Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38378 | Odgovora: 238 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.219.*



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:30 - pre 171 meseci
@3way

Ok.

A šta ako je ona recimo, lupam, ipak rođena sa takvom sposobnošću da može i da nasluti, eto... na osnovu trailera i još par nekih detalja vezanih za film?
Znaš one sitničice oko neistraženih delova ljudskog mozga itd... ?

Šta ako ispadne da su i ona, a i Bora Todorović, ipak u pravu?

 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:33 - pre 171 meseci
Citat:
musicmaster:
A šta ako je ona recimo, lupam, ipak rođena sa takvom sposobnošću da može i da nasluti, eto... na osnovu trailera i još par nekih detalja vezanih za film?
Znaš one sitničice oko neistraženih delova ljudskog mozga itd... ?


Pa dobro, takve slucajeve ne poznajem.
Blago njima kad mogu da gledaju trailere umesto celog filma ili muzike. Ocigledno da su beloruski cenzori i ovdasnji forumasi konsultovali magove iste skole.

Citat:
Pobrkao si malo lončiće, a ako nastaviš sa lupetanjem zaključaće temu. Zbog spamera kakav si ti.


Jok brate, nisam ja pobrko loncice, nego ti totalno ne kapiras o cemu ja govorim :):)
Ono...mrzi me sad da crtam....

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.219.*



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:36 - pre 171 meseci
Citat:
Blago njima kad mogu da gledaju trailere umesto celog filma ili muzike.


Ma vreme je divno za crtanje, I would say, ali nekome ponestaju argumentii....
Repeating sentence and words together ... just like techno.. toc, toc, toc....
 
Odgovor na temu

KittyKat

Član broj: 244124
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:39 - pre 171 meseci
Citat:
3way: Jok brate, nisam ja pobrko loncice, nego ti totalno ne kapiras o cemu ja govorim :):)
Ono...mrzi me sad da crtam....


Ne mrzi te da crtaš nego ne znaš o čemu pričaš. ;)

Hvala Bogu, eno u temi sve napisano pa ko bude hteo da proveri koliko su tvoje reči validne, videće :) U toj istoj temi gde ti je apsolutno svaki post provokacija, offtopic i spam :)
Ja se ne bih time ponosila, time samo budala može da se ponosi. Ali nismo svi isti...

Ja ću za razliku od tebe da budem pristojna za toliko da ne spamujem ovu temu sa nekom potpuno drugom - zaključanom, a ti izvoli nastavi da lupaš i porediš neuporedivo, fenomenalno ti ide.
There's a light at the end of every tunnel, just pray it's not a train.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:50 - pre 171 meseci
Citat:
KittyKat: Ne mrzi te da crtaš nego ne znaš o čemu pričaš. ;)


Ajde onda da nacrtam.

Slucaj 1:
Ulaz: Skaredna upotreba reci Srbija u naslovu filma
Izlaz: Srbija se kroz naslov filma i sam film prikazuje kao skaredna sredina i film treba zabraniti ili ga osuditi.

Slucaj 2:
Ulaz: Bend Rammstein ima skaredne pesme i podstice na nemoral
Izlaz: Koncert benda treba zabraniti ili ga osuditi.

Da li se dovde slazemo?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.219.*



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 00:57 - pre 171 meseci
Citat:
Da li se dovde slazemo?


Ja se slažem da se piše "do ovde" ... :P

I gde ti je sredina?
Šta samo ulaz i izlaz?

Gde je sredina?
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 01:01 - pre 171 meseci
pa izlaz odavde ce tek da bude
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.219.*



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 01:11 - pre 171 meseci
Citat:
3way: pa izlaz odavde ce tek da bude


Ne, vidiš, opet grešiš. Exit je već bio. Isto tako i izlaz sa koncerta je obavljen uspešno, niko nije poginuo.
A ako misliš na onaj drugi izlaz, ustvari prvi, za taj si u pravu, da. Samo opet sa druge tačke gledišta nisi, jer,
radi se o sasvim drugoj temi.

 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 01:13 - pre 171 meseci
Citat:
musicmaster: Ne, vidiš, opet grešiš. Exit je već bio. Isto tako i izlaz sa koncerta je obavljen uspešno, niko nije poginuo.
A ako misliš na onaj drugi izlaz, ustvari prvi, za taj si u pravu, da. Samo opet sa druge tačke gledišta nisi, jer,
radi se o sasvim drugoj temi.


U stvari, ne radi se o drugoj temi.
Radi se o potpuno istoj temi.
Ova i ona filmska tema.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

KittyKat

Član broj: 244124
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 01:13 - pre 171 meseci
Citat:
3way: Ajde onda da nacrtam.

Slucaj 1:
Ulaz: Skaredna upotreba reci Srbija u naslovu filma
Izlaz: Srbija se kroz naslov filma i sam film prikazuje kao skaredna sredina i film treba zabraniti ili ga osuditi.


Slucaj 2:
Ulaz: Bend Rammstein ima skaredne pesme i podstice na nemoral
Izlaz: Koncert benda treba zabraniti ili ga osuditi.


Da li se dovde slazemo?


Ne. Izvrćeš teze. I nigde nisam pomenula da film treba zabraniti :) Dala sam samo svoje mišljenje o tome :) Da, Srbija se prikazuje kao skaradna sredina i tu nema dalje priče. Meni kao pojedincu se to ne dopada i temu sam otvorila da iznesem svoje mišljenje.

U slučaju No2... neki ljudi koji odlučuju o pojavama u njihovoj državi i koji snose neku odgovornost, pokušali su da zabrane i osude nešto što ne poznaju. Razlika između mene (kao običnog pojedinca) i njih je, kao prvo u autoritetu i položaju, a drugo ja ne osuđujem nešto o čemu nemam pojma... pročitala sam dobar broj recenzija o filmu, dobro se informisala, poznajem istoriju ove zemlje, stanje u kome je društvo danas u njoj, odgledala sam i te uboge trejlere u kojima je obično vrlo sažeto iznešena poenta i dala svoje skromno mišljenje o NASLOVU, imenu filma. Ne o filmu. Ima ljudi koji se samnom u tome slažu, ima i onih koji se ne slažu, ali ni na jednom forumu ne naletoh do sad na nekoga ko je toliko opterećen mojim mišljenjem kao ti sada. Smešno :)

U redu,ne može se ni ignorisati sama činjenica da se na osnovu trejlera i svega ostalog se ne može razgovarati o naslovu, bilo je ha-ha "duhovitih" komentara povodom toga, tema je zaključana, čekamo da se film pojavi, pa da onda nastavimo priču koja će što se mene lično tiče ostati ista.

Eto tako, ako ti je jasno sad ajde oladi, ako nije, ne mogu ti pomoći. Ne mešaj babe i žabe, informiši se malo, kultiviši, ne znam...
There's a light at the end of every tunnel, just pray it's not a train.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 01:26 - pre 171 meseci
E ovako, posto me mrzi da se vrtimo u krug, zavrsicu sa ovim....

Citat:
Da, Srbija se prikazuje kao skaradna sredina i tu nema dalje priče


Broj 1:
Ti to ne mozes da znas bez gledanja filma.
Na primer, meni je palo na pamet da je film fantasticna metafora desavanja u Srbiji. Znaci seks, znaci nasilje, znaci droga, znaci krsh i lom. Da je to nekakva poruka svima nama...Normalno, mozda gresim i lupetam, ali to cu znati tek kad budem gledao film...
Mozda je film obicno njesra koje oce da izvuce pare na gorepomenutu temu. Trejler ko trejler, prikazace ono najsokantnije....

Broj 2:
Broj 2 je u stvari isto sto i broj jedan. Nije bitno da li si pojedinac ili ustanova. Ono sto se racuna je stav i kako se dolazi do tog stava. Da li na osnovu celokupne slike necega, kao sto je ovaj Rammstein, koji ja svu salu na stranu jako volim i postujem, i koji neko na osnovu povrsnog utiska moze da smesti ko zna gde...kao ovi Belorusi....ili na osnovu kompletnog utiska koji taj bend (ili film) ostavljaju...

Eto toliko...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.219.*



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 01:28 - pre 171 meseci
Prvi ili drugi slučaj, zar je to više i bitno kada neko toliko (ti recimo) odleti u offtopic....? :)
Razgovaram o ovim stvarima sa tobom samo da bi ti i skrenuo pažnju na to koliko si "sam" u celokupnoj diskusiji gde ostali sagovornici vole i slušaju rammstein.

A kad se probude ostali koji spavaju, verovatno će potvrditi my opinion. :D
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 01:30 - pre 171 meseci
Citat:
musicmaster...gde ostali sagovornici vole i slušaju rammstein...


U ovoj diskusiji, ja sam vrlo verovatno jedan od onih koji najvole rammstein... :)
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

KittyKat

Član broj: 244124
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 01:35 - pre 171 meseci
Citat:
3way: E ovako, posto me mrzi da se vrtimo u krug, zavrsicu sa ovim....


Ajd završi s tim 'leba ti više... Ubi...


Citat:
3way:
Broj 1:
Ti to ne mozes da znas bez gledanja filma.


Mogu. Da ne mogu, ne bih otvarala onu temu. Mogu da znam i da se zapitam: da li treba tako? A zašto mogu, videćeš kad film konačno izađe.


Citat:
3way:
Broj 2:
Broj 2 je u stvari isto sto i broj jedan.


Nije. 1 je 1, a 2 je 2... a dva x ništa je ništa, i matematika je vrlo prosta

Citat:
3way:
Nije bitno da li si pojedinac ili ustanova. Ono sto se racuna je stav i kako se dolazi do tog stava. Da li na osnovu celokupne slike necega, kao sto je ovaj Rammstein, koji ja svu salu na stranu jako volim i postujem, i koji neko na osnovu povrsnog utiska moze da smesti ko zna gde...kao ovi Belorusi....ili na osnovu kompletnog utiska koji taj bend (ili film) ostavljaju...


Naravno da je bitno da li si pojedinac ili ustanova prilikom donošenja takvih odluka... i odluka da se zabrani Rammstein, i odluka da se film nazove kako se već zove.

Nego... Rammstein u Bugarskoj sad na leto, and I'm there . Again, o yeah!


There's a light at the end of every tunnel, just pray it's not a train.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 01:38 - pre 171 meseci
Citat:
KittyKat:
Nego... Rammstein u Bugarskoj sad na leto, and I'm there . Again, o yeah! :D


Hm, da, moracu da ih stignem...
Na svu zalost sad nisam uspeo da odem na koncert...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 02:47 - pre 171 meseci
Molim korisnike musicmaster, KittyKat i 3way da se ubuduce suzdrze provokacija i prepucavanja.
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

KittyKat

Član broj: 244124
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



+7 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 04:13 - pre 171 meseci
Citat:
pajaja: Molim korisnike musicmaster, KittyKat i 3way da se ubuduce suzdrze provokacija i prepucavanja.


Hvala za unlock Što se mene tiče - ok Neću se prepucavati, neću počinjati prva (kao što i nisam). Evo mogu odmah da nastavim sa normalnom diskusijom:

Citat:
3way: Hm, da, moracu da ih stignem...
Na svu zalost sad nisam uspeo da odem na koncert...


Šteta, koncert je bio ekstra A Bugarska nije daleko, sad se može tamo bez problema otići, a pošto je na leto - možeš to sastaviti i sa nekim odmorom na moru

Eto kako lepo možemo da ćaskamo :P

Belorusija odobrila koncert, prepucavanje se završilo lepo, Rammstein odradio extra sve u Beogradu, novi album im je strava, svi happy
There's a light at the end of every tunnel, just pray it's not a train.
 
Odgovor na temu

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.mbb.telenor.rs.



+253 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 09:51 - pre 171 meseci
Ja bih zabranio da se snimaju pesme poput pesama Ajs Nigrutina i slicne. Samo psuju i deru se. Ja sam za to da se ljudi "na silu" obrazuju i upristoje.
Kao sto vi kazete da se u zapadnim zemljama strogo kaznjava bacanje papira, pa su ljudi kulturni, tako je i u ovom slucaju potrebno nametnuti kulturu
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 10:18 - pre 171 meseci
Ajs Nigrutin rulez.... cuj da se zabrani :)

U cemu je fora sa vama sto hocete da se nesto "zabranjuje" od muzike? Ako vam se ne svidja... niko vas ne tera da slusate. Ni meni se ne svidja tzetza, ali svakako ne bih zabranjivao ljudima da je slusaju.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna04.04.2010. u 10:22 - pre 171 meseci
Cecu sve i da hoces ne bi mogao da zabranis jer je slusaju milioni. That's a fact Jack ! Isto tako nema potrebe zabranjivati ove sto nastupaju po smrdljivim jazbinama, stavise.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: "Savet za očuvanje javnog morala" Belorusije traži zabranu koncerta Ramštajna

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 38378 | Odgovora: 238 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.