Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53034 | Odgovora: 378 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2789 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji10.07.2011. u 01:13 - pre 154 meseci
1. "Osiguranje" banke je njeno obezbeđenje, jer bi sa plaćanjem nekog osiguravajućeg društva imala taman tolike kamate da ne bi bila konkurentna.

2. Čak i ako imaš osiguranje, taj "trošak" mora neko da plati. pa makar to bilo i osiguravajuće društvo.

3. Znači, bolje je ukrasti milion evra, nego sto evra, obzirom da nije isto jer se u banci krade mnogo više.

4. Ne reče mi šta će banka da radi ako je opljačkaš.

5. Ko brani toj babi da uzme osiguranje?

Kad opšljačkaš babu, opljačkao si jednu babu. Kada opljačkaš banku, opljačkao si ko zna koliko baba.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji10.07.2011. u 01:22 - pre 154 meseci
Citat:
Nedeljko:
Kad opšljačkaš babu, opljačkao si jednu babu. Kada opljačkaš banku, opljačkao si ko zna koliko baba.


Ne, kad opljackas babu, zaje'o si je za ceo mesec. kad opljacakas banku, to niko ne primeti, jer ako baba prima penziju preko banke, ona svejedno dobije penziju.
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2789 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji10.07.2011. u 08:40 - pre 154 meseci
Kad opljačkaš banku zahebo si bankara za mnogo meseci i sve štediše za sav ulog. Ti govoriš o tome da je banka samo posrednik za isplatu penzije. A čije su sve one opljačkane pare što ih "niko ne oseti"?
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji10.07.2011. u 14:33 - pre 154 meseci
Citat:
Razumem ja sta ti govoris ali ne razumem sta hoces da kazes...
Ja sam ukazao na to da postoji razlika da li je opljackan 'obican' covek ili banka. Obican covek u tom slucaju moze da se uhvati za usi i da peva.


Pa ni ovaj sa snimka nije pokrao babu nego cokoladice iz nekog marketa. Jel onda ok da ga malo propuste kroz sake?
Ne razumem te koji nadju opravdanje, a onda kazu: "Pa za ovo ne bi bilo ok tuci, a za ovo bi". Sta bi se dasilo da je to ucinila neka fina zenskinja ili neki baja sa "istorijom"?
Mnogo tu ima subjektivnog pa su zato izmisljeni zakoni.

Bio je onaj serial o zatvorima na rts gde je pricao neki sitni dzeparos. Lik ima tipa 25 godina, a pola svog zivota je vec proveo u kojekakvim institucijama i pored svega toga otvoreno u kameru kaze kako ce se najverovatnije vratiti starom "poslu" kad izadje.
 
Odgovor na temu

kaćunčica

Član broj: 271602
Poruke: 31
*.mynsn.net.



+2323 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji10.07.2011. u 14:45 - pre 154 meseci
http://www.youtube.com/watch?v=eglK3oUYuw0&NR=1
"Ne teče reka, nego voda. Kao što ne prolazi vrijeme, nego mi"
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji11.07.2011. u 00:46 - pre 154 meseci
Citat:
Nedeljko: Kad opljačkaš banku zahebo si bankara za mnogo meseci i sve štediše za sav ulog. Ti govoriš o tome da je banka samo posrednik za isplatu penzije. A čije su sve one opljačkane pare što ih "niko ne oseti"?


I Jezda i Dafina su opljackali banku, pa ko je na kraju to osetio, osiguranje i drzava? :)

Nervira me samo sto se opravdava batinanje, sitnih lopova, a ovi krupni dobiju narukvicu i kucni pritvor, a sumnjam da je njih neko pretukao. Ja ne opravdavam sitne kradje, nego neopravdavam batinanje po bilo kom osnovu.

Svi se sad prave ludi, kao da ne poznaju ni jednog policajca kao na ovom snimku... Kao da nikad nisu culi za tako nesto... Pa ok, verujem da nisu osetili po svojim ledjima batinanje, ali sam siguran da ste bar jednom osetili kada prekrsite ili ne prekrsite neki saobracajni propis, pa budete odrani po dzepu od nekog korumpiranog saobracajca. Da dam primer saobracajca, posto ste se sigurno nekad sreli sa njim. To vam ne smeta? OK, mozda vam ne smeta, ukoliko ste stvarno napravili prekrsaj, pa ustedeli 20000 din tako sto ste poklonili 1000 din. Ali ukoliko niste prekrsili nikakvo pravilo, nego eto nabasali na nekog mangupa saobracajca koji ce da izmisli prljave tablice, pojas, ili nesto bilo sta samo zato sto mu niste simpaticni? To niste nikad doziveli?
Pa recimo nikad niste videli sluzbeni policijski auto ispred neke pecenjare, kafane? Sta li oni tamo rade? Dozvoljeno im je to? Sumnjam... Bar znam da vojnim licima nije dozvoljeno sigurno da u uniformi sede u nekoj kafani (ne kazem da to ne rade), pa sam mozda zbog toga uveren...

Odobravate batinanje samo zato sto je ciganin i sitan lopov. I zato sto nikad niste osetili po svojim ledjima. Da ste osetili, ne biste opravdavali. Postoji jedna dobra stara izreka, "Tudjim ****** lako je gloginje mlatiti"
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
89.216.32.*



+2789 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji11.07.2011. u 07:02 - pre 154 meseci
Citat:
CoyoteKG: I Jezda i Dafina su opljackali banku, pa ko je na kraju to osetio, osiguranje i drzava? :)


Ma, da. Čuj, banka plaća osiguranje. Kako li bi onda zarađivala!
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

ChanMaster

Član broj: 12043
Poruke: 551
*.3.14.vie.surfer.at.



+61 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji12.07.2011. u 19:08 - pre 154 meseci
A da bi svima bilo maaalko jasnije:




E sad stavite se u njihovu situaciju - ako smete i mozete... I zapitajte se se zasto je u Srbiji tako i zasto se traze Azili i zasto su "prljavi", "neskolovani", itd itd itd...

Pruzite im sansu i iznenadicete se ljudi!!!! (ali pravu sansu!!! Onakvu kakvu biste zeleli svom detetu, bratu ili sestri)

 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2789 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji12.07.2011. u 22:23 - pre 154 meseci
Šta je tu jasnije?

Mene prvo zanima kako su ti ljudi došli u tu situaciju. Zašto mene niko nije preselio u kontejner? Potpisivali su nešto, ali nisu čitali šta.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+198 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji12.07.2011. u 22:38 - pre 154 meseci
Citat:
ChanMaster:E sad stavite se u njihovu situaciju - ako smete i mozete...


Bogami meni bi legao jedan ovakav kontejner, bolje i to nego trenutan život sa matorcima sa kojima nisam živeo 10ak godina...a zamalo nas ima po kvadratu kao i njih tamo. Sad sam u selu 100km od Bg i misliš da patim?
Citat:
I zapitajte se se zasto je u Srbiji tako i zasto se traze Azili i zasto su "prljavi", "neskolovani", itd itd itd...)

Tih odgovora nema u ovom videu.
Citat:
Pruzite im sansu i iznenadicete se ljudi!!!! (ali pravu sansu!!! Onakvu kakvu biste zeleli svom detetu, bratu ili sestri)

Ovo govoriš kao da svi po default imaju loše mišljenje o ciganima, što je naravno netačno. Tačno znam sa kime imam posla i ne znam zašto bih nekome pružao veću a nekome manju šansu, pa zar nismo svi jednaki?
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji12.07.2011. u 23:46 - pre 154 meseci
Jes... kao da nisi imao ciganina u osnovnoj skoli recimo. Kao da ga niste svi ismevali, pa cak i ucitelj ili nastavnici... Naravno, nije se uklopio zbog toga u sredinu jer je bio u manjini, pa nije ni zavrsio skolu. Naravno, ja jedva mogu da nadjem posao, pa eto mogu da zamislim kako je tek njima da nadju posao. I onda je cudno sto su dovedeni u tu situaciju da moraju da ukradu hranu, prose na ulici... Bitno da zbog toga treba onda jos neka iskopleksirana pandurcina da ih mlati, samo zato sto ovaj ne sme da mu vrati.
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+198 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji13.07.2011. u 03:27 - pre 154 meseci
Citat:
kao da nisi imao ciganina u osnovnoj skoli recimo. Kao da ga niste svi ismevali, pa cak i ucitelj ili nastavnici... Naravno, nije se uklopio zbog toga u sredinu jer je bio u manjini, pa nije ni zavrsio skolu.

Opasno generalizuješ a to uopšte nije dobro. Poznavao sam takvih klinaca, problematični(a u stvari neshvaćeni, porodica haos u svakom pogledu, raspad), poznajem takvih ljudi i danas, i znaš šta? Među njima ima i cigana, verovao ili ne!
Citat:
I onda je cudno sto su dovedeni u tu situaciju da moraju da ukradu hranu, prose na ulici... Bitno da zbog toga treba onda jos neka iskopleksirana pandurcina da ih mlati, samo zato sto ovaj ne sme da mu vrati.

Ovo ti sve važi i za ne-cigane 100%. Niko njega nije doveo u situaciju da krade ili prosi, to je samo lični izbor. Panduri biju pa biju(doduše čujem sve manje :) ), ne gleda pendrek na veru i naciju.
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji13.07.2011. u 05:23 - pre 154 meseci
Zamisli sad uzrocno posljedicnu vezu... panduri biju sve manje, a kriminalaca sve vise... :)
Uz to, sad je pocelo da se robija kod kuce sa narukvicom oko noge!? (vidju paradoksa, nanozna narukvica)! Zivjelo nezavisno sudstvo i robija u rangu godisnjeg odmora!

Kazna ne sluzi samo kao sankcija za nekog ko je nesto skrivio. Kazna treba da destimulise eventualnog pocinioca djela da to djelo uopste pokusa da izvrsi. Dok god kazne budu ovakve - bice sve gore.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji13.07.2011. u 05:29 - pre 154 meseci
Generalno problem sa Romima je malo siri od ekonomske situacije u Srbiji. Recimo, po Evropi, daleko bogatijim zemljama, sa (navodno) daleko tolerantnijim sistemom prema razlicitim narodima - jer se tamnosnji narod navikao na razlicite nacije, gde ima Turaka, Afrikanaca, Kineza, Srba, Albanaca, Indijaca itd... koji svi nisu "beli" pa da se ne prepoznaju na prvi pogled... e pa tamo Romi (jedna velika grupa) ispoljava gotovo indenticno ponasanje, vidjeno ovde u Srbiji. Treba malo misliti o tome... i btw. mene i moje ortake su iskljucivo Romi stariji od nas po par godina (daleko jaci u tom uzrastu) maltretirali u osnovnoj... i to bez ikakvog razloga - jer im se moze... pa ja opet ne idem sad da im lomim noge bejzbolkom, ono na nacionalnoj osnovi, tako ni oni nemaju opravdanje da kradu zato sto im se neka budala smejala u skoli - na nacionalnoj osnovi.

I Srbija je zemlja ravnopravna za sve gradjane... odnosno, da li to znaci da ja mogu da dignem kartonsku kutiju ispod mosta i da dobijem stan?! Da se bunim da mi je malo kontejner? Da nije u centru velikog grada? Mislim ajde... Da li je jedna gomila ljudi koja jedva spaja kraj sa krajem u Srbiji, i zivi kao podstanar, glupa? Mislim, sto da placaju i rade, kad ce im tako trebati ceo zivot da kupe stan (i to van Beograda)? Sto da prosto ne rade nista i snalaze se™, sagrade sebi neki smestaj ispod mosta u centru, kradu struju sa bandere i cekaju dok im neko ne dodeli stan. I btw. znam ljude koji rade i izdrzavaju se radeci fizikalne poslove, ili su za par godina na gradilistu bili pametni, pa naucili neki zanat - i sad lepo zive od toga... prakticno bez ikakve skole ili pred znanja, jednostavno su hteli da nauce nesto i rade. Ne vidim da neko ekipi ispod mosta brani da nosi cigle ili pretovaruje pesak.

Ali ko sto kaze neko ovde, lako je biti kalimero™, d'uradi drzava nesto... pa slazem se, nek uradi, ali za sve jednako - a ne samo za odredjenu nacionalnu grupu. A ovo sa kontejnerima je cista diskriminacija ljudi koji nisu Romi, a nemaju gde da zive. Ali oni ne grade nehigijensko-bespravna nasljelja u srcu grada, koja btw. kradu resurse koje svi mi placamo kroz racune (tj. neko na kraju to mora da plati)... nisu dovoljno glasni... i ne kukaju dovoljno jako, nego rade i cute...





[Ovu poruku je menjao a1200 dana 13.07.2011. u 06:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
89.216.32.*



+2789 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji14.07.2011. u 09:57 - pre 154 meseci
Citat:
a1200: Ne vidim da neko ekipi ispod mosta brani da nosi cigle ili pretovaruje pesak.


A ja ne vidim da toj ekipi, koja je u međuvremeno premeštena na selo, neko brani da se bavi poljskim poslovima za nadnicu. Takođe ne vidim, ako im se ne sviđa smeštaj na selu, koji im je država dala besplatno, da im iko brani da kupe najluksuznije stanove u Beogradu u krugu dvojke ili na Dedinju.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Blue82
dipl. ecc.

Član broj: 165981
Poruke: 838
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



+322 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji19.07.2011. u 20:08 - pre 154 meseci
Hahaha, mali ponovo napada :)

http://www.kurir-info.rs/crna-...vo-uhvacen-u-kradji-103597.php

 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji19.07.2011. u 20:22 - pre 154 meseci
Sad ga ceka poduze lezanje, sad kad je svetlo medija na njemu nijedan sudija mu nece progledati kroz prste, popice maksimalnu kaznu (sto, imho, krimos povratnik i treba da dobije). To i dalje ne znaci da je "pedagosko" premlacivanje dozvoljeno, da ne pricamo o tome koliko je uspesno ovog lika reformisalo.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji19.07.2011. u 20:48 - pre 154 meseci
Citat:
mmix: Sad ga ceka poduze lezanje, sad kad je svetlo medija na njemu nijedan sudija mu nece progledati kroz prste, popice maksimalnu kaznu (sto, imho, krimos povratnik i treba da dobije).

Cisto sumnjam, mozda ce da dobije nanoznu narukvicu. Doduse, morace da se nakrade malo vise, jer samo oni koji ukradu preko 1M EUR mogu da se kandiduju za taj vid sankcije.

Citat:
To i dalje ne znaci da je "pedagosko" premlacivanje dozvoljeno, da ne pricamo o tome koliko je uspesno ovog lika reformisalo.

Koje premlacivanje?!
 
Odgovor na temu

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+726 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji19.07.2011. u 21:07 - pre 154 meseci
Jolja, srpski jezik je bogatiji za rec koja <<noznu narukvicu sa gps odasiljacem koju montira policija na nogu VIP kriminalca>> sublimira u jedan termin: nanogica.
Neki pogresno mesaju nanogicu sa prasetom puta 10 na minus deveti, ali to nije tema...
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.abakusbp.net.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji19.07.2011. u 21:21 - pre 154 meseci
Citat:
nanoznu narukvicu


Pobeda :)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53034 | Odgovora: 378 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.