog panike ili nekome to koristi, he he. Ja nisam pravoslavac vec slobodan strelac, da nedodje do zabune da se drzim hriscanske dogme. Ovo nije svet za divljenje i uzivanje, vec opasno mesto protiv koga se treba boriti, s toga nema opustanja.
Politika + magija su stari trendovi na ovoj divnoj planeti.


Pandora 2.0 :)))

You know you're an engineer if you have no life and can prove it mathematically.
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.ADSL.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 12:47 - pre 193 meseci
Citat:
mare_bj: OVO JE ODGOVOR NA TEMU ŽIG ZVERI KOJA JE ZATVORENA

Radi se o filmu Digitalni Anđeo (Žig Zveri). Film je naizgled glup ali on ima svoju ulogu u formiranju svesti naroda, a verujte mi da takve stvari utiču na mnoge!
Ciljevi ovog filma (a i sličnih ostvarenja) su sledeći:
1. satanizacija mirovnih pokreta - u filmu se pominje da je hipi znak u stvari krst koji je okrenut naopako i slomljen ...
2. jačanje nacionalizma - NWO teorija zavere je smišljena da bi pomoću zastrašivanja ojačala nacistički i šovinistički duh. Naime, tu se pominje da je cilj masona i satanista da stvore jednu državi i jednu religiju. Na taj način se postiže jačanje nacizma kao sistem odbrane od NWO.
3. jačanje klerofašizma - kao što sam gore pomenuo cilj satanista je da stvore jednu religiju. Ujedinjene ljudi u jednu neutralnu religiju bi zapravo bio odličan potez. Međutim, ljudi koji se stvarno bogate u ratovima su to ujedinjenje i slabljenje klerikalnog duha videli kao pretnju ostvarenjima svojih ciljeva pa su plasiralu tu NWO teoriju zavere!


Mare, kao i uvek, lepo si me nasmejao :)

Da zanemarimo taj film na trenutak...
Ali tvoja je teorija (zavere) dakle da je ekipa nekih klero-naci-fasi-sovinista izmislila NWO pricu kako bi sprecila sataniste da uvedu svet u epohu ljubavi, mira i razumevanja? Wow...zaista...mislim...super...
Btw, da li ti razumes razliku izmedju reci "nacionalizam" i reci "nacizam"? Znam da zvuce slicno. Kao recimo reci "mozak" i "boza"...a podrazumevaju nesto sasvim razlicito.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+710 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 13:09 - pre 193 meseci
Citat:
Fuzz: Btw, da li ti razumes razliku izmedju reci "nacionalizam" i reci "nacizam"?

Razlika postoji ali je vrlo tanka i jako se lako prelazi. A baš ovakva paranoja kakva je inspirisala pokretanje ove teme je okidač prelaska te crte.
 
Odgovor na temu

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 13:42 - pre 193 meseci
Citat:
jablan: Razlika postoji ali je vrlo tanka i jako se lako prelazi. A baš ovakva paranoja kakva je inspirisala pokretanje ove teme je okidač prelaska te crte.


O tome i govorim!
 
Odgovor na temu

Marko Medojević
Team leader
Digital ST
Beograd

Član broj: 93659
Poruke: 776
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: www.digitalst.rs


+99 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 13:55 - pre 193 meseci
Citat:
Fuzz: Mare, kao i uvek, lepo si me nasmejao :)

Da zanemarimo taj film na trenutak...
Ali tvoja je teorija (zavere) dakle da je ekipa nekih klero-naci-fasi-sovinista izmislila NWO pricu kako bi sprecila sataniste da uvedu svet u epohu ljubavi, mira i razumevanja? Wow...zaista...mislim...super...
Btw, da li ti razumes razliku izmedju reci "nacionalizam" i reci "nacizam"? Znam da zvuce slicno. Kao recimo reci "mozak" i "boza"...a podrazumevaju nesto sasvim razlicito.


NWO teorija i jeste izmišljena radi manipulacije i zavođenja. Ako ti imaš bozu umesto mozga pa veruješ u takve gluposti onda je to tvoj problem.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
89.216.97.*

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 14:47 - pre 193 meseci
wtf is NWO?

poruka digitalnog andjela i slicnih filmova je sledeca: budite posteni
inace, do sada su mogli masoni da okupriaju svet da je tako kako je u takvim filmovima
ali, to ne ide tako lako, sta vise uospte ne ide: ima mnogo ljudi na planeti
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.telekom.yu.



+629 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 14:56 - pre 193 meseci
Citat:
jablan: Razlika postoji ali je vrlo tanka i jako se lako prelazi.
Samo kod ljudi kod kojih važi da je tanka linija i za ovo drugo iz posta koji si citirao:
Citat:
Fuzz: Kao recimo reci "mozak" i "boza"...

Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.ADSL.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 14:58 - pre 193 meseci
Citat:
jablan: Razlika postoji ali je vrlo tanka i jako se lako prelazi. A baš ovakva paranoja kakva je inspirisala pokretanje ove teme je okidač prelaska te crte.


Razlika izmedju nacionalizma i nacizma je tanka koliko i razlika izmedju seksa i silovanja.

Citat:
mare_bj: NWO teorija i jeste izmišljena radi manipulacije i zavođenja. Ako ti imaš bozu umesto mozga pa veruješ u takve gluposti onda je to tvoj problem.


NWO teorija se odnosi na cinjenicu da trenutni drzaoci najveceg dela svetskog kapitala i moci zele ne samo da zadrze te relativne pozicije vec ih i ojacaju. Jedna takva lako razumljiva premisa je obesmisljena raznim X file freakovima koji krive vladu sto im je zagoreo rucak. Ali kao sto rekoh pre, jedina stvar koja je smesnija od likova koji vide zaveru u svemu, su likovi koji ne vide nista u nicemu, a ti si kako vidim urnebesniji od njih svih zajedno. Jer...da citiram sam sebe...

Citat:
tvoja je teorija (zavere) dakle da je ekipa nekih klero-naci-fasi-sovinista izmislila NWO pricu kako bi sprecila sataniste da uvedu svet u epohu ljubavi, mira i razumevanja?

anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
193.47.77.*



+7169 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 15:07 - pre 193 meseci
Citat:

NWO teorija se odnosi na cinjenicu da trenutni drzaoci najveceg dela svetskog kapitala i moci zele ne samo da zadrze te relativne pozicije vec ih i ojacaju


A ko su tacno ti "trenutni drzaoci najeceg dela svetskog kapitala i moci"?
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 17:03 - pre 193 meseci
Evo ga!
Sad počinje paljba!
 
Odgovor na temu

marko_stamenkovic
beograd

Član broj: 166071
Poruke: 15
77.46.217.*



Profil

icon Re: Satanisticka simbolika na PINK-u13.05.2008. u 17:11 - pre 193 meseci
kao prvo Srbija nije pravoslavna, a i da jeste to sto ima pentagrama po pinku daje samo znak da se vera svugde umesala, bilo hrishcjanstvo ili satanizam (koji je nastao iz hrishcjanstva) sve je to jevrejsko delovanje na ljude da bi se oslabili, pocevsi od hrishcjanstva preko komunizam do masonera danas (amerika) tako da to vise ne treba da bude cudo, mislim kad ti vera odluchuje dal cjes ici u rat ili ne... a dajte ljudi molim vas urazumite se...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Satanisticka simbolika na PINK-u

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 25024 | Odgovora: 90 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.