Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako igrači zarađuju pare na kladionici?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247595 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?06.07.2015. u 08:55 - pre 107 meseci
Odustaješ od tvrdjenja da si "izmislio statistiku"?
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?06.07.2015. u 10:27 - pre 107 meseci
Evo primera gde su BetFair margine veoma visoke:

06. Jul 13:30
Singapore League Cup
BALESTIER KHALSA vs HOUGANG UNITED
1.79 3.80 3.75

BetFair margina je 8.85%
više nego u kladionici.

Plus što još ide BetFair komisija na dobitak.
Plus troškovi transfera i konverzije novca.
Plus čekanje da vam novac stigne u slučaju dobitka.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?06.07.2015. u 13:54 - pre 107 meseci
Citat:
hotchimney: Evo primera gde su BetFair margine veoma visoke:

06. Jul 13:30
Singapore League Cup
BALESTIER KHALSA vs HOUGANG UNITED
1.793.803.75

BetFair margina je 8.85%
više nego u kladionici.

Plus što još ide BetFair komisija na dobitak.
Plus troškovi transfera i konverzije novca.
Plus čekanje da vam novac stigne u slučaju dobitka.


Zovi onog svog asistenta pa pokusajte da objasnite:
- sta je to margina i od kakvog je znacenja za kladjenje
- koliko meceva se igra u toku 06.07.2015
- kada prikazes broj meceva koji se igraju izracunaj koji procenat predstavlja utakmica koju si izvukao, koja je uz to i apsolutno marginalna
- ja sam vise puta napisao, ti si i sam priznao,a sada samo potvrdjujes da nemas pojma.
Ta jedna utakmica moze biti obicna statisticka greska i samo nepismen ili neko ko ima nameru da obmanjuje ljude moze izvucu jednu utakmicu iz cele mase utakmica i dokazivati kako je na Betfair-u margina veca u odnosu na lokalnu kladionicu. A samo krajnji debil to moze uzeti za ozbiljno.

Postavi sve utakmice koje se igraju u toku dana, pa napravi uporedjivanje da vidimo do kakvih ces rezultata doci.

Troskovi transfea ne postoje to sam ti vec desetak puta rekao, ali ti nastavi da lazes ljude, mozda ti neko i poveruje.

E sada dolazimo do najzanimljivijeg dela.

Skoro kad si se upetljao pa nis znao sta je Cash Out, vec si po obicaju lupetao, e taj cashout je nesto sto ne postoji u lokalnoj kladionici ili mogucnost da podignes svoj dobitak pre zavrsetka meca. Tako da dolazimo do toga da na betfairu ustvari i nemas cekanje, vec novac mozes dobiti pre zavrsetka meca, sto ti u lokalnoj kladionici ne mozes.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?06.07.2015. u 17:01 - pre 107 meseci
U lokalnoj kladionici možeš podići novac i pre početka meča.

Tvrdiš da troškovi transfera ne postoje.
Ok, evo idem ulicom i
imam 1000 dinara neke siće po dinar dva u džepu, 600 kovanica.
U lokalnoj kladionici mi to galant primaju i mogu da uplatim tiket
recimo kvota 1.50 i za 2 sata u džepu imam 1500 dinara.

Kako da to isto uradim u BetFair-u?


Citat:
2012:

Ta jedna utakmica moze biti obicna statisticka greska

To je ono što jebbe propale kockare - statističke greške.


Citat:
2012:

- sta je to margina i od kakvog je znacenja za kladjenje
- koliko meceva se igra u toku 06.07.2015

Ako to ne znaš mani se kladjenja.


Citat:
2012:

izvucu jednu utakmicu iz cele mase utakmica i dokazivati kako je na Betfair-u margina veca u odnosu na lokalnu kladionicu.

Ja nigde nisam tvrdio da je za sve utakmice margina na BetFair-u veća.
Samo tvrdim da ima utakmica kad je margina na BetFair-u veća.

Takodje tvrdim da BetFair navlači magarce na rudu prikrivanjem komisije i troškova.
U te svrhe su dovoljni primeri koje sam ispisao.

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?06.07.2015. u 18:09 - pre 107 meseci
Citat:
U lokalnoj kladionici možeš podići novac i pre početka meča.

Tvrdiš da troškovi transfera ne postoje.
Ok, evo idem ulicom i
imam 1000 dinara neke siće po dinar dva u džepu, 600 kovanica.
U lokalnoj kladionici mi to galant primaju i mogu da uplatim tiket
recimo kvota 1.50 i za 2 sata u džepu imam 1500 dinara.

Kako da to isto uradim u BetFair-u?


Ne postoje troskovi transfera, ponavljam ti ko zna koji put. Ma koliko se trudio da smislis neki debilni primer ili da izvuces jednu utakmicu od stetine koje se igraju, ne mozes dokazati te svoje gluposti.

Prvo internet kladjenje, a posebno betting exchange imaju neka svoja pravila, isto kao i svaka druga kladionica ili svako drugo kladjenje. Medju drugim pravilima je i minimum depozita koje treba uplatiti da bi se neko kladio i procedura kako se to moze izvesti.
Kad se to prevede na tebi razumljiv jezik dobices po tebe zapanjujuci podatak da ako neko sakuplja sicu po dzepovima i sakupi 1000 dinara nema sta da trazi u tom vidu kladjena. Jos jednostavnije, moze neka jajara i da uplati, ali bas tolika kao sto si ti, sa svojim primerom ne moze.
Za tebe je lokalna kladionica kao banja. Sakupi tu svoju sicu, ostavi nesto za pivo i pravac u kladionicu. Za internet kladjenje ti treba barem 50 evra (i to je jajareje) ali ajde, moze da prodje. Iz nekog mog iskustva ako nisi spreman da dignes na kladionicu barem 500 evra, nemoj da se zamaras time. Za neko minimalno isplatljivo kladjenje (ako je neko iz Ex-Yu prostora) barem 2000-3000 evra za pocetak. Ispod toga moze biti samo onako rekreativno. Za profi kladjenje (govorim za Betfair) 5000-10000 evra (za Ex-Yu) inace ako neko zivi gde je zivot skuplji bez 25-45 000 evra (za obrt) nema sta da trazi u tom poslu.
Verujem da ti je sada jasnije. Tvoje sibicarenje i jajarenje prezentuj nekom drugom, vise puta sam ti ponovio. Pise i na veb strani koja je linkovana, ako nemate barem 2-3000 evra za pocetak nemojte se zamarati kladjenjem na exchange servisima.
kada sledeci put pocnes da lupetas i pocnes da prodajes svoje jajarske stosove, iskopiracu ti ovaj tekst. Koliko i da is glup vremenom ces naucit.

Ti mozes ovde da sakupljas i da navlacis na lokalnu kladionicu neke slicne tebi ili ovog sto ti se javio za tim, on je bio svercer digitrona u SFRJ, tako da mu nije strano da radi na sitno.

Citat:
To je ono što jebbe propale kockare - statističke greške.


statisticka greska ne moze da jebbe nikoga, niti propale, niti uspesne kockare, to je jednostavno statisticka greska, nesto marginalno na sta niko ne obraca paznju. Tako i ta tvoja utakmica koju si izvikao iz mase utakmica ne znaci apsolutno nista. Totalno bezvredan podatak koji nicemu ne sluzi. Rekao sam ti vec, ali da ti ponovim:
izvuci sve utakmice koje se igraju u jednom danu i uporedi betfair i lokalnu kladionicu, tad se javi sa podatkom koliko ce utakmica imati vecu marginu na betfair servisu.

Nije vazno sta si ti rekao da li su sve ili pola, ti daj podatak koliko je to u procentima. Uzecemo uzarak desetak puta pa da vidis koliko ti je glupa i promasena teza da su margine vece na betfair servisu. Niti je bilo, niti moze biti.

Da ti odgovorim u vezi navlacenja.
Ti si jedini koji pokusava da ljude navuce na nesto sto je apsolutno pogresno i netacno, pokusavajuci da ih obmanjujes obicnim lazima.
Jedini nacin da neko zaradi pare od kladjenja je koriscenje exchange servisa ili da otvori kladionicu ili da pravi softver ili opremu za kladionice. Skoro da ne postoji neki drugi nacin. Samo neko dovoljno pokvaren kao sto si ti moze pokusavati da ljude ubedjuje da idu i klade se u lokalnim kladionicama.

A sto se tice margine, ja savrseno dobro znam sta je to i cemu sluzi. Ali je red kada vec toliko to pominjes da napises i objasnis ljudima zasto bi to njima bilo od nekog znacaja.
Ja tvrdim i mogu dokazati (kao sto sam i do sada sve dokazao) da obicnom malom igracu margina apsolutno nista ne znaci i taj mu podatak o margini od 2 ili 5% nicemu ne sluzi, apsolutno nicemu. Nema znacaja za malog igraca. Ti si nesto cuo o margini kao terminu i sad ga ponavljas kao mantru.
Tvoj ce igrac sa 1500 dinara u dzepu da razvija stretgiju i organizuje sistemsko kladjenje (ne sistem kao nacin uplate), pa mu je margina nesto veoma vazno, kako da ne.

Ove tvoje nebuloze su promasenije i gluplje cak i od idiota koji pokusavaju da zarade na Forexu sa obrtnim kapitalom od 200 eura.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?06.07.2015. u 18:59 - pre 107 meseci
Citat:
2012:

izvuci

Kad zavučem teško izvlačim.


Citat:
2012:

Ne postoje troskovi transfera, ponavljam ti ko zna koji put.

Ok, imam 6000 dinara (to je 50 evra).
I šta sad?


Citat:
2012:

barem 2000-3000 evra

Meni tata ne daje džeparac kao tebi
pa da kladjenje bude "besplatno".


Citat:
2012:

pa da vidis koliko ti je glupa i promasena teza da su margine vece na betfair servisu

Glupe i promasene teze imaju oni koji tvrde da nema utakmica sa većim marginama na BetFair-u nego u lokalnoj kladionici.

Citat:
2012:

Jedini nacin da neko zaradi pare od kladjenja je

da investira jedno milion evra u kladionici i organizuje kladjenje.

Pazi, skrati malo to bezvezno pisanje.
Pročitao sam samo nekoliko rečenica jer koliko vidim pišeš budalaštine.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?07.07.2015. u 11:16 - pre 107 meseci
Ono što je zanimljivo
na golove (0-2/3+)
BetFair margine su relativno visoke
i vrlo malo se razlikuju od margina na golove u kladionicama.
Na primer:

18:30 Friendly Luzern Winterthur
Meridian 2.11 1.63 8.74%
BetFair 2.22 1.58 8.34%

2.22 1.63 6.39%
 
0

djordjeno
Srbija

Član broj: 35204
Poruke: 332
*.mobitel.si.

Sajt: www.mobitel.si


+42 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?07.07.2015. u 14:26 - pre 107 meseci
Citat:
hotchimney: Ono što je zanimljivo
na golove (0-2/3+)
BetFair margine su relativno visoke
i vrlo malo se razlikuju od margina na golove u kladionicama.
Na primer:

18:30FriendlyLuzernWinterthur
Meridian2.111.638.74%
BetFair2.221.588.34%

2.221.636.39%


A sta cemo sa kvotama na par nepar golova u mozzartu?
1.85 | 1.75 na SVE fudbal meceve :)
online se krecu oko 1.90 | 1.90



 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?07.07.2015. u 15:34 - pre 107 meseci
U Meridianu je povoljnije nego "online":

Par Nepar
1.90 1.91
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?07.07.2015. u 18:35 - pre 107 meseci
Citat:
hotchimney: U Meridianu je povoljnije nego "online":

ParNepar
1.901.91


Sada ostaje da objasnis sta bi to nekome znacilo, posebno nekome slicno, tebi koji bi da uplati 1500 dinara.

Na Betfair napravi Lay na 1.90 na oba ishoda i garantovano zaradi. Probaj da primis uplatu u lokalnoj kladionici.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?07.07.2015. u 19:36 - pre 107 meseci
Ako neko odigra 1500 dinara na kvoti 1.91 (u odnosu na 1.90) ostvari pozitivnu razliku od

0.01 * 1500 = 15 dinara.

To je 1 i 1/2 besplatnih tiketa.

Tih 0.01 indeksnih poena pozitivne razlike nikako nije za podcenjivanje.
Ako bi postojao gerantovan način da se ostvari dobit od tih 0.01 indeksnih poena
onda bi dobitna strategija bila jednostavna.
Uzimate tih 15 dinara i igrate novi tiket na sreću ali sa većim koeficijentom..
Budući da se i malo verovatni ishodi povremeno realizuju
vi na duže staze garantovano profitirate veće sume novca.


Što se tiče lay Even v Odd na BetFair-u.
Kvote su na lay veće od 2 za oba ishoda.
Tako da ne možeš "garantovano zaraditi" pravljenje lay na oba ishoda.
(Ako si pod "zaradom" podrazumevao "dobit")

Na primer lay za:

Panama v Haiti
Odd Even
2.14 2.02
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?07.07.2015. u 20:03 - pre 107 meseci
Citat:
Tih 0.01 indeksnih poena pozitivne razlike nikako nije za podcenjivanje.
Ako bi postojao gerantovan način da se ostvari dobit od tih 0.01 indeksnih poena
onda bi dobitna strategija bila jednostavna.
Uzimate tih 15 dinara i igrate novi tiket na sreću ali sa većim koeficijentom..
Budući da se i malo verovatni ishodi povremeno realizuju
vi na duže staze garantovano profitirate veće sume novca.


Ma gde za bacanje.
Ako bi postojao garantovani nacin, ali sta da radimo ako ne postoji garantovani nacin (ti ga barem do sada nisi pokazao), tako da ce ako slusaju tebe profitirati bas velike sume novca.

Citat:
Što se tiče lay Even v Odd na BetFair-u.
Kvote su na lay veće od 2 za oba ishoda.
Tako da ne možeš "garantovano zaraditi" pravljenje lay na oba ishoda.
(Ako si pod "zaradom" podrazumevao "dobit")


Samo nam reci da li su koeficijente za Back postavili marsovci, to nisu uradili igraci.

Prvo nauci kako se prave koeficijenti, onda nauci kako se postavlja opklada na Betfair, a onda dodji da ispravis svoja prethodna lupetanja.

Postavis ti svoje koeficijente, to sto je neko postavio svoj LAY na 2.00 ili veci koeficijent, to je necija zelja, to ne znaci da to moras prihvatiti. Neko je postavio svoje koeficijente na 1.90 za obe opcije, ti postavi na 1.92 i 1.93, ako ne radis sa nekim ogromnim iznosima, zatvorice se za nekoliko minuta i eto zarade. Problem je sto je to isuvise slozeno za tebe. Jedino te moze spasiti ako u pomoc pozoves onog tupsona sto je odusevljen tvojim znanjem, on ce sigurno prihvatiti svako tvoje objasnjenje.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?07.07.2015. u 23:30 - pre 107 meseci
Tupson je som koji ostavlja svoj novac BetFair-u.

Citat:
2012:

to sto je neko postavio svoj LAY na 2.00 ili veci koeficijent, to je necija zelja

Isto tako je i tvoja puka želja da će se nešto "zatvorice se za nekoliko minuta i eto zarade".
Maštarije jednog propalog kockara
koji sve zna
ali
nakon utakmice.


Citat:
2012:

Na Betfair napravi Lay na 1.90 na oba ishoda

07.07.2015. u 19:35

Citat:
2012:

Samo nam reci da li su koeficijente za Back postavili marsovci, to nisu uradili igraci.

07.07.2015. u 21:03

Trubio si da ćeć odigrati Lay
a sada kukuričeš na Back.

Ajde odluči se već jednom šta hoćeš.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?07.07.2015. u 23:51 - pre 107 meseci
Osnovni uslov da bi ostavio novac Betfair-u je da si pre toga ostvario nekakav dobitak koji je X20 od iznosa koji ostavljas Betfairu. To je vise puta objasnjavano, tako da nije moj problem ako nisi razumeo.
Pokusaj da objasnis kako izgleda ostavljanje novca Betfair-u.

Zatvaranje ponude sam takodje objasnjavao, nije prvi put da tvrdis kako se na betfair servisu ne okrece novac i kako nema ko da uplati. Glupo je da ti ponavljam sto puta jednu te istu stvar. To sto pricam nije pusta zelja vec realnost poslovanja na exchange servisu.
Da ponovim, nekoliko minuta ali ne na promasenim utakmicama kakve ti biras iz nekih trecerazrednih liga.

Objasnjavao sam kako se postavljaju ponude na Back i na Lay, mozes da pogledas sve je lepo objasnjeno.

Znas li ti uopste kako se postavljaju koeficijenti na Betfair servisu? Znas li sta je Back, a sta Lay.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?08.07.2015. u 01:18 - pre 107 meseci
Nigde ja nisam napisao
"kako se na betfair servisu ne okrece novac i kako nema ko da uplati".
Nemoj da varaš.

Ono što ja tvrdim to je da ćeš ti biti u gubitku
a kako možeš biti u gubitku ako niko ništa ne uplati?
Dakle, uplate ti, ošišaju te, i pozdrave do sledeće prilike.


A sad nešto o troškovima koji "ne postoje".
Pa, da krenemo od početka:

Kao i sve ostalo u kockanju
tako i otvaranja Skrill naloga
podrazumeva "malu" kradju:
Citat:
Registracija i verifikacija Skrill naloga

Nakon što ste uneli podatke Vaše karice Skrill ce izvršiti proveru verodostojnosti unetih podataka na sledeći nacin: Skrill će sa Vašeg bankovnog računa skinuti iznos od par eura, npr. 1,27 eur. Ovaj tačan iznos biće Vam potreban za verifikaciju

I tako počinjete online kockanje "bez troškova".

No, iskreno govoreći iznos koji skida Skrill
ne mora biti baš 1,27 eura.
Može i više.

 
0

plus_minus

Član broj: 289459
Poruke: 2242
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://hardcoder.xyz


+2247 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?08.07.2015. u 01:41 - pre 107 meseci
Poenta je jasna, međ'tim, Skrill je još i ok.
Neki Vip `mobilna mreža` primer bi bio mnogo bolji, no nebitno.

Kod armagedon-šitbet-debeljuce, excell gurua, uspeh je zagarantovan, to je ono što krasi celu severnu hemisferu...
about:networking
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?08.07.2015. u 10:20 - pre 107 meseci
Ovaj scenario nije mogao da smisli ni Kusturica.

Prvo ultra tupson napise glupost epsih razmera, a onda dolazi drugi tupson i izjavi sledece:

Citat:
Poenta je jasna, međ'tim, Skrill je još i ok.


Inace realnost je sledeca.

Skrill skine sa racuna novo registrovanog korisnika iznos izmedju 1 i 2,5 eura i taj iznos prebaci sa bankovnog racuna (na koji je povezana kartica) na Skrill racun, taj iznos nije Skrill uzeo ili naplatio, vec samo prebacio, to je i dalje novac koji korisnik moze da koristi. Jedino sto korisnik treba da uradi je da upise tacan iznos u polje za verifikaciju racuna.

Vazno je prvi "genijalac" napisao svoju glupost, a drugi "genijalac" potvrdio da je poenta jasna.

BRAVO!!!


Evo i glupoce u solo izvedbi:

Citat:
Nigde ja nisam napisao
"kako se na betfair servisu ne okrece novac i kako nema ko da uplati".
Nemoj da varaš.

Ono što ja tvrdim to je da ćeš ti biti u gubitku
a kako možeš biti u gubitku ako niko ništa ne uplati?
Dakle, uplate ti, ošišaju te, i pozdrave do sledeće prilike.


ako nisi napisao da se ne okrece novac i da nema ko da uplati, kako moze da se dogodi da budes u minusu.
Uplatice neko na tvoju ponudu sa koeficentom 1.93 na over ili Odd (nebitno), uplatice neko drugi na tvoju ponudu 1.93 na under ili even, treci ishod ne postoji tako da ces garantovano biti u plusu. Pokusaj da takvo nesto uradis u lokalnoj kladionici.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?08.07.2015. u 11:12 - pre 107 meseci
Magareći som propalog kockanja uvek ima šta da spinuje.

No da vidimo da li "verifikacioni" iznos može biti i veći:

Citat:
Prilikom prvog transfera sredstava sa Skrill-a na devizni račun korisnika obično se šalje kod za autentifikaciju koji korisnik mora da zatraži od banke i da pošalje Skrill-u kao dokaz o svom identitetu. Taj kod se nalazi u Izveštaju o naplati iz inostranstva a koje banka daje prilikom podizanja tih prvih/verifikacionih 15€

http://www.internetprodavnica1.rs/skrill-srbija

Dakle, za verifikaciju vam treba 15 evra.
Plus vam treba devizni račun.

Zato, neko ko hoće da se uključi na online kockanje na BetFair
mora da dinare prevede u evre.
Zatim kad "naplaćuje dobitak" mora evre da prevede u dinare
jer je dinar sredstvo plaćanja u Srbiji (na primer ja hoću da platim RTV pretplatu a to mora u dinarima).
I jedna i druga transakcija se plaća oko 1%.

Dalje:
Citat:
Kada uplatite tih 10 eura za godišnje održavanje i 10 eura za Skrill Prepaid MasterCard

Dakle "NEMA MESEČNOG ODRŽAVANJA" ali plaća se godišnje održavanje.
Plus se plaća kartica.
Što znači da ste u staru u gubitku oko 30 evra i više. Inače je besplatno.

A provizija se naplaćuje:
Citat:
Skrill Digital Wallet 1.4% + 19p
Skrill Quick Checkout 2.5% + 19p
Refund 0.45€ per transaction
Withdrawal 1.80€ per withdrawal
Chargeback Fee 25.00€
Minimum Fee

Fees apply if you pay less than 10€/month in processing fees

Hahahahah "processing fees", hahaaha inače je besplatno.

Taj Skril je zaista za Tupsone i to za Tupsone za uvažavanje.

Kad se na sve to doda 5% BetFair komision, 1 do 10% BetFair margine
Tupson će biti oderan ko jarac.



 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?08.07.2015. u 12:55 - pre 107 meseci
To sto si napisao nije tacno. kopirao si netacne podatke sa nekog sajta koji su pisali nepismeniji od tebe.

Nema troskova za odrzavanje Skrill racuna i to svako moze da proveri na njihovom sajtu.

Za verifikaciju katrice ti treba izmedju 1 i 2,5 eura/dolara koji novac ne gubis vec je samo prebacen na tvoj Skrill racuna.

Evo ti link na zvanicnu Skrill stranu troskovi koriscenja Skrill usluga, gde se moze videti koliko iznose troskovi.

Skrill mozes da koristis u dinarima, sto se na gore postavljenom linku vidi. Konverziju valute placas kada sa dinarskog racuna placas na devizni racun i to je samo jednom ili mozes otvoriti devizni racun, uneses devize na svoj devizni racun u Srbiji, uplatis kladionici, kada ostvarsi dobitak devize prevedes na svoj skril racun (to je besplatno, kako uplata u kladionicu, tako i povlacenje novca iz kladionice) onda prevedes novac (devize) na svoj devizni racun u Srbiji (nema nigde troskova konverzije).
Provizija od 1% je kada saljes novac nekom drugom clanu Skrill servisa kako uplacujes u kladionicu ili kupujes nesto karticom ili kupujes nesto od clanova Skrill servisa koji imaju poslovni racun (merchant account) nema provizije.

Mozes ti nastaviti sa izmisljanjem gluposti i mozda ti tvoji glupi sledbenici i poveruju, medjutim svako ko se iole zainteresuje za otvaranje racuna ili otvori racun videce da lupetas.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?08.07.2015. u 16:02 - pre 107 meseci
Samo som magarećeg mozga može da priča tvoje izmišljotine.

Plata u Srbiji je u dinarima.
Računi, takse, porezi, doprinosi,... sve se plaća u dinarima
Zato uvek postoje troškovi konverzije valuta.


Dalje, BetFair margine su često veoma visoke što ograničava izgledost ponude:

Friendly Austria Salzburg vs Greuther Furth
4.50 4.10 1.49
Margina stravičnih 13.7%.

Plus BetFair komisija
plus troškovi.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247595 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.