Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Igrice - preporuka

elitemadzone.org :: Video igre :: Igrice - preporuka
(TOP topic, by plague)
Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 308695 | Odgovora: 386 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka14.11.2014. u 18:11 - pre 114 meseci
Assassin's Creed Unity - Pa sta da kazem, izgleda fenomenalno ali obzirom na zahtevnost mozda je bolje zaobici ovu igru.



i7-4770, GTX 780 6GB OC (skoro 500€!), 16GB RAM, 24" Full HD monitor... i jedva radi na haj podesavanjima (kod komsije). A na manje izgleda totalno lose. Sama igra je bagovita do ]a]a. Ljudi na ulici utanjaju svaki cas pa se vrate, iskoce!, nakon desetak sekundi. Glavni lik isto! Zabode se u zgradi pa ne moze da izadje. U sekundi se igra izbaci pa nece da se staqrtuje nego mora da se resetuje kompjuter. Komande odjednom imaju lag tliko da se ne moze igrati... i jos mnogo toga.

Gledajuci trejlere i nesto malo kod ortaka bih rekao da su generalno uradili fenomenlno igru, bar kako izgleda. Ali obzirom na bagove, koji ce biti ispravljeni nekim pacem..., a najvise na zahtevnost o kojoj se inace mnogo prica na forumima nemam pojma kad cu je igrati. Ne pada mi napamet da samo zbog ove igre kupujem novu graficku karticu (nekada bih sigurno to uradio, sada ne), narocito kad moja trenutna odigra CoD Advanced Warfare sa podesavanjima sve na haj bez imalo problema. Sad samo ceka Far Cry 4, valjda ce to biti razumnije...




Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka22.11.2014. u 14:03 - pre 113 meseci
Pa red je da neko napise nesto malo o Far Cry 4 najnovijem nastavku. Veoma lepo izgleda, nije mnogo zahtevna i sa apdejtom je reseno pocetnih nekoliko problema. U svetu su podeljena misljenja. Uglavnom su ili skoro extremno negativna ili vrlo pozitivna, ravnodusnih nema. Ima dovoljno noviteta da bude zanimljivo (wingsuit, "voznja" slonova, skoro pola igre je na snegu, helikopterčić...) a kolicina oruzja je skoro pa impresivna, mislim na raznovrsnost. Ima dosta oruzja sa prigusivacem sto je korisno, narocito automatskih pusaka... Sve u svemu, sve je kao i prethodni nastavak ali bolje. Meni se svidja to sto je najnelinearnija igra ikada. Svaki nivo/zadatak/misija... moze da se odigra na nekoliko nacina. U zavisnosti kome se prikloniti sledi takva varijanta nastavka. Neke nivoe je moguce preci bez ispaljenog metka ili ubijanja bilo koga. Uostalom, ima rivjua dosta pa da ne duzim. U svakom slucaju, moja preporuka za ovaj nastavak Far Cry serijala. Po meni, za mene - odlicna igra, a sto je vazno vrlo dugacka sa "mali milion" misija...!



I jedan od "bezbroj" gejmplejova.




Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Igrice - preporuka23.11.2014. u 05:40 - pre 113 meseci
Haha, bas sam danas video ovaj gif, izgledaju totalno lude mogucnosti sa novim "oruzjem". :D





Meni je citav Far Cry serijal odlican, jos od kad sam se odusevio sa prvim delom i onim otvorenim svetom i mogucnostima sto je igra pruzala, a koji su za to vreme, bili pravo osvezenje...
I ovaj deo je na listi za igranje, jednom kad dodje na red. :) Inace, grafika izgleda sveze, kao onda kada se pojavio drugi deo.
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Igrice - preporuka23.11.2014. u 07:39 - pre 113 meseci
Bio je FarCry3 75% off za release ovog, taman sam jednu verziju u zaostatku
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka23.11.2014. u 11:07 - pre 113 meseci
Najjaca fora je sto nisam odmah ukapirao da su slonovi po difoltu na "nasoj strani" u smislu da se 'bore' sa "crvenim" trupama (bilo sa pojedincima ili vozilima ili grupom...) ali je zanimljivo kad se jasu i upravlja postupcima, od "trubljenja" kao objave ljutine do unistavanja vozila pa onda "ga njega" coveka uFati surlom i odbaci ili tresne o zemlju. A izdrzavaju isto ili vise od vozila. Nekoliko puta sam skontao da se "uzivim" u tome...

A izgled je nesto sto je sada vec uobicajeno jako dobro, ponasanje protivnika je veoma nepredvidivo a sad su i pojacali zonu primecivanja i brzinu reagovanja u odnosu na prethodni deo. Voznja helikopterom, cisto onako radi razonode a svuda, je bas zadovoljstvo jer su teren bas lepo i prilicno logicno uradili a cak su mislili i na visinu - kad se dostigne odredjena tacka pocinje pistanje upozorenja i gubi se kontrola nad letilicom. Ma meni se svidja i to prilicno... A, kao sto rekoh, instalira se pa natenane moze bas dugo da se igra. Malo me nervira sto u toku voznje ako se oduzme "gas" vozila postaju nekontrolisana i to po malo nelogicno ali ipak se moze izvuci iz svih situacija dodavanjem "gasa" ma kako se cudno vozilo ponasalo - sto ima logike iz realnog zivota. Samo je steta sto nemam analogni dzojstik ili neki volan (jos bolje) jer bi tada bio pravi dozivljaj. I tako...

Da, obavezno apdejtovati na verziju 1.3 ili noviju jer verzija 1.0 ima dosta problema a i izgled je najmanje 30% losiji, kao i upravljivost!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka11.12.2014. u 19:21 - pre 113 meseci
Obzirom da ce se krajem Januara pojaviti GTA V za PC jedan lep tizer (malo duzi) nije na odmet pogledati u casovima dokolice... Ovo izgleda bas dobro, a i uvedena je varijanta prvog lica... ponasanje slucajnih prolaznika/likova... ma sve mi se svidja, mnogo. Samo da ne bude neka varijanta zahtevnosti da odustanem kao od Asasina...




Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Igrice - preporuka11.12.2014. u 19:29 - pre 113 meseci
Ajd da neko na ovoj temi da i neku pravu preporuku :)

Ja se razbih ovih dana od Dragon Age: Inquisition. Preko 40 sati sam vec igrao a nisam ni zagrebao povrsinu.

(tip: ako pocne da smara na pocetku znaci da ste ostali u Hinterlands-u previse... samo napustiti tu zonu sto pre i igra postaje fenomenalna)
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka11.12.2014. u 23:03 - pre 113 meseci
Pa napisi nesto o samoj igri, daj neke linkove, malo slika... Jel' to toliko tesko?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka11.12.2014. u 23:45 - pre 113 meseci
Recimo ovde izgleda jako lepo...



A koje su zahtevnosti prisutne za PC verziju?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka23.12.2014. u 14:06 - pre 112 meseci
Nije losa igra, moj utisak nakon nekoliko dana pokusaja igranja. Kazem "pokusaja" jer me izludjuje to sto mora da se drzi desni klik da bi lik kojim rukovodim isao tamo gde pomeram misa - sto je toliko uobicajeno da je postalo refleksno. Ima li neko resenje, predefinisanje dugmica, setovanje... da to radi onako 'normalno a da ne mora uz "W" da se drzi pritisnut i desni klik? Hvala na pomoci ako je bude.

Inace, igra je izgledom dosta losija nego sto sam mislio. Pokreti likova (svih) su malo previse "kompjuterski" za moj ukus a u danasnje vreme. Sama staticna slika nije losa, cak na momente fenomenalno izgleda (recimo sneg je fenomenalno uradjen...) ali cim se krene nekako gubi tu draz "dobre slike". Svidja mi se sto je obimna, dugo ce moci da se igra, sama prica nije losa, nista mi ne secka, ucitavanja su brza i to bi bilo to sto se tice pozitivnih strana igre. Sve ostalo je neki prosek u odnosu na novije naslove. Na primer "Watch Dogs" ili narocito Middle Earth Shadow of Mordor (kao nesto sto je na neki nacin najslicnije) je "pojam" sto se tice izgleda a narocito pokreta likova u igri (sto je meni dosta bitno).

Znaci, samo moje licno misljenje!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Igrice - preporuka05.01.2015. u 18:27 - pre 112 meseci
Manje vise sve sto je izaslo iz Ubisofta ove godine je totalno @#$@#$ (AC:Unity je najgore od svih), i treba izbegavati.

Zaista je losa praksa da im dajemo pare dok se ne opamete. Zbog toga ja ne bih preporucivao kupovinu ni FC4, igra je manje-vise ista kao FC3, isti engine sve isto, samo sitne izmene koje ni blizu ne vrede 60 eura... Mozda da je expanzija za 10-15 eur pa jos nekako.
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka01.02.2015. u 13:26 - pre 111 meseci
Dying Light (2015) - Preporuka za ovu igru. Ima tu svasta, od Assassin's-a pa na dalje. Danas je "moderno" sve sto je zombi postapokalipticno tako da se ova igra uklapa u to bas lepo. Nije laka, brzo se zamara i lik i oruzje, kinte ima cesto ali malo... U svakom slucaju preporuka iako je malo zahtevna (ne mnogo ali ipak jeste, mada nista ne secka, usporava... sa dobrim setovanjem).





Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Fedya
Fedor Hajdu
Solution Architect
Emaratech
Dubai, UAE

Član broj: 28246
Poruke: 790
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: fedya@elitesecurity.org
Sajt: devtechgroup.com


+34 Profil

icon Re: Igrice - preporuka18.02.2015. u 08:37 - pre 110 meseci
Darkest Dungeon... prvi put da sam kupio igru koja je early access, zvanicno nije zavrsena, ali i posle 20+ sati koje sam igrao, nisam nasao ni na jedan bug. Dodavace jos dungeon-a i item-a, ali gameplay je poprilicno stabilan, i igra je neverovatno zarazna i odlicno odradjena.

Svakom ko voli iole slican zanr toplo preporucujem.
Every hamster has his day.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka11.03.2015. u 19:06 - pre 110 meseci
Assassin's Creed Rogue - najnoviji nastavak. Po meni mozda najbolji do sada. Sve "bolesti" resene, nije zahtevna igra, prilicno obimna, nema konja pa je malo smorno prelazenje velikih distanci u NY-u, recimo, ... ali sve u svemu dobra zabava. I desavanja na snegu su uradjena bas dobro... Preporuka sa moje strane.




Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Igrice - preporuka11.03.2015. u 19:32 - pre 110 meseci
U je, ja jos ni Pariz nisam instalirao Postali su gori od CoD
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka11.03.2015. u 19:58 - pre 110 meseci
Citat:
Postali su gori od CoD

Da, bre...! :) Samo sto se meni to svidja. Svaki cas neka nova varijanta neke igre je meni ok, da je takvih vise imalo bi se sta igrati kad nema sta da se igra... ono kad je zatisje! :)

Samo su sa Unity podbacili, mnogo.



Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+288 Profil

icon Re: Igrice - preporuka15.03.2015. u 22:55 - pre 110 meseci
Pozdrav, da li je ovo tacno za AC Rogue?

Core 2 Quad Q6600 2.4GHz
Athlon II X4 620
GeForce GTS 450
Radeon HD 5670 1024MB
2 GB RAM
Win 7 64
DX 11
11.6 GB
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka16.03.2015. u 13:32 - pre 110 meseci
Verovatno je tacno. Ja imam jaci hardver (i5...) i sve mi radi na maximumu bez ikakvog problema. Cak i borbe na moru sa puno dima pri kanonadi sa topova radi kao da nema dima, ma koliko brodova ucestvovalo. Enterijer desavanja su isto tako glatka...

Nemam pojma koliko frejmova ... nisam to gledao jer me ne zanima sve dok radi kao da je rec o "milion frejmova"...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Igrice - preporuka20.04.2015. u 09:51 - pre 108 meseci
Citat:
mmix:
Citat:
Shadowed:
Ako je ovo realtime render - svaka cas'. (Nisam odavno igrao neku "vecu" igru, pa i nisam u toku)


Nisi odavno u toku :)

Trebao si da vidis laru



Igrao sada za vikend i... odlicna je :) Nije to vise onaj stari Tomb Raider sa nivoima podeljenim u blokove, ali mi se svidja. Takodje, i radnja (bar koliko sam presao) je dobra. I, sto je najbolje, radi sasvim fino sa mojom ne-nesto-narocito grafickom (GeForce GTX 750).
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka21.04.2015. u 14:39 - pre 108 meseci
A na kolikom monitoru?

Mislim, znam da nije tema za to ali je neko zatisje pa... naime, ima sanse da dobijem neki monitor ali je 27" pa sam u dilemi da li vredi tako veliki monitor za igre. Odziv mu je 8 milisekundi i to "sivo do sivo". Imam stari Dell G2410 24" sa odzivom 5 milisekundi "crno do belo" i savrseno to radi (Full HD). Za ostalo mi nije bitno jer koristim jos dva monitora i navikao sam i na raspored monitora i na raspored desavanja na njima. Samo me zanima u vezi igara.

Ako nije prikladno za ovu temu moze da se brise...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Video igre :: Igrice - preporuka
(TOP topic, by plague)
Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 308695 | Odgovora: 386 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.