Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ultimativna teorija zavere - sa dokazima

elitemadzone.org :: MadZone :: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima
(Zaključana tema (lock), by Tyler Durden)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 20338 | Odgovora: 152 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:07 - pre 171 meseci
Citat:
musicmaster: ......daš nekome.....
......lek koji ti daju........
.......uzmeš hleb........uzimaju od tebe........
Nezamislivo?


Svakako zamislivo za dzabalebarose i lelemoode koji bi leba bez motike. Kao, ja pravim ovo, evo uzmi malo.... :):D:D
Al kao sto rekoh...Toga nema vec 4000 godina...
Ups...
Zajebah se...ja odgovorio osobi sa superironim intelektom...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
+1

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:08 - pre 171 meseci
Citat:
Blago tebi. Steta sto je taj koncept napusten jos pre...pa nekih cirka 4000-5000 hiljada godina.


Hmm, ajd' budi precizniji, pre 4.000 ili 5.000 ... ?

Domaći gde je, uradeo,.. završio?

Da vidim.

btw, jesam li ti napisao do sada da si glup?
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:09 - pre 171 meseci
Citat:
Odin D.
Pa kako ce onda bojkot toga da eliminise njihov uticaj, kad su se eto do sada i bez toga hiljadama godina odlicno snalazili?


Pa evo sad su se pojavila osobe odredjenih intelektualnih sposobnist i prete da ih raskrinkaju.
A ako ih raskrinkaju, ima da pukne bruka sirom Mlecnog puta. Svi ce Graysi da upiru prstom u Reptilijance i vikace "E, vidi ove amatere, izjebahlih ih humani...."
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:11 - pre 171 meseci
A uz to si i iznerviran... Pukao si kao prazna pivska flaša ... sa desetog sprata....

No, to nije tema, tema je Ultimativna teorija zavere - sa dokazima.

Inače, postaješ i nerazgovetan. :/

A psovke inače jesu nedostatak inteligencije..
bar kad se upotrebljavaju na ovakvim zabavnim temama.... gde dođe jedan retard (ti) i hoće revenge.
Nije ni patetično, a kamo sreće da je neistina...
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:11 - pre 171 meseci
Citat:
musicmaster: Hmm, ajd' budi precizniji, pre 4.000 ili 5.000 ... ?


Aj se gadjamo na 4500.

Citat:
musicmaster:
Domaći gde je, uradeo,.. završio?


Jel ono glupo sto si pito, jel te bilo sramota sto ne znas ono sto sam ja pito :):)

Citat:
musicmaster:
btw, jesam li ti napisao do sada da si glup?


Sram te bilo, pa to nije nacin kako jedan Grays razgovara....
Stvarno...kuda ide ovaj MLecni put.....
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:14 - pre 171 meseci
Citat:
musicmaster: Znači, danas ispečeš rakiju pa samo odneseš ili daš nekome ko treba da dođe po istu, bez temperature.
Ako zbog zdrave psihe u takvom društvu kojim slučajem i budeš bio bolestan, onda odeš do lokalne apoteke i zatražiš lek koji ti - daju.
Usput svratiš do pekare uzmeš hleb za taj dan, ako ga sam ne praviš kući... pa drugi uzimaju od tebe.... kao i rakiju, whatever.
Kao što se i sad popisuje broj stanara u jednoj porodici, tako isto može i bez novca.
Dakle, u pekari bi znali verovarno, koliko ti je i potrebno.
Eto tako nekako.

Nezamislivo?


Evo npr. uplastim ja danas 3 plasta sijena. Da li bi ti dosao danas po to sijeno?
Ili npr. da li bi ti svoje dvije tone tucanog kamena zamjenio za moje dvije ekspresionisticke slike?
Recimo, sto bi se ljudi uopste bavili tucanjem kamena i kopanjem rudnika kad npr. mozes biti programer ili novinar i kuckati po tastaturi.
Mislim, kad ti je vec svejedno sta radis, posto dzaba uzimas ono sto ti treba i dzaba dajes ono sto si proizveo, ko je lud da tuca kamen ili cisti balegu od krava, pored svih drugih lijepsih guzozuljajucih zanimanja?
 
+1

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:18 - pre 171 meseci
Citat:
Odin D.:ko je lud da tuca kamen ili cisti balegu od krava, pored svih drugih lijepsih guzozuljajucih zanimanja?


E vidis, da si spoznao mudrost koju nude Zeitgajst, Icke i dobronamerni vanzemaljci, ti bi sad znao da je sasvim normalno da neko ode i skuplja balegu za dzabaka...To su oni visi nivoi realnosti koje mi nikada necemo spoznati osim ako nas uzvisena inteligencija MM ne uputi.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:18 - pre 171 meseci
@Odin D.
Pa, mašine su već počele da prave druge mašine, tako da te vrste poslova ... hmmm, čovek bi sve manje i manje obavaljao....
eventualno bi upravljao nekim monstrumom od bagerčine, ono, ručke itd...

Nezamislivo?
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:20 - pre 171 meseci
Citat:
musicmaster: Pa, mašine su već počele da prave druge mašine, tako da te vrste poslova ... hmmm, čovek bi sve manje i manje obavaljao....
eventualno bi upravljao nekim monstrumom od bagerčine, ono, ručke itd...


Da li vasa inteligencija shvata da su te masine programirane od ljudi koji leba jedu od tog programiranja?
I da li taj bager ide na dzabe ili ide na dizel?

Izvinjavam se inteligenciji ako pitam glupo....
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
+1

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:23 - pre 171 meseci
@3way

Reci mi koliko su te odrali za ušpric "cjepiva" u ruku? Čuo sam da su oni primerci na raftovima u Maksiju bili najjeftiniji...
Ili si ti tražio to da ti doktor dadne malo naniže, ne u ruku?



 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:26 - pre 171 meseci
I nemoj da se izvinjavaš, imao sam projekte i sa zaista težim slučajevima od tebe.
Sa stvarno ometenim u razvoju.

Ti si dobar, nisi retardiran... samo ti je u glavi.... kao u auspuhu.
A to moraš sam da rešiš, taj problem.. ;)
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:30 - pre 171 meseci
Citat:
musicmaster:@Odin D.
Pa, mašine su već počele da prave druge mašine, tako da te vrste poslova ... hmmm, čovek bi sve manje i manje obavaljao....
eventualno bi upravljao nekim monstrumom od bagerčine, ono, ručke itd...

Nezamislivo?

Pa vidi, da bi se napravila jedna takva masina koja moze da pravi drugu masinu koja moze da skuplja kravlju balegu, potrebno je da nekoliko stotina ljudi radi vise godina samo na projektovanju, a da izuzmemo sve one hiljade ljudi koji treba da iskopaju rude od kojih ce se napraviti sirovine od kojih ce to biti napravljeno, zatim svi oni ljudi koji treba da skoluju i poducavaju ove sto ce to da projektuju, pa svi oni sto ce da naprave skole i fakultete u kojima ce se to obrazovanje odvijati i fabrike u kojima ce se te masine napraviti, pa svi oni ostali sto treba da ih hrane za to vreme i da im daju smjestaj itd, i svi oni sto u toku rada tih masina treba da ih servisiraju, i sve to zbog tvojih nekoliko krava sto ce sve te kopace, rudare, ucitelje, profesore, graditelje skolskih i univerzitetskih zgrada i fabrika, proizvodjace hrane ... namiriti sa par stotina litara mlijeka iz tvoje stale!?
 
+1

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:41 - pre 171 meseci
Što si se uhvatio za kravlje balege inače, to mi nije jasno... ?
Možda ti se vremenom i smučio taj posao, kao i svaki drugi, to ima logike, whatever.

Ko je rekao da se obaveze i poslovi svode na minimalan broj ljudi u ovoj nekoj "viziji", inače?
Svako ima neki poslić koji zna, hoće i voli i može da obavlja, bez da se pita koliko je kolega u boljoj poziciji od njega, jer NIKO ne prima nikakav novac, već svi raduckaju (tehonogija nam je ipak ok)... za svakog pomalo.
I kao što rekoh, na osnovu popisa članova tog i tog domaćinstva, čovek sam uzima koliko mu treba, jer zna da će uvek biti te da ne mora da se bavi dosadnom, kućnom matematikom svakoga dana.

Upotrebi malo mašte... mani se balega sad.... ako si malopre pomuzao kravu, onda je sve razumljivo. :)
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:44 - pre 171 meseci
Ja bih da nam drug Opsta Svemirska Inteligencija objasni kad i kako je svinjski grip izmisljen.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:45 - pre 171 meseci
Vidi Musicmaster,
nego bi sigurno morao da se bavi i najstarijim zanatom na svijetu, u tom tvom idealnom drustvu.
Sto se npr. ti ne bi bavio bas tim zanimanjem, pa malo pomuzao mene, mislim da bi bio idealan za taj posao.
Poslije naravno, mozes da uzmes jogurta prema popisu clanova svog domacinstva.
 
+1

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 23:59 - pre 171 meseci
E, Odine, gle sad ovako.... :)

Ja sam lepo pomislio da si ti čovek sa sela, pa muzeš krave i čistiš njihove balege,
što ništa sramotno nije za ovo doba, čak šta više, to umeju da budu izuzetno pametni i vredni ljudi,
ne znam što se narod na ovim prostorima toliko gnusa života na selu ili jednostavno odbijaju da priznaju šta rade u životu da bi možda prehranili porodicu?

Ali, zgleda da ti nisi seljak, čovek sa sela, nego SEljoberčina kome nije sve na broju... Da nisi i peder možda? :D
Jel' ti zato jogurt u glavi, je li?
Jel' te trpa žena kući sa strap-on pomagalom, a?
Garant te drma svako veče, no to je već tvoja intima.

Sve u svemu, boli te uvo. Kad te neko istrese iz gaća na ulici, a hoće, kad - tad... mada...
ti u stvari jesi manji od makovog zrna, džiber. Zato se ovde tako i ponašaš.
Jer jesi zapravo, veoma "tih" na ulici, offline uopšte.

@3way

Ti si zreo za ponavljanje razreda. Ćuti.
 
0

Pedja_N
Predrag N
nije poznata

Član broj: 221565
Poruke: 71
77.239.83.*



+4 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima05.04.2010. u 00:10 - pre 171 meseci
Odgledah ove klipove,iako nisam ljubitelj teorija zavere ovo resih da pogledam.
Hmm,nisam upoznat sa radom ovog gospodina ali ima zanimljive teorije.
Ako hocemo da budemo realni i pretpostavimo da se ovo desava/lo onda ovaj
covek ima velika m00da da o tome prica,jer optuzivati onako javne licnosti i citave
porodice moze neko ko je zestoko uveren u to sto prica ili lud,jer osim sto (ako vec ti
vladaju) mogu da ga smaknu onda sa ovom pricom moze da sam sebe diskredituje kao coveka
i kao licnost u drustvu, jer ce vecina reci ( i govore) lik je lud.No dobro.
Prvi deo oko visih intelektualnih bica i mesanja sa nama je po malo klimavo i to treba uzeti sa vecom
dozom rezerve.Deo sa simbolima mi je najbolji i uopste nije nemoguc cak sta vise,mnogo toga sto on prica
je dosta puta pominjno i vec se zna.
Takodje deo oko smrti princeze Dajane mi je "nov" jer zaista nisam znao toliko info. koliko ih je on izneo
i ako su one tacne onda tu nesto debelo nije OK.
Neko vec rece da se vec toga dosta zna iz Zeitgeista i tacno je, samo sto je tamo dosta vise info. oko novca
i ekonomije sto je bolje.
Na kraju kako se odbraniti od svega toga i sebi pomoci?
Koliko ga ja skontah,potrebno je vise vere u sebe i manje brige sta ce drugi reci,sto opet se vec zna ali eto cisto
da se ne zaboravi.
Ako bih ocenjivao onda moze 7/10.

PS Vidim ovde ima clanova koji diskutuju a nisu pogledali film,mislim
da je to jako nekulturno i neukusno i samo razvodnjavaju diskusiju sa nepotrebnim komentarima i pokusajima da budu ironicni ili
duhoviti.
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima05.04.2010. u 00:16 - pre 171 meseci
@Musicmaster,

Cekaj, pogresno si me razumio...sto se odma ljutis?
Pricamo ko ljudi...

Navedni primjer je prema tvojoj prici sasvim redovna situacija u tom tvom drustvu: neko nesto radi i na kraju uzme koliko mu treba prema popisu domacinstva. To si ti sam rekao.
Sta je sad tebe uvredilo sto sam naveo npr. tebe na nekom radnom mjestu u tom tvom drustvu?
Znaci, samom tebi koji si ga smislio se tu nesto ne svidja, a naturas drugima da tako treba!?

Pa zar ne bi ti, kao idejni tvorac tog sistema, trebao prvo svojim primjerom sisanja mojega da pokazes i meni i drugima da to moze da funkcionise tako na tom principu "dobre volje medju ljudima" kojeg pominjes?

Ako ti sam neces da se prihvatis nekih zanimanja, (a za koje si ko' stvoren po mom misljenju, mislim iskreno bez cinizma), kako onda da ocekujes od drugih da rade poslove koje im se ne svidjaju, a potrebni su drustvu?
 
+1

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima05.04.2010. u 00:18 - pre 171 meseci
Citat:
[url=/p2566687]
Ti si zreo za ponavljanje razreda. Ćuti.


Druze Inteligencijo, pa zar tako sa potencialno novim clanovima Intergalakticke komune?
Zalicu se Vrhovnoj inteligenciji. Adrese cu dobiti od Ickea.
Za sad stvarno ne zelim da koristim underground kanale....bolje reci above teh skies kanale...

Zato bih jos jednom Svemirsku Inteligenciju zamolio...ako moze nama neukima da objasni kako je taj virus oko koga smo se mi neuki tako uplasili izmisljen.
Laknuce i nama, a i hiljadama drugih.

Onda mozemo da krenemo na ostale teme sa ovog video materijala.
Siguran sam da Drug Svemirska Inteligencija ima da kaze stosta o cipovima i stera u majcinu ove nase probisvete. HA!

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima05.04.2010. u 01:34 - pre 171 meseci
Citat:
Odin D.: @Musicmaster,

Cekaj, pogresno si me razumio...sto se odma ljutis?
Pricamo ko ljudi...

Navedni primjer je prema tvojoj prici sasvim redovna situacija u tom tvom drustvu: neko nesto radi i na kraju uzme koliko mu treba prema popisu domacinstva. To si ti sam rekao.
Sta je sad tebe uvredilo sto sam naveo npr. tebe na nekom radnom mjestu u tom tvom drustvu?
Znaci, samom tebi koji si ga smislio se tu nesto ne svidja, a naturas drugima da tako treba!?

Pa zar ne bi ti, kao idejni tvorac tog sistema, trebao prvo svojim primjerom sisanja mojega da pokazes i meni i drugima da to moze da funkcionise tako na tom principu "dobre volje medju ljudima" kojeg pominjes?

Ako ti sam neces da se prihvatis nekih zanimanja, (a za koje si ko' stvoren po mom misljenju, mislim iskreno bez cinizma), kako onda da ocekujes od drugih da rade poslove koje im se ne svidjaju, a potrebni su drustvu?


Odine tebi i dalje kita u mislima?
Idi bre i leči se, ima ustanova za tebe koliko hoćeš.
Al' to sutra, sad prvo popij mleko od svoje ljubavnice što pravi balege.

Citat:
3way

Druze Inteligencijo, pa zar tako sa potencialno novim clanovima Intergalakticke komune?
Zalicu se Vrhovnoj inteligenciji. Adrese cu dobiti od Ickea.
Za sad stvarno ne zelim da koristim underground kanale....bolje reci above teh skies kanale...

Zato bih jos jednom Svemirsku Inteligenciju zamolio...ako moze nama neukima da objasni kako je taj virus oko koga smo se mi neuki tako uplasili izmisljen.
Laknuce i nama, a i hiljadama drugih.

Onda mozemo da krenemo na ostale teme sa ovog video materijala.
Siguran sam da Drug Svemirska Inteligencija ima da kaze stosta o cipovima i stera u majcinu ove nase probisvete. HA!


Naučnik, pa gde si ti meni?
Gde je domaći?

Sastavio si?
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima
(Zaključana tema (lock), by Tyler Durden)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 20338 | Odgovora: 152 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.