Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 268887 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.04.2012. u 04:55 - pre 145 meseci
I ako se već spominje kapitalizam, Mnogooo je verovatnije da taj Izum postoji samo ovde na zemlji,
a proistekao je iz prethodnog Feudalnog sistema, koji u principu je bolji od Kapitlizma, osim nekih detalja, kao što je gospdarstvo i potpuna moć nad radnom snagom, kmetovima is ostalima.
A i Kapitalizam je prilično sličan tome. Jedino radnici ne rade na poljima, već u fabrikama.
I pored toga još neke svima poznate stvari nepotebno da se ponavlja.

Ako iko pronađe podatke o Vanzemaljskim civilizacijama, i društvenim uređenjima koja vladaju kod njih, neka objavi slobodno :)

Prilično i u tome je razlog zašto neće oni da dođu ovde. Kao i neka gospoda koja gospodare svetom, i nisu u svom životu posetili
ni manji grad, a kamoli selo.
A tek "Svetske sile koje zarad malo nafte sravne celu državu i obese njenog vladara"
Pa ko bi došao tu i šta bi imao i kakvog posla da tu radi. Zato su "he Disclosure Project" teorije prilično naivne najblaže rečeno.
A tehnološke razlike su nepremostive, dok se ovde svi bore za najbednije moguće ciljeve, i goli život.
Unošenje takvih tehnologija bi toliko mnogo pojačalo međuklasne razlike da bi nastupilo doba strašno i nepojmljivo
i najnaprednijim umovima današnjice.

Osim možda nekom lukavom menadžeru koji je prevario sve i svakog oko sebe. -- Dok se ne susretne sa pravim Vanzemaljcem,
onda će se i on opametiti. Takvi primeri preobraćenja se mogu naći i u novinama, pa čak i na televiziji, emisija Trenutak Istine naprimer. :)

Tako da "Hilari" može slobodno da pije pivo u Kubana klubu i puši kubnaske cigare. A takvima će doći kraj( Ona i slični su jedna vrsta
vanzemaljskih entiteta, poznati kao Reptili, koji se prikače na telo i preuzimaju kontrolu i ispijaju energiju.Kao pravi vampiri, ali još gore od toga.

Ovo nije dogma. Ali je jače od svih dogmi.


[Ovu poruku je menjao lucky88 dana 25.04.2012. u 06:23 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.04.2012. u 07:36 - pre 145 meseci
Mnogo jako
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.04.2012. u 12:41 - pre 145 meseci
@lucky88
Pazi, prilicno toga kazes a rekao nisi nista. Ja licno nemam nista protiv bilo cijeg misljenja ali smo ako postoji varijanta razgovora. Samo izlaganje nicemu ne sluzi a narocito ako je čuto toliko puta da sama osnova smara prilicno. Postoji prilican broj casopisa a i Blog je nastao tim povodom a na svim tim varijantama je receno apsolutno sve sto se moze izmaštati tako da je besmisleno ponavljanje "vec vidjenog" potpuno kontraproduktivno izlagacevoj nameri. Forum je mesto gde se razmenjuju misli, to je osnovna ideja nastanka istog, a sve ostalo je nesto drugo. Naravno, ne mora svako da razmislja, zapravo obzirom da svi mi razmisljamo na drugaciji nacin forum dobija na bogatstvu znanja koje pruza samim citanjem svima koji "svrate" na njega. Ali samo ako je "razgovor" u pitanju! Sve ostalo je "Go to treca recenica"!

Konkretno, nista novo u osnovi ideje koju si izneo nema u onome sto si rekao. Sve je to nebrojeno puta do sada "vidjeno" na raznim mestima i na razne nacine. Poenta je da ako nemas nesto novo ili inetesantno nema razloga da ignorisanjem sagovornika tako sto ga ucis elementarnim stvarima/pojmovima izbegavas konkretne odgovore na konkretna pitanja. Tako da:
Citat:
lucky88: Neće niko pisati ovde naučne teze i doktorate, a to i ne bi imalo mnogo veze sa aksiomom "Jasnije = konkretnije!"

Drugo, to je dogma, zakon i veruj ili ne veruj. Može svako da se obavesti i čita ono što može da se pronađe.

Ako misliš da ikome od njih, pa i ovih sa YouTube gospode, je stalo do tvog ili bili čijeg mišljenja, tu se opet varaš.


Ovo su ozbiljne stvari, a zabava i dosetke samo kvare priču. Ako je cela priča ozbiljna uopšte.
...

ovo boldovano ne prilici nekome ko hoce bilo sta ozbiljno da kaze. Zato sam i napisao prosli post. Ako ne zelis razgovor - kazi. Ako zelis - nije ti dobar pristup! U svakom slucaju je uzasno zamorno citati nesto sto je nebrojeno puta do sada neko rekao, na ovaj ili onaj nacin. To kako ti obradjujes ideju nema ni trunke zanimljivosti a kamo li necega sto bi zaiteresovalo sagovornika za dalji razgovor. Inace, ko ne razume da u svakoj ozbiljnoj prici ima i zabave i dosetki koji drze balans ozbiljnosti, mrka kapa da ista razume.


Pozdrav!

[Ovu poruku je menjao Sceka dana 25.04.2012. u 13:59 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+288 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.04.2012. u 23:57 - pre 145 meseci
Lucky88, da li si ti vanzemaljac?

Ako jesi, koje si sorte?
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.04.2012. u 17:58 - pre 145 meseci
Jel to neka provokacija?
Nemoj, da ti jednostavno kažem, da se osećeš toliko siguran.
Ne zanima mene ništa o tome, da li si ti vanzemaljac. Ako misliš d ajesi, proveri na detektoru laži, kao najjednostavnije, ili pod Nipnozom,
A ima i drugih naprdnijih metoda. A to u neki slučajevima i nije neka velika vest. Kao što se kaže ima ih više vrsta.
Ove Reptile je verovatno mogao svako da pronađe na Internetu.

I da vam ponovim još, jednon, avi posle to možete i da boldujete, Nema rasprave oko toga!
Ovo pitanje sam tolerisao jednom i nikada više ! Jasno!

Ako ćete da diskutujete o tome, možete se okuptit uveče i uz kafu se slobodno ispričati!

poz

 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.04.2012. u 20:05 - pre 145 meseci
Citat:
lucky88: Jel to neka provokacija?
Nemoj, da ti jednostavno kažem, da se osećeš toliko siguran.
Ne zanima mene ništa o tome, da li si ti vanzemaljac. Ako misliš d ajesi, proveri na detektoru laži, kao najjednostavnije, ili pod Nipnozom,
A ima i drugih naprdnijih metoda. A to u neki slučajevima i nije neka velika vest. Kao što se kaže ima ih više vrsta.
Ove Reptile je verovatno mogao svako da pronađe na Internetu.

I da vam ponovim još, jednon, avi posle to možete i da boldujete, Nema rasprave oko toga!
Ovo pitanje sam tolerisao jednom i nikada više ! Jasno!

Ako ćete da diskutujete o tome, možete se okuptit uveče i uz kafu se slobodno ispričati!

poz


Vanzemaljac, vanzemaljac! Oprostite mu ljudi još se nije prilagodio ovozemaljskim prirodnim i društvenim uslovima.

Detektor laža može da pogreši. Hipnoza može da izbaci skrivene misli i želje i da njih plasira kao istinu.
Ima i drugih naprednijih metoda Znam za jednu: daš ciljnom predmetu da popije čašu crnog vina pred spavanje, a kada zaspi uhvatiš ga za palac desne noge (podrazumeva se da je bos) i propituješ.
ER
 
Odgovor na temu

PhoenixRising

Član broj: 300014
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.04.2012. u 22:36 - pre 145 meseci
@lucky88,

Reci mi molim te, odakle ti ta teorija da vanzemaljci zive medju nama a da nas nisu posetili ? Mislim, odakle su onda i kada su došli na Zemlju na prvom mestu?


Silence of the heart, practiced with wisdom,
will see a lofty depth;
And the ear of the silent mind will hear untold wonders.

-- Hesychius of Jerusalem
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.04.2012. u 13:49 - pre 145 meseci
Citat:
lucky88:...
I da vam ponovim još, jednon, avi posle to možete i da boldujete, Nema rasprave oko toga!
Ovo pitanje sam tolerisao jednom i nikada više ! Jasno!
Ako ćete da diskutujete o tome, možete se okuptit uveče i uz kafu se slobodno ispričati!

poz

Boldovano pa zacrvenjeno - i sta ces da ucinis povodom toga? Ti kao nesto nekome pretis, jel'?! :)) Pa "ne budi smijesan dragi djecace"!!! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

lucky88

Član broj: 105296
Poruke: 416



+117 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.04.2012. u 01:30 - pre 145 meseci
Boldovane su pogrešne rečenice(i zacrvenjene)

Ne pretim ja nikome. Samo pretim kada se meni preti. To nije isto!
A odgoveor na pretnju može bititoloko nepredvidljiv, da ne bih nikome preporučio da se bavi takvim stvarima! Jasno Ovo!?
Neki likovi misle da mogu na forumu da se ponašaju kao u stvarnom životu, i još gore od toga!

Diskutujte vi koliko hoćete, ja neću sigurno!
A vidim ima tu i poneko Oko sokolovo, koje odmah sve objavi u novinama! Takvom bih ja dao neke informacije nedostupne javnosti,
ali da se prvo dogovorimo oko toga.A ako misli da sve može da izgugla i od nekoliko rečenica napravi celu priču, to je dno dna, i nema ništa od tog posla!

Ukucajte u Google: "hillary clinton reptile"
Isto i za Džordža Buša.

poz



[Ovu poruku je menjao lucky88 dana 28.04.2012. u 03:46 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao lucky88 dana 28.04.2012. u 03:46 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.04.2012. u 16:29 - pre 145 meseci
Citat:
lucky88: Boldovane su pogrešne rečenice(i zacrvenjene)

...

Ti sad bolje znas od mene sta sam ja hteo da boldujem i zacrvenim?! :))))

Citat:
lucky88: ...
Ne pretim ja nikome. Samo pretim kada se meni preti. To nije isto!
...

Kontradiktorno, i to na samo nekoliko centimetara! A ko je to tebi pretio pa sad ti moras tom nekom da pretis?!

Citat:
lucky88:...
Diskutujte vi koliko hoćete, ja neću sigurno!
...

Vidim kako neces. :) A nista nisi odgovorio na ni jedno pitanje. Zato sto neces da diskutujes? :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.04.2012. u 18:45 - pre 145 meseci
Istina je, nema nam spasa


 
Odgovor na temu

PhoenixRising

Član broj: 300014
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.04.2012. u 18:54 - pre 145 meseci
Citat:
Ukucajte u Google: "hillary clinton reptile"
Isto i za Džordža Buša.


Znam zasigurno da Hillary Clinton nije reptil. Koliko si siguran u tu svoju teoriju?
Silence of the heart, practiced with wisdom,
will see a lofty depth;
And the ear of the silent mind will hear untold wonders.

-- Hesychius of Jerusalem
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.04.2012. u 19:16 - pre 145 meseci
^ A otkud znas da nije?
 
Odgovor na temu

PhoenixRising

Član broj: 300014
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.04.2012. u 23:46 - pre 145 meseci
Ne mogu da ti kazem :)
Silence of the heart, practiced with wisdom,
will see a lofty depth;
And the ear of the silent mind will hear untold wonders.

-- Hesychius of Jerusalem
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.04.2012. u 00:11 - pre 145 meseci
Ih, a pre dve godine, jope' za opkladu, vozio pola kilometra vezanih ociju u rikverc!

Pa kakvo je to forumasenje druze Crni, opet stazama stare slave :)
 
Odgovor na temu

PhoenixRising

Član broj: 300014
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.04.2012. u 09:41 - pre 145 meseci


Top-secret military, government, intelligence and corporate witnesses to secret projects tell their true stories which disclose the greatest covert program in world history. This explosive testimony by actual government insiders proves that UFOs are real, that some are of extraterrestrial origin and that super-secret programs have energy and propulsion technologies that will enable humanity to begin a new civilization- A civilization without pollution, without poverty - A civilization capable of traveling among the stars.


Neophodno je malo napraviti ravnotežu od svih tih reptilijanaca o kojima svi izgleda žele da razgovaraju


Silence of the heart, practiced with wisdom,
will see a lofty depth;
And the ear of the silent mind will hear untold wonders.

-- Hesychius of Jerusalem
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.04.2012. u 12:49 - pre 145 meseci
Fascinantni su mi ti video materijali, toliko su super-ultra-mega-giga tajni da su svuda na Youtube-u.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.04.2012. u 13:35 - pre 145 meseci
Pogledaj samo ovu recenicu:
Citat:
PhoenixRising:Top-secret military, government, intelligence and corporate witnesses to secret projects tell their true stories which disclose the greatest covert program in world history.


Pa onda ovu:
Citat:
PhoenixRising: This explosive testimony by actual government insiders proves that UFOs are real, that some are of extraterrestrial origin and that super-secret programs


"Top-secret military.... the greatest covert program in world history....super-secret programs.... actual goverment insiders...."

Ebi ga, pises knjige o najvecim svjetskim tajnama, drzis konferencije, prodajes video materijale, i to sve sa sobom u glavnoj ulozi imenom, prezimenom, cinom i radnim mjestom ... i onda si 'insider' :)
 
Odgovor na temu

PhoenixRising

Član broj: 300014
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+60 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.04.2012. u 16:05 - pre 145 meseci
Citat:
Miroslav Jeftić: Fascinantni su mi ti video materijali, toliko su super-ultra-mega-giga tajni da su svuda na Youtube-u. :D


Ko je rekao da su "video materijali" na kojima wistlebloweri govore o svojim iskustvima tajni ? Tajna bi, je li, trebalo da ostane to svo su oni doziveli, ali eto oni (wistlebloveri- jbg. glupo zvuči reći duvači u pištaljku :), previše podseća na neke demostrante iz kasnih devedesetih i ranih dvehiljaditih) su odlučili da prekrše neka pravila i sada je sve to manje tajna nego što je bilo
Silence of the heart, practiced with wisdom,
will see a lofty depth;
And the ear of the silent mind will hear untold wonders.

-- Hesychius of Jerusalem
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima29.04.2012. u 16:15 - pre 145 meseci
Citat:
PhoenixRising: ...

...that will enable humanity to begin a new civilization- A civilization without pollution, without poverty - A civilization capable of traveling among the stars.

...

Uh, mozda ne znam te strane jezike dovoljno ali me ovo neodoljivo podseca na neke koji se satrše od dokazivanja tih i takvih nekakvih varijanti zivota koje su vec bile i to na nasim prostorima a vazile kao neprevazidjeno i nikad prezaljeno blagostanje za "svih nas"!!! :)) Ili zato sto sam sad citao tu robovlasnicko - finansijsku temu pa se brzinom misli presaltao na ovu temu a impresija sa predhodne teme jos drzi monopol?! :))))


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 268887 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.