Citat:
marko srzic:
Kolko moze da traje 900 l i ulozenih 80 kw.Ako je polaz 50 c . I potrosnja kuce 15 kw sat.Molicu lepo.
G dine marko nisam znao da imas CM gorionik koi je veci potrosac od drugih ,kod njega je dugo potpaljivanje stabilizacija dok krene citava vecnost ,u kombinaciji mislim sa viadrusom mora puno da trosi..oba velika potrosaca ..da imas ferolija,, iako ti mislis da je los gorionik.. za 16 sati minimalnog rada potrosiobi oko32kg peleta a ne 50 kg ,,feroli ,b maks , novi bosch su mnogo bolji gorionici od cm ,mada i oni vec menjaju automatiku nacin rada imaju vec novi brzi upaljac testirani su na 30 000 paljenja Tosu najprodavaniji gorionici na sirem trzistu ,,, novi grejac je prisutan vec 3 -4 godine na trzistu i ova dva gorionika ga koriste od pocetka prodaje kod nas