Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53609 | Odgovora: 378 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 08:38 - pre 155 meseci
Citat:
d.vader
Očigledni ne poznaješ cigane? Ja ih poznajem a policija posebno jer sa njima ima svakodnevno posla i bilo je za očekivati da će posle medijske pažnje bitanga pomisliti da je sad zaštićen kao medved u nacionalnom parku.
Čudi me da na prijemu kod ministra nije ministra opelješio...jbg...geni i nasleđe su čudo.
Koliko znam, ispod šljive ne padaju jabuke?!
Možda kod pojedinaca padaju?


Ima tu nekoliko stvari koje se provlače kroz celu priču.

Prvo, policija ima veoma važnu ulogu u društvu. Tu nema priče.

Njen zadatak je da uhvati počinioca krivičnog dela i preda ga sudu. Dakle sud je onaj koji treba da se brine o kazni. Ukoliko se policija bez naloga suda brine o kazni onda izlazi iz svojih nadležnosti. I to je to. Na onom snimku policajac nikako nije bio ugrožen pa da čovek kaže branio se ili nešto slično.

Time što su oni ponovo uhvatili ovog dečka da krade ne opravdavaju sebe za to što ga je onaj policajac tukao. Koliko znam nije diskutovano o tome da li je dečko kriv ili nije o tome sud treba da raspravlja već o primeni prekomerne sile. Onda kada policajčev život nije nikako ugrožen.

Dalje ono što d.vader ovde želi da provuče je teška generalizacija. Nisu svi romi ili kako on kaže cigani isti isto kao što ni svi srbi nisu isti. Da su isti to bi značilo da u zatvorima kod nas i u svetu ne ni trebalo da bude nijednog srbina na primer.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 08:38 - pre 155 meseci
@jnk
Ventura win lol
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.dynamic.sbb.rs.



+395 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 08:42 - pre 155 meseci
Hehe izgleda da je informacija bila tacna . Samo su ovi natempirali kada ce da objave hapsenje.

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 08:42 - pre 155 meseci
Što je najbolje nigde drugde nije bilo objavljeno sem ovde. A nisu mogli da objave tad jer je Tadić bio na Brionima pa da ne prekida odmor.
 
Odgovor na temu

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
194.247.212.*



+690 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 08:45 - pre 155 meseci
Citat:
ventura: ...


Ciganima zatvor nije nikakva pretnja ali zato batine jesu... Svaki dan slušam od poljoprivrednika kojima cigani kradu kablove iz sistema za navodnjavanje, delove mehanizacije i sl. da je najefektivnija metoda propustiti ih kroz šake kad ih uhvate na delu, i onda su mirni naredne 1-2 godine, pa opet tako...


Ma ok, slušam i ja razne priče. Nego da vidimo za dotičnog, jesu li ga batine sprečile u krađi ili nisu.

A kako sve to može lepo da se nastavi i na one koji ne kradu, vidimo:

http://www.danas.rs/danasrs/hronika/programer_u_strahu_za_svoju_bezbednost.3.html?news_id=219853

Citat:
- Klip sa policijskom torturom koja se dogodila u Vršcu 2007. skinuo sam sa Jutjuba pre više od godinu dana i stajao je u mom računaru, a postavio sam ga nedavno, kada sam video da je „nestao“ sa interneta. Za manje od 12 časova od kada sam postavio klip u moju kuću ušli su pripadnici Interventne jedinice i izvukli me iz kreveta, dok su ispred kuće stajali i kombi i policijski auto. Potom su me kombijem odvezli u nišku policiju da dam pisanu izjavu, ali mi niko nije saopštio u kom svojstvu, niti da imam pravo na advokata. Vratili su me policijskim vozilom kući, a potom su ponovo došli i tražili da opet pođem s njima i ponesem računar, koji će mi „nakon brze provere odmah vratiti“. Vratili su ga tek 13. jula, nakon što su ga pečatirali, slikali i otvarali - kaže Nikola Jović za Danas.

On dodaje da je tog 25. juna sa pripadnicima policije u niškoj policijskoj upravi ili u svojoj kući proveo sedam sati, od kojih je kraće vreme bio „zatvoren u prostoriji Odeljenja za visokotehnološki kriminal, jer navodno nisu znali da li je slobodan ili ne“. Prema njegovim rečima, policajci „nisu bili nekorektni, ali su mu više puta rekli da nije trebalo da objavljuje klip na internetu, pošto na taj način diskredituje policiju, a i sebi pravi problem“. On dodaje da je „mnogo policajaca dolazilo da ga vidi“ tako što su ulazili u kancelariju ili pitali: „To je ovaj?“.

- Bio sam izložen nekoj vrsti psihičkog pritiska, a strahujem da mogu biti izložen i daleko većoj opasnosti ukoliko o svemu ovome ne govorim. Plašim se za svoju bezbednost. Tim pre što je 8. jula inspektor niške BIA pozvao na „neformalan razgovor“ i predsednicu Humanitarnog udruženja Roma Anitu Kurtić. Pretpostavljam da je pozvana zato što njeno ime imam među kontaktima u računaru, a radim i sajt za tu organizaciju, čiju su radnu verziju mogli da vide - kaže Jović.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 08:49 - pre 155 meseci
Citat:
dule_ns: Ček, meni nešto nije jasno u celoj ovoj priči pa nek mi ovi koji su za prebijanje objasne neke stvari.

Da li je Stojanović prestao da krade kad su ga propustili kroz šake?

Ako jeste, svaka čast, daj da uvrstimo to kao legalni način ispitivanja.
Ako nije, pa jasno vam je da koristi od toga nije bilo.


Nije prestao i nisam za propuštanje kroz šake ali kako stoje stvari oni jedino to respektuju.
Metoda dodvoravanja, atakovanja na njihovu savest i svest...smešno. Napravio je magarčinu od malog Dačića a i od kompletnog auditorijuma. Bio je medijska zvezda....
Uozbiljimo se...mentalitet cigana se teško menja, gotovo se može reći mission impossible!
Ne znam kako je u drugim gradovima u Srbiji, u Beogradu su prekardašili svaku meru. Od njih se više ne može disati. Svaki most, baraku, zgradu predviđenu za rušenje zaposedaju. Ovo se slobodno može svrstati u vrlo organizovanu akciju iza koje stoji neko vrlo moćan jer im se za dolazak i na određenu lokaciju napalćuje par stotina eura. Kako objasniti da dok nisu videli da postoji mogućnost za dobijanje bilo čega mufte, da ih u Beogradu nije bilo ni deseti deo u odnosu na sadašnji broj. Niko i ne zna odakle su, pošto retko ko ima dokumenta. Uveliko se priča da najveći broj prosjaka na semaforima dolazi iz Bugarske a ostatak sa KiM, juga Srbije. Nemam ništa protiv da im se pomogne ali tamo gde su rođeni i gde su do juče bili. Doći u Beograd, postaviti dve kartonske kutije i tražiti stan. Pa jel neko normalan to može da prihvati?
U Vojvodini je sezona poljskih radova i posla ima pa je dotični moga da nađe posao da je hteo. Zašto bi radio kada mu dobro ide. Malo krade, malo više laže, bude primljen kod ministra policije i...pa zašto da menja dobitnu kombinaciju?!
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6455 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 09:03 - pre 155 meseci
Citat:
jnk: Ipak su uhapsili hadžića, vraćajte temu.

Lepo ja kažem, šta zna direktor policije :)
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 09:12 - pre 155 meseci
Citat:
jnkIpak su uhapsili hadžića, vraćajte temu.

Očigledno si promašio temu...
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 09:22 - pre 155 meseci
Citat:
d.vader: Nije prestao i nisam za propuštanje kroz šake ali kako stoje stvari oni jedino to respektuju.

jesi propuštao kroz šake sopstvenog sina?
je l' to uticalo na mladog skajvokera da se odrekne mračne strane sile?

Citat:
stil: Ima tu nekoliko stvari koje se provlače kroz celu priču.

Prvo, policija ima veoma važnu ulogu u društvu. Tu nema priče.

Njen zadatak je da uhvati počinioca krivičnog dela i preda ga sudu. Dakle sud je onaj koji treba da se brine o kazni. Ukoliko se policija bez naloga suda brine o kazni onda izlazi iz svojih nadležnosti. I to je to. Na onom snimku policajac nikako nije bio ugrožen pa da čovek kaže branio se ili nešto slično.

Time što su oni ponovo uhvatili ovog dečka da krade ne opravdavaju sebe za to što ga je onaj policajac tukao. Koliko znam nije diskutovano o tome da li je dečko kriv ili nije o tome sud treba da raspravlja već o primeni prekomerne sile. Onda kada policajčev život nije nikako ugrožen.

Dalje ono što d.vader ovde želi da provuče je teška generalizacija. Nisu svi romi ili kako on kaže cigani isti isto kao što ni svi srbi nisu isti. Da su isti to bi značilo da u zatvorima kod nas i u svetu ne ni trebalo da bude nijednog srbina na primer.

džabe razumno razlažeš, druže. ovo je madzone.
 
Odgovor na temu

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
194.247.212.*



+690 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 09:29 - pre 155 meseci
Citat:
d.vader: Nije prestao i nisam za propuštanje kroz šake ali kako stoje stvari oni jedino to respektuju.
Metoda dodvoravanja, atakovanja na njihovu savest i svest...smešno. Napravio je magarčinu od malog Dačića a i od kompletnog auditorijuma. Bio je medijska zvezda....
Uozbiljimo se...mentalitet cigana se teško menja, gotovo se može reći mission impossible!
Ne znam kako je u drugim gradovima u Srbiji, u Beogradu su prekardašili svaku meru. Od njih se više ne može disati. Svaki most, baraku, zgradu predviđenu za rušenje zaposedaju. Ovo se slobodno može svrstati u vrlo organizovanu akciju iza koje stoji neko vrlo moćan jer im se za dolazak i na određenu lokaciju napalćuje par stotina eura. Kako objasniti da dok nisu videli da postoji mogućnost za dobijanje bilo čega mufte, da ih u Beogradu nije bilo ni deseti deo u odnosu na sadašnji broj. Niko i ne zna odakle su, pošto retko ko ima dokumenta. Uveliko se priča da najveći broj prosjaka na semaforima dolazi iz Bugarske a ostatak sa KiM, juga Srbije. Nemam ništa protiv da im se pomogne ali tamo gde su rođeni i gde su do juče bili. Doći u Beograd, postaviti dve kartonske kutije i tražiti stan. Pa jel neko normalan to može da prihvati?
U Vojvodini je sezona poljskih radova i posla ima pa je dotični moga da nađe posao da je hteo. Zašto bi radio kada mu dobro ide. Malo krade, malo više laže, bude primljen kod ministra policije i...pa zašto da menja dobitnu kombinaciju?!



Ma respektovali bi oni i zatvor, samo da završe u istom.

A to da se mentalitet cigana teško menja je tačno, a posebno se teško menja kad nisu ni naterani da ga promene.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
89.216.32.*



+2790 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 09:31 - pre 155 meseci
U zatvore treba uvesti prinudni rad. Kako nekoga naterati da radi? CPPP-ovci su to odlično znali - od toga ti zavisi hoćeš li dobiti obrok u zatvoru, pa umri od gladi.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 10:06 - pre 155 meseci
Citat:
Pirossi: jesi propuštao kroz šake sopstvenog sina?

U, u...jadno, bedno, podmuklo i prljavo. Zabodi nos dublje u moje đubre ali što dublje i možda nešto pametno bude bar u nosu ako nemaš u glavi.
Krajnje ljigavo da zloupotrebljavaš moje reči a posebno izvlačiš iz konteksta. Ako su ti to argumenti za diskusiju, neka ti služe na čast.
Da, tukao sam ga a onda izbacio iz stana zbog mnogih gluposti i nije išao na prijem kod ministra. Ako me već citiraš, imaj bar malo časti, ako znaš šta je to, pa dodaj šta da sam još napisao... da nemam ništa protiv da i on završi u kavezu!
Ubuduće, drži se teme i konkretnog slučaja i ne čeprkaj po go*nima kao kokoška!
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 10:10 - pre 155 meseci
ma ič nije jadno & bedno, samo pitam da vidim jesi li dosledan.
kako bi to fizičko kažnjavanje pomoglo kod ovog lopurde-povratnika Stojanovića?
je l' ti zato što "oni su oni" i "mi smo mi"?

ovaj slučaj više ima veze sa pravosuđem nego sa policijom.
dozlaboga neefikasno.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 10:26 - pre 155 meseci
Ovde je zapravo problem što ovakvi počinioci NE IDU U ZATVOR ! Zapravo u zatvor ne idu ni mnogo gori kriminalci, razbojnici, dileri droge i slični, a kamoli obični lopovi - pilićari. Srbija je raj za siledžije, pedofile, lopove i razbojnike. Nebrojeno puta se u novinama može pročitati da neki razbojnik ima više krivičnih prijava, i kao takav, opet slobodno šeta i čini nova i nova razbojništva. I šta ? Za dan - dva je opet na ulici, ali umesto n krivičnih prijava sada ima n+1. Setite se slučaja Bris Taton, koliko su prethodnih krivičnih prijava imali glavni organizatori ubistva, pa su opet bili slbodni da čine nova razbojništva.

Iz prve ruke znam da se desetine lopova bukvalno smeju policajcima u lice rečima da ih džabe hapse, kad će ionako sutra opet biti slobodni i nastaviti da kradu. Naravno nema opravdanja za onakve batine u policijskoj stanici. Ali da sudovi rade svoj posao - do onoga ne bi ni došlo.


OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 10:28 - pre 155 meseci
Citat:
Pirossi: ma ič nije jadno & bedno, samo pitam da vidim jesi li dosledan.
kako bi to fizičko kažnjavanje pomoglo kod ovog lopurde-povratnika Stojanovića?
je l' ti zato što "oni su oni" i "mi smo mi"?

ovaj slučaj više ima veze sa pravosuđem nego sa policijom.
dozlaboga neefikasno.

Pa što ne citiraš sve nego izvlačiš iz konteksta i koji ti je cilj?
Da nisam ja vinovnik pomenutog slučaja ili pokretač teme... ili, možda, trebam da tražim dozvoli od vaše savesti i svesti šta smem a šta ne smem pisati?
Jadno je i bedno kako pišeš. Ne tražim od bilo koga da me podržava, izneo sam svoj stav i potkrepio ga činjenicama koje neko možda podrži a neko kao ti ne. Dovoljno je bilo da kažeš zašto se ne slažeš sa mojim stavom ako ti je već pao u oči i da ti argument ne bude to što si napisao odnosno izvukao iz konteksta pisanja u sasvim drugoj temi. Ako već pratiš temu, vrati se par postova gore i pogledaj da li sam napisao da sam protiv torture i da policajci koji su to uradili trebaju da se sankcionišu. Pogledaj to pa onda kako je išla rasprava i kako se ti uključuješ.
Samo, mislim da ti nemaš petlju da prihvatiš da nisi u pravu i da si pogrešio. Nastavićeš da čeprkaš i dalje. Ajde pogledaj u još nekoj temi šta sam pisao pa daj ovde. Možda je u kontekstu.
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 10:42 - pre 155 meseci
ne laskaj sebi, ne pratim tvoj život & priključenija nit me interesuju.

Citat:
Nije prestao i nisam za propuštanje kroz šake ali kako stoje stvari oni jedino to respektuju.

ajde šta si mislio pod ovim?
ko su to "oni"? i koja je prava doza nasilja da jedan počinilac ne postane povratnik?
da ga smestimo u kolica? da prepustimo maloumnim kursistima iz Kamenice da to vagaju?

na ovoj temi je došlo do zamene teza.
Dačić se izvinio što su dva njegova podređena tukli privedenog a tuča eto nije po zakonu niti njihovoj jednostavnoj bibliji PS-u.
to nema nikakve veze sa njegovim povratništvom.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 10:56 - pre 155 meseci
Citat:
Pirossi: ne laskaj sebi, ne pratim tvoj nit me interesujue


Prvo, izgleda da si nepismen a drugo, lažeš.
Ako citiraš tu rečenicu, piše:Nije prestao i nisam za propuštanje kroz šake ali kako stoje stvari oni jedino to respektuju. . Em što iz same rečenice izvlačiš iz konteksta, bacaš težište na ono što nisam napisao kao tvrdnju nego kao mogućnost, odnosno, predpostavka, malo ti je i to pa odlaziš na sasvim drugu temu i po istom kriterijumu izvlačiš i lepiš ne bi li me optužio ali ne znam za čega i još tvrdiš kako te ne interesuje moj život?!
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 11:16 - pre 155 meseci
Citat:
- Klip sa policijskom torturom koja se dogodila u Vršcu 2007. skinuo sam sa Jutjuba pre više od godinu dana i stajao je u mom računaru, a postavio sam ga nedavno, kada sam video da je „nestao“ sa interneta. Za manje od 12 časova od kada sam postavio klip u moju kuću ušli su pripadnici Interventne jedinice i izvukli me iz kreveta, dok su ispred kuće stajali i kombi i policijski auto. Potom su me kombijem odvezli u nišku policiju da dam pisanu izjavu, ali mi niko nije saopštio u kom svojstvu, niti da imam pravo na advokata. Vratili su me policijskim vozilom kući, a potom su ponovo došli i tražili da opet pođem s njima i ponesem računar, koji će mi „nakon brze provere odmah vratiti“. Vratili su ga tek 13. jula, nakon što su ga pečatirali, slikali i otvarali - kaže Nikola Jović za Danas.

On dodaje da je tog 25. juna sa pripadnicima policije u niškoj policijskoj upravi ili u svojoj kući proveo sedam sati, od kojih je kraće vreme bio „zatvoren u prostoriji Odeljenja za visokotehnološki kriminal, jer navodno nisu znali da li je slobodan ili ne“. Prema njegovim rečima, policajci „nisu bili nekorektni, ali su mu više puta rekli da nije trebalo da objavljuje klip na internetu, pošto na taj način diskredituje policiju, a i sebi pravi problem“. On dodaje da je „mnogo policajaca dolazilo da ga vidi“ tako što su ulazili u kancelariju ili pitali: „To je ovaj?“.

- Bio sam izložen nekoj vrsti psihičkog pritiska, a strahujem da mogu biti izložen i daleko većoj opasnosti ukoliko o svemu ovome ne govorim. Plašim se za svoju bezbednost. Tim pre što je 8. jula inspektor niške BIA pozvao na „neformalan razgovor“ i predsednicu Humanitarnog udruženja Roma Anitu Kurtić. Pretpostavljam da je pozvana zato što njeno ime imam među kontaktima u računaru, a radim i sajt za tu organizaciju, čiju su radnu verziju mogli da vide - kaže Jović.


Ha ha pa ovo je neverovatno :-) Samo su zaboravili da mu stave zutu traku oko ruke da ga ubuduce raspoznaju na ulici. Prava policijska drzava.
Sad ovi sto "respektuju" policijske metode verovatno nemaju nista protiv da i ovog decka malo panduri odvale po nogama. Mozda ce poceti onda da "respektuje" policiju i ne objavljuje ovakve klipove na netu, da ne bi sebi "pravio problem".
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.47.*



+36 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 11:31 - pre 155 meseci
Ima tu dosta meni nejasnih radnji.
Dotični Nikola Jović kaže da je skinuo sa youtube-a ?! Ne kažem da je netačno ali mi čudno da to niko nije video ranije sem njega pa je onda on okačio i to je dobilo epilog koji je dobilo.
Policijske metode. No comment.
Gosn pirossi, zašto nisi citirao iz teme iz koje si citirao što si citirao, da sam napisao da sumnjam da mi se sve što se desilo, desilo jer sam PODNEO prijavu protiv službenog lica unutrašnjoj kontroli MUP-a Srbije u Bulevaru Zorana Đinđića 104 još 26.02.2009. što mogu i potkrepiti dokazima.
Ovo da se zna da sam apsolutno protiv zloupotrebe uniforme i službe. Svako treba da odgovara za počinjeno, pa tako i uvaženi gospodin, akter ove teme.
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji20.07.2011. u 11:36 - pre 155 meseci
Ma svi mi znamo u kakvoj drzavi zivimo
Samo je nekima lakse da se prave blesavi....valjda im je lakse da se pogledaju u ogledalo....

A sto i da ga ne odvale sad je on nasao da podriva narodno poverenje u narodnu miliciju
Sledeci da razmisli zeli li BIA ispred svojih vrata sve zajedno sa maricom, pre nego postavi nesto na youtube
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 53609 | Odgovora: 378 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.