Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

elitemadzone.org :: MadZone :: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 36885 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
82.117.203.*



+987 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 15:33 - pre 155 meseci
Maunder Minimum je period u kome je prosecna temperatura pala za nekoliko stepeni i tokom kojeg je cela Evropa i Severna Amerika bila okovana ledom. Postoje slike Londona iz tog perioda na kojima je Temza zaledjena i na kojoj se odrzava vasar. Takodje leta su bila dosta hladnija nego danas.

Shodno tome poljoprivreda bi u tom slucaju dozivela krah i sigurno ne bi mogla podmiriti potrebe 7 milijardi ljudi.

Dakle ako su ovi u pravu ceka nas glad epskih proporcija.
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 15:46 - pre 155 meseci
aha znaci, zaprasivaci su smanjili i sunceve pege?

dogovorite se vise, jel nam prijeti globalno otopljavanje ili globalno smrzavanje, da znam kakvu odjecu i obucu da kupim, dok cijene nisu skocile...

Izvjesno je samo da je na snazi globalno zaglupljivanje

 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
82.117.203.*



+987 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 15:50 - pre 155 meseci
@yolja624

Ko je ovde spomenuo zaprasivace?
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 15:54 - pre 155 meseci
ma nista, samo povezujem cinjenice... ako nije to uzrok, ja sam onda u zabludi... :)
nego ne rece mi, jel otopljavanje ili smrzavanje?
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 22:15 - pre 155 meseci
Na ovom linku imate skenirano koji avioni lete zvaqnicni. Ali akd pogledate u nebo videcete da postoje realno neki avioni koji se ne prikayuju u yvanican let. Kakvi su ti avioni sta mislite i sta rade ako ne prevoye putnike, i ko im je dao doyvolu, i na kraju krajeva ciji su? Na kraju krajeva nisu nasi sigurno a ipak lete nasim nebom nenajavljeno i ilegalno.

http://www.flightradar24.com/

 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 22:43 - pre 155 meseci
Procitaj ti malo sta ovdje pise

http://www.flightradar24.com/about.php

Posebno obrati paznju na:

Citat:
Which aircraft are visible on the map?

Common aircraft models that are visible on the map (have ADS-B):


i

Citat:
Common aircraft models that are NOT visible on the map (no ADS-B):


pa skontaj na kom principu radi sajt. Valjda ce ti onda biti jasno da se ne radi ni o kakvoj zavjeri... aman vise!
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 23:10 - pre 155 meseci
Na flightradar24 nema malih aviona kakve imaju avioklubovi i privatnici, eto, to ti je odgovor. A da neko leti bez dozvole, odmah bi bio primoran da sleti, makar ga vojna avijacija naterala na to, jer ko leti mora da prijavi let, i u toku celog leta, po potrebi komunicira sa kontrolom letenja. Za šta služi kontrola letenja, inače, i vojna avijacija? Dakle, dosta više sa tim glupostima o zaveri, nema nikakve zavere, i takva je kontrola da je ne može ni biti.
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 23:14 - pre 155 meseci
Ajde da vidimo skepticne kako ce objasniti ovo sipanje iz vazduha iz tragova aviona i ove neshvatljive stvari koje vise iz oblaka. pazljivo odgledajte video!!

http://www.youtube.com/watch?v=A7ed3RMa8mc
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 23:28 - pre 155 meseci
Ne postoje chemtrails! Postoje contrails, ali su one bezopasne, samo voda! Znaš li šta urade kad neko počne da lupa gluposti, recimo da ga neki zaverenici hoće da ubiju ili slično? Pošalju ga na psihijatriju. A ti porazmisli gde ti je mesto! To ti sebi da oibjasniš, gde je tebi mesto, i to zbog sebe samog, ne zbog nikog drugog.
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
*.talia.net.

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi18.06.2011. u 00:37 - pre 155 meseci
Ljudi, preterano ozbiljno shvatate temu :)

Postoje stvari koje ce da ne prepolove stanovnistvo nego da ostave jedva par procenata, a i ti koji ostanu, bili bi sretniji da nisu. Pa samo nuklearni arsenal je toliki da bi mogao planetu da pretvori u pustinju sa visokom radijacijom, i to barem 6 puta. USA, UK, Francuzi, Rusi, ali i Indija, Pakistan i njima slicni. I samo je potrebna jedna budala koja ce da pritisne tamo neko dugme i tu je kraj civilizacije kakvom je danas poznajemo. Sve bi trajalo nekoliko dana (dok ne ispucaju sve sto imaju ili pomru).
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi18.06.2011. u 00:54 - pre 155 meseci
Da li si siguran? Ko će gadjati npr. Zimbabve ili Ugandu? Nuklearni arsenal nije napravljen za potpuno uništenje, i pitanje je da li bi omogućio potpuno uništenje, već za uništenje vojno bitnih ciljeva, a onda je i jasno zašto niko nije u plan ubacio Zimbabve i Ugandu. To da bi sadasnji nuklearni arsenal uništio zemaljsku kuglu šest puta, trebaš da potkrepiš argumentima.

Dalje, ako se komentar na mene odnosi, zašto misliš da preterujem? Pa preteruje iizuzetan, jer bez obzira na argumente protiv, nastavlja jedno te isto. Ili ima diskusije ili je ovo spam podforum, pa argumenti nisu ni bitni, trećeg nema.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi18.06.2011. u 00:56 - pre 155 meseci
Kako vi skeptični objašnjavate ovo

 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi18.06.2011. u 01:36 - pre 155 meseci
^ To sve objasnjava... Reptilijanci pomocu chemtrails-a smanjuju broj ljudi (sto i sam naslov teme kaze) - u ovom konkretnom slucaju - nas Srba, kako bi nase mesto/teritoriju zauzeli (dzinovski) somovi...
Hmm, cekaj...pa oni su vec na svim bitnim funkcijama, to znaci da je plan vec u poodmakloj fazi... Nista, ako se ne javim u narednih par dana - znajte da su mi dosli glave (pojeo me mrak) zbog razotkrivanja master-plana
 
Odgovor na temu

konislav

Član broj: 52073
Poruke: 520
46.217.38.*



+228 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi18.06.2011. u 04:33 - pre 155 meseci
Ja se slazem sa operacijom za smanjenje ljudi na planeti, posteno brate ima nas svakakvih. Najgori su ovi paranoicni, prvi pocnu da sire paniku, a posle sve prezive.

Ja sam se opremio za sve vidove padavina. imam i ABH odelo (Amerikanci ga zovu NBC) samo ga ne nosim redovno, jer smo pouzdano utvrdili na nema nuklearno-hemiskog oruzja.


Sljem, pancir, suskavac, pa moze da pada sta hoce. Malo je za*ebano kad treba da setas u ovom svadbarskom odelu ceo dan.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
*.talia.net.

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi18.06.2011. u 06:08 - pre 155 meseci
Citat:
bojan_bozovic: Da li si siguran? Ko će gadjati npr. Zimbabve ili Ugandu? Nuklearni arsenal nije napravljen za potpuno uništenje, i pitanje je da li bi omogućio potpuno uništenje, već za uništenje vojno bitnih ciljeva, a onda je i jasno zašto niko nije u plan ubacio Zimbabve i Ugandu. To da bi sadasnji nuklearni arsenal uništio zemaljsku kuglu šest puta, trebaš da potkrepiš argumentima.

Dalje, ako se komentar na mene odnosi, zašto misliš da preterujem? Pa preteruje iizuzetan, jer bez obzira na argumente protiv, nastavlja jedno te isto. Ili ima diskusije ili je ovo spam podforum, pa argumenti nisu ni bitni, trećeg nema.
[quote]

1. Nece niko gadjati Zimbabwe, Ugandu ili verovatno Srbiju, ali ce se desiti par drugih stvari kao sto su izuzetno visok stepen radijacije, kako primarne tako i mnogo dugotrajnije, sekundarne. Zatim, velika kolicina materijala ce biti dignuta u stratosferu sto moze da dovede do naglog pada temperature vazduha, mini ledenog doba, tzv. nuklearna zima.

2. Nisam specijalno na tebe mislio, vec generalno na to da bi ljudi bili spremni da se za vrat hvataju da dokazu nesto :)



Citat:
konislav:
Ja sam se opremio za sve vidove padavina. imam i ABH odelo (Amerikanci ga zovu NBC) samo ga ne nosim redovno, jer smo pouzdano utvrdili na nema nuklearno-hemiskog oruzja.
Sljem, pancir, suskavac, pa moze da pada sta hoce. Malo je za*ebano kad treba da setas u ovom svadbarskom odelu ceo dan.


Hehe, pazi, imao sam ja najlonski prekrivac, za zastitu od radioaktivnih i hemijskih padavina. E sad, to je stajalo u original pakovanju jedno 15 godina. I kad sam ga otvorio... raspao se u vrlo sitne komade.
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi18.06.2011. u 09:28 - pre 155 meseci
Blize nam se izbori, i mislim da mi gradjani Srbije moramo staviti do znanja da politicke stranke moraju da se izjasne po pitanju GMO hrane kao i o hemijskim tragovima. Nakon izjasnjavanja glasajmo za stranke koje se obavezuju da nece odobriti GMO i koje ce zabraniti NATO avionima let u nasem vazdusnom prostoru.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi18.06.2011. u 10:11 - pre 155 meseci
Citat:
jnk: Kako vi skeptični objašnjavate ovo

Pravo da ti kazem, prekjuce sam bio na Adi, i spasilac je izvadio uginulu ribu koja je plutala blizu obale. Nekih 5-6kg. je imala. Kako je uginula, zasto, od cega...nemam pojma. Ali je tip koristio neku kesu da je izvuce, nije hteo rukama da je dira. :)
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi18.06.2011. u 10:34 - pre 155 meseci
@fighter_022

Kakva nuklearna zima? Nuklearna zima je nedokazana teorija, hipoteza.
 
Odgovor na temu

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi18.06.2011. u 12:08 - pre 155 meseci
Citat:
vilil1: Pravo da ti kazem, prekjuce sam bio na Adi, i spasilac je izvadio uginulu ribu koja je plutala blizu obale. Nekih 5-6kg. je imala. Kako je uginula, zasto, od cega...nemam pojma. Ali je tip koristio neku kesu da je izvuce, nije hteo rukama da je dira. :)


Pazi to je vec zajebana koleracija, sa koherentnim tenzorom u apostrofiranom martenzitu
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi18.06.2011. u 13:02 - pre 155 meseci
@bojan_bozovic

Ko sto su jedni totalno paranoicni postoje i oni totalno zatvoreni za realnost.

Kao sto postoje oni koji su razroki pa vide duplo i vide i ono cega nema tako postoje i oni kojima je periferni vid neverovatno suzen pa ne vide ni onog cega ima. Mislim da si ti u ovoj drugoj grupi tj. u grupi onih vrlo zatvorenih za realnost.

Izvini Bojane ali ipak moram ovo da te pitam - zasto si tako siguran u sve svoje tvrdnje? Svet nije preslikana slika sa tvog omiljenog TV kanala koji je ipak pod odredjenom kontrolom i odredjenom cenzurom. Svet nije ni preslikan govor politicara koji drze vlast. Realnost se ipak razlikuje od zvanicnih sedativnih saopstenja.

Takodje, mislim da svet ima vecih problema od ovih tragova na nebu a to je - sloboda interneta (ali ajde da ipak ne skrecemo sa teme).
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

[ Pregleda: 36885 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.