Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

elitemadzone.org :: MadZone :: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 37346 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi06.06.2011. u 22:17 - pre 157 meseci
Citat:
yolja624
@Triac
A tvoje razmisljanje mi je apsolutno prihvatljivo.

Aleluja



I moj drugar ima da kaze par reci o tome





p.s


Mislim, kada cemo vec da uskoro da odapnemo bolje da iskoristimo situaciju na brzaka....

typo-edit

[Ovu poruku je menjao triac dana 06.06.2011. u 23:31 GMT+1]
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi06.06.2011. u 23:58 - pre 157 meseci
Nesto razmisljam i nikako ne kontam zasto bi oni ubijali svoju decu, to jest amerikance, a koliko vidim nad amerikom se najvise i zaprasuje tim hemikalijama.

Pada mi na pamet da mozda nije ozonski omotac potpuno vec razoren pa sad na ovaj nacin zele da zastite ljude od ultravioletnog zracenja koje bez ozonskog omotaca bi bilo smrtonosno. Nekako mi je to logicnije od varijante da zele smanjiti broj ljudi na zemlji.
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 05:17 - pre 156 meseci
Eto ti ga sad! A taman si nas ubijedio da smo podvrgnuti kolektivnom trovanju... :D

E hvala Bogu, pa si se odmakao 2 koraka u nazad, pogledao cijelu sliku i upalio motorku pa malo razmisljas.
Naravno da nema logike! A kao i mnogo drugih teorija zavjera, koje se uglavnom sastoje od poluistina, totalnih neistina i "nategnute" logike tako ni ova ne moze da izdrzi logicko razmisljanje vec prsne ko balon od sapunice.

Ne vjerujem da se zaprasuje bilo cime i u bilo koje svrhe, pozitivne ili negativne. Danas se i najvece tajne nadjose na wikileaks-u pa zamisli kako bi bilo tesko (nemoguce) drzati u tajnosti globalni projekt "zaprasivanja". Da je nesto negativno, neko bi morao da iznese neki dokaz da se desava (dokaz materijalne prirode, ne .jpg) ili ako je pozitivna stvar (sprecavanje UV zracenja) onda bi u ime Nobelove nagrade, organizator "zaprasivanja" bi to trubio na sav glas.
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 11:08 - pre 156 meseci
Citat:
yolja624: ....Naravno da nema logike!......

Ne vjerujem da se zaprasuje bilo cime i u bilo koje svrhe, pozitivne ili negativne.......


Vidi, ako nas sa nicim ne zaprasuju ajde daj mi logican odgovor na pitanje zasto ti beli tragovi ostaju satima na nebu i polako padaju nanize i sire se i zauzimaju sve veci prostor??? Svi znamo da kondenzacijski tragovi iza aviona nestaju maksimalno do jedan minut a ovi ostaju preko celog horizonta!!!

Znaci apsolutno je neoborivo da se nesto desava na nebu sa tim neobelezenim avionima i neoborivo je da se vrsi zaprasivanje jedino ostaje pitanje u koju svrhu se to radi i da li i koliko je stetno za ljude.

Obzirom da zaprasuju i nocu onda pada u vodu moja teorija da se to radi jer je ozonski omotac potpuno unisten jer nocu nema sunca, pa tako nema ni razloga da se nocu zaprasuje.

Evo ako neko ne veruje da se to desava neka pogleda oko podneva na nebu i videce desetine belih pravih linija po nebu, ili ako bude malo strpljiv posle izvesnog vremena uocice i poneki avion koji ostavlja iza sebe beli trag preko celog horizonta.

Dakle jos uvek je za mene misterija razlog tog zaprasivanja ali jednostavno verujem svojim ocima i niko me ne moze ubediti da se ne zaprasuje.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 11:14 - pre 156 meseci
Pa da i ljudi ranije nisu imali objašnjenje za razne prirodne pojave pa su zato imali bogove vetra, sunca, kiše ali je čovečanstvo napredovalo i sad kad nešto pojedinac ne ume da objasni ne može odma reći da je u pitanju tajno društvo koje truje narod.

Ja znam da tebe niko ne može rečima ubediti u suprotno. I onaj ko pokušava da ti na neki racionalan način nešto objasni totalno gubi vreme. Danas se koriste drugačiji pristupi i medicina je znatno napredovala u odnosu na nekad.
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 11:36 - pre 156 meseci
Citat:
jnk: Pa da i ljudi ranije nisu imali objašnjenje za razne prirodne pojave....


Ovako, ja na nebu vidim avione koji ostavljaju beli trag po citavom horizontu i avione koji ostavljauu tragove koji za najvise minut vremena nestanu. Dakle prethodna moja recenica je nepobitna jer to mozemo videti vlastitim ocima svi mi, dakle to je nesto sto je ISTINA.

Ajde sad ti meni objasni ako se zna da je normalno da trag mlaznog aviona mora nestati unutar jednog minuta zasto se to ne desava sa avionima koji ostavljaju tragove preko citavog horizonta?

Dakle pitam vrlo logicno i na osnovu onoga sto vide moje oci, i svi koji pogledaju u nebo vide to. Znaci ne pitam za nesto sto je nevidljivo, ne pitam nesto sto je duhovno, ili nesto sto bi bilo vidljivo samo mikroskopom, teleskopom, itd itd.

Osim ukoliko je tvoja ljubav prema pentagonu i nato toliko velika da cak vise verujes njima nego svojim ocima.
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 12:37 - pre 156 meseci
Citat:
iizuzetan: Ovako, ja na nebu vidim avione koji ostavljaju beli trag po citavom horizontu

neistina

Citat:

i avione koji ostavljauu tragove koji za najvise minut vremena nestanu.

neistina

Citat:

Dakle prethodna moja recenica je nepobitna jer to mozemo videti vlastitim ocima svi mi, dakle to je nesto sto je ISTINA.

neistina

Citat:

Ajde sad ti meni objasni ako se zna da je normalno da trag mlaznog aviona mora nestati unutar jednog minuta

ne mora

Citat:

zasto se to ne desava sa avionima koji ostavljaju tragove preko citavog horizonta?

ne zato što nas neko namerno truje
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 15:48 - pre 156 meseci
Citat:
iizuzetan: Vidi, ako nas sa nicim ne zaprasuju ajde daj mi logican odgovor na pitanje zasto ti beli tragovi ostaju satima na nebu i polako padaju nanize i sire se i zauzimaju sve veci prostor???

ko kaze da polako padaju na nize i da se sire i da zauzimaju bilo kakav prostor? imas li ti uzorak tog sto je "palo na zemlju i zauzelo prostor"? Nemas uzorak? Steta! (treba li logicniji odgovor?)

Citat:

Svi znamo da kondenzacijski tragovi iza aviona nestaju maksimalno do jedan minut a ovi ostaju preko celog horizonta!!!

Ne znamo! Prvo, ne lete svi avioni na istim visinama, nemaju iste motore, niti ostavljaju identicne tragove da bi moglo da se kaze da svi gube trail u isto vrijeme. Moguce da na trajanje trail-a utice vise faktora od visine, temperature izduvnih gasova, sastava istih, tipa motora, temperature okoline i gremlina koji su mozda jeli pasulj a mozda i nisu. Jednostavno ne znamo sta sve utice, a nije ni bitno... U svakom slucaju, svasta moze da utice pa se u skladu sa tim trailovi zadrzavaju razlicito vrijeme. Trik pitanje, jesi li kad vidio (oznacen ili neoznacen) avion koji leti na velikoj visini i ne ostavlja ama bas nikakav trag? Da ne leti mozda na vodu?

Citat:

Znaci apsolutno je neoborivo da se nesto desava na nebu sa tim neobelezenim avionima i neoborivo je da se vrsi zaprasivanje jedino ostaje pitanje u koju svrhu se to radi i da li i koliko je stetno za ljude.

Apsolutno je neoborivo da se na nebu nesto desava, recimo, lete ptice, avioni, padaju meteoriti, pojavljuje se duga, imas citruse, kumuluse i stratuse koji trce okolo. Svasta se desava...
Ali da lete neobelezeni avioni i da zaprasuju, to ja ne vidim kao cinjenicu. Kako bre ti znas da su NEOBELEZENI!? Cime si to utvrdio? Gledajuci golim okom prema avionu na 10K metara ti ne mozes da utvrdis ni koji je tip aviona a kamo li da vidis oznake... Ti oznake ne vidis sa zemlje sto ne znaci da ih nema, vec samo da ih ti ne vidis. Uvidjas li poentu?

Citat:

Obzirom da zaprasuju i nocu onda pada u vodu moja teorija da se to radi jer je ozonski omotac potpuno unisten jer nocu nema sunca, pa tako nema ni razloga da se nocu zaprasuje.

A kako znas da zaprasuju nocu, kad ni slucajno trail ne mozes vidjeti osim ako nije floroscentan - sto mislim da nije slucaj? I da je ozonski omotac potpuno unisten, siguran sam da bi i ti i ja to itekako znali, ne bi to niko zivi mogao da sakrije... bili bi uglavnom res peceni, samo jos pivom da nas neko polije pa da koza bude hrskava

Citat:

Evo ako neko ne veruje da se to desava neka pogleda oko podneva na nebu i videce desetine belih pravih linija po nebu, ili ako bude malo strpljiv posle izvesnog vremena uocice i poneki avion koji ostavlja iza sebe beli trag preko celog horizonta.

Vidi, planeta Zemlja je ogroman sistem. U tom sistemu ljudski rod zauzima svoje mjesto... i vise sam nego siguran da ljudski rod jos uvijek ne raspolaze dovoljnim brojem aviona (obiljezenih i neobiljezenih) koji ce oko podne da pokriju atmosferu planete Zemlje pritom zaprasujuci jadne teletabise. Znaci, prica ti ne drzi vodu, pusta na sve strane kao ciganski kazan.

Citat:
Dakle jos uvek je za mene misterija razlog tog zaprasivanja ali jednostavno verujem svojim ocima i niko me ne moze ubediti da se ne zaprasuje.

Mislim da bi trebao malo da uzmes u obzir mogucnost da si u ozbiljnoj zabludi. A oci su stare varalice. (hint: kaze muz zeni kad ga je zatekla sa drugom - "draga jel ti vjerujes meni ili svojim ocima"?)
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 15:58 - pre 156 meseci
Sasvim je jasno da, cim vi tako pokusavate da oborite ovo sto je izneto, neceg tu ima.
Inace, da nema, vi biste to ignorisali.

Znaci, nesto se siri i zaprasuje po nebu, ne znamo ko, kako, koliko, ali znamo zasto.
Treba istraziti da li ce cipovi koji ce se uskoro ugradjivati moci reagovati na ove cestice iz vazduha - kao, nesto nano i sl.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 16:34 - pre 156 meseci
Citat:
Isak666: Sasvim je jasno da, cim vi tako pokusavate da oborite ovo sto je izneto, neceg tu ima.
Inace, da nema, vi biste to ignorisali.


Ta-ko-je!
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 17:47 - pre 156 meseci
Citat:
Isak666: Sasvim je jasno da, cim vi tako pokusavate da oborite ovo sto je izneto, neceg tu ima.
Inace, da nema, vi biste to ignorisali.

Znaci, nesto se siri i zaprasuje po nebu, ne znamo ko, kako, koliko, ali znamo zasto.
Treba istraziti da li ce cipovi koji ce se uskoro ugradjivati moci reagovati na ove cestice iz vazduha - kao, nesto nano i sl.


Nego šta, zato samo dobronamerni ljudi sa puno vremena po forumima i obraćaju pažnju na vas koji verujete u teorije zavere, i pokušavaju da vas otrezne, a naučna zajednica i državne institucije ignorišu. Stvarno neko treba lud da bude da poveruje u to zaprašivanje, i da neko namerno želi da istrebljuje čovečanstvo. Mi ne odgovaramo zato 'što tu ima nešto' već samo zbog vas lično.

:)
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 17:56 - pre 156 meseci
Pa to je zato sto ne postoji javna rasprava o pitanju zaprasivanja, pa takve informacije ne mogu da dospeju u etar koji kontrolise neka naucna institucija.
A ovde na forumu sigurno uz neku dirigovanu akciju (necu sad da proveravam IP ucesnika) se sputava istina.

Suvise je sumnjivo da kad god se pojavi tema o redukciji slobodoljubivih naroda, uvek se neko pojavi da demantuje to.
To je vec dovoljno.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 18:08 - pre 156 meseci
Citat:
Isak666: Pa to je zato sto ne postoji javna rasprava o pitanju zaprasivanja, pa takve informacije ne mogu da dospeju u etar koji kontrolise neka naucna institucija.
A ovde na forumu sigurno uz neku dirigovanu akciju (necu sad da proveravam IP ucesnika) se sputava istina.

Suvise je sumnjivo da kad god se pojavi tema o redukciji slobodoljubivih naroda, uvek se neko pojavi da demantuje to.
To je vec dovoljno.


Ne postoji javna rasprava zato što ne postoji ni problem. Isto kao Rozvel, i oni koji veruju da vanzemaljci posećuju našu planetu. Zašto? Zato što mu logika ne ide u prilog.

Hajde da vidimo, neko hoće da istrebi ljudski rod? Postoje mnogo efikasnije metode od zaprašivanja, atomske bombe, bojni otrovi dovoljno jaki da od jedne kapi umre ceo grad... Ajd da vidimo da tim avionima ne zaprašuju komarce i biljne štetočine, već ljude nečim poput VX. Od VX se umire vrlo brzo, za desetak, dvadeset sekundi, iza aviona bi bio trag mrtvih. A atomske bombe bi bile još efikasnije. Ako neko pokuša, a pokušavali su neki, nema mu spasa (čak je i Hitler propao, a da ne spominjem vodje nekih sekti ko što ona japanska beše koja potrova ljude u tokijskom metrou sarinom). I Hitler, i vodja te japanske sekte koja je trovala ljude sarinom izabrali su praktične i izvedive metode. Ne zaprašivanje avionima tonama bezopasnih insekticida.

Jednostavno, uobražavate da ima nečega tu, to je istina.

I kakvi slobodoljubivi narodi? Koji narodi to nisu slobodoljubivi?
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 18:16 - pre 156 meseci
Da, ali efikasnost ukljucuje -u ovom slucaju- pored smrtnosti oruzija kojim se napada ljudski rod putem zaprasivanja i tajnovitost.
Oni koji su posegli za ovakvim vidom istrebljenja, zele da predstave to kao neku bolest ili tako nesto.
Onda ce se oni pojaviti kao spasioci, sa lekom, i ljudi ce biti presretni.

Tako ce vladari iz senke vladati i dalje sa 2 milijarde ljudi, koji ce biti sretni, a vise nece postojati problem viska ljudi koji stalno hoce da jedu.

A ovo - pa npr Cesi nisu slobodoljubiv narod.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 18:33 - pre 156 meseci
Citat:
Da, ali efikasnost ukljucuje -u ovom slucaju- pored smrtnosti oruzija kojim se napada ljudski rod putem zaprasivanja i tajnovitost.
Oni koji su posegli za ovakvim vidom istrebljenja, zele da predstave to kao neku bolest ili tako nesto.
Onda ce se oni pojaviti kao spasioci, sa lekom, i ljudi ce biti presretni.


Čekaj malo, stvarno misliš da to pije vodu? ;) Vlada ne kontroliše naučnike po univerzitetima. Porast smrtnosti bi bio evidentan, i naučnici bi se bavili time. Ne kontroliše ni novinare, koji bi smesta potrčali da otkriju zaveru te vrste, kakva priča! I kako će trovanje predstaviti kao bolest recimo pri autopsiji nekoga ko je umro iz čista mira u tridesetoj? Ili ako se o kancerogenima radi, statističko povećanje broja obolelih od raka? To ne bi palo u oči? Potrebno je više tajnovitosti u takvim zaverama i brz, praktičan, izvediv metod (sarin u Tokiju, istrebljivanje Jevreja od strane nacista).

Umesto da neko zaprašuje, da svi vide, mogao bi trovati vodu ili hranu, da niko ne vidi.

Tu vaš rezon pada.
A ovo je za Čehe.

http://en.wikipedia.org/wiki/Hussite
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 18:52 - pre 156 meseci
Fin si covek, a i ja moram ici - sprdao sam se :)
Tako, volim da zatrolujem ponekad na UMZ :)

 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 18:56 - pre 156 meseci
A to je! ;))))
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 19:31 - pre 156 meseci
Neznanje je moć
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 19:36 - pre 156 meseci
Citat:
iizuzetan: Neznanje je moć


Pa ne znam baš...
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

VlaK
Ravangrad

Član broj: 86293
Poruke: 218
*.dynamic.sbb.rs.



+141 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi07.06.2011. u 19:37 - pre 156 meseci
Ne treba takve stvari ignorisati. Evo, pod utiskom ovoga što pročitah ovde, ceo dan i noć sam sedeo na terasi i gledao u nebo. A i pažljivo sam osluškivao. Imam vremena pošto sam na godišnjem. Nikakav avion ja nisam video. Ali je bome bilo tragova. Da se čovek zapita. Moguće da su nešto i zaprašivali, ali samo negde između 02 i 04 ujutro, jer sam malo zadremao od ladnog piva. A da povećanje smrtonosnih bolesti kod ljudi u mom kraju postoji, to je istina. Zadnje dve godine se rak debelog creva povećao nekih 10 puta nego pre toga. I niko ne zna odakle to. Čak je sve osoblje koje radi u zdravstvenim ustanovama obavezno da izvrši pregled istog (debelog creva). Kada logički razmišljaš, ako hoćeš da ubiješ jako puno ljudi, a da te niko ne okrivi, to uradi polako i da izgleda da je "prirodno". Fino ja sad njih zaprašim i lagano oni umiru. Za jedno 40-50 godina su sigurno mrtvi. Mada mi logičnije izgleda da se veliki broj ljudi zarazi sa nečim smrtonosnim, a samo ja imam lek, pa ga fino valjam. Recimo svinjski grip. A para samo kaplje. Jedino je smrt siguran posao. To je bolje i od nekretnina po prestonici. Tako da mislim da je to ozbiljne tema. Suviše ozbiljna da bi se neki zaključci mogli izvuci na forumima. Treba tu država da osnuje neku komisiju, ili još bolje agenciju, pa da lepo oni to istraže. Ipak država je država. Kada bolje razmislim, pošto je tema previše kompleksna, malo je agencija. Ministarstvo bi bilo bolje.
Ja sam onaj koji ponavlja Ono sto je davno smisljeno Nikad necu biti prvi i jedini...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 37346 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.