Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269515 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
77.243.20.*



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.02.2012. u 12:42 - pre 148 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Prijavio sam poruku za brisanje moderatoru pošto predstavlja direktno vređanje sagovornika. Nadam se da će moderator videti i reagovati brisanjem te poruke u razumnom vremenskom periodu, što je mnogo bolje nego da ja na nju odgovaram.


Nema potrebe da odgovaras jer ne mozes napisati nista novo sto vec nismo procitali. To je moje misljenje,realno je i zasnovano na cinjenicama tj velikim brojem tvojih postova koji ne odgovaraju zdravom razumu, niti je ijedan od tvojih kilometarskih postova potkrepljen konkretnim dokazima - na racunam izjave,konferencije i sl "dokaze" tamo nekih "naucnika" i "svedoka" koji su izmisljeni.

Jesam se izrazio slobodnije ali sam napisao ono sto ostali misle i nista nisam pogresio.

Necu da trolujem temu (znam da obozavas ovaj izraz) tako da vratimo se na teorije o kontaktu sa vanzemaljcima.

Zelim da vidim JEDAN konkretan materijalni dokaz (ne racunaju se kompjuterski generisani video snimaci letecih tanjira, tackica koje menjaju boju, cudne svetlosti i sl) i rasprava moze da krene u pravom smeru. NPR slika, mesto i vreme pada leteceg tanjira. Da se organizujemo da odemo da pogledamo kakav je, dal zraci dal menja boje

(preskoci ono vec poznato "ti i nisi u stanju da prihvatis to i to jer nisi oslobodio um" i sl).

 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.02.2012. u 13:19 - pre 148 meseci
^^ Hehe, sad ces dobiti jedan broj linkova na kojima se nalazi odredjena kolicina tekstova za cije iscitavanje je potrebno 6 godina i komentar da ces i sam "vidjeti istinu" kad to sve procitas, proucis i svaris.
Savjetodavac naravno redovno previdja cinjenicu da je onaj ko bi to stvarno uzeo da iscitava i proucava vec samim tim sto to radi - u prilicnoj mjeri lud, tako da je "istina" toj kategoriji likova vec "poznata", pa ni nema potrebe za 6-godisnjim iscitavanjem...

Jedino oko cega moze nastati neslaganje kod njih je to da li je Isus bio sa one ili neke druge planete, da li Zemljom upravlja 12 ili 13 rasa vanzemaljaca i tako ta pitanja vise tehnickog karaktera...
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.02.2012. u 21:17 - pre 148 meseci
Citat:
AstralPro: Nema potrebe da odgovaras jer ne mozes napisati nista novo sto vec nismo procitali. To je moje misljenje,realno je i zasnovano na cinjenicama tj velikim brojem tvojih postova koji ne odgovaraju zdravom razumu, niti je ijedan od tvojih kilometarskih postova potkrepljen konkretnim dokazima - na racunam izjave,konferencije i sl "dokaze" tamo nekih "naucnika" i "svedoka" koji su izmisljeni.

Jesam se izrazio slobodnije ali sam napisao ono sto ostali misle i nista nisam pogresio.

Necu da trolujem temu (znam da obozavas ovaj izraz) tako da vratimo se na teorije o kontaktu sa vanzemaljcima.

Zelim da vidim JEDAN konkretan materijalni dokaz (ne racunaju se kompjuterski generisani video snimaci letecih tanjira, tackica koje menjaju boju, cudne svetlosti i sl) i rasprava moze da krene u pravom smeru. NPR slika, mesto i vreme pada leteceg tanjira. Da se organizujemo da odemo da pogledamo kakav je, dal zraci dal menja boje :D

(preskoci ono vec poznato "ti i nisi u stanju da prihvatis to i to jer nisi oslobodio um" i sl).



Ja ne mislim tako. Tema mi je interesantna. Sklonija sam da verujem u postojanje i kontakte sa vanzemljacima nego u postojanje tamo nekog glavešine koji raspoređuje pravdu. Jer, kao prvo vanzemaljci dođu nekako bliži i verovatniji i manje mistični, na kraju krajeva ako se pojave biće opipljivi. Kao drugo, u ovom svetu ima mnogo mnogo više haosa i nepravde nego pravde. Ne videh da je neka ruka pravde sustigla sve one potvrđene zlikovce, a pri tom mislim na one velike zlikovce u čije ime su poginuli milioni ljudi a ne na sitne zajedljive duše? To ako ih zadesi neka kataklizma a u međuvremenu nastradaju hiljade i milioni ljudi, pa i u toj kataklizmi neću videti nikakvu poetsku pravdu, jer na kraju GREŠNIK će postati veliki čovek koji vredi milione i milione života običnih nevinih ljudi.


Nego, stigla mi poruka i pitanje da li znam nešto nekim svemirskim brodovima koji treba ove godine da stignu do Zemlje. Jesu li to oni isti brodovi koji "kasne" par meseci (trebali u novembru da stignu - bila tema) ili neki novi? Zna li neko.

Uh, kad će već jednom da se završi ova godina i da dočekamo 2013. godinu?!


P.S. Uopšte mi nije jasno zašto se neko uzbuđuje oko ovakvih tema, a ne oko nepravde u ovom svetu. Kada bi se ovako borili za mir u svetu, možda bi ga konačno i bilo.
ER
 
Odgovor na temu

PhoenixRising

Član broj: 300014
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima01.03.2012. u 09:12 - pre 147 meseci
Termin SpaceBalls sada ima neko malo ovozemaljskije značenje :)



Neka od interesantnih pitanja ovde:

1. Zbog čega izgleda kao da samo ovakve lopte padaju sa neba? Ako je ovo deo shutla, zbog čega nema i drugih delova da padaju i da se ovako pojavljuju po snimcima u zabitim delovima planete.

2. Na snimku se vidi da je lopta šuplja i da je čovek lako može pomeriti, pitanje, zbog čega se ova verovatno metalna lopta nije razbila pri udaru o zemlju ili bar značajno deformisala?


Silence of the heart, practiced with wisdom,
will see a lofty depth;
And the ear of the silent mind will hear untold wonders.

-- Hesychius of Jerusalem
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima01.03.2012. u 14:44 - pre 147 meseci
Citat:
EmmaR: ...Tema mi je interesantna. Sklonija sam da verujem u postojanje i kontakte sa vanzemljacima nego ...
...

Pa veruj koliko god si to u stanju, sve dok ne pocnes da tvrdis da je to cinjenica niko ti nece i ne moze nista (kazati, uciniti...)!

I ja verujem da ima inteligencije negde u Svemiru, cak verujem i da ima slicnih, vrlo slicnih, nama po spoljasnjem izgledu, kao i neverovatno razlicitih. Ali ne mogu sebi da dopustim da ne razlikujem moju mastu od zbilje, stvarnosti. Ja bih strasno voleo da prvi kontakt sa Vanzemljacima bude i da se dogodi tako sto bih ja bio taj koji bi im prvi "stisnuo ruku" i dobio fascinantne darove od njih... Ali tu prestaje zelja i masta a sve pada u vodu u trenutku dok mi zvoni mobilni a zovu da me pitaju zasto kasnim a meni gupo da kao razlog navedem pisanje na forumu nego kazem "upravo me startovali neki koji nisu sa ove Planete pa im objasnjavam kako moraju da saviju levo kod Saturna i idu pravo pa kod četvrtka desno......"! :)


Citat:
EmmaR: ... Kao drugo, u ovom svetu ima mnogo mnogo više haosa i nepravde nego pravde. Ne videh da je neka ruka pravde sustigla sve one potvrđene zlikovce, a pri tom mislim na one velike zlikovce u čije ime su poginuli milioni ljudi a ne na sitne zajedljive duše...
...
P.S. Uopšte mi nije jasno zašto se neko uzbuđuje oko ovakvih tema, a ne oko nepravde u ovom svetu. Kada bi se ovako borili za mir u svetu, možda bi ga konačno i bilo.

Pa niko se ne uzbudjuje oko ove i ovakvih tema. Samo je neuporedivo zanimljivije citati komentare u ovoj temi nego se dosadjivati sa isterivanjem pravde bilo gde! :)
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

PhoenixRising

Član broj: 300014
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima08.03.2012. u 09:52 - pre 147 meseci


Citat:
This is a video of several guerrilla style interviews with Bob Dean and Clifford Stone conducted over a 2 day period at the 2012 UFO Congress... Retired, Command Sergeant Major, Robert O. Dean and Retired, Sergeant Clifford Stone hadn't seen each other in some time. They are old friends and both have been given special access to the above top secret world of the military involving interaction with ETs of various races.

In this once in a lifetime interview we get them together, at one place and time, sharing war stories and reminiscing about their encounters. I ask them the hard questions and attempt one more time to get them to reveal the true nature of the military involvement with ETs. What it means for humanity and where it is leading...as well as the fact that there are friendly and not so friendly visitors to this planet. Some who walk among us and down the halls of the Pentagon.

Not to be missed.

Produced, directed and shot by Kerry Cassidy, Project Camelot
http://projectcamelot.org
http://projectcamelot.tv


Sjajan intervju sa Clifford Stone-om i Bob Dean-om.

[Ovu poruku je menjao PhoenixRising dana 08.03.2012. u 14:52 GMT+1]
Silence of the heart, practiced with wisdom,
will see a lofty depth;
And the ear of the silent mind will hear untold wonders.

-- Hesychius of Jerusalem
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.04.2012. u 17:48 - pre 146 meseci
Jbte zamre tema

Dajte sto vise linkova da citamo haha
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.04.2012. u 20:10 - pre 146 meseci
Citat:
AstralPro: Jbte zamre tema :D

Dajte sto vise linkova da citamo haha :)


Zatišje pred buru?
ER
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.04.2012. u 00:14 - pre 146 meseci
Imam ja linkove, gomilu, sačekajte da nađem da postavim, da čitate.
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.04.2012. u 01:35 - pre 146 meseci
I da dodam u vezi linkova i ostalog "Alien business" stvari. Tu se grdno varate(pratite linkove)
Postoji hijerarhija, ovde na zemlji. Postoje "domoroci" i vanzemaljci koji žive na zemlji u ljudskom obliku. Posetioci iz drugih galaksija su
čista fikcija, svi ovi likovi sa YouTube, su obične budale koji neznaju o čemu uopšte i pričaju na tim snimcima.
"Vanzemaljska civilizacija" u tom smislu da je to civiizacija koja je potpuno strana svima nama, ne postoji, jer su mnogi među nama
deo tih civilizacija.





[Ovu poruku je menjao lucky88 dana 23.04.2012. u 12:39 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.04.2012. u 12:37 - pre 146 meseci
Citat:
lucky88:...
"Vanzemaljska civilizacija" u tom smislu da je to civiizacija koja je potpuno strana svima nama, ne postoji, jer su mnogi među nama
deo tih civilizacija.

Pa ja to stalno pricam. A kad kazem da sam jedan od vanzemaljaca nece da mi veruju, svasta!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.04.2012. u 15:15 - pre 146 meseci
Verovali ili ne i sviđalo se to nekom ili ne, to je tako.
Kod ljudi od davnina postoji neko pravilo, bar kod većine, da kada dođe do susreta sa neprijateljem , oni se neće predati bez borbe,
moraju da znaju da su poraženi. Ima nekih naroda koji nisu nikada ratovali, oni su uvek podvlačili rep i gledali svoja posla.

Koji su koji od njih, vanzemaljci u ljudskoj formi ili domoroci teško je reći.
O istoriji tih događaja postoje različite verzije, kako je došlo do toga da vanzemaljske vrste dodju na ovu planetu i tu žive u
ljudskom i sličnim oblicima? Mogu se naći neke teorije, čak i na Internetu.

Priča da su vanzemalci u dosluhu sa Američkom vladom je besmislena. Zašto sa njima, valjda je odgovor da je to zato što su oni
neki lideri trenutno. To je prilično velika glupost. Vanzemaljske civilizacije nikada neće posetiti zemlju. Ako se to desi , to će biti
onda kada se osete ugroženim, i njihova poseta će biti u cilju da zbrišu i unište našu civilizaciju.

Ovi koji žive na zemli kao ljudi su druga priča. Svako može da veruje da je i on jedan od njih, postoje neki specifični pokazatelji
koji ukazuju na to. Ove budale na YouTube nisu jedni od njih sigurno.
Pre su to neki ljudi iz Kragujevca, Aranđelovca itd.

Takođe to nisu budale koje kruže po forumima i troše svačije vreme na prazne priče i slične gluposti.Takve budale će se naučene pameti
pa će prestai da piskaraju sve što im padne na pamet. A zašto se to dešava da neko piskara sve i svašta, zato što je prilično
drogiran,ili radi besmisleni ili nemoralni posao, gazi druge ljude, vrši mobing. Ili je bez posla i novca i otvoren je za sve i svašta što
dođe do njega itd.

Ovo je zakon, čista dogma, nema tu diskisije.
Budale mogu da pišu u ranijem maniru i o samom Hristu, što sam imao prilike da vidim na sa Uskrs dan, na našim forumima.

 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.04.2012. u 15:28 - pre 146 meseci
^ Sve je to lepo i tacno i korisno. Samo mi reci, kako to da do dan danas niko nije ozvanicio postojanje vanzemaljaca medju nama? To pitam zbog sebe licno, a malo i zbog miliona drugih slicnih meni - vanzemaljaca? Hvala.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.04.2012. u 20:43 - pre 146 meseci
Citat:
lucky88: I da dodam u vezi linkova i ostalog "Alien business" stvari. Tu se grdno varate(pratite linkove)
Postoji hijerarhija, ovde na zemlji. Postoje "domoroci" i vanzemaljci koji žive na zemlji u ljudskom obliku. Posetioci iz drugih galaksija su
čista fikcija, svi ovi likovi sa YouTube, su obične budale koji neznaju o čemu uopšte i pričaju na tim snimcima.
"Vanzemaljska civilizacija" u tom smislu da je to civiizacija koja je potpuno strana svima nama, ne postoji, jer su mnogi među nama
deo tih civilizacija.


Jupi! Onda je moj osećaj da sam zalutala sa neke daleke planete ispravan? Gde su mi rođaci, mislim vanzemaljski rođaci?

Izvini, ali ovo je prosto neverovatno!
Mogu da zamislim situaciju i da poverujem u njoj da je nekada davno u sam osvit "ljudstva", tj u trenu uspravljanja ili tren-dva pre uspravljanja došlo do mešanja zemaljskih i vanzemaljskih civilizacija. Ali, ali... s obzirom na činjenicu da smo generalno svi isti i da svi imamo iste "delove" čak na nivou atoma, da svi isto funkcionišemo... zar nije logično da smo svi mi zemljani iako se ponekad a možda i često ne razumemo najbolje (pri tom ne mislim na jezičke razlike)? Bio beo, crven, crn ili žut; imao prave ili kose oči; plavu, crvenu, smeđu, crnu kosu; plave, zelene, smeđe, crne oči... čovek je čovek, žena je žena, dete je dete, ... i svi su oni, svi smo mi sinovi i kćeri ove planete i ona nam je jedini dom i jedini mogući dom jer niko od nas ne poseduje lađu koja će ga odvesti daleko daleko u bespuće svemira ka nekoj novoj Zemlji.
S druge strane, ako se uzme u obzir mogućnost da postoje zakamuflirani "sveži" vanzemaljci među nama, uvek postoji verovatnoća da budu otkriveni jer svoj generalni-opšti izgled dugujemo prirodnom okruženju na ovoj planeti: primeniće naprednu tehnologiju, možda, da ih vidimo kao nama slične, ali šta je sa potrebama: teško je da postoje dve identične planete u svemiru koje su uz to prošle kroz potpuno iste geološke procese?
Ratujemo? Pa, ratuju međusobno crveni i crni mravi. Sve životinjske vrste su u nekom ratu pa čak i one iste. A šta je glavni predmet ratovanja? - Teritorija i resursi (hrana i voda, na prvo mesto - i uglavnom jedino, zavisno od stepena razvoja vrste. Znači, ratuje se za mesto pod zvezdama i ratuje se za resurse koji nam omogućuju da živimo i produžavamo - održavamo svoju vrstu. Uostalom, cela živa "polovina" planete je u konstantnom hladnom a ponekad i pravom ratu: ali, gle čuda... ti ratovi se uglavnom ispoljavaju kroz nekakve simbioze i nekakve lance ishrane i sve to gotovo savršeno funkcioniše sve do neke nove lokalne/globalne katastrofe.

Odoh sada, za svaki slučaj, da proverim da li neko iz komšiluka pije akumulatore umesto vode i hrane; da li neko krije nekakvu čudnu hajtek napravu; da li neko u garaži umesto auta krije mali leteći tanjir;...
ER
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima24.04.2012. u 06:10 - pre 146 meseci
Citat:
Sceka: ^ Sve je to lepo i tacno i korisno. Samo mi reci, kako to da do dan danas niko nije ozvanicio postojanje vanzemaljaca medju nama? To pitam zbog sebe licno, a malo i zbog miliona drugih slicnih meni - vanzemaljaca? Hvala.

Pozdrav!

@Sveka
Jesi li ti ozbiljan sa ovim pitanjem. Takva ozvaničenja se neće nikada dogoditi, i ako ih je bilo, bila su zabranjena za dalje prikazivanje,

To su po današnjim Naukama, granične oblasti.
I evo ti jedno objašnjenje, ako je neki vanzemaljac deo zemaljske civilizacije on će biti čovek, kaoi svi ostali, osim ,
te svoje svesti da nije deo ovog sveta i da treba da se vrati tamo odakle je došao.
(Nema tu High-tech mašina , a moguće je.)
Pa će morati da kao i ostali zemljani prođe istim putem. Osim jedne razlike, a to je da on može, za razliku od domorodaca,
da po svojoj voji menja svoj oblik i formu u kritičnim momentima svog puta.
Kako je došlo do toga da vanzemaljske forme žive na zemlji, postoji Istorija takvih događaja, čak i na Internetu.
Mislim da jasnije od ovogane može da bude. Osim da crtam slike kao u slikovnicama.

@EmmaR
Ti si dala dosta lep odgovor -:)

A ostalima "Extrasensornim" i sličnim, bih preporučio da posete Aranđelovac. Pa ako su "pravi" neka pišu o svojim utiscima.

poz


 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima24.04.2012. u 12:24 - pre 146 meseci
Citat:
lucky88: @Sveka
Jesi li ti ozbiljan sa ovim pitanjem. Takva ozvaničenja se neće nikada dogoditi, i ako ih je bilo, bila su zabranjena za dalje prikazivanje,

To su po današnjim Naukama, granične oblasti.
I evo ti jedno objašnjenje, ako je neki vanzemaljac deo zemaljske civilizacije on će biti čovek, kaoi svi ostali, osim ,
te svoje svesti da nije deo ovog sveta i da treba da se vrati tamo odakle je došao.

(Nema tu High-tech mašina , a moguće je.)
Pa će morati da kao i ostali zemljani prođe istim putem. Osim jedne razlike, a to je da on može, za razliku od domorodaca,
da po svojoj voji menja svoj oblik i formu u kritičnim momentima svog puta.
Kako je došlo do toga da vanzemaljske forme žive na zemlji, postoji Istorija takvih događaja, čak i na Internetu.
Mislim da jasnije od ovogane može da bude. Osim da crtam slike kao u slikovnicama.

...

Boldovano - i sta ceka, zasto se ne vrati tamo odakle je dosao. Jel' se neko vratio? Ako je osim svesti po svemu ostalom covek, kako da razlikujemo te i takve, osim da verujemo na casnu rec?! Ali tada dolazi do situacije sledece:
Hoces li mi dati 1.000 eura, vraticu ti, casna rec? - Ako mi verujes na rec, kazi gde da se nadjemo da uzmem novce. Ako mi ne verujes na rec, zasto mislis da bi se ostale varijante verovanja na rec morale bilo cemu vrednovati/vaziti i razlikovati od predhodne dve recenice?!

Podvuceno - Nije jasno a moze jasnije. Jasnije = konkretnije! Sve je nejasno sto je u vidu proizvoda licnog razmisljanja, odnosno, ne pokazuje nista drugo osim kako neko o necemu razmislja. Sto nije dovoljno za objasnjenje pojma, dogadjaja, licnosti, predmeta... Znaci, nacrtaj ako treba kao za decu u slikovnicama - samo konkretizuj to sto kazes.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima24.04.2012. u 13:12 - pre 146 meseci
Citat:
Sceka: Ako mi ne verujes na rec, zasto mislis da bi se ostale varijante verovanja na rec morale bilo cemu vrednovati/vaziti i razlikovati od predhodne dve recenice?!


To ti je onaj vrhunski argument: tako je zato što ja tako kažem
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima24.04.2012. u 13:16 - pre 146 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: To ti je onaj vrhunski argument: tako je zato što ja tako kažem :D

:) Slusaj ti Jeftiću, sto rek'o neko meni skoro, ne kvari zabavu, bre! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima24.04.2012. u 18:18 - pre 146 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: To ti je onaj vrhunski argument: tako je zato što ja tako kažem :D

Ne slazem se.
Svi znaju da je argument broj 1: "Dokazi ti da nije tako".
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.04.2012. u 01:41 - pre 146 meseci
Citat:
Hoces li mi dati 1.000 eura, vraticu ti, casna rec? - Ako mi verujes na rec, kazi gde da se nadjemo da uzmem novce. Ako mi ne verujes na rec, zasto mislis da bi se ostale varijante verovanja na rec morale bilo cemu vrednovati/vaziti i razlikovati od predhodne dve recenice?!

Podvuceno - Nije jasno a moze jasnije. Jasnije = konkretnije! Sve je nejasno sto je u vidu proizvoda licnog razmisljanja, odnosno, ne pokazuje nista drugo osim kako neko o necemu razmislja. Sto nije dovoljno za objasnjenje pojma, dogadjaja, licnosti, predmeta... Znaci, nacrtaj ako treba kao za decu u slikovnicama - samo konkretizuj to sto kazes.


Neće niko pisati ovde naučne teze i doktorate, a to i ne bi imalo mnogo veze sa aksiomom "Jasnije = konkretnije!"

Drugo, to je dogma, zakon i veruj ili ne veruj. Može svako da se obavesti i čita ono što može da se pronađe.

Ako misliš da ikome od njih, pa i ovih sa YouTube gospode, je stalo do tvog ili bili čijeg mišljenja, tu se opet varaš.

Ovo su ozbiljne stvari, a zabava i dosetke samo kvare priču. Ako je cela priča ozbiljna uopšte.

I zašto bi bilo nemoguće da neko poseduje na zemlji neku naprednu tehniologiju koju vlada ne kontroliše. Moguće
je, jer ni vlada ni sve službe nisu u stanju da pohvataju ni najobičnije poreske proneveritelje, a kamoli napredna bića
sa drugih planeta.


I za sada takvi likovi koji bi dali na poverenje 1000 eura otprilike se mogu naći samo u romanima, ako si čitao Dostojevskog,
kao najbolji primer.
Kada ljudska civilizacija dođe do tog nivoa da se daje na poverenje novac, i da posle toga ne slede tužbe i sudski procesi,
tada će se vanzemaljske letelice spustiti ne naše tlo.
A u međuvremenu oni će nas uništiti, jer se tako nešto neće desti skoro.


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269515 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.