Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Batina je iz raja izasla, zar ne?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Batina je iz raja izasla, zar ne?

Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110909 | Odgovora: 677 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.189.*



+35 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?27.05.2009. u 22:18 - pre 181 meseci
U, je, evo na RTS-u, kod one nesretne Olivere Kovacevic, ''odbrana'' oca Brane i lopatara - sad bas zavrsena. Publika (roditelji sticenika duhovno-rehabilitacionog lopatarskog centra, izgleda) je na Braninoj strani, naravno...
Samo fali Tijanic da vija muve i lupi sakom o sto...



 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
82.208.237.*



+8 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?27.05.2009. u 22:26 - pre 181 meseci
Citat:
kelja: ... sad bas zavrsena....


e hvala ti ko konju sto si nas obavestio na vreme.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?27.05.2009. u 22:36 - pre 181 meseci
Citat:
kelja: Publika (roditelji sticenika duhovno-rehabilitacionog lopatarskog centra, izgleda) je na Braninoj strani, naravno...

Pa, eto, nisu pitali za misljenje sta da rade sa svojim potomcima ljude na ESu. Njihov gubitak.
Inace, zanimljivo je bilo na kraju, kada je ona majka, pitala dr.mr.psihijatrije, da li je poznaje, i koliko joj je para ostavila. 280eura za jednu injekciju!?
Ko je ovde vidovita Zorka, ili dr. Deki? Ko uzima velike pare a ne nudi nista? Ko u stvari pljacka te roditelje, koristeci njihovu muku? Ovi u belim mantilima mozda?
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?27.05.2009. u 23:03 - pre 181 meseci
@mrle

Hvala!
Da ne tupim sad o uzroku moje alergije, jer bismo otisli u off, ali meni je bitno da je vise nemam.

Mada ne iskljucujem mogucnost da je taj sok koji sam dozivela te noci i bio uzrok "izlecenja".
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.87.141.*



+558 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?27.05.2009. u 23:33 - pre 181 meseci
Citat:
vilil1: Pa, eto, nisu pitali za misljenje sta da rade sa svojim potomcima ljude na ESu.

Bačite ih lavovima.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.87.141.*



+558 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?27.05.2009. u 23:37 - pre 181 meseci
Citat:
kelja: U, je, evo na RTS-u, kod one nesretne Olivere Kovacevic, ''odbrana'' oca Brane i lopatara - sad bas zavrsena. Publika (roditelji sticenika duhovno-rehabilitacionog lopatarskog centra, izgleda) je na Braninoj strani, naravno...
Samo fali Tijanic da vija muve i lupi sakom o sto...

:D

E, a zamisli kakvi su to ludaci, to je neverovatno. O cemu se oni ubedjuju u 21 veku. Pa oni bre prvi treba da budu leceni. Nije ni cudo sto su im deca narkomani, pored takvih roditelja, mogli su i serijski ubice da postanu, ili nekrofili ili bilo sta slicno. Nikad nije kasno. Ja kad bi resio da udjem u taj biznis sa serijskim ubistvima, ja bi prvo njih, mislim te nazovi roditelje, da vezbam malo.
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.189.*



+35 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?28.05.2009. u 00:21 - pre 181 meseci
Citat:
E, a zamisli kakvi su to ludaci, to je neverovatno. O cemu se oni ubedjuju u 21 veku. Pa oni bre prvi treba da budu leceni. Nije ni cudo sto su im deca narkomani, pored takvih roditelja, mogli su i serijski ubice da postanu, ili nekrofili ili bilo sta slicno.



E, bas tako. Al' ono sto je jos gore je to sto imam osecaj da je gomila ljudi koja je gledala emisiju (vecina?) takodje na Braninoj strani.

A tog skota nije sramota da se, posle svega, pojavi na teveju, pred milionskim auditorijumom, i da laze i brani se, umesto da ceka posteno sudjenje na kom bi dobio jedno 10-15 godina, sto zbog mucenja, sto zbog utaje poreza, ako se ne izvuce na neuracunljivost (sto bi uz boljeg advokata moglo da prodje)...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
79.101.220.*



+558 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?28.05.2009. u 01:04 - pre 181 meseci
Citat:
kelja: E, bas tako. Al' ono sto je jos gore je to sto imam osecaj da je gomila ljudi koja je gledala emisiju (vecina?) takodje na Braninoj strani.

Pa i to je u principu normalno u sredinama zaostalim na ovaj nacin kao ovde sto je zaostalost. Neke teorije tvrde da je nasilje svedeno na minimum u drustvima u kojima je obicaj da u toku detinjstva postoji fizicka bliskost izmedju roditelja i dece, i obrnuto, u drustvima u kojima nema te bliskosti, nasilje je prisutno svuda i na svaki nacin. E sad, zna se koliko je Srbenda Obicni blizak sa svojom decom, posebno na tom polju fizicke bliskosti, i nema sta mi da se cudimo.

Namerno sam napisao "zaostalim na ovaj nacin" a ne samo "zaostalim" da ne pocne neko da mi tu navodi Busmane ili slicne ka oprimer, ono, "aha, kako Busmani, oni su fizicki bliski sa svojom decom ali nisu napredni" jer to su bre ljudi gospoda za ove ovde. Ovome ovde samo more stavis u vodovod neki djavo za smirenje da on i ne zna, i nece biti nikakavih problema.
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?28.05.2009. u 19:30 - pre 181 meseci
pa ovo je jos jedan u seriji napada na Crkvu. Metodologija je ista, znaci od pojedinacnog se izvodi opsti zakljucak.
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
79.101.146.*



+294 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?28.05.2009. u 19:59 - pre 181 meseci
Pazi, kada bi se ono „opšte“ lepo odricalo onog „pojedinačnog“, mislim da nikom ne bi palo na pamet ništa loše da kaže o SPC-u.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
82.208.237.*



+8 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?28.05.2009. u 20:30 - pre 181 meseci
moje skromno misljenje je da su ovde drzava i crkva imale najbolji odnos u doba titinog socijalizma.
drzava je radila svoj pos'o, crkva svoj - to oko krstenja, vencavanja, slava, sahrana ... i sta vec treba ...
u parlamentu je sedeo jedan pop, da se cuje glas ... i toliko.

otkad uvedosmo ovu slobodu i demokratiju, pa pocesmo da ukidamo tekovine francuske burzoaske revolucije, ovo nista ne valja.
... no kako god bilo, meni je ovaj pokusaj lecenja narkomana u svakom slucaju nesto prihatljivije od uvodjenja veronauke u skole, uvodjenje popa u proces odlucivanja o TV frekvencijama, gradjenja crkvi po parkovima itd...
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?28.05.2009. u 21:02 - pre 181 meseci
tako razmislja pravi komunist(a).

Samo mrle mi zivimo u demokratiji i ti iako ne smatras stav crkve bitnim moras pirhvatiti da postoje ljudi, poreski obveznici koji zele da cuju stav crkve. Po cemu pop ne bi mogao biti ministar ili cak predsednik, ako to vec moze Tadic (psiholog), Sloba (pravnik), Tito (bravar)...
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?28.05.2009. u 21:20 - pre 181 meseci
Citat:
Beltrammi: Po cemu pop ne bi mogao biti ministar ili cak predsednik, ako to vec moze Tadic (psiholog), Sloba (pravnik), Tito (bravar)...

Ko mu brani? Može slobodno da registruje stranku, samo što smo mi sada demokratska država pa će morati da pobedi na izborima. Ako poreski obveznici žele da čuju stav crkve, mogu da odu nedeljom u istu, a i postoje konferencije za štampu pa neka objavljuju šta god žele. Ionako novinarima stalno treba novih vesti.

Inače, 100% se slažem sa mrletovim postom.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



+7 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?28.05.2009. u 22:22 - pre 181 meseci
Citat:
vilil1
Pa, eto, nisu pitali za misljenje sta da rade sa svojim potomcima ljude na ESu. Njihov gubitak.
Inace, zanimljivo je bilo na kraju, kada je ona majka, pitala dr.mr.psihijatrije, da li je poznaje, i koliko joj je para ostavila. 280eura za jednu injekciju!?
Ko je ovde vidovita Zorka, ili dr. Deki? Ko uzima velike pare a ne nudi nista? Ko u stvari pljacka te roditelje, koristeci njihovu muku? Ovi u belim mantilima mozda?

Svu perfidnost i licemerje oficijelna crkva(sinod ili sta vec)je pokazala osudom svog clana,tog oca Branislava,stajuci takvim stavom na stranu jednog od NAJVECIH OBRTACA NOVCA NA SVETU,narkomafije!!!

Nisam licno gledao tu emisiju,ali po prici onih koji su gledali,to se nije moglo sakriti.
To je citav jedan lanac,teska industrija gde spadaju i oficijelni centri za "lecenje"(citaj:uzimanje ogromnih para!)od tih nesrecnika.

Otud i toliko bedni rezultati tih zvanicnih ustanova,uz svu silu nauke,medicine i hemije,koju u svom radu koriste.

Ucesnicima u tom ogromnom obrtu novca,jednostavno,ne ide u racun da ijedan nesrecnik bude izlecen.

Oficijelni centri,po svojim rezultatima,im zdusno pomazu u tom paklenom poslu.

Policija i narkodileri su odavno u vezi,pravosudje takodje,sad je u taj kotao usla i to svojevoljno i Pravoslavna crkva,barem onaj njen zvanicni deo,koji se sada izjasnio protiv svog clana sa cijim radom su apsolutno bili upoznati sve vreme!!!

Mrsko mi je danas bilo da gledam te zadrigle,bradate bitange kako vodaju svoje ovcice po Beogradu.

Sad se u ceo taj sistem uvalio tamo neki Branislav,koji ce za bedne pare da izleci te nesrecnike!

Ej,bre!!!

Cacka narkomafiji prstom mali mozak kroz desno oko!!!
Citat:
Beltrammi, Samo mrle mi zivimo u demokratiji i ti iako ne smatras stav crkve bitnim moras pirhvatiti da postoje ljudi, poreski obveznici koji zele da cuju stav crkve. Po cemu pop ne bi mogao biti ministar ili cak predsednik, ako to vec moze Tadic (psiholog), Sloba (pravnik), Tito (bravar)...


Sta ono bese Djindjic rekao:"Ko hoce da moralise neka se ne bavi politikom,neka ide u crkvu i tamo to radi."

Mislim da ce se sa time sloziti i oni koji su ga cenili i oni koji ne .

Kako bi to neki pravi popa mogao onda da se bavi politikom???

[Ovu poruku je menjao Kosuth dana 28.05.2009. u 23:33 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?29.05.2009. u 07:48 - pre 181 meseci
Citat:
Mislim da ce se sa time sloziti i oni koji su ga cenili i oni koji ne .


dosta sam cenio Djindjica, ali sa tom njegovom (zlo)cuvenom izjavom ne mogu da se slozim. Ona je pre svega drska, netacna i ne prilici jednom skolovanom coveku koji je hteo, ali nije uspeo da bude i drzavnik.

Uzgred u Italiji, CEI (konferencija episkopa italije) veoma je prisutna u svim medijima pocev od RAI kanala koji opet propisuje pretplatu od 101 evro obaveznu za sva domacinstva. Nedeljom oko 9h pocinje prenos neke mise najcesce iz Rima, a negde oko 11h ide izravan prenos poruke Benedikta XVI Rimu i svetu. Posle toga ide poseta dobrim katolickim porodicama. (mene malo podseca na onu imisiju Znanje - Imanje.) Ne kazem da italijanski model treba da bude uzor Srbiji, ali vidite nije tacno da je teziti ka EU znaci sutnuti Crkvu u neki cosak, zaboraviti istoriju, srljati napred kao divlja svina bez mozga !


 
Odgovor na temu

_andjela_

Član broj: 219432
Poruke: 200
*.113.96.58.exetel.com.au.



+1 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?29.05.2009. u 08:19 - pre 181 meseci
Kosuth,

Citat:
Policija i narkodileri su odavno u vezi,pravosudje takodje,sad je u taj kotao usla i to svojevoljno i Pravoslavna crkva,barem onaj njen zvanicni deo,koji se sada izjasnio protiv svog clana sa cijim radom su apsolutno bili upoznati sve vreme!!!

Pa dobro jesi ti zdrav kad pises ovakvu izjavu? Hajde molim te smogni snage pa se izjasni na isti nacin u vezi Rimokatolicke crkve, i okrivi sve koji su bili ili nisu bili upoznati sa svim silnim svestenicima ili casnim sestrama koji su zloupotrebljavali svoj polozaj? Ne zelis? Naravno da ne, jer se desava tamo negde drugde. Otkud uopste pretpostavka da bilo gde u svetu postoji sistem gde ide sve po loju, da svi rade svoje poslove, da niko ne zloupotrebljava svoj polozaj? I pre nego sto krenes da blatis po nekom, imaj casti i dostojanstva pa se upoznaj sa tematikom. Uvek je lakse gadjati nekog blatom, nego cistiti isto.

Ni d od drzave ne funkcionise, a hoces da kazes da ostale jedinke trebaju da funkcionisu besprekorno? A da malkice previse ne ocekujes?


kelja,

Citat:
kelja: U, je, evo na RTS-u, kod one nesretne Olivere Kovacevic, ''odbrana'' oca Brane i lopatara - sad bas zavrsena. Publika (roditelji sticenika duhovno-rehabilitacionog lopatarskog centra, izgleda) je na Braninoj strani, naravno...
Samo fali Tijanic da vija muve i lupi sakom o sto...

Sta mislis, koji ce roditelj prosipati drvlje i kamenje na osobu koja je spasila zivot njihovom detetu? Pisem njihovom detetu, jer tvom nije trebalo. Znaci, njih boli guza, tebe mozda i ne. Bilo bi sasvim neprirodno da su bilo kako drugacije reagovali.

Ogroman broj uspesnih centara van Srbije zaposljava uglavnom ex-narkice, sada izlecene. Sta mislis zasto? Zato sto su prosli i znaju koliko vremena, strpljenja, truda treba da se neko ocisti. Da li po toj osnovi niko ne treba da im bude zahvalan zbog onakvog zivota kakvog su vodili vecinu vremena?

Ljudski faktor je u svemu. A ljudski faktor znaci i praviti greske. Pre nego sto krenes sa drvljem i kamenjem, ovim nikog niti opravdavam, niti kinjim. Samo konstatujem ocigledno.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.232.*



+558 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?29.05.2009. u 09:36 - pre 181 meseci
More bačite ih lavovima.
Citat:
_andjela_: Sta mislis, koji ce roditelj prosipati drvlje i kamenje na osobu koja je spasila zivot njihovom detetu? Pisem njihovom detetu, jer tvom nije trebalo. Znaci, njih boli guza, tebe mozda i ne. Bilo bi sasvim neprirodno da su bilo kako drugacije reagovali.

Koji bre roditelji? To su dzukele. Svako ko ne ume da raskrsti sa modelom ponasanja prethodne generacije nego ga ponavlja taj je pizda i dzukela, doduse ponekad mi ih je malo i zao, ali to u retkim trenucima slabosti. I onda nije ni cudo sto su mu deca narkomani. Ako drzava nesto treba da uradi, to je da oduzme decu takvima i da se ona brine o njima, a takve da na silu leci, mada je poremecaje licnosti nemoguce izleciti, ali bar mogu da se oboleli nauce kako da ih kontrolisu. Znaci, sto se mene tice, uopste me ne interesuje sta bolesni ljudi imaju da kazu, ni o lopatanju, ni o bilo cemu. Prvo neka dokazu da su izleceni ili da su naucili da kontrolisu svoje poremecaje licnosti, ne papirom koji ce u nekoj instituciji da im izdaju kao otpusnu listu, to je nista, nego delima, u trajanju od nekoliko godina, pa cemo da vidimo da li cemo da uopste saslusamo njihovo "misljenje" o bilo cemu.
 
Odgovor na temu

_andjela_

Član broj: 219432
Poruke: 200
*.113.96.58.exetel.com.au.



+1 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?29.05.2009. u 09:48 - pre 181 meseci
Lesli Eldridz,

Da li se taj model ponasanja odnosi i na upotrebu odredjenog vokabulara, ma kako nezdrav bio?
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
79.101.250.*



+558 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?29.05.2009. u 11:28 - pre 181 meseci
Ne odnosi se. Zvrndo negde unezverenoga pogleda i razjapljene straznjice, sve mu bilo malo, u dupence li ga azdisalo* , nije ni poznavao svoju sopstvenu decu, kao ni ona njega, a setio se da ce da bude roditelj tek posle 20 godina, sto mu je i tad bilo smaranje, al ga nateralo kad je milicija te njegove na silu cimere pocela da vraca kuci u besvesnom stanju i umesane u kriminal, i sta je prvo smislio svojim velicanstvenijem umom - da plati nekom popu (nije vazno sto je pop, poenta je na placanju) da premlati potomke mu i tako ih "izleci" . Nije cak ni tad hteo da se sam potrudi (mada je i tako vec bilo kasno) , nego da plati i da se ne smara. Bačite ih lavovima, sve zajedno. Kus petao pile dovijeka.
Citat:
Beltrammi: pa ovo je jos jedan u seriji napada na Crkvu.

Pa i da jeste, pa sta onda? Ta organizacija i treba da se napada, ne SPC nego bilo koja, zato sto su to okostale birokratske organizacije koje su uvek kroz istoriju bile balast napretku, ne samo tehnoloskom, nego onom koji je vazniji. Za veru ne kazem nista, ko hoce neka veruje u sta hoce, ja pricam o instituciji koja se zove crkva. Zasto neko sad ne bi napadao neku tamo crkvu? Sto bi oni bili postedjeni tih "napada" , a "napadati" sve ostale ljudske institucije je OK ? A, oni nisu ljudska institucija, drug bog ih ustolicio. Pa to oni kazu sami za sebe. Jel' zbog minulog rada ne treba da ih napadaju, kad su proganjali i / ili spaljivali svakoga ko nesto kaze protiv njih, i proglasavali za ovakve i onakve sve one koji njima nisu po volji? Evo za nacionaliste, ovde konkretno su iz "naciona" oterali sve Srbe katolike i muslimane, pa su cak pokusali i ateiste da oteraju na kraju 20 veka, pa i dalje pokusavaju da na silu nametnu Srbin = pravoslavac. E pa proslo je i njihovo. Ima da ih napada ko kako hoce, kao i svaku instituciju koja se bavi javnim poslovima i gotovo. Neka sami ciste svoj kukolj (Pahomije, cika Jova Onan, Brus Li Brana...) pa ce vremenom tih napada da bude sve manje.

* azdisati - turcizam, biti zadrigao i besan
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.ptt.rs.



+395 Profil

icon Re: Batina je iz raja izasla, zar ne?29.05.2009. u 12:01 - pre 181 meseci
Citat:

pa proslo je i njihovo. Ima da ih napada ko kako hoce, kao i svaku instituciju koja se bavi javnim poslovima i gotovo.
Neka sami ciste svoj kukolj (Pahomije, cika Jova Onan, Brus Li Brana...) pa ce vremenom tih napada da bude sve manje.


Tacno tako , pa tek posle mogu da protestuju zakonu protiv diskriminacije koji je nedavno bio u skupstini.
Do tada .. nek cute i smrde .

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Batina je iz raja izasla, zar ne?

Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 110909 | Odgovora: 677 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.