Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Paraliza Sna, da li je neko dozivljava

elitemadzone.org :: MadZone :: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 39705 | Odgovora: 134 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9497
89.216.32.*



+10253 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava10.09.2012. u 13:54 - pre 141 meseci
Ma najčešće se desi da je jorgan pao sa kreveta pa ostanem nepokriven, ili sam u nekom nezgodnom položaju pa ruka utrne ili slično.

A jel ima neko snove koji su posledica pune bešike (koja je posledica puno večernjih piva ) ? Meni se ceo san svede na to da sve vreme jurim neku klonju ili slično
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava10.09.2012. u 14:02 - pre 141 meseci
Nadaj se da je neces naci Znam neke koji jesu pa im se nisu svidele posledice
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9497
89.216.32.*



+10253 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava10.09.2012. u 14:06 - pre 141 meseci
Ni ne nađem ! Mislim, bar nisam do sada našao !


OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava10.09.2012. u 16:40 - pre 141 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Meni se dozivljavanje paralize desava retko ako sam jako umoran ili ako koristim odredjena sredstva za spavanje. Imao sam i drugih efekata poput prodornog zvuka u usima pri padanju u san ili lucidnih snova gde u sred sna postanes svestan da sanjas (interesantan efekat kojim odmah ukapiras da zapravo sanjas je ako "vidis" neki tekst - ako pridjes da procitas, to nije moguce posto mozak u snu ne moze da kreira senzaciju pravih slova)

Ako nekog to brine - to su sasvim normalne stvari koje same po sebi nemaju nikakve posledice niti su znak neceg patoloskog.


ha ! Meni se ovo desava jednom nedeljno minimum. Znaci vrlo jak zvuk, kao da je prosao supersonicni avion pored mene i nestao.

Snovi koji mi se ne dopadaju naucio sam da ih prekinem. Jednostavno sanjam sanjam i odjednom mi se nesto ucini nemogucim i kazem okej ovo je san i onda kao mi je bas bzvz probudim se.
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava10.09.2012. u 17:12 - pre 141 meseci
Citat:
Braksi:Snovi koji mi se ne dopadaju naucio sam da ih prekinem.

I ja to znam, al' one druge ne znam kako da produžim... to je to ;)
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava10.09.2012. u 17:53 - pre 141 meseci
najbolje je kad se spremam da kresnem ribu i san mi se prekine ! Uzas, za mene je to nightmare :-)
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava10.09.2012. u 18:21 - pre 141 meseci
Pa, ako ti je nocna mora onda i dobro da si se probudio :)
 
Odgovor na temu

VitezTemplar

Član broj: 306707
*.adsl.verat.net.



+2 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 02:00 - pre 141 meseci
E ovako ja sam mislio da sam jedini koje mi se to desava al slucajno sam naleteo na ovaj forum i video da nisam.
Ja to kapiram da mi se desava zato sto mozak jos uvek spava ti mozes da otvoris oci al mozak ne moze da vrsi funkciju pokretanja delove tela takozvana paraliza sna. To dodje nesto kao izmedju jave i sna.
Isto mi se desava otvorim oci nemogu da se pomerim,mogu al jako tesko i cujem neko lupkanje kao da je srce sto se vise naprezem to sve jace i jace lupka i ko da hoce da mi iskoci nesto iz grudi, desavalo mi se tako kad se probudim da vidim neke brojeve na plafonu ili kad se tako probudim isto nemogu da regaujem a zmurim isto vidim brojeve kao stari neki zapis koji se pomeraju kao da je neka filmska traka, imao sam isto osecaj kao da mi sestra ulazi u sobu ja je vidim i zovem al nemam snage da je doviknem da me malo mrdne da se probudim, al posle kad sam ispricao svojima kazu da nije ni ulazila a ni cula nista hmmm... Da otkrio sam foru kako se probuditi iz takvog sna ili se totalno opustite i u roku nekoliko sekundi cete se potpuno probuditi ili da skupite snagu i da savijete prste na nogama sto vise mozete i tako drzite sekund dva takodje cete se probuditi, probajte to ako vam se opet desi takva neka slucajnost :)
 
Odgovor na temu

VitezTemplar

Član broj: 306707
*.adsl.verat.net.



+2 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 03:16 - pre 141 meseci
Izvinjavam se na spamu al nasao sam na nekom forumu citat o ovome i ja sam ga samo prekopirao, obavezno procitajte...

E ovak,ljudi malo ste prenapuhali AP.Dozivljavam je (svjesno) vec 5 godina!Izpocetka je bila strasna i jeziva ali AP je (kad je shvatis) predivna stvar.Odgovorit cu vam na neke stvari!
kako postici AP?MORATE BITI JAKOO UMORNII (preporucujem 100 trbusnjaka,sklekova i cucnjeva da se umorite,nakon toga tus i na spavanje)Morate lezati(na ledjima) strogo MIRNO (ni prstica da micete!) nekih 10-20 min bez da mislite inasta(ja se koncentriram tako sto slusam svoje disanje)!
Zatim cete osjetiti kako vam se tijelo paralizira,ali i dalje se nesmijete micati!Kad paraliza zavrsi
onda dolazi izlazak,tj izlazite iz materijalnog tijela i dobivate astralno!
Iz pocetka vam nesavjetujem izlazak iz kuce dok ne uvjezbate i savladate AT,jer mozete izgubit to tijelo!
Prvih par AP ce vam bit soba,kuca od prije par godina ili necete bit u svojoj nikako!
Kada ovladate tijelom mocete da idete kroz zidove i kuce! AP je mocna stvar nemojte se zezati sa njom,dokaz koliko je mocna dokazuje vam da ja (koji vidim stvarnost) mogu da razbijem prozor,izlog obliznjeg ducana ,i ujutru to staklo bude stvarno razbjeno!NE LAZEM,POKUSAJTE PA CETE VIDJET!
A za otimacinu dusa,NIKAD NEMOJTE DA DOTKNETE ZIVOTINJE U AP i NE PRICAJTE SA DUHOVIMAA! Ako vas uhvati zivotinja ona vam uzima dusu,i vi padate u komu u kojoj ostajete dok se ne izborite sa zivotinjom za dusu sto moze trajati godinama!
A za duhove,njih se ne bojte samo nemojte da pricate sa njima,oni ce vas samo pratit al vi im mozete lako pobjec!
Putovanje kroz dimenzije je istina,mozete ic dje god ocete samo to morate zamislit i pozeljet u AP!
Ja koristim AP da obilazim gradove,proputovo sam europu citavu sve glavne gradove u AP
iso sam i na Sunce i Mjesec,znaci vi radite sa AT sta ocete! Stoga nadam se da sam pomogo! Uzivajte
 
Odgovor na temu

Drakensanger

Član broj: 302940
Poruke: 33
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 07:17 - pre 141 meseci
Bilo je samo pitanje vremena kada će da se potegne neka "Zona Sumraka" priča na ovoj temi.

Paraliza sna nije nikakav uvod u druge svetove i paranormalno, radi se samo o blagom poremećaju sna.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 09:32 - pre 141 meseci
hahahahaa, kako me nasmeja lepo ovako uz jutarnju kafu... :)

Veceras cu da probam, ali idam najdalje do WCa!
 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
37.19.110.*



+303 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 10:02 - pre 141 meseci
Citat:
CoyoteKG: hahahahaa, kako me nasmeja lepo ovako uz jutarnju kafu... :)

Veceras cu da probam, ali idam najdalje do WCa!
Ni slucajno! Jesi video da lik kaze da je prvih par puta (iZpocetka :D) bilo strasno i jezivo ;)
Citat:
VitezTemplar: Izpocetka je bila strasna i jeziva ali AP je (kad je shvatis) predivna stvar.
Al vidis, posle je ok :D
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 12:47 - pre 141 meseci
Citat:
Drakensanger:Paraliza sna nije nikakav uvod u druge svetove i paranormalno, radi se samo o blagom poremećaju sna.


si siguran ?
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 12:55 - pre 141 meseci
Citat:
VitezTemplar:
Ja koristim AP da obilazim gradove,proputovo sam europu citavu sve glavne gradove u AP
iso sam i na Sunce i Mjesec,znaci vi radite sa AT sta ocete! Stoga nadam se da sam pomogo! Uzivajte


Da testiramo ovo?


Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Drakensanger

Član broj: 302940
Poruke: 33
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 13:03 - pre 141 meseci
Citat:
Braksi: si siguran ?


Jap, i za prvi, i za drugi deo rečenice (ukoliko nije hronična pojava, onda bih se ipak malko zabrinuo).
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 13:49 - pre 141 meseci
Citat:
VitezTemplar:
Izvinjavam se na spamu al nasao sam na nekom forumu citat o ovome i ja sam ga samo prekopirao, obavezno procitajte...

E ovak,ljudi malo ste prenapuhali AP.Dozivljavam je (svjesno) vec 5 godina!Izpocetka je bila strasna i jeziva ali AP je (kad je shvatis) predivna stvar.Odgovorit cu vam na neke stvari!
kako postici AP?MORATE BITI JAKOO UMORNII (preporucujem 100 trbusnjaka,sklekova i cucnjeva da se umorite,nakon toga tus i na spavanje)Morate lezati(na ledjima) strogo MIRNO (ni prstica da micete!) nekih 10-20 min bez da mislite inasta(ja se koncentriram tako sto slusam svoje disanje)!
Zatim cete osjetiti kako vam se tijelo paralizira,ali i dalje se nesmijete micati!Kad paraliza zavrsi
onda dolazi izlazak,tj izlazite iz materijalnog tijela i dobivate astralno!
Iz pocetka vam nesavjetujem izlazak iz kuce dok ne uvjezbate i savladate AT,jer mozete izgubit to tijelo!
Prvih par AP ce vam bit soba,kuca od prije par godina ili necete bit u svojoj nikako!
Kada ovladate tijelom mocete da idete kroz zidove i kuce! AP je mocna stvar nemojte se zezati sa njom,dokaz koliko je mocna dokazuje vam da ja (koji vidim stvarnost) mogu da razbijem prozor,izlog obliznjeg ducana ,i ujutru to staklo bude stvarno razbjeno!NE LAZEM,POKUSAJTE PA CETE VIDJET!
A za otimacinu dusa,NIKAD NEMOJTE DA DOTKNETE ZIVOTINJE U AP i NE PRICAJTE SA DUHOVIMAA! Ako vas uhvati zivotinja ona vam uzima dusu,i vi padate u komu u kojoj ostajete dok se ne izborite sa zivotinjom za dusu sto moze trajati godinama!
A za duhove,njih se ne bojte samo nemojte da pricate sa njima,oni ce vas samo pratit al vi im mozete lako pobjec!
Putovanje kroz dimenzije je istina,mozete ic dje god ocete samo to morate zamislit i pozeljet u AP!
Ja koristim AP da obilazim gradove,proputovo sam europu citavu sve glavne gradove u AP
iso sam i na Sunce i Mjesec,znaci vi radite sa AT sta ocete! Stoga nadam se da sam pomogo! Uzivajte


To onda znači da ja mogu, dok spavam, da skoknem preko okeana, provalim malo u pentagon, zdrknem im svašta nešto tamo po kompovima ... i vratim se... potpuno nevin, jel' ?
about:networking
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 13:53 - pre 141 meseci
ali samo ako upotrebiš

Citat:
Kada ovladate tijelom mocete da idete kroz zidove...


Večeras ću da probam, pa ako uspem, eto mene u sledećih mesec dana u potrazi za novom civilizacijom. Kad se već može hodati po suncu...
 
Odgovor na temu

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 13:56 - pre 141 meseci
^^

Ma, sunce onda više nije zanimljivo.. daj bre da vidimo kako izgleda 'di edž of di juniverz' ..
about:networking
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 14:10 - pre 141 meseci
Nego šta ako odem previše daleko, pa budem dugo u komi. Pa istraumiram celu familiju, ostavi me žena...
Moram da obavestim sve da sam se astralno projektovao negde daleko i da se vraćam za mesec dana.
 
Odgovor na temu

Drakensanger

Član broj: 302940
Poruke: 33
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava11.09.2012. u 14:20 - pre 141 meseci
Tema (pri tome mislim na paralizu sna, a ne na astralne projekcije i ostala čudesa) je prilično zanimljiva, pogotovo za nas koji je povremeno i doživimo.

Ali ste vas dvojica brate baš preterali sa četom, i to kvari temu.

Razumem ja da su lakoverni pogodna meta za ismevanje, ali to što vi radite baš i ne priliči osobama koje znaju bolje.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Paraliza Sna, da li je neko dozivljava

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 39705 | Odgovora: 134 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.