Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

uputstvo za masinu za susenje vesa gorenje D73225

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: uputstvo za masinu za susenje vesa gorenje D73225

[ Pregleda: 21967 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markalauskas
Beograd

Član broj: 83048
Poruke: 268
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.mangahostel.com


Profil

icon uputstvo za masinu za susenje vesa gorenje D7322524.08.2008. u 05:42 - pre 189 meseci
u pitanju je masina za 7 kg materijala :) nisam dobio uputstvo sa masinom, a kasno sam primetio tj. zena je bila na primopredaji. u prodavnici se prave ludi, nemaju vise primeraka i sl. Jel ima neko mozda uputsvo u pdf-u ili je voljan da skenira i postavi. engleski i ex yu jezici prihvatljivi... hvala unapred
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

markalauskas
Beograd

Član broj: 83048
Poruke: 268
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.mangahostel.com


Profil

icon Re: uputstvo za masinu za susenje vesa gorenje D7322525.08.2008. u 03:28 - pre 189 meseci
ok. aj da kazem da sam ukapirao manje vise sve. ali ne mogu da provalim iz prva dva-tri susenja da li sunce znaci da je to za ves koji se ubacuje vec skoro suv ili koji treba da izadje suv?? kapljice bi znacile suprotno, ili da je za veoma vlazan/ ves koji tek treba da udje ili koji ce da izadje jos vlazan? ubacio sam sliku sa skalom koja se nalazi na glavnom dugmetu. na displeju ne pise nista za to vec samo za vrstu vesa (pamuik i sl). bio bih veoma zahvalan da ako neko ima slican sistem sa suncima i kapljicama kaze nesto...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
79.101.87.*



+144 Profil

icon Re: uputstvo za masinu za susenje vesa gorenje D7322526.08.2008. u 15:38 - pre 189 meseci
1. oznake na programatoru ti znače koliko suv veš će izaći iz mašine, sunce ti je veš koji možeš da izvadiš iz mašine i obučeš a kapljice su ti veš koji treba da peglaš pa da ne bi koristio peglu na paru uzmeš običnu i peglaš...

2. kupio si na pogrešnom mestu jer se oni u prodavnici stravno prave ludi ako su ti rekli da nemaju više primeraka uputstva, naime za tu mašinu uputstvo nikad nije ni napravljeno/napisano znači ni jedna jedina D73225 na našem tržištu ga nema. Ako si kupio u gorenje tzv. "Studiju" onda možeš sa garancijom i računom da im baneš bilo kad i da se požališ da nisi dobio user manual i oni će ti odštampati džaba isti (a šta će ti odštampati to pod stavkom 3 :)

3. da se ne bi previše zezao evo možeš skinuti uputstvo sa OVE stranice. To ti je manual za 63225 koja je potpuno ista kao i 73225 samo je za 6kg a tvoja je za 7kg sve ostalo je bukvalno identično do zadnje tačke.

nego, reci ti meni kakvu veš mašinu imaš obrtaji/kilaža?

pozdrav
 
Odgovor na temu

markalauskas
Beograd

Član broj: 83048
Poruke: 268
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.mangahostel.com


Profil

icon Re: uputstvo za masinu za susenje vesa gorenje D7322526.08.2008. u 22:15 - pre 189 meseci
kontaktirao sam gorenje i dobio uputstvo. fliz hvala na odgovoru. okacicu pdf ako nekom bude trebalo...
kako da ga okacim ima 2.2Mb a max je 1Mb za kacenje?
U svakom slucaju ako nekom bude trebao poslacu mu preko maila...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: uputstvo za masinu za susenje vesa gorenje D73225

[ Pregleda: 21967 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.