Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji

elitemadzone.org :: MadZone :: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji

Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18 19

[ Pregleda: 53579 | Odgovora: 378 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 14:58 - pre 155 meseci
pa nisu dobro batinali... ;) Ponoviti radnju, pojacati terapiju... pa malo u padinsku skelu, na drustveno korisni rad. Naravno, terapiju ponavljati bar 7 dana, cisto da ostane upamcena.
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
*.adsl-1.sezampro.rs.



+36 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 15:03 - pre 155 meseci
Kako bi bilo, zdravo dobro, da i ti prođeš kroz to prevaspitavanje.
Vredelo bi zlata!
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 15:07 - pre 155 meseci
Nenormalno je koliko se ljudi na Balkanu pale na policijsku uniformu, sta ti je 50 godina treniranja strogoce.
Evo vas dvojica na primer, vama je sigurno drago kad vas policija zaustavi i maltretira bez razloga.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
89.216.32.*



+2790 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 15:14 - pre 155 meseci
Ta terapija ne proizvodi rezulate. On je vaspitan da krade, izvlači se koliko može, istrpi šta mora i tera dalje po starom.

Protiv takvih je samo društveno koristan rad u zatvoru efikasno sredstvo. Ako neće da radi, ne treba da dobije obrok za taj dan, pa neka crkne od gladi. Tako se to rešavalo u CCCP-u.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 15:31 - pre 155 meseci
Citat:
d.vader: Kako bi bilo, zdravo dobro, da i ti prođeš kroz to prevaspitavanje.
Vredelo bi zlata!

Evo pozivam te da to probas ti da odradis iako nisi uniformisan. Cijenim da bi ti dobio daleko vise. A posto znam da nisi neki vaspitac, sumnjam da ti to znas da radis. Da znas, ne bi imao probleme u svojoj kuci koje imas. Aj sad popij bensedincic...

Citat:
DaliborP: Nenormalno je koliko se ljudi na Balkanu pale na policijsku uniformu, sta ti je 50 godina treniranja strogoce.
Evo vas dvojica na primer, vama je sigurno drago kad vas policija zaustavi i maltretira bez razloga.

Visestruka kradja po tebi nije razlog? hmmmm

Citat:
Nedeljko: Ta terapija ne proizvodi rezulate. On je vaspitan da krade, izvlači se koliko može, istrpi šta mora i tera dalje po starom.

Protiv takvih je samo društveno koristan rad u zatvoru efikasno sredstvo. Ako neće da radi, ne treba da dobije obrok za taj dan, pa neka crkne od gladi. Tako se to rešavalo u CCCP-u.

Ako nista, onda zatvor u kom ce da zaradjuje za smjestaj i hranu. Kopanje krompira, izrada tablica, sta god. Ako ne radi - ne jede.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 15:54 - pre 155 meseci
Citat:
yolja624: Visestruka kradja po tebi nije razlog? hmmmm

Ne govorim o cigi, nego o tebi. Sigurno ti ne smeta kad te policija nasumicno zaustavi i malteretira cim podrzavas ovakve batine. To ljudi kod nas vole pa i cene. Posebno interventne jedinice su omiljene, oni te malo i dohvate.
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 16:09 - pre 155 meseci
Citat:
DaliborP: Ne govorim o cigi, nego o tebi. Sigurno ti ne smeta kad te policija nasumicno zaustavi i malteretira cim podrzavas ovakve batine. To ljudi kod nas vole pa i cene. Posebno interventne jedinice su omiljene, oni te malo i dohvate.


Za moje 42 godine sa MUP nikad nisam imao problema! Nikad mi od njih niko nista nazao nije uradio niti sam ikad ikom ista nazao uradio. To sto me naizgled nasumicno zaustavi i legitimise to mi ne smeta, ali ni malo. Ne znam sto je za tebe maltretiranje izvaditi licnu kartu i legitimisati se? I ono sto je ovaj Rom prosao i nisu neke batine! Dva low kick udarca u cjevanicu i jedan dodir glavom tesko da se mogu nazvati neke batine?!
 
Odgovor na temu

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+702 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 16:12 - pre 155 meseci
Citat:
Nedeljko: Ta terapija ne proizvodi rezulate. On je vaspitan da krade, izvlači se koliko može, istrpi šta mora i tera dalje po starom.

Protiv takvih je samo društveno koristan rad u zatvoru efikasno sredstvo. Ako neće da radi, ne treba da dobije obrok za taj dan, pa neka crkne od gladi. Tako se to rešavalo u CCCP-u.

Ne znam za CCCP ali ovo je zaista jedini način, u kombinaciji sa third penalty strike zakonom. Dakle, kazna nesrazmerno raste sa brojem ponavljanja, s tim da već na drugom ponavljanju (treća presuda) narasta toliko da je to praktično kraj. Ukradeš te vesele jelkice na pumpi prvi put, dobiješ 200 radnih sati da čistiš ulice ili nešto slično benigno. Ukradeš drugi put, hajmo lepo na godinu dve dana da malo razmisliš. Treći put - lepo kao u USA onaj pametnjaković koji je zbog tri kolača iz bifea dobio 15 godina pa da se ne ćeramo više. Ali pandur da ga bije to ne koristi apsolutno nikome, čak ni tom panduru, kao što sam rekao na početku teme neko je to smislio da dopušta kao ventil policiji zbog toga što se prestupnici ne osuđuju adekvatno. Koliku im je uslugu time učinio o tome može ovaj policajac da govori.
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

boki78
Bojan Cvetković
Pančevo

Član broj: 30874
Poruke: 285
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+65 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 16:14 - pre 155 meseci
@yolja624

Ne znam kako te nije sramota da fizički pretiš i vređaš ljude koji su stariji od tebe, ovo je forum gde svako može da iskaže svoje mišljenje ali ne i da vređa, preti i slično. Molio bih moderatora da reaguje jer ovo je za svaku osudu.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 16:16 - pre 155 meseci
Citat:
yolja624: Za moje 42 godine sa MUP nikad nisam imao problema! Nikad mi od njih niko nista nazao nije uradio niti sam ikad ikom ista nazao uradio. To sto me naizgled nasumicno zaustavi i legitimise to mi ne smeta, ali ni malo. Ne znam sto je za tebe maltretiranje izvaditi licnu kartu i legitimisati se? I ono sto je ovaj Rom prosao i nisu neke batine! Dva low kick udarca u cjevanicu i jedan dodir glavom tesko da se mogu nazvati neke batine?!

Naravno da je maltretiranje. Sta, da nisu policajci odjednom postali ljubazni pa se izvinjavaju sto te legitimisu. To ti je to, ti si zivi primer, 50 godina strogoce i nista ti ne smeta, cak ni malo. Evo podrzavas i da policija tuce - zato i kazem, ti volis sto je policija stroga. Mazohista.

 
Odgovor na temu

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+702 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 16:21 - pre 155 meseci
Citat:
yolja624: Za moje 42 godine sa MUP nikad nisam imao problema! Nikad mi od njih niko nista nazao nije uradio niti sam ikad ikom ista nazao uradio.

Nisam ni ja imao problema ali za šta je to argument, kako to opravdava pandure da tuku ljude? Hoćeš da kažeš da te neće tući ako nisi ništa skrivio? To nema veze s mozgom, to zna svako u gradu ko nije proveo život u podrumu.

Citat:
yolja624:I ono sto je ovaj Rom prosao i nisu neke batine! Dva low kick udarca u cjevanicu i jedan dodir glavom tesko da se mogu nazvati neke batine?!

Vidi, nemoj da ideš u tom pravcu, velika je to nizbrdica. Nešto mi govori da je pandur to isto uradio tvom detetu da ne bi tako nonšalantno odbacio kao eto dva šuta u cevanicu i dodir glavom. Baš bih voleo da te čujem u tom slučaju. Ako je opet poenta da tvoje dete za razliku od ovoga sa snimka nije ništa skrivilo, o tome sam upravo pisao.
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 16:43 - pre 155 meseci
Citat:
boki78: @yolja624

Ne znam kako te nije sramota da fizički pretiš i vređaš ljude koji su stariji od tebe, ovo je forum gde svako može da iskaže svoje mišljenje ali ne i da vređa, preti i slično. Molio bih moderatora da reaguje jer ovo je za svaku osudu.

Kako tebe nije sramota da previdis cinjenicu da je prvo on prozivao mene?

Citat:
DaliborP: Naravno da je maltretiranje. Sta, da nisu policajci odjednom postali ljubazni pa se izvinjavaju sto te legitimisu. To ti je to, ti si zivi primer, 50 godina strogoce i nista ti ne smeta, cak ni malo. Evo podrzavas i da policija tuce - zato i kazem, ti volis sto je policija stroga. Mazohista.

Da, par puta sam legitimisan do sad. Uglavnom je bio uljudno i sasvim korektno. Nisam mazohista, ali ako sudstvo ne cini nista, onda mi je sasvim OK da ga peglaju u MUP. Ti imas svoje vidjenje, i to je to, nemam razloga da te ubjedujem u drugo.


@Devanagari
I ti imas pravo na svoje vidjenje problema. Nemam nacina da promjenim tvoje vidjenje niti zelju da se preganjam oko toga.

Citat:
Vidi, nemoj da ideš u tom pravcu, velika je to nizbrdica. Nešto mi govori da je pandur to isto uradio tvom detetu da ne bi tako nonšalantno odbacio kao eto dva šuta u cevanicu i dodir glavom. Baš bih voleo da te čujem u tom slučaju. Ako je opet poenta da tvoje dete za razliku od ovoga sa snimka nije ništa skrivilo, o tome sam upravo pisao.

Moje dijete nije doslo do toga da ga neko sutira zbog kradje. Da, nedaj Boze, dodje do toga, ja bi ga izgazio ne bi mu trebala ni sud ni policija. Jesi li zadovoljan odgovorom?
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 16:48 - pre 155 meseci
yolja624 je zaljubljen u policijsku torturu (to je dokazao i na drugim temama) tako da je dzabe objasnjavati mu jer ON SVE RAZUME ali takodje - on to VOLI ;)
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 16:54 - pre 155 meseci
Citat:
yolja624:Nisam mazohista, ali ako sudstvo ne cini nista, onda mi je sasvim OK da ga peglaju u MUP.

I rezultati su vise nego ocigledni. Nakon batinjanja je potpuno druga osoba, sad krade duplo vise.
Mozda nisi mazohista, mozda samo uzivas u batinjanju drugih bez ikakve koristi kao ti panduri koji su to gledali. Ili "koleginica" koja je napravila video.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 17:03 - pre 155 meseci
Ovo sto si napisao mislim da ipak stvarno ne razumes:

Citat:
yolja624: Moje dijete nije doslo do toga da ga neko sutira zbog kradje. Da, nedaj Boze, dodje do toga, ja bi ga izgazio ne bi mu trebala ni sud ni policija. Jesi li zadovoljan odgovorom?


Prvo: u slucaju da tako postupis TEBE bi zbog toga trebalo privesti i zatim ti suditi pred odgovarajucim sudom.

Drugo: u slucaju da te privedu ne bi smeli da te lemaju iako si ti izgazio tj. izlemao svoje dete. Ukoliko pruzas otpor onda su duzni da taj otpor savladaju ne prelazeci svoja zakonom i pravilnikom definisana ogranicenja.

Trece: kazna bi trebalo da te ceka tek nakon postenog sudjenja (a ne da te "prevaspitavaju" u policiji).

..................................

Tebi je Joljo prvenstveno u interesu da policija ne prelazi svoja ogranicenja jer ti si vrlo iritantan tip (citajuci tvoje postove u raznim temama zakljucijem da si i vrlo prevrtljiv u izjavama a to pretpostavljam onako bas moze dodatno da ide na jetru policajcima) i lako bi mogli odluciti da upravo na tebi vezbaju prevaspitavanje. Ali... ti to volis :)
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

yolja624

Član broj: 9380
Poruke: 1856



+643 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 17:09 - pre 155 meseci
Citat:
Onaj: yolja624 je zaljubljen u policijsku torturu (to je dokazao i na drugim temama) tako da je dzabe objasnjavati mu jer ON SVE RAZUME ali takodje - on to VOLI ;)

mozes da se ne slazes sa mojim misljenjem, ali ne vidim razlog da me vrijedjas? Ili se i ti pridruzujes armiji onih kojima tudje misljenje smeta, pa kad nema neki normalan adut, pocinje da vrijedja? A kad pocnem da vracam istom mjerom, onda vam i to smeta. Veliki ste vi licemjeri gospodo, veliki.

Za razliku od tebe ja volim red i mir. Ako ce se taj red i mir uspotaviti tako sto ce problematicni likovi biti zatvoreni u zatvor, naudarani, pobijeni, savrseno me ne zanima. Hocu da imam mir i sigurnost za sebe, svoju porodicu i sve one koji cijene mir i red.

/Edit
Posto stavljas 2 posta na jedan moj, moram ovo da dodam.
Necu ti vratiti ovaj put kako zasluzujes, jos jednom te napominjem da pokusas da komuniciras kako treba.
Citat:
jer ti si vrlo iritantan tip

Iritirate i vi mene... pa vas ne vredjam


@DaliborP
Ne dalibore, mjenjas teze. Tebi sam ocigleno ja veci problem nego onaj sto krade, cak sam ti veci problem i od onog sto je "tukao". Nije onaj dovoljno tukao. Da postoji OCIGLEDNA KAZNA za odredjeno djelo, tad bi se taj sto krade pitao dal se isplati krasti ako ces odlezati u zatvoru 5 godina ili na traumatologiji... a dok ne postoji drakonska zaprecena kazna, onda nema nacina da sprijecis lopova. On je u svoj "zanat" ukalkulisao 6 mjeseci uslovne i 2 samara.
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 17:29 - pre 155 meseci
u Iranu ima drakonskih kazni i oni su kriminal iskorenili. 101%
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 17:33 - pre 155 meseci
Citat:
yolja624: @DaliborP
Ne dalibore, mjenjas teze. Tebi sam ocigleno ja veci problem nego onaj sto krade, cak sam ti veci problem i od onog sto je "tukao".

Upravo tako, jer ti nisi policajac vec neko ko moze zavrsiti u rukama takvog profila policajca koji ocigledno nema problem da nekog udari, pa i tebe, bio kriv ili ne. Zato i jesi problem jer podrzavas te metode.
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 17:38 - pre 155 meseci
Citat:
yolja624: mozes da se ne slazes sa mojim misljenjem, ali ne vidim razlog da me vrijedjas? Ili se i ti pridruzujes armiji onih kojima tudje misljenje smeta, pa kad nema neki normalan adut, pocinje da vrijedja? A kad pocnem da vracam istom mjerom, onda vam i to smeta. Veliki ste vi licemjeri gospodo, veliki.


Ne slazem se sa tvojim misljenjem (niko normalan se ni ne bi slozio).

Niko te ne vredja, sto se tice vredjanja ti vredjas svakoga ko ukaze na nedostatke tvog nacina... hm... razmisljanja...

Tek sto se tice licemerja verujem da u autobusu redovno pitas babu koja silazi na sledecoj stanici - da li hoce da sedne.

Ali razliciti smo ljudi, ne mogu niti bi trebalo da svi budu isti...
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

boki78
Bojan Cvetković
Pančevo

Član broj: 30874
Poruke: 285
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+65 Profil

icon Re: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji26.07.2011. u 17:57 - pre 155 meseci
@yolja624

Nisam ja ništa prevideo, "d. vader" ti nije direktno pretio dok ti njemu jesi i tu postoji razlika. Imaš pravo na svoje mišljenje koje možda nije ispravno, ja ne želim ni da pokušam da ti menjam mišljenje ali glupo je pretiti drugim članovima foruma jer nemaju mišljenje kao i ti, pogoto ako su stariji od tebe.

U svakom slučaju nemam ništa protiv tebe, pozdrav!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Snimak maltretiranja u policijskoj stanici u Srbiji

Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18 19

[ Pregleda: 53579 | Odgovora: 378 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.