Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

[ Pregleda: 266781 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zivojin322
zivojin kepcija
ruma

zivojin322
Član broj: 147356
Poruke: 26
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+78 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.08.2012. u 12:19 - pre 141 meseci

malo od svega
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima16.08.2012. u 01:00 - pre 141 meseci
Citat:


Zanimljiva hipoteza nastanka čoveka.
Nešto gledam ovu sliku i razmišljam...
Teško je tek tako, bez upliva makar najprostijeg genetičkog inženjeringa, ukrstiti i srodne zemaljske vrste. Postoji nešto što se zove barijera vrsta i koju je gotovo nemoguće prevazići običnim razmnožavanjem i time od dve stvoriti novu vrstu. Da nije tako: život bi bio mnogo živopisniji.
Ako je uopšte ikada došlo do ukrštanja vanzemaljaca i primata i da je tako nastao čovek, to je pre bio rezultat genetskog inženjeringa a ne običnog razmnožavanja. Čak, šta više, kao potvrda takve rabote trebao bi da postoji dokaz skriven u genima a nema ga. Toliki svemir a da baš ovde slučajno navrate bića sa potpuno istom genetskom osnovom kao sav živi svet?!
Druga mogućnost je da su oni uzeli i rekombinovali gene tada "najsavremenijeg" primata (ili više srodnih vrsta) i od toga eto nas. (svašta može da se dobije rekombinacijom gena: ovu uključiš, ono isključiš, nešto treće premestiš, četvrto obrišeš, peto dupliraš,... i eto nove vrste na express način).
Pitanje je zašto bi to radili? Pravili sebi konkurenciju u svemiru. - Sigurno ne. Pre će biti da je ovde na ovoj planeti postojalo (ili možda još postoji) nešto što im je trebalo a za šta je bio neophodan fizički rad.
U obe varijante, moguće je da su oni uveliko tu, ali da su toliko slični da ih niko ne primećuje. Pa, u tom slučaju, i oni se mogu smatrati zemljanima. (nešto kao selidba iz jedne u drugu državu)

Treća da je oduvek postojao "kreator" života, tj: slučajno navratili, ispitali planetu i videli da tu nešto može da bidne i odlučili da se poigraju - napravili osnovu, zakuvali... i izrodilo se šta se već izrodilo (u ovom slučaju: svi smo mi ipak zemljani 100% jer smo tu nastali).
Kao poslednja, uvek ostaje teorija evolucije: sve krenulo nasumičnim bućkanjem hemikalija, desio se zgoditak: prve aminokiseline, prve ćelije, prva ujedinjenja, prvi višećelijski organizmi... i na kraju čovek.

A, da, prođe Olimpijada bez nezvanih gostiju!


ER
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
*.dynamic.sbb.rs.



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima01.10.2012. u 18:28 - pre 139 meseci
Citat:
EmmaR: Zanimljiva hipoteza nastanka čoveka.
Nešto gledam ovu sliku i razmišljam...
Teško je tek tako, bez upliva makar najprostijeg genetičkog inženjeringa, ukrstiti i srodne zemaljske vrste. Postoji nešto što se zove barijera vrsta i koju je gotovo nemoguće prevazići običnim razmnožavanjem i time od dve stvoriti novu vrstu. Da nije tako: život bi bio mnogo živopisniji.
Ako je uopšte ikada došlo do ukrštanja vanzemaljaca i primata i da je tako nastao čovek, to je pre bio rezultat genetskog inženjeringa a ne običnog razmnožavanja. Čak, šta više, kao potvrda takve rabote trebao bi da postoji dokaz skriven u genima a nema ga. Toliki svemir a da baš ovde slučajno navrate bića sa potpuno istom genetskom osnovom kao sav živi svet?!
Druga mogućnost je da su oni uzeli i rekombinovali gene tada "najsavremenijeg" primata (ili više srodnih vrsta) i od toga eto nas. (svašta može da se dobije rekombinacijom gena: ovu uključiš, ono isključiš, nešto treće premestiš, četvrto obrišeš, peto dupliraš,... i eto nove vrste na express način).
Pitanje je zašto bi to radili? Pravili sebi konkurenciju u svemiru. - Sigurno ne. Pre će biti da je ovde na ovoj planeti postojalo (ili možda još postoji) nešto što im je trebalo a za šta je bio neophodan fizički rad.
U obe varijante, moguće je da su oni uveliko tu, ali da su toliko slični da ih niko ne primećuje. Pa, u tom slučaju, i oni se mogu smatrati zemljanima. (nešto kao selidba iz jedne u drugu državu)

Treća da je oduvek postojao "kreator" života, tj: slučajno navratili, ispitali planetu i videli da tu nešto može da bidne i odlučili da se poigraju - napravili osnovu, zakuvali... i izrodilo se šta se već izrodilo (u ovom slučaju: svi smo mi ipak zemljani 100% jer smo tu nastali).
Kao poslednja, uvek ostaje teorija evolucije: sve krenulo nasumičnim bućkanjem hemikalija, desio se zgoditak: prve aminokiseline, prve ćelije, prva ujedinjenja, prvi višećelijski organizmi... i na kraju čovek.

A, da, prođe Olimpijada bez nezvanih gostiju!


Svaka cast na postu, jako mudro i poucno.

Kad bi svi bili tako pametni i imali slobodnog vremena za razmisljanja tipa "Ako je uopšte ikada došlo do ukrštanja vanzemaljaca i primata i da je tako nastao čovek, to je pre bio rezultat genetskog inženjeringa a ne običnog razmnožavanja. Čak, šta više, kao potvrda takve rabote trebao bi da postoji dokaz skriven u genima a nema ga. Toliki svemir a da baš ovde slučajno navrate bića sa potpuno istom genetskom osnovom kao sav živi svet?!" svet bi bio mnogo lepse mesto.

Super, samo napred.




PS: cuo sam da postoje strucnjaci koji psihicke probleme veoma uspesno resavaju, dobijes neku terapiju i vanzemaljci izadju iz glave.
Zelim brz oporavak
 
Odgovor na temu

PhoenixRising

Član broj: 300014
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima02.10.2012. u 11:33 - pre 139 meseci
Baš si se potrudio da izvređaš EmmaR u odgovoru na post koji je tu stajao mesec ipo dana. Svaka čast na brzoj reakciji kako ne bi neko drugi napravio sličnu grešku i palo mu na pamet da napiše neko svoje razmišljanje. U zadnje vreme nekako srećem bar po jednog-dva retarda dnevno u proseku, koji ama baš bez ikakvog povoda iskaljuju svoje neke frustracije na drugima. A i ovde na forumu vidim da je ta praksa veoma živa i zdrava.
Silence of the heart, practiced with wisdom,
will see a lofty depth;
And the ear of the silent mind will hear untold wonders.

-- Hesychius of Jerusalem
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima02.10.2012. u 12:48 - pre 139 meseci
Citat:
AstralPro: ...
PS: cuo sam da postoje strucnjaci koji psihicke probleme veoma uspesno resavaju, dobijes neku terapiju i vanzemaljci izadju iz glave.
Zelim brz oporavak :D

Dobro si cuo, koristice ti svaka poseta. A posle ti čika da bonu.A dal' ces se bas brzo oporaviti kao sto zelis, tesko da ce biti brzo.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

hiđorđe

Član broj: 307123
Poruke: 7
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima08.10.2012. u 04:53 - pre 139 meseci
interactivity
Part of Speech:n
Definition:the extent to which something is interactive;
the extent to which a computer program and human being may have a dialog.

pozdrav



[Ovu poruku je menjao hiđorđe dana 09.10.2012. u 05:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
77.243.28.*



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.10.2012. u 07:32 - pre 139 meseci
Citat:
PhoenixRising:
Baš si se potrudio da izvređaš EmmaR u odgovoru na post koji je tu stajao mesec ipo dana. Svaka čast na brzoj reakciji kako ne bi neko drugi napravio sličnu grešku i palo mu na pamet da napiše neko svoje razmišljanje. U zadnje vreme nekako srećem bar po jednog-dva retarda dnevno u proseku, koji ama baš bez ikakvog povoda iskaljuju svoje neke frustracije na drugima. A i ovde na forumu vidim da je ta praksa veoma živa i zdrava.


Nije bez povoda. Povod je taj sto neki od ufo zaludjenika prosto nemaju granice u svojim glupavim teorijama i pricama. A i dalje bez pravih dokaza.
Nije vredjanje nego sprdnja na racun ufo zaludjenika koji gube kontakt sa realnoscu u svojim idejama
 
Odgovor na temu

PhoenixRising

Član broj: 300014
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima11.10.2012. u 18:04 - pre 139 meseci
Prvo, ja nikada ne bih mogao da izvređam ženu ili devojku makar šta da je rekla, na ovakav način. Tako sam vaspitan i muškarce koji se sa takvim nepoštovanjem obraćaju devojkama i ženama smatram najobičnijim ološem. A to je sve čak i da ne ulazim u neke norme kulturnog ponašanja i konverzacije u civilizovanom društvu. Postoje načini da se izrazi drugačije mišljenje i neslaganje bez omalovažavanja sagovornika. Naravno, mnogo je lakše pod zaštitom anonimnosti iskaljivati frustracije na drugoj osobi. Zaista, iza nadimka na forumu se nalazi prava, živa osoba. Nema razloga za bilo koga normalnog da ne komunicira na forumu na isti onaj način kako bi komunicirao uživo sa tom istom osobom. Osim za nedorasle retarde, to jest. Mada, šta ja pričam, pa takvih čobana (izvinjavam se pravim čobanima koji zaista i čuvaju ovce, tako se samo kaže) ima podosta koji baš isto tako razgovaraju i uživo sa ljudima. Džabe se ti pravdaš i pokušavaš da sudiš drugome. Da si iole iskren prema sebi, razumeo bi koliko malo znaš o bilo čemu. Kao što svi mi ovde na Zemlji jako malo znamo u odnosu na ono šta je sve u Prirodi dostupno za istraživanje i za znati.
Silence of the heart, practiced with wisdom,
will see a lofty depth;
And the ear of the silent mind will hear untold wonders.

-- Hesychius of Jerusalem
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima13.10.2012. u 13:27 - pre 139 meseci
^ +1 - Od reci do reci!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.10.2012. u 01:26 - pre 139 meseci
Ajde da se priključim, pošto se "posvađaste" oko mene. Hvala onima što me brane.

Kao, prvo i prvo, moliću "Astralnu projekciju" da ponovo pročita moj post.
Evo, čak ću i citirati sebe:
Citat:
EmmaR: Zanimljiva hipoteza nastanka čoveka.
Nešto gledam ovu sliku i razmišljam...
Teško je tek tako, bez upliva makar najprostijeg genetičkog inženjeringa, ukrstiti i srodne zemaljske vrste. Postoji nešto što se zove barijera vrsta i koju je gotovo nemoguće prevazići običnim razmnožavanjem i time od dve stvoriti novu vrstu. Da nije tako: život bi bio mnogo živopisniji.
Ako je uopšte ikada došlo do ukrštanja vanzemaljaca i primata i da je tako nastao čovek, to je pre bio rezultat genetskog inženjeringa a ne običnog razmnožavanja. Čak, šta više, kao potvrda takve rabote trebao bi da postoji dokaz skriven u genima a nema ga. Toliki svemir a da baš ovde slučajno navrate bića sa potpuno istom genetskom osnovom kao sav živi svet?!
Druga mogućnost je da su oni uzeli i rekombinovali gene tada "najsavremenijeg" primata (ili više srodnih vrsta) i od toga eto nas. (svašta može da se dobije rekombinacijom gena: ovu uključiš, ono isključiš, nešto treće premestiš, četvrto obrišeš, peto dupliraš,... i eto nove vrste na express način).
Pitanje je zašto bi to radili? Pravili sebi konkurenciju u svemiru. - Sigurno ne. Pre će biti da je ovde na ovoj planeti postojalo (ili možda još postoji) nešto što im je trebalo a za šta je bio neophodan fizički rad.
U obe varijante, moguće je da su oni uveliko tu, ali da su toliko slični da ih niko ne primećuje. Pa, u tom slučaju, i oni se mogu smatrati zemljanima. (nešto kao selidba iz jedne u drugu državu)

Treća da je oduvek postojao "kreator" života, tj: slučajno navratili, ispitali planetu i videli da tu nešto može da bidne i odlučili da se poigraju - napravili osnovu, zakuvali... i izrodilo se šta se već izrodilo (u ovom slučaju: svi smo mi ipak zemljani 100% jer smo tu nastali).
Kao poslednja, uvek ostaje teorija evolucije: sve krenulo nasumičnim bućkanjem hemikalija, desio se zgoditak: prve aminokiseline, prve ćelije, prva ujedinjenja, prvi višećelijski organizmi... i na kraju čovek.

A, da, prođe Olimpijada bez nezvanih gostiju!


NEMA DOKAZA! Ima priča, svedočenja ali nema materijalnih - opipljivih dokaza.
Code:
Toliki svemir a da baš ovde slučajno navrate bića sa potpuno istom genetskom osnovom kao sav živi svet?!

Šta misliš, kakav je odgovor na ovo pitanje? Pozitivan, ili negativan?

Kako li bi tek reagovao kada bih napisala da potičem tamo sa neke napredne planete?

Ali, pošto nekima sve treba nacrtati i detaljno opisati kroz esej na 10000000 stranica....

Koliko god da deluje primamljivo da smo nešto više od samo još jedne vrste životinja na ovoj planeti, da našim venama teče makar hiljaditi deo promila neke više, plemenite i daleke (vanzemaljske) rase, ili, pak, da smo od svih životinjskih vrsta baš mi počastovani da o nama brinu božanska svemoćna bića i njihovi anđeli, ... sve to je prilično neverovatno i previše egoistično. Čovek je samo nešto napredniji rođak majmuna i daleki rođak svih ostalih životinja (pa čak i biljaka) koje danas postoje, koje su nekada postojale i koje će postojati. Jer, ono što nam je zajedničko jeste istovetna DNK a to nas zemljane ipak sve čini međusobnim rođacima.

Već negde napisah: Meni je sasvim logično da ovaj svemir, s obzirom na njegovu veličinu; na broj zvezda i planeta oko tih zvezda vrvi od života. Problem je dokazati to jer adekvatnu tehnologiju ne posedujemo.
Verujem, želim da verujem da postoji život van ove planete i to razuman, opipljiv život (a ne samo tamo neke bakterije i virusi). Neki se hvataju slepo, ko davljenici za slamku, za spasitelje i zagrobni život i nadaju se da ma šta činili u životu da im je osiguran besplatan apartman u rajskom hotelu sa 7 zvezdica. Ne vidim u čemu se razlikujemo? Ništa od toga nije zasigurno dokazano. Ufolozi ne ubijaju nevernike u ime svoje "vere" !

Toliko od mene, nemam vremena za pisanje kompletnog eseja.

P.S. Odskora je naučno priznato - prihvaćeno da i životinje imaju svest!















ER
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
77.243.28.*



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.10.2012. u 14:23 - pre 139 meseci
Kao sto sama kazes NEMA DOKAZA. Tacka stavljena.
Nema vise sta da se komentarise dok ne bude dokaza a verovatno nece ni biti.
Sva tvoja nagadjanja su em smesna em glupa svima realnima i normalnima poput mene, gubis se u prici o "vanzemaljska dna i ljudska dnk bla bla" kao i u svemu ostalom. Ukratko to je tvoj najveci problem-previse fantazije u glavi.

A sto se tice vredjanja,coban od par postova iznad moze da se javi i dodje licno a ne da izigrava mangupa preko neta.
 
Odgovor na temu

hiđorđe

Član broj: 307123
Poruke: 7
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.10.2012. u 15:10 - pre 139 meseci
AstralPro iliti Astralna Projekcija, očigledno,ti neznaš ništa o ovoj tematici,
a da je drugačije ti nikada ne bi pisao takve budalaštine, i mogu da slobodno upotrebim tu reč,
budi siguran Osim ako samo imaš nameru da praviš "gužvu" na forumu, što se dešava svakome ponekada.
Ali nikada, ali nikada, ako si muško, ne napadaj jednu ženu, ili damu, ali nikada. Ako ti je stalo
do sebe i svog dostojanstva.
A mogao bi i nick da promeniš BTW.
Meni možeš slobodno da napišeš šta god hoćeš, dobićeš odgovor.A vidim dobio si i od drugih.
Pa pretpotstavljam da ti je već dosta svega :).
pozdrav od mene
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
77.243.28.*



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.10.2012. u 15:45 - pre 139 meseci
Znam dosta o ovoj tematici,zato i pisem ovde a najvise zbog toga sto vi zaludjeni ne vidite koliko duboko ste potonuli u te fantazije i to je u isto vreme smesno i zalosno. Nijedan dokaz a hiljade glupavih teorija zavere

Dame nikada ne vredjam. Izgubljenim slucajevima treba pomoci da izadju iz ludila i da veruju u Boga a ne u 'vanzemaljsku dnk' kao osnovu nastanka ljudske vrste. Cak je i klasicna Darvinova teorija prihvatljivija od alien dnk + ameba = emmaR

Pozdrav :-D
 
Odgovor na temu

Sky Walker

Član broj: 102549
Poruke: 55



+62 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.10.2012. u 15:58 - pre 139 meseci
Ja juce sreo jednog, ali nije `teo da se javi :(

Da, nemaju pametnijeg posla, pa dosli "tajno" malo na zemlju da uznemiravalju neke seljake i prave razne krugove po njihovim njivama itd... Sram ih bilo. Treba ih sve pobiti...


Sigurno da postoje negde u univerzumu, ali na nasoj planeti? "JOK"
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.10.2012. u 19:27 - pre 139 meseci
Citat:
hiđorđe
Ali nikada, ali nikada, ako si muško, ne napadaj jednu ženu, ili damu, ali nikada.....
Meni možeš slobodno da napišeš šta god hoćeš, dobićeš odgovor.


I u cemu je onda problem da se napadne zena ili dama? Da li su zene i dame mutave i glupave pa da od njih ne moze da dobije odgovor?
Mislim, nije je napao letvom i pajserom, pa da odmeravaju fizicku snagu.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

hiđorđe

Član broj: 307123
Poruke: 7
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.10.2012. u 19:33 - pre 139 meseci
Citat:
3way: I u cemu je onda problem da se napadne zena ili dama? Da li su zene i dame mutave i glupave pa da od njih ne moze da dobije odgovor?
Mislim, nije je napao letvom i pajserom, pa da odmeravaju fizicku snagu.



Pa to su neke osnovne stvari, bre. Jesi pročitao druge postove u ovoj temi?
Je l ti to samo mene ganjaš po forumu. Nemoj da mi se zamera šmnogo, bolje ti je znaš?
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.10.2012. u 19:39 - pre 139 meseci
Da, ja cim ustanem, ja prvo tebe krenem da ganjam po forumu.

Dakle, pitanje ostaje, u cemu je razlika napadanja zene ili muskarca?

I kako to mislis "Nemoj da mi se zameras mnogo"?
Zasto mi je bolje?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

hiđorđe

Član broj: 307123
Poruke: 7
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.10.2012. u 19:59 - pre 139 meseci
Misliš da možeš na istu foru da prođeš svakog puta?
Pašćeš na svoje sopstvene fore budi siguran. Zato ti kažem d ane preteruješ.

Ja naprotiv ne mogu da smislim nikoga na ovom forumu, za razliku od tebe, mrzim ih sve redom.
Dabogda pocrkali svi :))) da ne ispravljamo krivu drinu više.

A ti misli na mene slobodno :)) oka is toidi

puno pozdrava i tebi
 
Odgovor na temu

hiđorđe

Član broj: 307123
Poruke: 7
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.10.2012. u 20:15 - pre 139 meseci
I da te pitam, jel imaš ti neku rođaku? Neku tetku naprimer?
Da li možeš da se setiš kada si poslednji put ručao sa tetkom, i šta ste imali za ručak?
Na koji je način uzimala hranu tvoja rođaka? I šta si ti mislio pri tome?
I da ne idam dalje pozdravi mi tetku.
jel ok sada?
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
77.243.28.*



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima14.10.2012. u 20:50 - pre 139 meseci
Citat:
3way: I u cemu je onda problem da se napadne zena ili dama? Da li su zene i dame mutave i glupave pa da od njih ne moze da dobije odgovor?
Mislim, nije je napao letvom i pajserom, pa da odmeravaju fizicku snagu.


Ovo sam i ja hteo da napisem.
Kad zena tj dama zna toliko da lupeta,zna i da odgovori na par prostih recenica.

Nego, hajde sad da napisete jos neku suludu teoriju o vanzemaljcima da imam cemu da se smejem i ja i svi mi normalni.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

[ Pregleda: 266781 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.