Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

elitemadzone.org :: MadZone :: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 37194 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 21:14 - pre 156 meseci
U Rusiji nema zavera i masovnog trovanja stanovnistva uz pomoc aviona?

Ja sam cuo da su tamo reptilijanci doveli do perfekcije nacin sistematskog trovanja ljudi uz pomoc neke tecne supstance, koju lokalci nazivaju "vodka".
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 22:46 - pre 156 meseci
@Ivan Dimkovic

Otkud ti znas toliko o reptilijancima? Da li i u kakvim si dilovima sa njima? 'Ajde, priznaj nam sad lepo sve...
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 22:51 - pre 156 meseci
Moze jedno pitanje za sve, da li ste se u vremeno od 22h pa sve do sada (00h i dalje mozda ne znam jer sad kad pisem je 00h) osecali nekako radosno, veselo, da vam je sve jedno na svakom problemu, da ste ravnodusni na svaki problem ili pojavu i tako slicna osecanja? Ako je odgovor DA sabirajte sa A1 pa sledeci A2 pa sledeci A3 itd, a ako imate u tom periodu negativne misli, besni ste, probleme bi ste resili agresivno sa B1, B2....

Ajde ja cu zapoceti, a posle odredjenog uzorka od recimo 20 glasanja objasnicu vam o cemu se radi, da ne bi prejudicirao stvari.

A1
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi10.06.2011. u 22:55 - pre 156 meseci
C1
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

Ovaj

Član broj: 286010
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi11.06.2011. u 01:32 - pre 156 meseci
Citat:
Isak666: Mozda da se otresa ta supstanca sa terasa, onako kao carsavi posle nedeljnog rucka.


Mislis na stolnjake?
Ili vi Nemci rucate na krevetima?
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi11.06.2011. u 13:20 - pre 156 meseci
Citat:
Ovaj: Mislis na stolnjake?
Ili vi Nemci rucate na krevetima?


Ne znam kakve su navike u Nemackoj al' sigurno je da ako kod nas nekima donose dorucak u krevet, u Nemackoj posto je naprednija mozda donose i nedeljni rucak u krevet? Sta ti imas protiv toga?
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi11.06.2011. u 13:56 - pre 156 meseci
Prema rečima direktora Evropskog pokreta "Naši koreni" Žarka Tomanovića, nezavisna istraživanja ukazuju da NATO avioni civilnih boja vrše "modifikaciju atmosfere" sa zlim namerama. U to se, kako pojašnjava Tomanović, uverio nebrojeno puta do sada, što je zabilježio i objektivom i video snimcima.

Prema analizama u svetu, NATO avioni izbacuju mleveni prah aluminijuma, koji kada dospe u mozak može izazvati pojačanu osjetljivost na svjetlost i mrak, temperaturne promene, averziju na dodir, miris i buku. Istraživanja pokazuju da se povećana količina aluminijuma u mozgu dovodi u vezu sa Alchajmerovom bolešću, dok najnovija istraživanja pokazuju da se od ove supstance dobija moždani udar i da ga imunitet čoveka ne može prepoznati kao opasnost te se ne brani od njega i dopušta mu cirkulisanje u mozgu od kojeg nastupa moždani udar. Barijum utiče na nagli pad temperature i pritiska, a uz prisustvo barijumovih soli, izaziva nepravilan rad srca, bol u plućima, kratak dah, bolest želuca i poteškoće sa krvnim pritiskom. Takođe pospešuje prenos talasa niskih frekvencija koje naše uho ne čuje, ali se koriste za uticaj na čoveka, a moguće je i ubiti svako živo biće. Zadnja istraživanja pokazuju da je 70 odsto dece obolelo od astme zbog barijuma, a lekari ih leče standardnim metodama. Najnovija bolest sintetičkih živih ćelija, takođe, se "sipa" iz aviona a zove se margelonus, a manifestuje se na način što iz čoveka raste mikrofiber i naživo se raspada - kaže Tomanović.

On apeluje na nadležne da zbog zdravlja građana zaustave zaprašivanje i tiho umiranje stanovništva, jer svi udišemo isti vazduh. U vreme brzog života i borbe za opstanak verovatno ste propustili priliku da "gledate u nebo". Širom sveta već od 1990. pojavljuju se tragovi, građani se bune, protestuju. Vlada SAD i drugih država kriju se iza najglupljih odgovora, nešto kriju. Zbog čega - ako je nešto opšte dobro i sa dobrim namerama, zbog čega rade tajno? Počelo je u Americi i Kanadi od 1990. godine a danas širom sveta. U Americi je obelodanjen projekat SHAD iz Pentagona gde su na sopstvenim građanima testirali 10 vrsta bioloških agensa. Posle desetak godina američka vlada se izvinila sopstvenom narodu što su ih koristili kao zamorčad. Vil Tomas je preko labaratorijskih analiza identifikovao 360 plesni i gljivica iz tragova aviona. Na internetu i jutjubu imate mnogo zvaničnih analiza, filtriranja kišnice, hvatanja vazduha specijalnim filterima, a rezultat je poražavajući - NEKO ubija građane, a da čudo bude veće sve se događa u državama, članicama NATO i Partnerstva za mir. Takođe, radarski i satelitski snimci jasno pokazuju ove anomalije "Plazma atmosfere" koja je nevidljiva i dovedena u stanje provodnika poput elektromagnetnog polja, pa se tako može delovati na prirodu svakog čoveka jer čestice prenose niske frekvencije a metali dopiru u organizam i on postaje veliki provodnik niskih frekvencija koje naše uho ne može da registruje. Plazma atmosfera dovodi do pada krvnog pritiska, lupanja srca, premora, depresije, kao i efekat staklene bašte koji dovodi do zatotopljenja. Hemijski tragovi bele boje, koje izbacuju NATO avioni bez oznaka, da ne bi znali koga da tužimo niti kome da se obratimo, modifikovani su u tankere, a po najnovijim istraživanjima mlaznice i rezervoari se ugrađuju u putničke avione za šta ih plaćaju, zavisno od dužune leta, od 30 do 50 hiljada dolara kompanijama koje na normalnim letovima žele da zaprašuju i dobro zarade. Građani mogu razlikovati hemijske tragove po tome što u atmosferi opstaju sat-dva pa i vise i prave zavesu u vidu plazme, dok se za komercijalnim avionima gubi trag nakon dvadesetak sekundi do minuta. Sve to se radi pod izgovorom da je dobro za čovečanstvo. Američki građani su pitali svoju vladu zašto je zaprašivanje uzelo toliko maha, a odgovoreno im je da je američka vojska uspela da stvori mrežu koja ima mogućnost da u atmosferi na prostoru iznad Amerike zadrži sve viruse i bakterije, ako bi došlo do biološkog napada na tu zemlju.
 
Odgovor na temu

Dush0ica

Član broj: 199497
Poruke: 10
*.adsl.eunet.rs.



+41 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi13.06.2011. u 22:58 - pre 156 meseci
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi14.06.2011. u 05:48 - pre 156 meseci
uh kakvo lupetanje, narocito ovo:

Citat:
iizuzetan: Prema rečima direktora Evropskog pokreta "Naši koreni" Žarka Tomanovića, nezavisna istraživanja ukazuju da NATO avioni civilnih boja vrše "modifikaciju atmosfere" sa zlim namerama.


Citat:
Najnovija bolest sintetičkih živih ćelija, takođe, se "sipa" iz aviona a zove se margelonus, a manifestuje se na način što iz čoveka raste mikrofiber i naživo se raspada - kaže Tomanović.


Citat:
Vil Tomas je preko labaratorijskih analiza identifikovao 360 plesni i gljivica iz tragova aviona.


Citat:
Takođe, radarski i satelitski snimci jasno pokazuju ove anomalije "Plazma atmosfere" koja je nevidljiva i dovedena u stanje provodnika poput elektromagnetnog polja, pa se tako može delovati na prirodu svakog čoveka jer čestice prenose niske frekvencije a metali dopiru u organizam i on postaje veliki provodnik niskih frekvencija koje naše uho ne može da registruje.


Citat:
Plazma atmosfera...


Citat:
Američki građani su pitali svoju vladu zašto je zaprašivanje uzelo toliko maha, a odgovoreno im je da je američka vojska uspela da stvori mrežu koja ima mogućnost da u atmosferi na prostoru iznad Amerike zadrži sve viruse i bakterije, ako bi došlo do biološkog napada na tu zemlju.


Jaooooo koliko gluposti u jednom tekstu - osjecam fizicku bol dok citam!!!

sinteticke zive celije koje zaraze covjeka u kom raste ni manje ni vise vec MIKROFIBER??? OOOOMMMMMGGGGG

taj vil tomas da je analizirao ono crno sto mu se nalazi pod noktima nasao bi vjerovatno vise plesni i mikroba... cime li je samo pohvatao chem trails da bi ga poslije analizirao.

Plazma atmosfera? Zna li naucnik sta je plazma? Da to nije slucajno vrsta keksa.... ili mozda u fizici.

I ko to "daje izgovore"? daj mi gdje je to iko od zvanicnih vlasti govorio o "akciji zaprasivanja"?????

znaci stvarno si nadmasio sam sebe!
 
Odgovor na temu

VlaK
Ravangrad

Član broj: 86293
Poruke: 218
*.dynamic.sbb.rs.



+141 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi14.06.2011. u 20:27 - pre 156 meseci
Širi se istina. linak
Ja sam onaj koji ponavlja Ono sto je davno smisljeno Nikad necu biti prvi i jedini...
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi15.06.2011. u 01:06 - pre 156 meseci
Krajnje je vreme da se krene sa hapšenjem.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi15.06.2011. u 10:32 - pre 156 meseci
A jel palo nekome na pamet da mozda vozovi emituju neka stetna zracenja? Kako stoje stvari po tom pitanju? Da li visokonaponska mreza koja prati prugu unistava zdravlje ljudi - kako onih koji putuju tako i onih koji zive blizu zel. pruge? I kako to sve zajedno sa eventualnim zaprasivanjem deluje na organizam?

I kako napraviti taj svemirski brod kojim bismo izbegli opasnosti koje sa sobom nosi zivot na zemlji?

Eto malo da ne bude dosadno.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi16.06.2011. u 20:26 - pre 156 meseci
Ja jesam za smanjenje, da pocnemo sa nacijama preko 200 miliona, mnogo se tu nakotilo smrada i prdezi a ne slizi nicemu....sve je to lepo smisljeno i trebalo bi da redukuje zemlju na bar 2 milijarde...
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 09:15 - pre 156 meseci
Citat:
triac: Ja jesam za smanjenje, da pocnemo sa nacijama preko 200 miliona, mnogo se tu nakotilo smrada i prdezi a ne slizi nicemu....sve je to lepo smisljeno i trebalo bi da redukuje zemlju na bar 2 milijarde...


Zasto si za smanjenje? Taj umisljeni elitizam jel to neke licne frustracije? Siguran sam da si i ti za vecinu ljudi po brojnim pitanjima "smrad i prdez koji ne sluzi nicemu" pa to nikako ne znaci da neko treba da razmislja o tvojoj eliminaciji. Mnogo ti umisljas da spadas u neki vredniji deo svetskog stanovnistva, vrednije nacije jednostavno ne postoje, svi smo jednaki po tom pitanju.

Evo da dam jedan primer koji oslikava jedan od nacina ispoljavanja takvog stava: bio je pre oko deceniju jedan mladi skinhed koji se doselio u novi stan i koji se bas trudio da ga svi u naselju a narocito u zgradi gde stanuje znaju bas po njegovim rasistickim stavovima. Pogodi sta se ispostavilo? On je rom tj. polu-rom po jednom roditelju, pa se po njegovom izgledu to nije previse primecivalo. Zasto, zbog kojih problema bi jedan polurom zeleo da ga smatraju rasistom i uz to mrzi pripadnike svog naroda nije mi jasno ali verovatno bi neko strucniji znao da objasni. Tako da postoji tu vise mogucih razloga za takvo ponasanje, sto pre postanes potpuno svestan svog razloga i dovoljno se samokriticki postavis pre ces eliminisati i takve lude ideje iz svoje glave...
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 12:37 - pre 156 meseci
Citat:
Onaj: sto pre postanes potpuno svestan svog razloga i dovoljno se samokriticki postavis pre ces eliminisati i takve lude ideje iz svoje glave...


Ja sam da nas ima manje ali nisam za eutanaziju, o tome drugi vode racuna...nismo voluharice treba se po planu radjati jer zmo ograniceni sa resursima al sa jebacinom nismo, e nece moci.

Inace vrlo verovatno da bi i ja podpao pod to "smanjenje" nisam ni pocemu elita, pa sta cu sad...posle mene verovatno nece ostati nikakva jedinica ili bilo kakva kompozicija tako da sam nevazan u sustini....
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+16 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 15:02 - pre 156 meseci
Nekoliko dana kad su boravili NATOVCI nije bilo zaprasivanja nasd Srbijom. Evo danas vise nema NATOVACA i krenulo se sa masovnim zaprasivanjem. Medjutim primetio sam nesto novo. Avioni za zaprasivanje,dakle NATO avioni vise ne dolaze iz ITALIJE vec polecu sa BEOGRADSKOG aerodroma. Zbog toga oni ne lete vise tako visoko vec sad sa jako malih visina vrse zaprasivanje, sto prouzrokuje daleko vecu otrovnost po stanovnistvo Srbije. Dakle Tadic nas je totalno prodao.

Ajde sad iskreno da li osecate da vas grlo grebe ili neku nelagodnost neuobicajnu u grlu danas, sutra, prekosutra...? Ovo pitanje postavljam stanovnicima Nisa jer ne znam kakva je situacija u drugim gradovima.

ALI ISKRENO jer je u pitanju vase zdravlje, zivot, zivot vase dece, unucadi, buducih vasih potomaka ako ih uopste bude i bilo na zalost!!

 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 15:19 - pre 156 meseci
Citat:

Bill Jarvis, from Another Organization: Anybody following you at all? Any kind of surveillance, telephone, house, anything unusual at all?

John McClane: Well, now that you mention it, I have experienced a, you know, like a burning sensation between my toes. I thought it was just some athlete's foot or something.


Posto i sam osjecam da me nesto zezaju prsti na nogama, dal je moguce da je i to od zaprasivanja?
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 15:19 - pre 156 meseci
@ iizuzetan: Smanji hladne cigare i sve ce biti ok
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
82.117.203.*



+987 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 15:24 - pre 156 meseci
http://www.space.com/11960-fad...olar-activity-solar-cycle.html

Citat:

Currently, the sun is in the midst of the period designated as Cycle 24 and is ramping up toward the cycle's period of maximum activity. However, the recent findings indicate that the activity in the next 11-year solar cycle, Cycle 25, could be greatly reduced. In fact, some scientists are questioning whether this drop in activity could lead to a second Maunder Minimum, which was a 70-year period from 1645 to 1715 when the sun showed virtually no sunspots. [Video: Rivers of Fire Inflame Sunspots]


Mozda je i ovaj gore vec zapoceo plan za smanjenje ljudi.
 
Odgovor na temu

Wi-Fi

Član broj: 260194
Poruke: 195
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+208 Profil

icon Re: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi17.06.2011. u 15:28 - pre 156 meseci
Koji?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Uveliko pocela implementacija plana za smanjenje broja ljudi

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 37194 | Odgovora: 237 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.