Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Igrice - preporuka

elitemadzone.org :: Video igre :: Igrice - preporuka
(TOP topic, by plague)
Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18 19 20

[ Pregleda: 309920 | Odgovora: 386 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka27.07.2015. u 22:38 - pre 106 meseci
Ovo ce biti interesantno kad izadje, u septembru bi trebalo...




Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+288 Profil

icon Re: Igrice - preporuka05.08.2015. u 11:48 - pre 105 meseci
Citat:
Sceka:
Mislim, sta reeeci - Serius Sam 3: BFE, ko je igrao ranije i ko voli takve stvari, sulud broj sumatuh kreatura, onda preporuka! :) Iako ne volim takvu vrstu besmislenog pucanja, nema nista drugo odavno pa poceh pre neki dan ovo. Prvo po difoltu tezina igre. Pa nakon pola sata "smanji dozivljaj", pa opet nakon nesto vise od pola sata smanjim na najnize "setnja po parku". I juce na onoj vrucini iako klima radi pocnem da se nerviram... :)

Ma, bre, ko voli - najtoplija preporuka! :)




Pozdrav!



Ja sam prvih tri ili cetiri chaptera izdrzao na normal ali posle toga nema sanse. Moram sam da ukljucim GiveAll cheat i tad je opet jako tesko jer dolaze sa svih strana nemas gde da bezis :) Neke delove i po deset puta igram.
Igrica je vrhunska necete pogresiti.
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Igrice - preporuka05.08.2015. u 12:05 - pre 105 meseci
Haha, za Serious Sama vazi "bezanova majka ne place" :)
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka05.08.2015. u 23:49 - pre 105 meseci
Poslednji capter, ukljucim sva varanja ovoga sveta, dodjem do Big Boss-a i nakon sat vremena odustanem, aninstalujem i ok.




Sad sam pri kraju sa Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes, odlicna igra i preporuka iako i nije bas igra u pravom smislu te reci vec najava...







A najava je za Metal Gear Solid V: Phantom Pain kao em celu igru em najavljivana i pricano puno...







Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka16.08.2015. u 13:40 - pre 105 meseci
Izasao je najnoviji nastavak "serijala" Batterfield - Battlefield Hardline (2015) - Potpuno van svega do sada, rec je o klasicnoj policiskoj seriji pretoceno u igru. Sve je kao da se gleda serija sa aktivnim ucescem. Nije lose, meni se svidja jer je potpuno drugacije a nisam se informisao ranije/unapred pa je ovo iznenadjenje, prijatno. Nista nisam dirao od setovanja osim invertovanja po vertikali. Sve radi osdlicno, sve klizi, grafika je odlicna, ja licno nemam ni jednu zamerku na samu ogru ali me izludjuje sto ne mogu da se prekinu "filmovi", a dugo traju. Ko voli ok, ima prica koja se prati... ali mene to smara. Kako god, preporuka sa moje strane.













Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Igrice - preporuka16.08.2015. u 15:09 - pre 105 meseci
Citat:
Sceka: Sve je kao da se gleda serija sa aktivnim ucescem. Nije lose, meni se svidja jer je potpuno drugacije a nisam se informisao ranije/unapred pa je ovo iznenadjenje, prijatno.

Pa si odlucio da svima ostalim a pokvaris iznenadjenje?
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka16.08.2015. u 16:26 - pre 105 meseci
Pa rekao sam da se ja nisam informisao pa sam iznenadjen. Generalno uopste nije iznenadjenje. Igra je izasla jos krajem marta ove godine i ima sve o igri na Net-u, na YT-u i rivjua i trejlera i Gameplay...

Tema je preporuka za igre, ja sam odigrao pola pa preporucio. Sta tu nije jasno?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Igrice - preporuka16.08.2015. u 18:15 - pre 105 meseci
Ko kaze da nesto nije jasno? Postavio sam ti obicno retoricko pitanje.
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Igrice - preporuka16.08.2015. u 18:30 - pre 105 meseci
jos uvek u beta fazi, ali igra se naveliko... jako zarazno, za razliku od WoT i WoA koji mi se uopste nisu svideli...

World of Warships
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka16.08.2015. u 21:06 - pre 105 meseci
Kad se procita ne zvuci retoricki nego ironicno.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka30.08.2015. u 13:46 - pre 105 meseci
Crookz The Big Heist (2015) - Preporuka za sve a narocito za one koji vole ovakve igre. Odlicna grafika/slika, zanimljivi dijalozi, igrivost i upravljanje na zavidnom nivou. Zanimljivo ali prilicno tesko, svakim nivoom sve teze a, logicno, najteze je kad pocne vremensko ogranicenje. Tada se cini da je jednostavno nemoguce resiti zadatak. Prvi vremenski "cajtnot" sam resio a na drugom sam trenutno zaglavio jer sta god probam nema sanse da se ispostuje zadato vreme, "fali" mi bar minut... Igra zahteva strpljenje, strategiju i kombinatoriku. Moja preporuka.











Kratki film - - Neprevazidjeni Ron Jeremy > http://www.imdb.com/title/tt4574936/?ref_=nm_knf_t1



Pozdrav!

EDIT
Uspeo sam onaj tajm limit od 5 (pet) minuta da resim. Cak mi je ostalo i minut i devet sekundi, a bilo je cupavo...

[Ovu poruku je menjao Sceka dana 31.08.2015. u 01:18 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka19.09.2015. u 22:28 - pre 104 meseci
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (2015) - Preporuka za sve koji vole ovakvu vrstu igre. Po mnogim pitanjima zanimljiva, stepen "teskoce" ne postoji u standardnom smislu ali se moze izbrati pri svakoj misiji da li ce poceti ujutru ili uvece. Naravno, uvece je lakse, malo, jer je vidljivost daleko manja... Cela igra se moze proci na razne nacine pa sta ko voli. Oruzja ima uzasno mnogo, kinta i resursi se zaradjuju mislijama "sa strane" i prikupljanjem svega i svacega. Pomagaci su odlicni, zenski pomagac je "dobra riba" i korisna vrlo, konj je odlicno prevozno sretstvo, pas je veran kao i svaki pas u zivotu a robot je upotrebljiv i neki put nezamenjiv. Slika, kadrovi i prica - kao u nekom dobrom filmu a odlicni. Igrivost je na visokom nivou. Zanimljivo a mape su obimne, velike... Ma svaka preporuka za ovu igru.












Lepo pokazano sve od igre a namenjeno da zainteresuje.





Koliko vidim pojavio se "Mad Max", pa cemo videti vredi li. One najave vrlo obecavaju. Ako bude kao Metal Gear Solid V Phantom Pain, ili bolje eto jos dobre zabave...


Pozdrav!


[Ovu poruku je menjao Sceka dana 19.09.2015. u 23:39 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.dynamic.sbb.rs.



+536 Profil

icon Re: Igrice - preporuka19.09.2015. u 23:26 - pre 104 meseci
Vreme je da se tema preimenuje u "sceka i sta se od igara pojavilo na torrentima".
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka20.09.2015. u 00:24 - pre 104 meseci
Ne nego je vreme da i neko drugi nesto preporuci. Ja preporucujem igre koje sam ili odigrao ili igram trenutno, kao sto je Metal Gear Solid 5 Phantom Pain (jos nije kraj). Uvek tako. Inace je tema na dobrom putu da zamre.

A sto se tice torrenta, pa i to sam objasnjavao nekoliko puta.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Igrice - preporuka20.09.2015. u 02:56 - pre 104 meseci
Šta si objašnjavao .. kako se skidaju torenti, koji program za torrent dwn je najbolji ili koji url-ovi daju najbolje trackere.. ?
Ae prepričaj nam, podseti nas.
about:networking
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka20.09.2015. u 13:53 - pre 104 meseci
Ne vidim razlog da prepricavam narocito kad neko kao govori u ime svih (?!) ali 'ajde. Ne koristim torente za igre vec za druge stvari.

---

Konkretno a da bih mogao da linkujem kad bude trebalo:

Ja igre dobijam za dzabe sutra dan po izlasku u prodavnicu u Austriji, cesto dobijem opet dzabe sa sajta izdavaca pa skinem tako. A od pre par meseci sam u nekoj varijanti za muziku koja se koristi u igrama (i efekte okoline, sumove...) pa je jos lakse iako dobijam i neke igre koje me apsoluno ne zanimaju ali sta da se radi - instaliram, dodjem do onoga sto treba da cujem/ocenim/sugerisem... deinstaliram i tako redom.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

plague
Software Developer
Auckland, NZ

Moderator
Član broj: 46734
Poruke: 623
*.136.4.181.host.layer2.co.nz.



+373 Profil

icon Re: Igrice - preporuka20.09.2015. u 23:21 - pre 104 meseci
Molim ucesnike da se drze teme. Hvala.
 
Odgovor na temu

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+288 Profil

icon Re: Igrice - preporuka03.10.2015. u 18:56 - pre 104 meseci
Citat:
Miroslav Cvejić:
Vreme je da se tema preimenuje u "sceka i sta se od igara pojavilo na torrentima".


Jel problem sto Sceka predstavlja dobre igre?
Kome smeta neka napusti temu.

Da li je neko igrao Heroje 7?
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka14.10.2015. u 21:46 - pre 103 meseci
MAD MAX (2015) Jedna od igara koje su zanimljive i prilicno dugacke sto je retkost u danasnje vreme. Mapa je jedna jedina ali prilicno velika. Zadaci su brojni a sama prica nista posebno, odnosno i ne moze da bude jer je sama igra takva da diktira po sistemu "idi tu i tu, potuci se i prebijanjem ili oruzjem eliminisi svakog zivog ko je tamo, pokupi kintu, unisti sto je vise moguce, oslobodi..., vrati se nazad da primis nagradu". Voznja kolima je osnova kao i snaga glavnog junaka. Kinta je svuda ali je mala cifra pa se mora dosta toga "razbucati" da bi se imalo za nadogradnju a narocito nadogradnju kola/vozila. Sama voznja je malo problematicna u smislu upravljanja jer se nedovoljno brzo vracaju tockovi po pravcu, sto je vise nadogradjeno u smislu zastite samog vozila sporije se krece i nema potrebnu startnost (logicno) pa onda mora da se kupi bolji/jaci motor sto podrazumeva obavljanje "lokalnih" zadataka van glavne price... Mislim, klasicna igra te vrste ali ne u negativnom smislu receno.

Grafika, slika, kadrovi, okolis... sve je to uradjeno odlicno do fenomenalno. Vrlo slicno najnovijem filmu, masa detalja podseca na film, i ne samo detalja naravno. Upravljivost je odlicna, komande slusaju odlicno, odziv je dobar. Malo je ponasanje protivnika moglo da bude raznolikije jer uskoro bude predvidljivo ali to ne znaci da je lako, naprotiv! "Pesnicenje" koje rezultira smrcu protivnika je jedino resenje ali ni malo nije jednostavno a narocito nakon nekog vremena kad se ukljuce likovi koji su sposobni da pariraju i vrlo tesko se savladavaju. Naravno, resenje je pistolj (jedino oruzje MAX-ovo) ali je ogranicen broj municije... Kad je u vozilu tu je jos i snajper (vrlo korisno, cesto potrebno) koji se koristi iskljucivo iz vozila a pomocnik upravlja sa harpunima koji su ujedno i jajjace oruzje u igri.

Da ne davim vise, preporuka za ovu igru. Nije iznevereno ocekivanje koje je najavljivano. Bice onih koji su ocekivali vise, ja licno ne vidim sta bi vise trebalo da ima ovakva igra.













Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Igrice - preporuka22.11.2015. u 01:18 - pre 102 meseci
Call of Duty Black Ops 3 (2015) - Sta reci osim "preterali su". Obzirom na ono sto je bio pocetak, ovo sada nema nikakve veze. Naravno, sve se menja a u zavisnosti od vremena u kojem zivimo i prilagodjava ali po mom misljenju ovo je malo preterano. Preterano jer lici na svaku drugu igru po svim pitanjima (hint Srysis...) i u principu ne odvaja se po CoD "pravilu". I ne kazem da je to nesto loose ali meni licno je bez veze.

Sama igra je odlicna po pitanjima grafike, ponasanja, kadrova, price... mislim, ima apsolutno sve sto se danas moze podvesti pod "hit pucacina". Mozda malo smetaju dve stvari, prvo - kratka je i to prilicno. Drugo - opet po mom misljenju, preterali su sa "fantazijama" a narocito pri kraju. Da ne pricam vise jer je to jedna vrsta spojlera. Kako god najvise negativnih kritika je igra dobijena zbog strasno lose optimizovanosti, narocito sa i5 procesorima. Generalno Intel je u problemu. Ja sa i5 4440 nisam mogao da pocnem da igram koliko je kocilo, seckalo (vrlo slab izraz), smrzavalo... sve dok nikje izasao neki patch za piratsku verziju koji sam nekako upotrebio (nemam pojma kako tacno, sta sam sve radio, ali je nakon skoro sat vremena proradilo). A svakako je hardverski zahtevna.

Preporuka za ovu igru u svakom slucaju, i jos jednom - steta sto je kratka ali to je neka fora u danasnje vreme, valjda...






Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Video igre :: Igrice - preporuka
(TOP topic, by plague)
Strane: << < .. 12 13 14 15 16 17 18 19 20

[ Pregleda: 309920 | Odgovora: 386 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.