Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

elitemadzone.org :: MadZone :: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 36853 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SASASTA

Član broj: 289575
Poruke: 73
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+72 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi02.09.2011. u 11:07 - pre 153 meseci
bice i to vrlo brzo a ja pokusavam videti sto vise i odvojiti laz od istine zbog sebe prvenstveno. evo jos nesto zanimljivo http://www.youtube.com/watch?v=W4oif6Wh4Wk pa razmislite.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi02.09.2011. u 11:12 - pre 153 meseci
Kako ce biti vrlo brzo kada plan ne funckionise?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

SASASTA

Član broj: 289575
Poruke: 73
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+72 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi02.09.2011. u 11:23 - pre 153 meseci
mozda ima neki plan za koji se nezna a koji radi.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi02.09.2011. u 11:44 - pre 153 meseci
Cinjenice govore da ne radi.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

SASASTA

Član broj: 289575
Poruke: 73
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+72 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi02.09.2011. u 13:43 - pre 153 meseci
cesto kazem pokazace vreme.pre 10 godina niko nije mogao pretpostaviti da ce nas demokratija ovoliko ubiti u pojam a pogledaj sad kako vecina zivi gore nego dok je bio milosevic .
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi02.09.2011. u 14:39 - pre 153 meseci
Citat:
SASASTA: cesto kazem pokazace vreme.pre 10 godina niko nije mogao pretpostaviti da ce nas demokratija ovoliko ubiti u pojam a pogledaj sad kako vecina zivi gore nego dok je bio milosevic .

Niko tebi ne brani da nadjes nekog da te tiranise, sveze za tarabu, tuce i zlostavlja,... ako ti mislis da ces od toga bolje da zivis.
Mislim da kandidata za takvo nesto mozes naci na svakom cosku, nemas nikakvih osnova da se zalis.
 
Odgovor na temu

SASASTA

Član broj: 289575
Poruke: 73
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+72 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi02.09.2011. u 15:00 - pre 153 meseci
o cemu ti pises kojim li si kanalima dosao do tog zakljucka kako cudno razmisljanje.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi02.09.2011. u 15:43 - pre 153 meseci
Pa jesi krivio demokratiju za pogorsanje zivljenja?!
Obezbedi sebi tiraniju, pa vidi da li ces od toga bolje zivjeti. Teorija bez eksperimenta je obicno naklapanje i niko ti nece vjerovati dok svoje tvrdnje ne dokazes eksperimentalno.
 
Odgovor na temu

mmacaa

Član broj: 271544
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi03.09.2011. u 05:56 - pre 153 meseci
Imam druga koji radi u hutnu pomoc. On isto veruje u hemijske tragove i kaze da je zapazio da kad god zaprasuju enormno se povecavaju pozivi asmaticara i srcanih bolesnika.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi03.09.2011. u 07:22 - pre 153 meseci
^ Ma jel' tako?!
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi03.09.2011. u 17:55 - pre 152 meseci
Obrisa post covek :) Sta bi, resio da ga ostavis ipak na miru? :)
 
Odgovor na temu

mmacaa

Član broj: 271544
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi05.09.2011. u 05:46 - pre 152 meseci
Evo jedno moje zapazanje. Obzirom na ekonomsku krizu u kojoj su zapali amerikanci i ceo zapad zaprasivanje je sada malo proredjeno i odvija se otprilike dva puta mesecno. Jos se da zapaziti da je potrebno 40 do 48 sati da se hemikalije i bioloski materjal spusti nakon sto avion ostavi trag. Naime u petak od 6H ujutru su poceli da zaprasuju sve do kasnih vecernjih casova i to prilicno enormno. I tek u nedelju ujutru oko 8H pocelo je da se oseca pecenje u grlu.

A takodje da dodam da su zaprasivali u petak kako bi se hemikalije i bioloski materijal spustio na visini ljudi u nedelju kad su vecina vani na piknik ili u setnju posto se nedeljom ne radi. Na osnovu toga mozemo zakljuciti da je glavni razlog, a verovatno i jedini uticaj na ljudi i da nema nikakve veze zaprasivanje sa klimom. Zasto je vezano za ljudi? Pa verovatno kako bi se uticalo da se sto vise ljudi hronicno razboli kako bi se pospesila prodaja lekova.
 
Odgovor na temu

kaćunčica

Član broj: 271602
Poruke: 31
*.mynsn.net.



+2323 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi05.09.2011. u 06:13 - pre 152 meseci
Što je najgore, ti otrovi su usmereni na intelektualne sposobnosti ljudi, a ima i onih selektivnih koji pobrišu padeže, znake interpunkcije, ma načisto ljudi od njih postanu nepismeni!
"Ne teče reka, nego voda. Kao što ne prolazi vrijeme, nego mi"
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi05.09.2011. u 09:01 - pre 152 meseci
^ Jesu li to oni sto peckaju u grlu?
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi05.09.2011. u 09:11 - pre 152 meseci
Citat:
Evo jedno moje zapazanje. Obzirom na ekonomsku krizu u kojoj su zapali amerikanci i ceo zapad zaprasivanje je sada malo proredjeno i odvija se otprilike dva puta mesecno.

E to jeste. Svemoćnu tajnu vladu je tako jako pogodila ekonomska kriza da nemaju više para da redovno zaprašuju. A čuo sam i da su mnoge druge projekte morali da prekinu ili prorede. Recimo, zemljotrese sad izazivaju svega jednom godišnje, a možda će i da ukinu to skroz. Takođe, skoro nije bilo kiše u Srbiji, a do skora, svaki treći dan, znači proredili su i kontrolisanje vremenskih prilika. A s obzirom da se na ES-u pojavljuje sve više ljudi koji pričaju o teorijama zavere, izgleda da su batalili i kontrolu uma. Još samo da im ponestane para da plaćaju ove što ćute o njihovim projektima, pa će sve izaći na videlo.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

mmacaa

Član broj: 271544
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi09.09.2011. u 07:30 - pre 152 meseci
Sumnjase da se u hemijskim tragovima koje ispustaju NATO avioni, pored bioloskih i drugih agenasa, nalazi i smesa cestica dvadesetak teskih metala (Aluminijum, Barijum, Stroncijum, Titanijum...).

Tim teskim metalima NATO "ubija tri muve jednim udarcem". Prva "muva" je da teski metali, kada su ljudi njima izlozeni u dugom vremenskom periodu, izazivaju razne teske hronicne bolesti. Na taj nacin pospesuje se prodaja lekova. Druga "muva" je da se na taj nacin utice na smanjenje broja ljudi na planeti. Treca "muva" je da se predje na genetski modifikovane biljke.

Cestice teskih metala osim vazduha zagadjuju vodu i zemljiste menjajuci PH zemljista otezavaju pa cak i onemogucavaju zivot biljaka i useva, sto predstavlja idealan preduslov za prelazak na genetski modifikovane useve ciji je genom tako promenjen da budu rezistentne na promenu PH tla i na koncentraciju teskih metala. U prilog ovoj tvrdnji ide i cinjenica da je najveca svetska kompanija za GMO Monsanto skoro registrovala tj. patentirala gen otporan na aluminijum.

Stetnost Aluminijuma i Barijuma: U najvecem procentu u hemijskim tragovima kojima nas zaprasuju NATO avioni se nalazi Aluminijum i Barijum. Velicina cestica aluminijuma i barijuma se u ovim tragovima se krecu u
promeru od 10 do 2.5 mikrona sto ih svrstava u kategoriju suspendovanih cestica PM10 i PM2.5. Ovo su izuzetno sitne sestice koje dlake u nosu ne mogu da zadrze i stoga one kao takve prolaze direktno u pluca i dalje u krvotok.

Barijum je misicni i srcani otrov a velike kolicine izazizavaju poteskoce pri disanju, povecanje krvnog pritiska, promenu srcanog ritma, nadrazaj zeluca, slabost misica, ostecenje bubrega i srca.

Aluminijum. Njegova toksicnost izaziva brojne simptome. Opsti simptomi su velike glavobolje, abnormalan rad srca, depresija, ukocenost ruku i stopala, nejasan vid. Smatra se da je uzrcnik Alzhaimer i Parkinson bolesti.

Ovo su biokumulativne supstance i kada jednom udju u organizam ili zemljiste vise ih ne napustaju vec se
samo na postojecu kolicinu talozi nova.

I sami ste svedoci sve veceg broja dece kojoj je svakodnevno potrebna inhalacija, sve veceg broja obolelih od visokog krvnog pritiska i srcanih smetnji. Verujemo da Vam je poznata i cinjenica da je sve vise mladih osoba koje su sterilne i nemaju sposobnost reprodukovanja. Ako pogledate siru sliku videcete da su ova stanja zapravo simptomi trovanja usled dugog perioda izlozenosti gore navedenim supstancama.

[Ovu poruku je menjao mmacaa dana 09.09.2011. u 08:49 GMT+1]
 
Odgovor na temu

VlaK
Ravangrad

Član broj: 86293
Poruke: 218
*.dynamic.sbb.rs.



+141 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi06.12.2011. u 19:05 - pre 149 meseci
Da malo oživim temu, pošto nisam izdržao.
Stvar se polako razvija: link i link2
Ja sam onaj koji ponavlja Ono sto je davno smisljeno Nikad necu biti prvi i jedini...
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
*.hsi.kabelbw.de.



+586 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi06.12.2011. u 20:04 - pre 149 meseci
^^
Citat:
čuje se glas ekološkog naroda

lol

Nadam se da ce pisati i sta se desavalo na sudjenju :D
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 36853 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.