Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38429 | Odgovora: 238 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna03.04.2010. u 21:22 - pre 171 meseci
Zaboravio sam da kažem da su njemu i u americi zabranili koncert jer je imao neke koreografije sa cuc...je basisti.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna03.04.2010. u 21:36 - pre 171 meseci
Mensonu su pokusavali da zabrane koncerte po razno-raznim americkim vukojebinama (tamo gde se ide u crkvu nedeljom obavezno i pucaju ako ima i gram mogucnosti da glasas za demokratsku partiju :-) Cak su ga i krivili uvek kada god neka lokalna depresivna budala uzme pusketinu i krene da roka (naravno, problem je Manson, nikako fakat da dete moze da dodje do puske bez frke)

Sto je sve, naravno - tragikomicno :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna03.04.2010. u 22:27 - pre 171 meseci
Citat:

I nisam napala film, već naslov filma koji je ipak, malo više od naslova.


Napala si naslov filma koji nisi gledala i kome nemas pojma.
Tako isto i ovi belorusi...culi tamo neki rammstein, culi tamo nesto pussy, i oce da zabrane.
E tako ISTO ti razmisljas.
Vidis kako je to glupo kada gledas iz drugog ugla...

Citat:

I prekini molim te da me ganjaš na svakoj temi i prosipaš neke opaske, teško da uopšte i razumeš o čemu pričam...


Ne brini, ne pricas toliko mudro :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna03.04.2010. u 22:34 - pre 171 meseci
@3way
Urnisa ribu covece :))
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna03.04.2010. u 22:38 - pre 171 meseci
Citat:
Isak666: @3way
Urnisa ribu covece :))


Pa ja cim ustanem, ja trazim njene postove i ganjam je.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

KittyKat

Član broj: 244124
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna03.04.2010. u 22:43 - pre 171 meseci
Citat:
3way:Napala si naslov filma koji nisi gledala i kome nemas pojma.
Tako isto i ovi belorusi...culi tamo neki rammstein, culi tamo nesto pussy, i oce da zabrane.
E tako ISTO ti razmisljas.
Vidis kako je to glupo kada gledas iz drugog ugla...


Ne lupetaj i ne izvlači iz konteksta. Za razliku od tebe imala sam šta da kažem a da to ne bude: uvreda, offtopic & glupost.
Još jednom ti ponavljam: nemoj lupetati.



Citat:
3way: Pa ja cim ustanem, ja trazim njene postove i ganjam je.


Otprilike, da. Pošto vidim da ne mogu da postujem u jednoj temi a da se ti ne pojaviš sa nekim komentarom, nekom prozivkom, nekom glupošću koju ti treba iznova i iznova objašnjavati...
There's a light at the end of every tunnel, just pray it's not a train.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna03.04.2010. u 22:49 - pre 171 meseci
Citat:
KittyKat: Otprilike, da. Pošto vidim da ne mogu da postujem u jednoj temi a da se ti ne pojaviš sa nekim komentarom, nekom prozivkom, nekom glupošću koju ti treba iznova i iznova objašnjavati...


:)
Ono...mislim da si me pomesala sa nekim :):)

A ona tema sama govori za sebe :)

Nego, da se vratimo na ovo...

NASLOVI jedne od pesama novog albuma...i cela koreografija i scenografija.
Naravno, govorim o Pussy.
Ja bih rekao da to nije bas pristojno i podstice mladez na blud i razvrat.
Nisam slusao ni gledao Rammstein, ali naslovi su takvi, kao sto su i slike takve. Necu ni da slusam, posto znam da cu postati razvratan i razbludan ako budem slusao.
Dakle, totalno nemoralno i totalno neljudski...

hm...ili ta moralna kategorija vazi samo za Srbe?

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna03.04.2010. u 22:52 - pre 171 meseci
Citat:
3way: Pa ja cim ustanem, ja trazim njene postove i ganjam je.


Pa dobro, vazno je da ne sedis samo kuci i nista ne radis.
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.mbb.telenor.rs.



+395 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna03.04.2010. u 23:03 - pre 171 meseci
Citat:

Nisam slusao ni gledao Rammstein, ali naslovi su takvi, kao sto su i slike takve. Necu ni da slusam, posto znam da cu postati razvratan i razbludan ako budem slusao.

Sacuuuvaj me boze !!!

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna03.04.2010. u 23:06 - pre 171 meseci
Citat:
deerbeer: Sacuuuvaj me boze !!! :D


Molim lepo.
Kakvi su naslovi?
"Kazni me, Nagni mi se, Mirises do jaja, Belo meso, Ima da te boli, Picki_.h__ca"...
Kakve su fotke i snimci sa koncerta?
Isti takvi.
A kritike beloruskih intelektualaca? Sacuvaj me boze....

Tako da....sve je to uvredljivo samo po sebi. I tu posast ne treba ni slusati ni gledati.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.219.*



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna03.04.2010. u 23:36 - pre 171 meseci
@3way

Ajd' ako ti nije teško, ali onako iskreno, podeli sa ostalima, koju muziku voliš da pustiš sebi?
Ono, mp3 plejlista.... winamp, qcd, šta već koristiš..
:)

Citat:
Tako da....sve je to uvredljivo samo po sebi. I tu posast ne treba ni slusati ni gledati.

Baš kao i Srpski film.

Al' uhvatio si se za njega opet, kao sumanut... A on tako "lep" i prepun 'divnih kadrova'...
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna03.04.2010. u 23:49 - pre 171 meseci
Citat:
musicmaster:
Ajd' ako ti nije teško, ali onako iskreno, podeli sa ostalima, koju muziku voliš da pustiš sebi?
Ono, mp3 plejlista.... winamp, qcd, šta već koristiš..


Pa ajde, taj Rammstein moze. Al teska srca...mislim tolki nemoral i skandal...a sve se vidi iz naslova...i iskljucivo Herzeleid i Sehsucht...eventualno malo Liebe ist fur alle da...ovo izmedju je totalno gej...
Pa jedan dan Krawfterk...pa sutra Jarre...pa prekosutra Mika Staropoljac...A onda mu ga dam po Ericu Burdonu, pa Frank Zappa, pa Cradle Of Filth (e oni su tek razbludni i nemoralni)...e onda opet nazad na elektroniku...i na Rammstein....

Mada, kad bolje razmislim i ovaj Zappa nije bez putera na glavi...


Citat:
musicmaster:
Al' uhvatio si se za njega opet, kao sumanut... A on tako "lep" i prepun 'divnih kadrova'...


E?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.219.*



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:08 - pre 171 meseci
Citat:
Pa ajde, taj Rammstein moze. Al teska srca...mislim tolki nemoral i skandal...a sve se vidi iz naslova...i iskljucivo Herzeleid i Sehsucht...eventualno malo Liebe ist fur alle da...ovo izmedju je totalno gej...
Pa jedan dan Krawfterk...pa sutra Jarre...pa prekosutra Mika Staropoljac...A onda mu ga dam po Ericu Burdonu, pa Frank Zappa, pa Cradle Of Filth (e oni su tek razbludni i nemoralni)...e onda opet nazad na elektroniku...i na Rammstein....

Mada, kad bolje razmislim i ovaj Zappa nije bez putera na glavi...


Taj Rammstein dakle može... aham... i Cradle of Filth ok, ... oni su onako, debilni, ali ruku na srce, originalni... raznovrsntan izbor, fino... Mika pogotovo, kad se doda, da. Sve u svemu, Rammstein 2 puta pomenut. ok.

Dakle, na Rammstein koncertu mu je zaista popušio ili ga ovaj poprskao otpozadi ili je stvarno krenuo sa.... ?
Rekao bih ništa od nabrojanog, možda samo opisuju kako oni vide sve te stvari kojih u Dojče ima koliko ti ne treba, pa na kub,... i pored Dojčeta još podosta država... pa to kroz njihovu pozoršnu predstavu.. ?

Citat:
E?


A!

Ovaj, pođimo od činjenice da ako ti se nešto vrzma ili mota po glavi, uzećeš nesvesno to u obzir i upotrebiti dok se izražavaš.
Valjda ljudska psiha, 'bem li ga, slažeš li se?
U ovom slučaju tebi se u glavi iz nekog razloga mota Srpski Film.... i ti verovatno nesvestan toga,
podsećaš dotičnu žensku osobu (u pogešnoj temi).... na neki način je teraš da prizna kako joj se taj film ipak sviđa.
To je jedna od varijanti, ako nije, ti ćeš nam reći, jel' da?

Sve u svemu, baš bih voleo da čujem samo jednu žensku osobu koja će da kaže za film da je super i da joj se sviđa.
Samo jednu, al' pod uslovom da se ta ženska osoba tretira kao recimo - normalna.

Meni moje znanje o ženskom svetu nalaže da ovako napišem. Rekao bih da je tačno to što sam napisao.
Što ne valja (za tebe) jer automatski te stavlja u poziciju zelembaća koji je od sexualnog ili bilo kakvog drugog iskustva koje se vezuje za žene...
osetio samo svoju desnu ruku.... i naravno,
mamin poljubac za laku noć.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:15 - pre 171 meseci
Citat:

možda samo opisuju kako oni vide sve te stvari kojih u Dojče ima koliko ti ne treba, pa na kub,...


Heheheh :)
Mozda :)

Citat:
U ovom slučaju tebi se u glavi iz nekog razloga mota Srpski Film.... i verovatno nesvestan toga, podsećaš žensku osobu i na neki način je teraš da prizna kako joj se taj film ipak sviđa.


Jok bato, kako moze nekom da se svidja ili ne nesto sto nije gledao (ili slusao)?

Citat:
Sve u svemu, baš bih voleo da čujem JEDNU žensku osobu koja će da kaže za film da je super i da joj se sviđa.


Pa ono, kad film izadje u bioskope, onda trazi neku...Ovako...imas samo kvazimoraliste i kvaziintelektualce koji tripuju da znaju sta je nesto, dok ga ne pogledaju. Boze moj, pogledali su trailer. Pogledali su nazive pesama. Neko je mozda cak video neku scenu iz filma ili snimak sa koncerta.

Znaci, isto ko sto su ovi nasi moralisti istripovali da je film i naslov uzasno gadan i porazan za Srbiju, tako su isto istropovali i ovi Belorusi.
Znaci i jedni i drugi su osudili nesto, po 100% istom principu, a niko od njih POJMA nema sta je to sto osudjuju.
Tako da je ovo duplo smesno.
Sa jedne strane imamo ljude koji osudjuju naslov filma (ili film), a blage veze nemaju zasto film ima taj naslov i cemu sluzi, a onda ti isti ljudi osudjuju ove cenzore zato sto bi zabranili rammstein. Koji osudjuju njihov nastup i njihovu muziku, a uopste ne znaju sta je to....
Eto, mislim da sam sad jasan.

Citat:
Što ne valja (za tebe) jer automatski te stavlja u poziciju zelembaća koji je od sexualnog ili bilo kakvog drugog iskustva koje se vezuje za žene...
osetio samo svoju desnu ruku.... i naravno,


More, kad ja dodjem....
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:19 - pre 171 meseci
Frojdovci, isqlirajte :)

Jbt, dosta vise i o filmu i o Rammstein-u. Sve je to - na trzistu. Ko hoce da gleda film neka gleda, ko ne zeli ne mora. Ko voli da slusa Rammstein - neka slusa, ko ne zeli ne mora.

Rammstein ima scenski nastup koji nikog ne ostavlja ravnodusnim. Muzika apsolutno spada u repertoar onoga sto ja slusam svakodnevno. Ako neko ne zeli - ne mora da slusa niti da ide na koncerte. Mada imho i Rammstein ima izlete u cistu komercijalu, tj neke stvari su im napravljene cisto da bi mlatile pare, recimo Benzin...

A film je za drugu temu...
make love - !war
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:21 - pre 171 meseci
@combuster
Nije fora u tome sta neko zeli ili ne zeli (u stvari jeste, ali to nije ova prica)...
Fora je u tome sto ljudi imaju potpuno razlicite arsine za bilo kakav izraz.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.219.*



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:23 - pre 171 meseci
@3way

Citat:
a blage veze nemaju zasto film ima taj naslov i cemu sluzi,


Čemu služi?
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:24 - pre 171 meseci
Citat:
KittyKat: Ne lupaj :) Nema to veze jedno s drugim. Da bi neko zabranio koncert Rammstein-a potrebno mu je da zaista ne zna šta je Rammstein i da bude ekstremno plitak, a da bi neko rekao da je naziv "srpski" za onaj film neprikladan, dovoljno je da im a dve daske u glavi. Toliko ;)


Da bi neko rekao da je naziv "srpski" za taj film neprikladan, a da ga pre toga ne pogleda, treba da bude ekstremno plitak.
Isto kao ovi za Rammstein.

Nazalost...raja ne vidi razliku...
a sto je jos zalosnije nece je nikad ni videti...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:25 - pre 171 meseci
Citat:
musicmaster: @3way
Čemu služi?


Ja ne znam.
Nisam ga gledao.
Ovi sto bacaju pasulj, oni su mozda skapirali kakav je film...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

KittyKat

Član broj: 244124
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:28 - pre 171 meseci
Citat:
3way: Da bi neko rekao da je naziv "srpski" za taj film neprikladan, a da ga pre toga ne pogleda, treba da bude ekstremno plitak.
Isto kao ovi za Rammstein.


Tema srpski film je ovde: http://www.elitemadzone.org/t395636-Srpski-film-ili-nesto-drugo

Pa ako na temu naiđe neko ko ne zna o čemu se radi, može slobodno da je pogleda i da se uveri o čemu se radi :) Ja da ponavljam kao papagaj - ne pada mi na pamet.
Pobrkao si malo lončiće, a ako nastaviš sa lupetanjem zaključaće temu. Zbog spamera kakav si ti.

There's a light at the end of every tunnel, just pray it's not a train.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38429 | Odgovora: 238 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.