Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Igrice - preporuka

elitemadzone.org :: Video igre :: Igrice - preporuka
(TOP topic, by plague)
Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20

[ Pregleda: 308744 | Odgovora: 386 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nebojsa Petrovicc
ucenik

Član broj: 262624
Poruke: 40
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Igrice - preporuka23.11.2015. u 14:10 - pre 101 meseci
pozdrav da li neko moze da preporuci neke igrice a da nisu sportske za moj komp posto se ja bas ne razumem ali evo na primer pes 2013 odlicno radi na high podesavanjima, pes 16 ok radi na medium podesavanjima.

Graficka NvidaGeforce 9400 GT 1gb
Ram 3gb
Cpu: intel dual core 2.6
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 716
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Igrice - preporuka05.12.2015. u 00:34 - pre 101 meseci
Mogu da ti preporučim da promeniš grafičku pošto ti je ona "usko grlo" na kompu. Do tada probaj F.E.A.R. sve delove.
 
Odgovor na temu

bojmel

Član broj: 331549
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Igrice - preporuka10.12.2015. u 15:43 - pre 101 meseci
Civilizatio 5. Jest da nije nova ali su je tako odradili da mislim da neće biti bolje od ovog tipa igara
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka18.12.2015. u 12:59 - pre 100 meseci
Assassin's Creed Syndicate (2015) Najsveziji nastavak... i nema tu sta da se kaze. Ako se ima dobra konfiguracija izgleda fenomenalno. Mislim, radice nekako i sa nekom slabijom grafickom karticom ali ne ispod GTX varijante, radice, moci ce da se igra ali pravi dozivljaj je tek sa karticama koje su red velicine preko 200€. Sama igra je ponavljanje vec vidjenog bez obzira na nove stvari koje su uvedene. Sto ne bi trebalo da smeta onima koji inace vec vole Assassin's Creed a za one koji sa ovim delo tek pocinju bice dosta zanimacija jer igra traje mnogo duze od danasnjih varijanti "hitova"... U svakom slucaju moja preporuka za Assassin's Creed Syndicate.



Trebala bi mi mala pomoc u vidu informacije. Ako neko vec igra a koristi neki 5.1 zvucni sistem sa pravilno postavljenim zvucnicima, pri nalazenju "Secretst of London" predmeta, kad se pridje toj maloj muzickoj kutiji cuje se klasicna melodija karakteristicna za muzicke kutije. Meni treba informacija o dozivljaju koji igrac ima kad cuje tu melodiju, da li je "Mono" - samo sa prednjeg para kutija, ili je samo sa zadnjeg para kutija, ili se cuje sa svih kutija? Ako se cuje sa svih kutija, da li se zvuk pomera po panorami dok se prilazi a u zavisnosti od polozaja, i ako se zvuk pomera, da li je logicno pomeranje u odnosu na vizuelno (ako je muzicka kutija napred levo da li i zvuk/muzika bude napred levo...)? Zahvaljujem.









Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Frojd28
Psihobata

Član broj: 331220
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Igrice - preporuka23.12.2015. u 21:17 - pre 100 meseci
Assassin's Creed Syndicate. Slazem se sa svim sto je Sceka napisao.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka28.12.2015. u 14:55 - pre 100 meseci
Jedna "slatka" igrica za razbibrigu, moze se igrati dugo, neoptreceno... :) Valhalla Hills (2015) Preporuka za ovu igru. :)



Citat:
Valhalla Hills is a building strategy game in the tradition of games like The Settlers or “Cultures”. The player has to lead his outcast Viking heroes to the top of a mountain, where a magical portal is leading to Valhalla. But to do so the Vikings need to do one thing first: Survive!






Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka12.02.2016. u 20:55 - pre 98 meseci
Izasao je Dying Light The Following (20016). Van grada, velika mapa, neka nova oruzja, vozilo... Preporuka sa moje strane.

Citat:

What’s Dying Light: The Following?

Dying Light: The Following is a massive expansion to Dying Light and the untold chapter of Kyle Crane’s story.
Take to a vast new area that will transform your Dying Light experience through new game mechanics, environments
and challenges on top of the established core of what made Dying Light a break away success for millions of players around the globe.


Citat:
Key Features

New Map | As Big as Dying Light For the first time, you’ll go outside the quarantine zone only to get thrust into a hazardous outback overrun by the infected and populated by pockets of survivors who consider outsiders just as threating. With a region the size of all Dying Light maps combined, Dying Light: The Following is choke full of new environments, characters, quests, and secrets to discover.

Drivable Vehicles | Your Deadliest Weapon Yet Break pursuits and travel through the quarantine like never before. All-terrain dirt buggies are going to be your key tool to survival and getting around this hazardous countryside. Level up your new Driver Rank skill tree and upgrade your ride to create your most deadly and effective weapon yet. Fully customizable with specialized weapons, attachments, decals and paint jobs, your buggy is going to be your one-way ticket to zombie smashing mayhem.

New Story | Where Will the Outbreak Go? Players will again take the role of Kyle Crane, and will be thrown into Harran’s outback region, rife with the infected, where they’ll encounter a mysterious, and seemingly all-powerful cult, capable of changing the face of Dying Light’s world. To infiltrate and unravel dark secrets of The Following, Kyle Crane will need to face all-new challenges and use his abilities to the limit.

Non-Linear Progression | Trust is Something You Earn To get close to the cult and unravel their secrets, players will need to earn the trust of the locals. Through various missions and tasks, players will be able to choose their own path for infiltrating the inner circles of the cultists. As you earn more trust, you’ll be granted more imperative tasks along with access to dark cult secrets which will help unravel the mystery that has taken hold of this once serene land.





Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka04.03.2016. u 23:04 - pre 98 meseci
Far Cry Primal (2016) - nisam jos dobio ali sam gledao malo kod ortaka i zanimljivo mi deluje. Sve je bas primitivno, lepo izgleda, pokreti... sve je, po meni, dobro. Veliko osvezenje u eri modernih pucacina. Mislim da ce biti dobro primljeno kod svih.







Pozdrav!



[Ovu poruku je menjao Sceka dana 05.03.2016. u 00:24 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Igrice - preporuka06.04.2016. u 11:02 - pre 97 meseci
Ma sve je to krs krseva, sve na isti fazon.

Samorost 3 je vrh :) Od likova koji su pravili nezaebiv Machinarium.


(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Melaniezweig
Melanie Zweig
Game inventer
Joygames
München

Član broj: 332274
Poruke: 2
23.247.64.*

Sajt: pirates.risengame.com


Profil

icon Re: Igrice - preporuka12.04.2016. u 11:30 - pre 96 meseci
Pirate Legend - One Piece online 2.
jel probao neko ovu? legend.risengame.com
 
Odgovor na temu

Caki zemljoradnik

Član broj: 298083
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Igrice - preporuka06.07.2016. u 14:33 - pre 94 meseci
Ko je voleo da igra S.T.A.L.K.E.R. može da proba Lost Alpha mod. Fenomenalno odrađena priča sa puno sadržaja. Ja sam je odradio do kraja bez nekih većih problema sa bagovima. Igra je free za skidanje i nije potreban originalni Stalker. Koga zanima, lako može da nađe na netu...




[Ovu poruku je menjao Caki zemljoradnik dana 07.07.2016. u 16:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Caki zemljoradnik

Član broj: 298083
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Igrice - preporuka07.07.2016. u 16:18 - pre 94 meseci
Ista ekipa je, uz dozvolu vlasnika, preradila i prilagodila savremenim konfiguracijama i stari dobri Pirates of the Caribbean. Pirates of the Caribbean: New Horizons mod sada uz originalan storyline ima još 5-6 novih koji obuhvataju različite istorijske periode. Skidanje velikog moda je besplatno ali ovaj put je potrebno predhodno instalirati originalnu igru.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka04.08.2016. u 13:17 - pre 93 meseci
Lethe Episode One (2016)



Citat:
Lethe is a first person adventure with survival horror elements. Explore an atmospheric and frightening world and uncover the dark secrets of your origins...


Preporuka za ovu igru. Nije mnogo zahtevna a instalacija je samo oko 1,5 giga, i obzirom da je tako mala u odnosu na danasnje igre cija instalacija se meri desetinama gigabajta ova izgleda fenomenalno. Vrlo je jednostavna, atmosfera je primerena i odlicno uradjena, nema nikakva mapa pa je to malo frka jer hodnika/prostorija ima prilican broj a sve je slicno... ali nije neki problem. Ono sto je mene bukvalno odusevilo je to sto za razliku od ostalih, "modernih, trendovskih...", igara nema nista predimenzionirano i "slag na tortu" - na kraju nema "big bosa" koji je nenormalno veliki i nenormalno jak i potrebno je nenormalno i besomucno unistavati tastaturu i misa... Ovde je to uradjeno mirno, logicno i u skladu sa celom pricom. Malo je problem zvuk jer nema mnogo opcija, zapravo ima samo nekoliko, a po mom misljenju je dosta toga lose izbalansirano (sto sam i naveo u "recenziji/izvestaju", a radi toga sam i dobio igru...) i nije moguce menjati, podesiti. Sveukupno zvuk je primeren zanru i atmosferi, slika je savrsena u odnosu na velicinu i zahtevnost, prica je dobra, izvodjenje lagano/odlicno. Zakljucak, moj, je - preporuka za ovu igru.




Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka31.08.2016. u 13:27 - pre 92 meseci
Obduction (2016)



Citat:
Obduction is an adventure video game developed by Cyan Worlds. Obduction is considered a spiritual successor to Cyan's previous adventure games, Myst and Riven.


Jos jedna igra "prezivljavanja" ali ovaj put daleko obimnija, vrlo teska ali i vrlo zanimljiva, prakticno nema nikakva mapa a neki uredjaji teleportuju prilicno daleko pa se covek lako pogubi, odlicno osmisljena i odlicno izgleda. Nema sejva ali to nije problem jer prakticno ne postoji trenutak da ne moze da se "izvuce iz nevolje". Moja preporuka za svakoga ko voli resavanje problema u kombinaciji sa misterijom i fantazijom. U linkovima je dovoljno da se vidi o cemu se radi. A radi pravog uzivanja potrebno je da se ima dosta memorije i prilicno jaka graficka kartica a procesor makar i5 i to je, po meni, jedini minus ove igre.





Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka23.09.2016. u 13:42 - pre 91 meseci
Pre nekoliko dana me zovne ortak da dodjem da vidim kako radi GTX 1080 (neka Founders Edition verzija, ostalo je i7 4790k, 16GB RAM, SSD za C:\, SSD za D:\Games\, 24" Full HD monitor) koju mu je doneo rodjak dan pre. Nije tema u vezi kartica ali jeste u vezi igara. A ja sam kod njega igrao DOOM (2016). Igrao sam ja a ortak gledao jer ima povredjenu ruku, zglob sake. Sve je setovano po difoltu, kako je preporucila igra, nije sve na maximumu ali skoro sve. Igra izgleda mnogo dobro po svim pitanjima, mozda (po meni, za mene) i najbolje sto je do sada izaslo za PC. Nije laka ali ima strasno puno svega uokolo a protivnika, "spodoba", ima jako puno. Dobra stvar je sto kad se pobiju svi koji su predvidjeni za odredjenu scenu (uslov da se ide dalje) moze da se ostane i dalje pa da se dopuni do maximuma sve sto treba, i uzme novo oruzje ako ga ima, ali i da se "razgleda" i zaviri svuda. Meni se svidja jer su stvarno uradili mastovito i neki prizori su prelepi. Znaci - moja preporuka za ovu igru. Nemam pojma kako bi to radilo i izgledalo sa nekom drugom karticom/konfiguracijom ali svakako treba probati.

(odigrao sam nesto oko trecine, sad su ortaku skinuli te bandaze pa on igra a ja gledam )






Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 716
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+592 Profil

icon Re: Igrice - preporuka24.09.2016. u 00:06 - pre 91 meseci
Šćekiću nisam znao da si gejmer. Al si mi čudan bre kad pišeš ovako :). Voliš horore? Meni je to omiljeni žanr. Sad ću da probam ovaj "Lethe".

[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 24.09.2016. u 02:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka12.11.2016. u 22:59 - pre 89 meseci
Call of Duty: Infinite Warfare (2016). Relativno dugo najavljivana, pa... vredelo je cekati. Citam neke komentare na forumima, ne gejmerskim nego "regularnim" pa samo podforumi o igrama, i ne mogu da shvatim da postoje neki koji se izjasnjavaju sa "djubre", "nije vredno instaliranja", "nevidjena glupost" i slicno. Zapazio sam jer za razliku od isto tako citnja stranih foruma (foruma po istom principu - gejmerske forume ne posecujem) nema takvih navoda.

Ima jedna prednost u odnosu na ostale igre novije generacije. Uzasno je zahtevna ali samo ako se hoce lep izgled. Lepo izgleda tek sa najjacim grafickim karticama. Jedini uslov je da procesor bude makar u rangu i5 (sto noviji) i da se ima bar 8 giga rama i moze da se igra potpuno glatko, nema seckanja, trzaja, kocenja, cekanja... Znaci, ja jos uvek imam i5-4440, GTX 650 OC 1GB, 8 giga rama, nemam SSD vec Seagate ST1000DM003 hard, stari Dell 24" monitor - i sve radi kao sam napisao u prethodnoj recenici. Nista nisam dirao u setovanjima osim sto sam iskljucio blur jer to uradim kad god setovanje dozvoljava. Sve je onako kako je pri prvom pokretanju igre "sama igra" odlucila/setovala. Znaci moze da se igra, cak je sinrono i audio/video u svim kat scenama i inace u igri kad se neko nekom obraca. A likova ima nevidjeno mnogo...

Pravo uzivanje sam imao priliku da osetim kod ortaka koga sam pomenuo u prethodnom postu, GTX 1080 i ostalo iz konfiguracije jer nista nije menjao od Doom-a. Ni on nije dirao nista a igra je "prepoznala" i stavila sve na haj. A uzivanje je evidentno, pocev od detalja na oruzju, pa detalja na facama, pa pokreti i napisano na panoima i zastavama i ceduljicama... Znaci, ko ima tako neku konfiguraciju moci ce da uziva u igri bez problema.

Sama igra, igrivost, prica, kadrovi, scene, tezina, AI... meni je sve to mnogo vise od "zadovoljavajuce". Narocito jer ima jako puno desavanja u svemiru, kako voznje letilicom i dueli tako i solo. Ni malo laka igra u svakom slucaju ali ima dobro organizovano pamcenje/sejvovanje cekpointa pa se moze igrati bez nekog nerviranja, ja igram na normal nivou. Na tlu i inace gde god ima gravitacije je isto skoro pa savrseno po svemu. Oruzja ima dovoljno ali treba "mudro" izabrati jer ne moze svaki protivnok da se "ubije" sa bilo kojim oruzjem, najtezi su retki ali mukica.

Face nekih likova su vrlo prepoznatljive iz raznih serija/filmova...

Znaci, svakaka/topla preporuka za ovu igru sa moje strane, presao sam vise od pola (nije kratka kao mnoge danas).







Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka11.12.2016. u 13:23 - pre 88 meseci
Quern - Undying Thoughts Jos jedna „a non-linear puzzle adventure with first-person narrative” igra. Mala instalacija ali prilicno zahtevna ali onda sve bas dobro izgleda. Odlicna prica, lepo i mastovito razradjena a sama igra teska i dugacka. Ja sam uglavnom igrao tako sto dodje komsija pa zajedno „mozgamo”, prvi put tako nesto radim i zanimljivo je mada tesko da bi bilo sta drugo uopste imalo smisla igrati na takav nacin. A „mozgalice” su odlicno smisljene, svaka ima i svrhu, logicno, ali i odlicno uradjeno izvodjenje kao i animirano resenje. Sve lepo izgleda, zvuk je odlican, Muzika diskretna, odgovarajuca i ne smeta. Moja preporuka za ovu igru, narocito onima koji vole dobru pricu i resavanje zagonetki/problema.











Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka18.01.2017. u 11:46 - pre 87 meseci
Vec je pisano i ovde na temi a i inace na Internet-u mnogo ima o igri Far Cry Primal pa samo da kazem da preporucujem ovu igru. Po svim pitanjima je dobra, ja nemam ni jednu zamerku. Zahtevnost je pristojna, ja sa mojom konfiguracijom bez problema i bez zastoja, laga... - sve na haj, privodim igru kraju (i5-4440, GTX 650OC, 8 giga rama, nemam SSD, na DELL 24" monitoru, W10...).


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka10.02.2017. u 13:38 - pre 86 meseci
Battlefield 1 - igra dugo ocekivana i najavljivana. Nemam nista da kazem osim da preporucujem po svim pitanjima jer je sve dobro. Ali kratka, mnogo. Sve se zavrsi za par dana, oni koji vole mnogo da igraju u cugu verovatno mogu da zavrse i za jedan dan (popodne i malo u noci...). Odlicna prica, meni se retko desava da procitam sve i da pogledam sve kat scene a ovaj put me zainteresovalo jer ima tu neku setnu notu koja je na lep nacin donesena. Dosta simbolike i pripovedackog nacina, meni je to lepo slozeno. Ni malo zahtevna iako je velika instalacija. Igriva i zanimljiva. Od mene toliko, i jos jednom preporuka.












Watch Dogs 2 - sve isto kao u prvom delu, nema se sta pricati o igri. Osim da nije zahtevna kao prvi deo.





Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Video igre :: Igrice - preporuka
(TOP topic, by plague)
Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20

[ Pregleda: 308744 | Odgovora: 386 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.