Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ultimativna teorija zavere - sa dokazima

elitemadzone.org :: MadZone :: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima
(Zaključana tema (lock), by Tyler Durden)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 20335 | Odgovora: 152 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Ultimativna teorija zavere - sa dokazima03.04.2010. u 21:14 - pre 171 meseci
Ovo je predavanje od 300 minuta podeljeno na 30 klipova od po 10 minuta. Poznata priča o malobrojnoj eliti koja upravlja svetom kroz razna tajna i manje-tajna udruženja, s tim da se kroz ovo predavanje može steći kompletan uvid u tu priču. Da ne bih prepričavao, ko bude želeo i ima vremena pogledaće i sam. Oni koji nisu pogledali ne bi trebalo unapred da daju negativne kometare i da se podsmevaju priči.


Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima03.04.2010. u 21:25 - pre 171 meseci
Aj' ipak prepricaj
 
0

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima03.04.2010. u 21:49 - pre 171 meseci
Pa stvar je u tome što je celo to predavanje ustvari prepričavanje, odnosno prva 4 sata. Poslednji sat je neko smaranje o tome kako bi ljudi trebalo da se ponašaju itd.

Tako da bi svaki pokušaj daljeg prepričavanja ustvari bilo kontraproduktivno, jer bi sve delovalo glupo i nemoguće. Ovako on ima i projektor sa slikama i prepričava ti 4 sata o čemu se ustvari radi :)
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima03.04.2010. u 21:55 - pre 171 meseci
David Icke?
To bese onaj psihijatrijski slucaj koji je istripovao da su vanzemaljci oko nas?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima03.04.2010. u 23:40 - pre 171 meseci
Citat:
bttp: Oni koji nisu pogledali ne bi trebalo unapred da daju negativne kometare i da se podsmevaju priči.
Koga boli uvo za te glupe price koje sluze samo za to da neko uzme pare. Ko be vlada sa mnom? Gde je be taj sud, drzava, savet univerzuma itd koji meni moze da zabrani da radim sta ja hocu, cak iako je to sto radim nezakonito, sve dok me ne sprece tako sto ce da me fizicki negde zatvore? Cuj, prica o malobrojnoj eliti koja upravlja svetom. Sve su to gluposti za slabice i bubuljicare. Cak i da postoji malobrojna elita koja vlada svetom to tako i treba, samo sto onda ova elita koja vlada ovim i ovakvim svetom ne valja nista i sve na svoju stetu radi, iz cega sledi da je to skup debila koji ne vladaju nicim, te su stoga to smesni klovnovi a ne elita.
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima03.04.2010. u 23:54 - pre 171 meseci
Ama ko je taj Sveta kojim svako malo neko upravlja?
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 00:12 - pre 171 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Koga boli uvo za te glupe price koje sluze samo za to da neko uzme pare. Ko be vlada sa mnom? Gde je be taj sud, drzava, savet univerzuma itd koji meni moze da zabrani da radim sta ja hocu, cak iako je to sto radim nezakonito, sve dok me ne sprece tako sto ce da me fizicki negde zatvore? Cuj, prica o malobrojnoj eliti koja upravlja svetom. Sve su to gluposti za slabice i bubuljicare. Cak i da postoji malobrojna elita koja vlada svetom to tako i treba, samo sto onda ova elita koja vlada ovim i ovakvim svetom ne valja nista i sve na svoju stetu radi, iz cega sledi da je to skup debila koji ne vladaju nicim, te su stoga to smesni klovnovi a ne elita.


Mislim da je autor ove teme vrlo jasno naglasio da ovakve glupe komentare ne ostavljate. Ako vec nisi pogledao film, nemoj ni da pricas. U filmu covek jasno kaze da niko fizicki ne moze da upravlja tobom....ali postoje drugi nacini. Ili odgledaj film ili nemoj da pricas napamet.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 00:17 - pre 171 meseci
Na kraju krajeva, Lesli, mozda tobom ne moze niko da upravlja, ali nisu svi kao ti ;-)
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 00:19 - pre 171 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Mislim da je autor ove teme vrlo jasno naglasio da ovakve glupe komentare ne ostavljate. Ako vec nisi pogledao film, nemoj ni da pricas. U filmu covek jasno kaze da niko fizicki ne moze da upravlja tobom....ali postoje drugi nacini. Ili odgledaj film ili nemoj da pricas napamet.


A ja kazem da je David Icke obican paranoik i da ne zasluzuje da ga gledas 300 minuta.
Znaci, ako zelis da verujes da te kontrolisu vanzemaljci i da je reptilijanska vrsta vanzemaljaca koju zovu grays odgovorna za sva u svetu, a ti slobodno....
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 00:27 - pre 171 meseci
Nije stvar samo u vladanju, već u uskraćivanju znanja i informacija koje oni poseduju svima drugima.

Meni je to bilo zanimljivo. Odgledao sam u dva dana po 2 sata, što i nije neko izgubljeno vreme. Mogao sam da odgledam dva glupa filma ili nešto slično i da izgubim isto toliko vremena.

Inače, Henry Kisindžer je, kao jedan od glavnih aktera ovog predavanja, jer je bio i jeste član svih tih društava, svojevremeno izjavio "Paranoia is reality on a larger scale".
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 00:32 - pre 171 meseci
Citat:
bttp: Odgledao sam u dva dana po 2 sata, što i nije neko izgubljeno vreme. Mogao sam da odgledam dva glupa filma ili nešto slično i da izgubim isto toliko vremena.

Ja ne vidim u cemu je razlika izmedju gledanja ponaosob dva glupa filma i gledanja jednog glupog filma iz dva puta?
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7174 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 00:32 - pre 171 meseci
@bttp...

Covek ciji rad ovde linkujes cvrsto veruje da su zemlju kolonizovali reptilijanski humanoidi, poznatiji kao vavilonsko bratstvo, i da su ljudi poput GWB-a, i sl.. reptilijanci.. A da, cova tvrdi i da je "sin boziji".

Cisto da stavimo stvari u pravu perspektivu... veruj mi, neces naci puno ljudi koji su spremni da izdvoje par sati vremena za slusanje jedne takve njuske... njega bi trebalo da poslusa neki psihijatar, a ne mi.

Ali eto, u danasnjem drustvu i takva njuska moze da ima fin prihod od svojih pisanija... sto mnogo toga govori o stanju covecanstva danas... Nismo daleko otisli od verovanja u proroke pre par hiljada godina :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
+1

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 00:41 - pre 171 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Tema je premeštena iz foruma MadZone u forum Ultra MadZone.

Zavjera!
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 00:51 - pre 171 meseci
Citat:
Zavjera!

Ivan je reptilijanac.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 01:12 - pre 171 meseci
Da, spominje se ta rasa, tj. bloodline, u smislu da su se oni mešali sa ljudima.

Ali taj deo priče me nije toliko zanimao, da li su oni došli s Marsa ili šta, pošto za to nema nikakvih dokaza. Ima drugih delova priče, koji su potkrepljeni dokazima. E sad ko ne želi da vidi ne mora, ko želi može.

Te izjave što spominješ - "Sin božiji", to nema veze sa ovom pričom. To se spominje i na Wikipediji u članku o njemu, ali on je rekao da je to izvučeno iz konteksta, pa na kraju krajeva svi smo mi božija deca (gledano sa aspekta religije).

Nego on u ovom predavanju, imenuje i religiju i nauku kao koncepte kreirane od te vladajuće elite kao instrumente za vladanje. Jedni se kunu u Boga, drugi u nauku. Ali ista ta nauka izmišlja svinjski grip itd...

Sve u svemu možeš diskreditovati autora, ali opet to nema veze sa onim šta on govori u ovom predavanju. Bolje bi bilo da diskutujemo o samom predavanju, ali ako si ti na osnovu nekih poluinformacija već stekao predrasudu o predavaču, takvu da ne želiš da odvojiš ni sat vremena na predavanje, onda ne bi trebalo da svoje predrasude prenosiš na druge.

Ponavljam, ovde je tema predavanje a ne autor.

P.S. A to da je nekada na Marsu bilo života i da su stanovnici usled kataklizme pobegli na Zemlju, je isto toliko nemoguće kao i to da u svemiru nema života osim na zemlji. Znači zvuči neverovatno ali nije nemoguće, kao npr. ona sajentološka priča. Dalje, autor ne vodi nikakvu sektu ili kult. Jednostavno govori ono što je saznao baveći se istraživanjima na tu temu. U celoj priči ima toliko podudarnosti, da je gotovo nemoguće da je sve neistinito.

Jedino ako laže recimo da je katedrala Sv. Pavla u Londonu podignuta na mestu negdašnjeg obožavanja nekih drevnih boginja kojima se dive pripadnici tih društava, te elite. I ako laže recimo da se ime katedrale "Notre Dame" ne odnosi na majku božiju već na iste te boginje koje su obožavali graditelji katedrale. Ili ako laže da se tunel u kojem je nastradala Dajana nalazi iznad nekih podzemnih katakombi gde su vršena žrtvovanja tim božanstvima.

To je sve relativno proverljivo, pa ne vidim zašto bi to lagao.

Meni je bilo zanimljivo slušati i gledati.

[Ovu poruku je menjao bttp dana 04.04.2010. u 02:24 GMT+1]
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 01:18 - pre 171 meseci
Citat:
bttp
Ali ista ta nauka izmišlja svinjski grip itd...


Svinjski grip nije izmisljen.
Eto vidis da ne treba da slusas Davida...

Citat:
bttp:
Sve u svemu možeš diskreditovati autora, ali opet to nema veze sa onim šta on govori u ovom predavanju.


Ja sam citao njegove radove i izlaganja...manje vise isto ovo...nasumice sam odgledao neke klipove i delove klipova...
Uvek ista prica...grupica 'nekih' koja kontrolise svet...a oni su graysi ili lizardi ili reptilijanci i oni hoce da slobodarske humane potcine sebi...
I iz toga sam zakljucio da je zasluzio besplatan dozivotni tretman kod psihijatra.
Na svu srecu, nije opasan, osim po dzepove njegovih sledbenika...


Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.219.*



+7 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 01:23 - pre 171 meseci
Citat:
3way:Svinjski grip nije izmisljen.


Naravno. I deda mraz postoji.
 
0

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 01:28 - pre 171 meseci
Citat:
musicmaster: Naravno. I deda mraz postoji.


Osh da kazes da ne postoji virus gripa koji se, kad se zapati kod ljudi, zove svinjski grip?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
0

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.219.*



+7 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 01:29 - pre 171 meseci
Upravo tako.
U tom slučaju postoji samo profit.

I naravno kreten (množina), da ne kažem ovan ili ovca, koji veruju da nije tako,
nego da je to realna preventiva protiv uboge bolesti.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima04.04.2010. u 01:31 - pre 171 meseci
Citat:
bttp: To je sve relativno proverljivo, pa ne vidim zašto bi to lagao.

Zato sto zna da nece biti provereno.
Neka on Ili neko ko mu veruje proveri i donese dokaze nama koji ne verujemo bez dokaza pa cemo poverovati i sami.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Ultimativna teorija zavere - sa dokazima
(Zaključana tema (lock), by Tyler Durden)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 20335 | Odgovora: 152 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.