Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53644 | Odgovora: 378 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji29.06.2011. u 12:22 - pre 156 meseci
Prihvatam ispravku s tim da Rom pored rase pripada i drugoj naciji pa ga onda fašizam kači po toj osnovi. U tom smislu policajac nije fašista jer jednako maltretira sve nacije. Ne vidim po kom drugom osnovu bi se mogao nazvati fašista.
 
Odgovor na temu

djura63

Član broj: 267593
Poruke: 725
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+68 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji29.06.2011. u 14:19 - pre 156 meseci
Citat:
Eno ti wikipedije pa vidi sta su fasisti a sta nacisti. Ovi drugi su podskup ovih prvih.
Citat:
Nacizam je blizak fašizmu i često se poredi sa njim, djelomično i zbog vojno-političke alijanse između fašističke Italije (1923-1943.) i nacističke Njemačke prije i tokom Drugog svjetskog rata. Međutim, te dvije ideologije se razlikuju i trebale bi se posmatrati kao srodne, ali sa dovoljno razlika da bi bile posebni faktori. Jedna od najvažnijih razlika između te dvije ideologije je ta da je italijanski fašizam kao osnovu imao državu na prvom mjestu, dok je kod nacista to bio njemački narod, definiran svojom rasnom dimenzijom. Njemačka, germanska rasa je po njihovom ubjeđenju superiorna drugim rasama i kao takva bi se trebala širiti na štetu ostalih!
I da ovo ne piše, istorijske i terminološke odrednice, ne baziramo na saznanjima iz kojejakvih wiki...ja.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji29.06.2011. u 16:31 - pre 156 meseci
^^
Pa kazem ja da konsultujes udzbenik iz osnovne ;)
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji01.07.2011. u 00:08 - pre 156 meseci
http://www.blic.rs/Vesti/Hroni...sprecavanje-policijske-torture
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji02.07.2011. u 23:28 - pre 156 meseci
Vi stvarno mislite da je u bilo kojoj drugoj policiji na svetu drugacije?
Da se lopuze i banditi ne peglaju na redovnoj bazi?
I dali stvarno mislite da ce ikada biti drugacije (osim kada se citava ljudska rasa izdigne iznad nasilja, a to nece biti skoro)?
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji03.07.2011. u 00:16 - pre 156 meseci
E, ali sta znaci ovo "nacionalni preventivni mehanizam" i zasto je uopste nacionalni? To je opet samo neka fraza za mazanje ociju, smisljanje tople vode i "agencija" za zaposljavanje rodjaka.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji03.07.2011. u 00:19 - pre 156 meseci
Pa da, to je razlog da se oformi nova Agencija za post-nuklarna istrazivanja ili za Istrazivanje ruda i gubljenje vremena.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji03.07.2011. u 00:22 - pre 156 meseci
Eh da...
Citat:
Ljudi (civili) imaju strah od policije


Kako ko...
Ja nemam strah od policije. Zasto bih imao?

Citat:
ednom prilikom priča mi frizerka kako joj je neki momak utrčao u salon, zgrabio torbicu žene koja se upravo frizirala i istračao. Policija tu nije videla povod za reagovanje. Eto recepta.


Eto razloga da taj dobije malo batina u policiji. Cisto radi sporta.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

djura63

Član broj: 267593
Poruke: 725
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+68 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji03.07.2011. u 10:15 - pre 156 meseci
Jesi li ikada prešao ulicu na mestu koje nije predvidjeno za to? Siguran sam da jesi.
Citat:
Eto razloga da dobijeŠ malo batina u policiji. Cisto radi sporta.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2790 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji03.07.2011. u 10:31 - pre 156 meseci
Ma, koji prelazak ulice...

Citat:
3way: Sta je doticni uradio?
Mozda je zasluzio koju cusku...


Citat:
Shadowed: Nije. Sta god da je uradio.


Citat:
3way: Naravno da jeste.
Ako je na primer prodavao filmove ili opljackao banku - onda nije.
Ako je opljackao nekoga ko zaradjuje za zivot, ukrao nekom kola, prebio nekoga i slicno i te kako je zasluzio.
Na sudu bi dobio ukor razrednog staresine, tako da je ovo super resenje.


Dakle, 3way je potencijalni (a možda i ostvareni) diler opljačkane intelektualne svojine i pljačkaš banaka.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji03.07.2011. u 10:36 - pre 156 meseci
Kakav prefinjeni osecaj za pravdu :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji03.07.2011. u 11:02 - pre 156 meseci
Citat:
djura63: Jesi li ikada prešao ulicu na mestu koje nije predvidjeno za to? Siguran sam da jesi.

Citat:
Eto razloga da dobijeŠ malo batina u policiji. Cisto radi sporta.

I treba. Neki preletaci ulice izginu prelazeci ulicu tamo gdje se ne prelazi, a i neki vozaci izginu ili ubiju nekog drugo izbjegavajuci ove sto pretrcavaju gdje ne bi trebalo.
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji04.07.2011. u 21:49 - pre 156 meseci
Dal' je ovo stvarno autentičan snimak...

http://www1.serbiancafe.com/la...dvojiti-kradju-od-torture.html
Citat:
„Da li zbog velikog stresa ili zbog navike, Stojanović je 2. jula na jednoj benzinskoj pumpi u Kovinu zaboravio da plati ´milka´ čokolade. Radnice su ovo uočile tek kada je trebalo da predaju pazar, videvši da nedostaje deo zarade. Kako u objektu postoji video nadzor, na snimku se mogao videti Stojanović kako uzima čokolade i odlazi iz objekta. Naš narod bi ovo nazvao krađom, ali u demokratskom društvu Srbije, tako nešto se zove neplaćanjem računa”, ističe se u saopštenju.


Ili ga je "Sindikat" svakodnevno pratio ili je neka montaža, jer mi detalj "Radnice su ovo uočile tek kada je" deluje previše "umetnuto" u tekst... a i fiksna kamera se nekako previše mrda.

 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji04.07.2011. u 22:21 - pre 156 meseci
Pa imas komentar sindikalaca :)

Citat:
Da nismo mozda izmislili ili iscenirali snimak? Neka nadlezni organi utvrde verodostojnost, nemamo nista protiv, ovo je snimak monitora putem mobilnog telefona. Menadzer objekta se plasi, da da snimak, plasi se da mu Stojanovic ne pricini vecu stetu, radnice se plase... I treba da se plase, da je drzave i zakona, kriminalac bi bio u zatvoru a ne na ulici
SindikatSSP 2 hours ago 2


a ovo mi zvuci malo nerealno
Citat:
E pa vidis, problem je u tome sto, ova porodica nije siromasna, i ako niko ne radi, skoro su skupili stan vredan vise desetina hiljada evra. Pitaj ostecene gradjane odakle ima pare. Kradje, teske kradje, razbojnicke kradje... Da li ti se ikada desilo da te neko oplacka, ukrade ti nesto sto si kupio teskom mukom, izgleda da nisi i inemas taj osecaj. Ne podrzavamo batinjanje, vec se zalazemo da kriminalci budu u zatvoru a ne na ulici.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji04.07.2011. u 22:32 - pre 156 meseci
Neko snima video direktno sa ekrana mobilnim... vidi se cak u jednom momentu ivica monitora. Tako da je video original... a da krade, krade... nema nista slucajno u njegovoj gestikulaciji i okretanju... u stilu, da osmotri teren. Zaj*bana ova danasnjica svako za par stotina evra moze da napravi CCTV surveillance system.

Meni je pre par dana, neka Romkinja (politicki korektan izraz), dosla ispred vrata - lepo obucena... i posto imam kameru montiranu na stari komp koji vrshi motion detekciju i oglasava alarm kad se neko muva ispred vrata... pogledam ja sta se dogadja. Prvo kao gleda sta je oko nje... onda prilazi mojim vratima i osluskuje... zatim se baca na posao, i otvara neku komodu koju drzimo ispred... naravno, ja sam je pitao sta joj treba preko interfona... ona je skocila i zapalila...

CCTV rules :)

[Ovu poruku je menjao a1200 dana 04.07.2011. u 23:45 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji05.07.2011. u 10:13 - pre 156 meseci
He he kakva saopstenja ima ovaj sindikat...pa to je cirkus...u rangu sa samoopaljenjem pistolja kod Djordja Zarica....

Meni smeta par stvari:
Prvo - "radnice uocile na kraju smene da im fali par cokoladica"....malo je neobicno jer da bi to uocile morale bi raditi popis na kraju dana jer kako bi drugacije uocile...pada mi jos na pamet brojanje artikala na kraju dana pa poredjenje sa trenutnim lagerom (pod uslovom da sve rade regularno i da se sve kuca na fiskalni)
Drugo - „U istoj ovoj Srbiji, međutim, kada policajac udari po mišićima, a ne po vitalnim organima lice koje u lopovskoj karijeri ima oko 18 krivičnih dela krađe, teške krađe i razbojničke krađe, to nazivamo policijskom torturom i mučenjem”, konstatuje SSP.
?!?!?!?!?!
Nisam znao kad je promenjen zakon pa je dozvoljeno udaranje po misicima...(sta god ovo znacilo) a samo po vitalnim organima nije dozvoljeno?!?!?!
Glava nije vitalni organ??!?!?! (udarac glavom na pocetku snimka?)
Ako je ovo dozvoljeno(udaranje po misicima) to bi u mnogome olaksalo komunikaciju u Srbiji :D

A da ne bude da samo kritikujem pandure - sto se tice ovog Roma(politicki korektan izraz) njemu su vitalni organi i noge po kojima ga udaraju. Kako sledeci put da bezi kad mazne nesto????
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.3gnet.mts.telekom.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji05.07.2011. u 10:33 - pre 156 meseci
Stvarno, njemu su noge i prsti najvitalniji organi... ;)
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji07.07.2011. u 19:56 - pre 155 meseci
a zasto svi misle da je ovaj ciganin, lupez, lopov, ili ko zna sta...
Pa gora je ova pandurcina od njega 1000 puta. Ja na ovom snimku vidim samo kako on krsi zakon.

Pored toga, takvi mamlazi se kriju iza uniforme i znacke i mogu to da rade.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji07.07.2011. u 20:10 - pre 155 meseci
Bas zbog linka gore. Evo opet ako nisi procitao:
http://www.vesti-online.com/Ve...etirani-mladic-uhvacen-u-kradi
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji07.07.2011. u 20:37 - pre 155 meseci
I ti si siguran u to da je to bas on? A da nije neka fora da se malo ministar policije opere...

No nebitno, u svakom slucaju postoji zakon, a ne batine.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53644 | Odgovora: 378 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.