Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

elitemadzone.org :: MadZone :: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 37183 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ovaj

Član broj: 286010
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi20.06.2011. u 23:13 - pre 156 meseci
Citat:
bojan_bozovic: Oni su ubijali svoje građane rušenjem bliznakinja u NYC? Da li si ti normalan? Kad su ubili milion civila? Mislim da je ovo dosta za lock, jer ti nemaš nameru da pišeš išta sem gluposti koje su ti u glavi, nikakve diskusije nema, samo iznosiš proizvoljne stavove koji ti odgovaraju, bez argumenata... Nijedan argument nisi izneo, sem falsifikovanih fotografija.



Samo u Vijetnamu (1959–1975) su pomlatili milion civila.

Mlatili su vala i svoje, npr. http://images.google.com/image...ville&biw=1276&bih=649

10.000 - 15.000 pomlacenih svojih.

Pioniri, posle Engleza naravno, u osnivanju koncentracionih logora. Nije to Hitler izmislio.
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi20.06.2011. u 23:14 - pre 156 meseci
Odakle da počnem.

Ima milion teorija zavere. Milon tumačenja. Na pojedincu je da li hoće da veruje ili ne.

Više ljudi = više žrtava
Razvijenija tehnologija (prvenstveno IT, telekomunikacioni saobraćaj) = više informacija iz većeg dela sveta.
Tužno je to da ne postoji izum načinjen u dobrotvorne svrhe, zarad dobrobiti čovečanstva a koji ne može da se upotrebi, i ne upotrebljava se, radi uništenja.

Nemojte dozvoliti da zaprašuju iznad vaših glava, a posle se takmičite u lovu na komarce.

Da li ste pre samo 50tak godina mogli da znate za zemljotres u Japanu? Za poplave u Bangladešu? Za požare u Australiji? Da je tamo neki manijak u Nevadi pucao na profesore i đake u nekoj školi?
A pre 100tinak godina? Tada niste znali šta se dešava na nekih 50-100km od vaše kuće. Mogli ste da saznate sasvim slučajno u nekoj drumskoj birtiji od slučajnog putnika, i to sa velikim zakašnjenjem.

Nobel, kada je video za šta koriste njegov dinamit, osnovao je fondaciju sa ciljem da se nagrade dobri pronalasci i dobri ljudi? A on je samo hteo da olakša posao rudarima i graditeljima puteva.
A da li je uspeo? - Nije. Ono što neko uradi, izmisli sa dobrim namerama, uvek neki doktor Drakens iskoristi u cilju uništavanja.

Istina je mnogo komplikovana. I samo onaj ko pokrene neku lavinu informacija zna šta je iza toga, a nama ostalima ostaje da verujemo ili ne verujemo.

I, što bi rekli Skali i Molder: The truth is out there. Istina je tamo negde...

P.S. Ja misli da iza svih tih vesti stoji religija. I, da nažalost, kako god da je "program" neke religije dobro zamišljen, na kraju se uvek nađu oni koji sam pojam religije pretvore u ropstvo. A s obziorom na činjenicu da su se verovanja prvo vekovima prenosila usmenim putem, da bi se kasnije njih nekoliko dogovorilo o zapisu, pitanje je šta je u tim religijskim spisima istina a šta laž - da li su pisci verno preneli ono što su naučili ili su krojili knjigu po svome. A još tome kada se doda drugačije tumačenje pojmova iz sadašnjosti u prošlosti??? - Setite se samo Tarabićevog viđenja tada još nepostojećeg televizora - kutija sa prozorom u svet.



ER
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi20.06.2011. u 23:50 - pre 156 meseci
Citat:
EmmaR: Odakle da počnem.

Ima milion teorija zavere. Milon tumačenja. Na pojedincu je da li hoće da veruje ili ne.


Bitna je sposobnost odnosno nesposobnost kritičkog razmišljanja...

Citat:

Više ljudi = više žrtava
Razvijenija tehnologija (prvenstveno IT, telekomunikacioni saobraćaj) = više informacija iz većeg dela sveta.
Tužno je to da ne postoji izum načinjen u dobrotvorne svrhe, zarad dobrobiti čovečanstva a koji ne može da se upotrebi, i ne upotrebljava se, radi uništenja.


A i motka može da se koristi i za dobre i loše stvari - krivica je onoga ko (zlo)upotrebljava, nije kriv izum sam, jer je mašina koja nema mogućnost da rasuđuje šta je dobro a šta zlo.
Kada i ako bude svesnih mašina, zakon će se prilagoditi, i one će možda imati istu odgovornost kao i ljudi.

Citat:


Nemojte dozvoliti da zaprašuju iznad vaših glava, a posle se takmičite u lovu na komarce.

Da li ste pre samo 50tak godina mogli da znate za zemljotres u Japanu? Za poplave u Bangladešu? Za požare u Australiji? Da je tamo neki manijak u Nevadi pucao na profesore i đake u nekoj školi?


To zbog komunista. Zbog njih nismo ni znali šta se dešava po gulazima u SSSR i po Golim otocima ovde, a postojao je telefon, radio, novine, a kasnije, sredinom pedesetih i TV.

Citat:

A pre 100tinak godina? Tada niste znali šta se dešava na nekih 50-100km od vaše kuće. Mogli ste da saznate sasvim slučajno u nekoj drumskoj birtiji od slučajnog putnika, i to sa velikim zakašnjenjem.


Postojao je telegraf, a i telefon. Postojale su novine.
Citat:


Nobel, kada je video za šta koriste njegov dinamit, osnovao je fondaciju sa ciljem da se nagrade dobri pronalasci i dobri ljudi? A on je samo hteo da olakša posao rudarima i graditeljima puteva.
A da li je uspeo? - Nije. Ono što neko uradi, izmisli sa dobrim namerama, uvek neki doktor Drakens iskoristi u cilju uništavanja.


Ne gledaj tako nerealno i idealistički na stvari. Tim graditeljima puteva i rudarima, ponekad treba zaštita, da ih neki Taliban ne raznese bombom na komade ;)

Citat:

Istina je mnogo komplikovana. I samo onaj ko pokrene neku lavinu informacija zna šta je iza toga, a nama ostalima ostaje da verujemo ili ne verujemo.

I, što bi rekli Skali i Molder: The truth is out there. Istina je tamo negde...


Citat:

P.S. Ja misli da iza svih tih vesti stoji religija. I, da nažalost, kako god da je "program" neke religije dobro zamišljen, na kraju se uvek nađu oni koji sam pojam religije pretvore u ropstvo. A s obziorom na činjenicu da su se verovanja prvo vekovima prenosila usmenim putem, da bi se kasnije njih nekoliko dogovorilo o zapisu, pitanje je šta je u tim religijskim spisima istina a šta laž - da li su pisci verno preneli ono što su naučili ili su krojili knjigu po svome. A još tome kada se doda drugačije tumačenje pojmova iz sadašnjosti u prošlosti??? - Setite se samo Tarabićevog viđenja tada još nepostojećeg televizora - kutija sa prozorom u svet.


Možeš naučiti šta je dobro a šta zlo i bez religije, kao ja što sam, u komunizmu. Za to nije potrebna vera. Šta će nam bog ili zagrobni život, recimo? Zar nije potpuno besmisleno pričati o tome dok smo živi, čak i ako odbijamo da ne verujemo, jer kad umremo, utvrdićemo ima li tog boga i raja i pakla u kome se večno živi?

@Ovaj

U devetnaestom veku važila su drugačija merila nego danas. Kolonijalni ratovi po Africi, u USA ratovi protiv Indijanaca, Ćele kula, to je sve iz devetnaestog veka, i to je tad, u većoj ili manjoj meri bilo prihvatljivo. Medjutim samo pedeset godina kasnije, nije više, recimo, Holokaust bi prošao krajem osamnaestog, početkom devetnaestog veka bez nekih zamerki, ali u dvadesetom veku ne.

I naši preci su u srednjem veku i ranije sekli glave i nabijali ih na koplja. Ne mogu se ta dela meriti današnjim aršinima.

Iako je ono što govorim istina, ja ne odobravam to što je činjeno, to nikako.

[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 21.06.2011. u 01:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ovaj

Član broj: 286010
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi21.06.2011. u 01:34 - pre 156 meseci
Citat:
bojan_bozovic: To zbog komunista. Zbog njih nismo ni znali šta se dešava po gulazima u SSSR i po Golim otocima ovde, a postojao je telefon, radio, novine, a kasnije, sredinom pedesetih i TV.



Zbog komunista tada nisi znao da su pocinitelji krivicnih dela osudjivani i upucivani na izdrzavanje svojih kazni na misteriozni arhipelag gde su, oduzujuci svoj dug drustvu, imali pravo na skolovanje, lecenje, novcanu nadoknadu za svoj rad, na sklapanje brakova, na kucenje svog doma ...
Jedino pravo koje im je bilo uskracivano tokom izdrzavanja kazne je napustanje mesta boravka.
Kao i svim pritvorenicima na svetu, bilo im je ograniceno kretanje ... i da, morali su da rade.

Sad kad nema vise komunista, ti si saznao da se po gulazima desavalo sta?


Citat:
bojan_bozovic: @Ovaj

U devetnaestom veku važila su drugačija merila nego danas...



Kapiram. To sto se desavalo pre nego sto smo se mi rodili - to se ne racuna.
Ipak, milion mrtvih civila (kao sto @iizuzetan lepo napisa) iz Vijetnama je pobijeno pre samo 36 godina.

Da pridodam i 600.000 pomlacenih civila u Kambodzi (1969-1972)?

Je l' na americku dusu ide i onih milion civila pobijenih u Indoneziji za vreme Suharta?
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi21.06.2011. u 02:20 - pre 156 meseci
Pročitaj Arhipelag Gulag od Solženjicina, ako te zanima, pisao je o sopstvenoj golgoti, i ljudi koje je poznavao.

Što se tiče civilnih žrtava iz Vijetnama i Kambodže, daj potkrepi linkovima te cifre. Samo ću ti reći, trebaš i da dokažeš ne samo da ih je baš bilo toliko, ili otprilike toliko, nego i da su namerno gadjani, i da počinioci nisu otišli pred vojni sud zbog toga.

Sa druge strane imaš Crvene Kmere i Severni Vijetnam, koji su sigurno ubili mnogo više sopstvenih civila od Amera...

Citat:
The exact number of people who died as a result of the Khmer Rouge's policies is debated, as is the cause of death among those who died. Access to the country during Khmer Rouge rule and during Vietnamese rule was very limited. In the early 1980s, the Vietnamese-installed regime that succeeded the Khmer Rouge conducted a national household survey, which concluded that over 4.8 million had died, but most modern historians do not consider that number to be reliable.[citation needed]

Modern research has located thousands of mass graves from the Khmer Rouge era all over Cambodia, containing an estimated 1.39 million bodies. Various studies have estimated the death toll at between 740,000 and 3,000,000, most commonly between 1.4 million and 2.2 million, with perhaps half of those deaths being due to executions, and the rest from starvation and disease.[21]

The U.S. State Department-funded Yale Cambodian Genocide Project gives estimates of the total death toll between 1.2 million and 1.7 million.[22] Amnesty International estimates the total death toll as 1.4 million.[citation needed] R. J. Rummel, an analyst of historical political killings, gives a figure of 2 million.[23] Former Khmer Rouge leader Pol Pot gave a figure of 800,000, and his deputy, Khieu Samphan, said 1 million had been killed.[citation needed]


http://en.wikipedia.org/wiki/Khmer_Rouge

Eto to su ti Crveni Kmeri... Čak se i sam Pol Pot hvalio da je pobio osamsto hiljada... A tek Severni Vijetnam da dodam! Za većinu od oko dva miliona civilnih žrtava rata u Vijetnamu, krivi su komunistički Severni Vijetnam i Vijetkong, komunistička gerila.

http://en.wikipedia.org/wiki/Vietnam_War_casualties

Citat:

The estimated total number of civilians and suspected communists killed by the South Vietnamese forces from 1955 to 1975 was 145,500.


Za tih 145500 kriv je proamerički Južni Vijetnam, ali od 1955-1975., a Vijetnamski rat je počeo 1965. Nego to nije važno.

Ali znam vaš sledeći argument...

Ja sam amerikanofil izdajnik srBske patriJotske stvari... ;)

U suštini, možda volim ja Srbiju više no što ćete vi ikad, i možda sam baš zato i za zbližavanje sa Amerikom, EU integracije, a možda i NATO kasnije, ali to tek treba da shvatite...
Još da dodam, nisam amerikanofil. Nisam ni rusofob. Površno je gledati na medjudržavne odnose i medjunarodnu politiku tako.

Poz.

[Ovu poruku je menjao bojan_bozovic dana 21.06.2011. u 03:34 GMT+1]
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi21.06.2011. u 12:32 - pre 156 meseci
Citat:
A i motka može da se koristi i za dobre i loše stvari - krivica je onoga ko (zlo)upotrebljava, nije kriv izum sam, jer je mašina koja nema mogućnost da rasuđuje šta je dobro a šta zlo.
Kada i ako bude svesnih mašina, zakon će se prilagoditi, i one će možda imati istu odgovornost kao i ljudi.


Postoji nešto što se zove kolektivna (ne)svesnost. Činjenica je da smo kao vrsta prilično nesvesni i sebe i okruženja. Odgovornost jeste na pojedincu, ali u 99,999999999999....9999% pojedinca gura društvo a da toga nije ni svestan.
Kod nas u Srbiji postoji još i ono: "Da komšiji crkne krava". Nema veze ako meni crkne 10 krava, bitno je da njemu crkne ta jedna krava koja mi smeta. Gde je tu logika? I što meni smeta njegova krava, ako ne gazi i ne pase u mom dvorištu? A gotovo svaki dan se susrećem sa tom pojavom.

Citat:
To zbog komunista. Zbog njih nismo ni znali šta se dešava po gulazima u SSSR i po Golim otocima ovde, a postojao je telefon, radio, novine, a kasnije, sredinom pedesetih i TV.


Ma daj, komunisti su za sve krivi! Koliko je ljudi imalo radio, TV tih pedesetih godina? Koliko ljudi je imalo telefon? Koliko je ljudi imalo TV sedamdesetih godina? Koliko je ljudi znalo da čita i piše? To i nema neke veze sa režimom. Bar kod nas nije imalo. Da bi se sve to povezalo, potrebna je tehnologija, a s obzirom da nismo mađioničari pa da je stvorimo iz vazduha, za nju je potreban novac.
I dan danas, kada nas je "obasjalo sunce kapitalizma", ima ljudi bez kupatila, bez vodovoda i kanalizacije, čak i u BG, a pri tome ne mislim na tzv kartonska naselja.

Citat:
Ne gledaj tako nerealno i idealistički na stvari. Tim graditeljima puteva i rudarima, ponekad treba zaštita, da ih neki Taliban ne raznese bombom na komade ;)


Aha, u vreme Nobela i tada su Talibani bili strah i trepet u svetu!? Kada je dinamit izmišljen, za Talibane niko nije ni znao. Bili su aktuelni SAD i Zapadna Evropa. Sve ostalo je bilo periferija, zabit, oblast bogu iza leđa.

Citat:
Možeš naučiti šta je dobro a šta zlo i bez religije, kao ja što sam, u komunizmu. Za to nije potrebna vera. Šta će nam bog ili zagrobni život, recimo? Zar nije potpuno besmisleno pričati o tome dok smo živi, čak i ako odbijamo da ne verujemo, jer kad umremo, utvrdićemo ima li tog boga i raja i pakla u kome se večno živi?


Nisam ni mislila da branim religiju. Naprotiv, ja je napadam. Ma koliko da nam je bog kao neka univerzalna zašita potreban na ovom krhkom svetu gde opasnosti vrebaju na svakom koraku: asteroidi, zemljotresi, poplave, požari, vulkani, vanzemaljci, ..., ljudski faktor, religije su donele više štete nego koristi. Kao prvo, glavna šteta je u tome što sputavaju intelektualni, duhovni i emotivni razvoj pojedinca. Hoćeš da kontrolišeš i potčiniš mase: pošalji žene kućama, napravi im milion dece, zabrani obrazovanje (poželjno je samo da znaju da čitaju "dobre" religijske spise i to jedna osoba na celo selo), izmišljaj čuda i neobične božanske kazne i time im usadi u koske strah od boga i eto ti poslušne rulje koja će ginuti, poklanjati svoju decu ne pitajući se ni jednog trenutka da li je to u redu.
Komunizam je u startu dobro zamišljen, ali u praksi ispalo je prilično loše.

Kad smo već o religiji. Trenutno se na Pinku prikazuje indijska serija "Mala nevesta". Šta može da se nauči iz nje:
1. Najstariji su uvek u pravu, pa čak i kada ubiju snaju i nerođeno unuče time što ne dozvole da ode i prevremeno se porodi carskim rezom u bolnicu. A posle kukaju u najvećoj žalosti i svi su im krivi, uključujući i seosku babicu koja je rekla da je najbolje da ode u bolnicu.
2. Brak između dece je jako poželjan.
3. Ako devojčica ostane udovica, više nema pravo na udaju, nikakve radosti u životu - uključujući igru i kolače.
4. Ako muškarac ostane udovac, ima pravo da se oženi ponovo i to sa nevinom, nikada udavanom devojkom pa makar to bila devojčica.
5. Devojčice mogu da idu u školu samo dok se ne udaju, posle toga je to velika sramota.
6. Obrazovana žena = usedelica
7. Obrazovana žena ne poštuje muža.
8. ima još "bisera mudrosti" ne mogu da se setim svega.
9. Ne bi bilo zanimljivo, da se ne radi o mini ženskoj revoluciji, tj borbi za dodatna prava.

No, dobro, ovo je već neka druga tema o kojoj imam svoje mišljenje i za koje smatram da je jako opasno jer lako može da dovede do haosa ako se pogrešno protumači a celu planetu pretvori u jednu nezamislivo opasnu džunglu. Zora je najopasniji deo dana.







ER
 
Odgovor na temu

Ovaj

Član broj: 286010
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi21.06.2011. u 21:51 - pre 156 meseci
Citat:
bojan_bozovic: Pročitaj Arhipelag Gulag od Solženjicina, ako te zanima, pisao je o sopstvenoj golgoti, i ljudi koje je poznavao.


Ih ıqǝɾ ga, coveku placeni milioni $ za knjigu, i pride Nobelova nagrada, a da nisam procitao!
Pa to bi trebalo uvesti za lektiru u prvi razred osnovne skole.

Najsokantniji deo solzenjicinove golgote tamo je operacija raka.
Covek dobio rak, a komunisticki lekari u gulagu ga podvrgli golgoti i operisali ga.

Kasnije mu se rak vratio jos jednom, nakon cega je opet operisan i kasnije je doziveo duboku starost.


Citat:
bojan_bozovic: Što se tiče civilnih žrtava iz Vijetnama i Kambodže, daj potkrepi linkovima te cifre. Samo ću ti reći, trebaš i da dokažeš ne samo da ih je baš bilo toliko, ili otprilike toliko ...


Evo sa' cu ti dokazem, pravolinijski letim za Indokinu i pocinjem sa iskopavanjem ... samo da pozovem Homena.

Citat:
bojan_bozovic: ... nego i da su namerno gadjani, i da počinioci nisu otišli pred vojni sud zbog toga.


To je vec teze dokazati, znas. Mozda su americki bombarderi onako slucajno malo leteli tamo - vamo po planeti, pa im se, eto isto slucajno, otkacinjale bombe, opet slucajno, iznad Vijetnama i Kambodze, a gde se, gle slucajnosti, bas u tim trenucima zateklo milion Vijetnamaca i 600.000 Kmera.

Sve je moguce, ko ce ga znati.


Citat:
bojan_bozovic: Sa druge strane imaš Crvene Kmere i Severni Vijetnam


Da, po tvojoj ogranicenoj logici:
Crveni Kmeri i Severni Vijetnam su komunisti = jedna strana.
Amerikanci su demokrate = druga strana.

U stvarnosti su se stvari odvijale drugacije ...

Upravo su snage Severnog Vijetnama (Socijalisticke Republike Vijetnam) isterale Crvene Kmere, nakon cetiri godine vladavine, iz Kambodze 1979. godine.
Ovi (Crveni Kmeri) su pobegli na Tajland, odakle su jos skoro 20 godina, do onog mirovnog sporazuma, vrsili upade i izvodili operacije po Kambodzi.
Hranom, oruzjem, tehnikom, opremom, novcem ... su ih snabdevali Amerikanci.
Americka zaledjina je obezbedila Pol Potu da umre na slobodi, nikada nije odgovarao pred sudom.

Na istoj strani, koju su Amerikanci drzali u slucaju Pol Pota u Kambodzi, su se nasli i u slucajevima Suharta u Indoneziji, Idi Amina u Ugandi, Batiste na Kubi, Bote u Juznoafrickoj Republici, Pinocea u Cileu, Salazara u Portugalu, Franka u Spaniji, Papadopulosa u Grckoj, Reze Pahlavija u Iranu, Ozala u Turskoj, Noriege na Panami, Markosa na Filipinima, Sese Seke u Zairu, onog u Salvadoru - zaboravio sam kako se zvao, onog brazilskog generala, onih u Saudiskoj Arabiji, onog u Nikaragvi sto su ga na kraju ubili Sandinisti ...


Citat:
bojan_bozovic: Za većinu od oko dva miliona civilnih žrtava rata u Vijetnamu, krivi su komunistički Severni Vijetnam i Vijetkong, komunistička gerila.


Pa naravno da su komunisti krivi, to se podrazumeva.
Amerikanci su samo, i to slucajno, bombardovali te civile i ubijali ih.
Biti kriv znaci nesto drugo, naravno.



[Ovu poruku je menjao Ovaj dana 21.06.2011. u 23:13 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi21.06.2011. u 22:05 - pre 156 meseci
Citat:
Ovaj: Batistute...

Gabriel Omar Batistuta!!! Strasan igrac. Legenda. ;) Verovatno si mislio na Batistu.

Da dodam kad vec pominjete Vietnam, zasto se stalno Laos zaboravlja? Zemlja na koju je procentualno baceno najvise bombi u istoriji. I dan danas ginu od tih zaostalih bombi.

Wiki -

Citat:
Massive aerial bombardment was carried out by the United States. The Guardian reported that Laos was hit by an average of one B-52 bombload every eight minutes, 24 hours a day, between 1964 and 1973. US bombers dropped more ordnance on Laos in this period than was dropped during the whole of the Second World War. Of the 260 million bombs that rained down, particularly on Xiangkhouang Province on the Plain of Jars, 80 million failed to explode, leaving a deadly legacy.[13] It holds the distinction of being the most bombed country, per capita, in the world. Because it was particularly heavily affected by cluster bombs during this war, Laos was a strong advocate of the Convention on Cluster Munitions to ban the weapons and assist victims, and hosted the First Meeting of States Parties to the convention in November 2010.


http://en.wikipedia.org/wiki/Laos
 
Odgovor na temu

Ovaj

Član broj: 286010
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi21.06.2011. u 22:19 - pre 156 meseci
Citat:
vilil1: Verovatno si mislio na Batistu.


Da, naravno. Lapsus.
Ispravio sam.


Citat:
vilil1: Da dodam kad vec pominjete Vietnam, zasto se stalno Laos zaboravlja? Zemlja na koju je procentualno baceno najvise bombi u istoriji. I dan danas ginu od tih zaostalih bombi.


Da, i tamo su im slucajno ispadale bombe.

Ili mozda imas dokaz da su ih namerno bacali?

 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi21.06.2011. u 22:40 - pre 156 meseci
Citat:
Ovaj: Da, i tamo su im slucajno ispadale bombe.

Ili mozda imas dokaz da su ih namerno bacali?

Koliko god se trudio, nisam mogao naci cvrst dokaz da su namerno bombardovali, iz toga proizilazi da im je 260.000.000. bombi slucajno ispalo.
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
77.29.103.*



+228 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi23.06.2011. u 01:58 - pre 156 meseci
Pratim ovu diskusiju od pocetka, ali nikako ne mogu da razumem pokusaj postavljaca ove teme da dokaze da ga neko truje, a da kao dokaze daje nekakve istoriske podatke koji nemaju ama bas nikakvih dodirnih tacaka.

1. Sta ima lose ako se namali broj ljudi na planeti?
2. Ne razumem vezu izmedju fantomskih aviona i zagadjivanje reka.
3. Ne razumem kakve veze ima nekakav toboze nevidljiv let koji svi mogu videti sa teorijom zavere o masovnom trovanju, a sve to sa susama i pozarima u Rusiji.
4. Jos manje mogu da razumem vezu izmedju Pentagona, Ruskih Gulaga, Srbije, Crvenih Kmera i broja bacenih bombi u Vijetnamu ili bilo gde vec.
5. Nikako ne mogu da razumem kako neko ocekuje da cemo svi prihvatiti nekakve sumanute teze bez makar ijednog opipljivog dokaza.
 
Odgovor na temu

Boki70a
Beograd

Član broj: 122558
Poruke: 328
95.180.50.*



+7 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi24.06.2011. u 13:58 - pre 156 meseci
Narodna skupština Republike Srbije je već donale zakon po kome je oružanim snagama Sjedinjenih Država dozvoljeno da rade maltene bilo šta na teritoriji Republike Srbije bez ikakve inspekcije. Da ovaj dokument ne postoji na matičnom sajtu Narodne skupštine Republike Srbije, mislio bih da se neko dobro sprda, ali...

Z A K O N
O POTVRĐIVANjU SPORAZUMA IZMEĐU VLADE REPUBLIKE SRBIJE I VLADE SJEDINjENIH AMERIČKIH DRŽAVA O ZAŠTITI STATUSA I PRISTUPU I KORIŠĆENjU VOJNE INFRASTRUKTURE U REPUBLICI SRBIJI


Potpisano u Vašingtonu, 7. septembra 2006. godine, u dva istovetna primerka na srpskom i engleskom jeziku, pri čemu su oba teksta podjednako autentična.

Potpisnici:
Za Vladu Republike Srbije – predsednik Republike Srbije Boris Tadić, s. r.
Za Vladu Sjedinjenih Američkih Država – državni sekretar Condoleeza Rice, s. r.
Objavljeno na sajtu Narodne skupštine Republike Srbije dana 29. maja 2009. godine.

Inače u dnu sajta, Narodne skupštine Republike Srbije, stoji sledeće:
The development of this website was made possible by the support of the American People through the United States Agency for International Development (USAID). The contents of this website are the sole responsibility of the National Assembly of the Republic of Serbia and do not necessarily reflect the views of USAID or the United States Government.

Doneti zakoni (sajt): ćirilica, latinica.
Preuzimanje celog dokumenta: Ćirilica - DOC, PDF; Latinica - DOC, PDF.
Citat:
Član 1. – Definicije

1. Oružane snage Sjedinjenih Država – entitet koga čine pripadnici oružanih snaga, civilno osoblje Ministarstva odbrane i sva imovina, oprema i sredstva Oružanih snaga Sjedinjenih Država koji se nalaze u Republici Srbiji.

2. Osoblje Sjedinjenih Država – pripadnici Oružanih snaga Sjedinjenih Država i civilno osoblje Ministarstva odbrane Sjedinjenih Država koji bi mogli da privremeno borave u Republici Srbiji u skladu sa aktivnostima koje proizilaze iz ovog sporazuma.

Član 7. – Porezi, carine i takse

1. Oružane snage Sjedinjenih Država i osoblje Sjedinjenih Država oslobođeno je od plaćanja poreza i drugih sličnih dažbina koje se primenjuju u Republici Srbiji. Oružane snage Sjedinjenih Država i osoblje Sjedinjenih Država mogu da uvoze, izvoze i koriste u Republici Srbiji ličnu imovinu, opremu, zalihe, materijale, tehnologije, sprovode obuku i pružaju usluge radi izvršavanja ovog sporazuma. Takav uvoz, izvoz i korišćenje biće izuzeti od postupaka inspekcije, dozvola, drugih ograničenja, plaćanja carina, poreza i drugih dažbina koje se primenjuju u Republici Srbiji.

2. Plovila i vazduhoplovi koji su u vlasništvu ili kojima upravljaju ili služe isključivo za potrebe Oružanih snaga Sjedinjenih Država biće oslobođeni plaćanja aerodromskih i lučkih taksi, taksi za parkiranje, naknada za lučku pilotažu i usluge lučkih remorkera i drugih sličnih taksi u objektima koji su u vlasništvu i kojima upravlja Republika Srbija. Vazduhoplovi koji su u vlasništvu ili kojima upravljaju ili služe isključivo za potrebe Oružanih snaga Sjedinjenih Država ne podležu plaćanju taksi za navigaciju, prelet, korišćenje terminala ili sličnih taksi kada su u Republici Srbiji. Oružane snage Sjedinjenih Država platiće odgovarajuće naknade za tražene i pružene usluge u iznosu ne manje povoljnom od onog koji plaća Vojska Srbije. Vazduhoplovi, vozila i plovila Sjedinjenih Država će biti izuzeti od postupka inspekcije.

Pošto se tema odnosi na chemtrails, "plodni" zakonski uslovi (za takav vid trovanja) već postoje na teritoriji Republike Srbije. Međutim, jedno su uslovi, a drugo je da li se zaista to dešava. Ako se malo osvrnemo ka prošlosti - bombardovanje Srbije 1999. god., kao i na trenutno ratno stanje na severu Afrike i Bliskom istoku, svašta može da se nasluti, ali i umisli.



 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi24.06.2011. u 23:46 - pre 156 meseci
Od naših se ništa bolje ne može očekivati.
Najbolje bi nam bilo da učimo nov jezik: Bbbbbleeeejanje.
ER
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi26.06.2011. u 00:31 - pre 156 meseci
Primecene su i kopnene jedinice u akciji zaprasivanja covecanstva:

 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi26.06.2011. u 23:20 - pre 155 meseci
Ovi dali amerima sve a gle amerikanci stagovore o nama: http://www.blic.rs/Zabava/Vest...ju-TV-mreze-zbog-Celsi-Hendler

Stvarno , posle ovakvih stavova americke vlasti o nama, govore da smo divljaci, ne mogu da shvatim pojedine Srbe koji vole americku vlast. Da me neko pogresno ne razume, ja nemam nista protiv americkog naroda, njima svaka cast jer i oni i mi, kao i svi narodi smo u velikoj opasnosti.

[Ovu poruku je menjao iizuzetan dana 27.06.2011. u 01:24 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Texas Instruments

Član broj: 227540
Poruke: 272
95.180.72.*



+61 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi03.07.2011. u 11:17 - pre 155 meseci
http://www.kurir-info.rs/vesti...prasuju-nas-otrovima-99352.php
I dalje se nastavlja. :)
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+987 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi19.07.2011. u 17:11 - pre 155 meseci
Chemtrails nad Novim Sadom



 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi24.07.2011. u 15:48 - pre 155 meseci
Citat:
Igor Gajic: Chemtrails nad Novim Sadom


To nisu ti tragovi.

U zadnje vreme vise nema hemijskih tragova, skoro vec mesec dana. Ocigledno da je kriza tek sad pocela da drma Ameriku u prvaom smislu te reci jer eto kresu javnu potrosnju a to zaprasivanje neba ipak je manjeg prioriteta pa je taj proces obustavljen do daljnjeg.

U stvari iznad Srbije vise ne zaprasuju, a iznad drugih delova planete ne znam.

Navijam za krizu, kriza je nas spas !!!
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi24.07.2011. u 16:28 - pre 155 meseci
ili su smislili krizu da pomremo od gladi, to je puno brze nego zbog chemtrailsa? Vidis, o tome nisi razmisljao...?
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi25.07.2011. u 08:28 - pre 155 meseci
Na zalost kao da sam juce urekao. Evo jutros iznad Nisa, iznad Srbije su ponovo zaprasivali i to bas bas kao nikad do sad, bar ja nisam video toliko masovno zaprasivanje. Preko 20 aviona koliko sam izbrojao su ispartali nebo iznad srbije jutros oko 08:08 casova.

Za sve skeptike jedno pitanje. Da li su u proteklih mesec dana leteli putnicki avioni? Ako jesu onda kako u toku zadnjih mesec dana nikad nisu ti putnicki mlazni avioni ostavljali takve tragove koji satima ne nestaju a jutros eto su prosla dvadesetak mlazna aviona u roku od pola sata i svi su ostavili takve tragove koji su satima ostali na nebu i polako se spustaju i sire???

Evo nisam bio lenj i zabelezio sam slikama. Slike su malo losije jer sam u tom trenutku pri ruci imao jedino mobilni telefon.

1. http://postimage.org/image/21bnjn5tw/

2. http://postimage.org/image/21c7e3br8/

3. http://postimage.org/image/21ce08pqc/

4. http://postimage.org/image/21ciyur7o/

Na cetvrtoj slici mozete videti kako je hemijski trag aviona isprekidan u jednom delu. Skepticima jedno pitanje, da li su videli ikada da mlaznom avionu u jednom trenutku nekoliko kilometra leta ne rade mlazni motori, jer jedino tada bi doslo do prekidanja traga koji ostavlja iza sebe?? Sta bi se desilo sa avionom da mu u jednom delu puta ne rade motori? I po tome je ocigledno da je ovo hemijski trag koji nema veze sa tragom koji ostavlja mlazni avion iz motora. Jedino objasnjenje je dokaz da su to hemijski tragovi, i to tako da u jednom trenutku mehanizam za zaprasivanje je zakazao, ali nakon par kilometara se opet , da tako kazem, otpusio.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 37183 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.