Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako igrači zarađuju pare na kladionici?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247405 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?17.02.2016. u 15:22 - pre 99 meseci
Evo primer pomeranja koeficijenata u toku utakmice gde se lepo vidi sta se desava sa koeficijentima posle postignutog gola i kakvo je pomeranje od pocetka meca do kraja.


Prikačeni fajlovi
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?17.02.2016. u 18:40 - pre 99 meseci
Te slike koje si okačio nisam ni pogledao.
(Ne)Moraš sam da ih prokomentarišeš i da daš tumečenje.


U momentu kad je Palmeiras vodio kvote na gosta su pale na 1.25.

Medjutim,
nije bitno šta se dogadja kad padne gol.
To je nova kockarska igra.
Na primer, u 40 tom minutu kod rezultata 0:0
kvota na X je bila oko 2-2.10.
Na pobedu domaćina i pobedu gosta su porasle kvote.
Zato se otkupljuju tvoje kvote na Lay X jer su najveće u ponudi (3.00).
Niko ne kupuje tvoj Lay 1 i Lay 2 jer su male kvote u odnosu na trenutu ponudu.

Šta se dogadja kad padne gol?
Konkretno u ovom slučaju gost je poveo u 40. minutu.
Ako ne smanjiš kvote neko će kupiti tvoje kvote na gosta.
Pošto je za ovu utakmicu dobitni Lay na gosta
pretpostavićemo da ti je neko otkupio Lay na gosta.

U tom slučaju imaš jedan gubitni Lay (na X)
i jedan dobitni Lay (na 2).

Ali ti si u GUBUITKU!

Jer za jedan dobitni dinar na Lay 2
gubiš dva dinara na Lay X (dao si Lay kvotu 3).

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?17.02.2016. u 19:21 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney


U momentu kad je Palmeiras vodio kvote na gosta su pale na 1.25.

Medjutim,
nije bitno šta se dogadja kad padne gol.



Kako moze da nije vazno sta se dogadja kad padne gol, da li je to zato sto ti ne odgovara u ovoj prici ili imas neko racionalno objasnjenje?

Mozes li da objsanis sta se desava sa ponudama kad koeficijent pocne da pada? Kad pocne da ide od 3.50 na 2.80 (na primer) sta se desava sa ponudom koja je na 2.90 ili 2.85??

Citat:
Na primer, u 40 tom minutu kod rezultata 0:0
kvota na X je bila oko 2-2.10.
Na pobedu domaćina i pobedu gosta su porasle kvote.
Zato se otkupljuju tvoje kvote na Lay X jer su najveće u ponudi (3.00).
Niko ne kupuje tvoj Lay 1 i Lay 2 jer su male kvote u odnosu na trenutu ponudu.


Prvo pitanje koje se namece je gde sam ja dao svoj predlog koeficijenata za ovaj mec?

Ja sam tebi u vezi ovog meca odgovorio sledece:

Citat:
I sta sad ocekujes od mene?
Da se ukljucim u tvoj film i da pocnem da nivelisem koeficijente, pa nije valjda da si to pomislio.
Sam si izabrao utakmicu sam je prati.

P.S. Ne pratim Copa Libertadores, evo ti lista fudbalskih liga za koje mozemo da razgovaramo, drugo me ne zanima ni pod tacku razno.
Analize se prave po zavrsetku kola (recimo posle meca u nedelju) i podesavaju se do utorka ili srede zavisno kad je prvi mec u narednom kolu.
Te decije stosove sa cimanjem, sad si ugledao utakmicu i sad cu ja da skocim da se zajjebavam sa tobom, to ostavi za drugare iz razreda.


Tako da ne znam gde sam ja to naveo da je moj predlog za X 3.00, kako je to moj koeficijent kad si ga ti izmislio?

Citat:
Šta se dogadja kad padne gol?
Konkretno u ovom slučaju gost je poveo u 40. minutu.
Ako ne smanjiš kvote neko će kupiti tvoje kvote na gosta.
Pošto je za ovu utakmicu dobitni Lay na gosta
pretpostavićemo da ti je neko otkupio Lay na gosta.


Ako ne smanjim koeficijente neko ce kupiti moje koeficijente, a ako ja nisam ni dao svoje koeficijente jer nisam ni igrao na ovu utakmicu nepostoji neko ko ce kupiti moje koeficijente, jer mojih koeficijenata nema, ne postoje.

Za ovu utakmicu je dobitan Lay na domacina i Lay na gosta zato sto je rezultat neresen, kad je ishod X, onda su dobitni Lay na 1 i Lay na 2, ne znam kako ti nije jasno.

Citat:
U tom slučaju imaš jedan gubitni Lay (na X)
i jedan dobitni Lay (na 2).

Ali ti si u GUBUITKU!

Jer za jedan dobitni dinar na Lay 2
gubiš dva dinara na Lay X (dao si Lay kvotu 3).


Nemam ja nikakav gubitan lay, jer si ti izmislio ovo scenario, tako da se to mene ne tice. Nemam svoje koeficijente, nemam svoj predlog, ukratko nemam veze sa ovom utakmicom.

Gde sam ja dao koeficijente za ovaj mec, iz kojih bi moglo da se vidi da sam ja za ovaj mec dao koeficijent 3.00 za Lay na X??

Ne postoji takvo neso, sve si izmislio, tako da ispada da se svadjas sam sa sobom.

Evo da ti ponovim jos jednom sta sam ti ja odgovorio u vezi ovog meca:

Citat:
I sta sad ocekujes od mene?
Da se ukljucim u tvoj film i da pocnem da nivelisem koeficijente, pa nije valjda da si to pomislio.
Sam si izabrao utakmicu sam je prati.
P.S. Ne pratim Copa Libertadores, evo ti lista fudbalskih liga za koje mozemo da razgovaramo, drugo me ne zanima ni pod tacku razno.
Analize se prave po zavrsetku kola (recimo posle meca u nedelju) i podesavaju se do utorka ili srede zavisno kad je prvi mec u narednom kolu.
Te decije stosove sa cimanjem, sad si ugledao utakmicu i sad cu ja da skocim da se zajjebavam sa tobom, to ostavi za drugare iz razreda.







 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?17.02.2016. u 20:19 - pre 99 meseci
Nemoj te gubiti vreme sa prevarantom.Da li neko moze ovde da kaze kakve veze ima sajt doticnog ( koji se pravi da nesto zna) Stat-Bet.com

i sajta koji doticni linkovao betfair.com.?

P.s Zato i krijes ip adresu,da na prvi pogled ti neko i poveruje.


Prikačeni fajlovi
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?17.02.2016. u 21:04 - pre 99 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina: Nemoj te gubiti vreme sa prevarantom.Da li neko moze ovde da kaze kakve veze ima sajt doticnog ( koji se pravi da nesto zna) Stat-Bet.com

i sajta koji doticni linkovao betfair.com.?

P.s Zato i krijes ip adresu,da na prvi pogled ti neko i poveruje.




Ako neko razume tvoje pitanje mozda ti i odgovori. Evo i ja sam voljan da ti odgovorim, ali ne maogu da razumem sta si hteo da pitas, niti smisao niti svrhu pitanja.

Kako ti znas da se ja pravim da nesto znam kad ti nista ne znas o ovome o cemu se ovde diskutuje?
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?17.02.2016. u 23:03 - pre 99 meseci
*2012

Da li si ti tražio
Citat:
2012:

da vidimo koliko ce se pomeriti koeficijenti na 1 i 2?

Jesi!
Pošto je utakmica završene nisi mogao dobiti pomeranje kvota za prethodni meč-
Zato sam izneo:
Citat:
hotchimney:

Evo sličnog primera, samo što je ovde gost malo favorizovan:
Copa Libertadores
CA River Plate vs Palmeiras

Očigledno si tražio i dobio si odgovor.

Sve to sam već objasnio.

Ovde si baš u vezi navedene utakmice tražio
Citat:
2012:

P.S. zaboravio si da navedes kako je islo pomeranje koeficijenata do 51 minute ili 57 (kako ti volja), recimo koji su bili koeficijenti na poluvremenu.

Pa eto, naveo sa to što si tražio.

Šta sad zakeraš?

Nastavio si da se raspravljaš i sad kad vidiš da si sabijen u magareći buljosan pokušavaš da se izvdaiš "nisi dao koeficijente".
Niko te ne tera da se kačiš na moje komentare.
A ako se upuštaš u raspravu onda si implicitno prihvatio te koeficijente.


 
0

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.200.247.*



+370 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?17.02.2016. u 23:11 - pre 99 meseci
Ako se igra samo Back, to je na Betfair-u nepovoljnije nego u lokalnoj kladionici. Ako se igra Lay, da bi to iko kupio, mora se dati ponuda bolja od lokala. To masina ili vrhunski igraci kupe i posle kvote klize i moze samo da se laje.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?17.02.2016. u 23:23 - pre 99 meseci
Citat:
Pošto je utakmica završene nisi mogao dobiti pomeranje kvota za prethodni meč-


Ako ne mozes dati pomeranje koeficijenata za predhoni mec onda napisi da ne mozes dati koeficijente i tu prica zavrsava. Nisam ja trazi novi primer, sam si ga izmislio i dobi odgovor da me se ne teci tvoj novi primer.

Citat:
Nastavio si da se raspravljaš i sad kad vidiš da si sabijen u magareći buljosan pokušavaš da se izvdaiš "nisi dao koeficijente".
Niko te ne tera da se kačiš na moje komentare.
A ako se upuštaš u raspravu onda si implicitno prihvatio te koeficijente.


Ja svoje koeficijente za mec:
Copa Libertadores
CA River Plate vs Palmeiras


nisam dao koeficijente, niti sam se upustao u nivelisanje koeficijebata za taj mec, tako da ti mozes da izmisljas koliko te volja, drugo ti nista i ne ostaje.

Ovo je bio moj odgovor u vezi tog meca:

I sta sad ocekujes od mene?
Da se ukljucim u tvoj film i da pocnem da nivelisem koeficijente, pa nije valjda da si to pomislio.
Sam si izabrao utakmicu sam je prati.
P.S. Ne pratim Copa Libertadores, evo ti lista fudbalskih liga za koje mozemo da razgovaramo, drugo me ne zanima ni pod tacku razno.
Analize se prave po zavrsetku kola (recimo posle meca u nedelju) i podesavaju se do utorka ili srede zavisno kad je prvi mec u narednom kolu.
Te decije stosove sa cimanjem, sad si ugledao utakmicu i sad cu ja da skocim da se zajjebavam sa tobom, to ostavi za drugare iz razreda.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?17.02.2016. u 23:24 - pre 99 meseci
Citat:
miki069:
Ako se igra samo Back, to je na Betfair-u nepovoljnije nego u lokalnoj kladionici. Ako se igra Lay, da bi to iko kupio, mora se dati ponuda bolja od lokala. To masina ili vrhunski igraci kupe i posle kvote klize i moze samo da se laje.



Je li to ona Kecmanova masina ili ti imas svoju masinu koja kupuje koeficijente?

Nemojte da se svadjate oko masine koa sto su se svadjali "eksperti" oko statistike. Ti ne mozes sa njima da se svadjas oko statistike jer ti i ne znas sta je to.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?17.02.2016. u 23:47 - pre 99 meseci
Ja ne znan statistiku
ipak ti statistički
lupam macole
ravnomernom raspodelom.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?18.02.2016. u 00:03 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney: Ja ne znan statistiku
ipak ti statistički
lupam macole
ravnomernom raspodelom.


Da statistiku ne znas to si dokazao i sam si priznao.
A u masti mozes da lupas i macole i sta te je volja. Ovde lupetas neke gluposti i izmisljas i poturas da je neko nesto rekao iako i sam znas da to nije tacno.
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?18.02.2016. u 00:13 - pre 99 meseci
Ti si se sam poturio
kačeći se na moje tekstove.
Kao i sada.

Na primer
komentarisao si iako nisi lično pomenut:
Citat:
2012:

Citat:
hotchimney:


U momentu kad je Palmeiras vodio kvote na gosta su pale na 1.25.

Medjutim,
nije bitno šta se dogadja kad padne gol.


Kako moze da nije vazno sta se dogadja kad padne gol, da li je to zato sto ti ne odgovara u ovoj prici ili imas neko racionalno objasnjenje?

Da se nisi prepoznao u tim kvotama?

 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?18.02.2016. u 00:17 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney

Da se nisi prepoznao u tim kvotama?


Ne. Vec sam samo primetio da lupetas gluposti pa sam te pitao zasto neke vazne podatke prcutkujes.
 
0

miki069

Član broj: 161528
Poruke: 1951
212.200.247.*



+370 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?18.02.2016. u 00:18 - pre 99 meseci
Masina za tebe su bolji igraci. Oni ti otkupe Lay i ti posle samo lajes.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?18.02.2016. u 00:22 - pre 99 meseci
Citat:
miki069: Masina za tebe su bolji igraci. Oni ti otkupe Lay i ti posle samo lajes.


Napisao si:

Citat:
To masina ili vrhunski igraci kupe i posle kvote klize i moze samo da se laje.


Ajde, odluci se!
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?18.02.2016. u 00:23 - pre 99 meseci
Kako su to za tebe "važni podaci" a rekao si
Citat:
2012:

Sam si izabrao utakmicu sam je prati.

Dakle, jednom me teraš da "sam pratim utakmicu"
A sada ti je odjednom nešto važno.

Očigledo da nisi bio iskren kad si tražio da "sam pratim utakmicu"
ili nisi sada iskren kad pominješ "važne podatke"?


 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?18.02.2016. u 00:32 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney: Kako su to za tebe "važni podaci" a rekao si

Dakle, jednom me teraš da "sam pratim utakmicu"
A sada ti je odjednom nešto važno.

Očigledo da nisi bio iskren kad si tražio da "sam pratim utakmicu"
ili nisi sada iskren kad pominješ "važne podatke"?


A gde sam ja napisao da su ti podaci vazni za mene?

Ja sam te pitao zasto precutkujes vazne podatke. U startu smrdi na obmanivanje diskutanata i zato te pitam zbog cega to radis. Koji su razlozi za to?
 
0

zzzz
milan kecman
bluka

zzzz
Član broj: 11810
Poruke: 2154
..able.dyn.broadband.blic.net.



+196 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?18.02.2016. u 01:28 - pre 99 meseci
Nekako mi dođe žao ovog @2012 kojeg neki zovu i Kojnislav.Toliko je kladioničarske literature proučio,stekao ogromno kladioničarsko iskustvo,toliko vremena visi na ovoj temi,toliko se trudi da ubjedi neke koji mu nikad neće povjerovati..itd.
Nebih rekao da je on varalica,ni govora.On je sličan onom kineskom mandarinu koji je prodavao čarolije da se rodi muško dijete,pa ako ne uspije on vrati novce.
Samo krajnje glup čovjek vjeruje da na njegove Lay-ove odgovara lično gazda kladionice.Javi mu odmah ako neko prihvati ponudu ili mu vrne novce nazad ako niko nije primio.
________________________________

Najbolja kritika formule za Sagnac effect:
https://www.omicsonline.org/op...090-0902-1000189.php?aid=78500

OK evo prave formule:P=2wft^2 [period]
 
0

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?18.02.2016. u 01:36 - pre 99 meseci
Citat:
2012:

A gde sam ja napisao da su ti podaci vazni za mene?

Ja sam te pitao zasto precutkujes vazne podatke.

Pišeš gluposti!
Nisi napisao da su ti podaci važni za tebe
ali su "važni podaci".

Igraš se rečima
i to na prilično glup način.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?18.02.2016. u 01:50 - pre 99 meseci
Citat:
hotchimney: Pišeš gluposti!
Nisi napisao da su ti podaci važni za tebe
ali su "važni podaci".


Ako nisam napisao da su podaci vazni za mene onda to znaci da nisu vazni za mene i nema potrebe da me zamaras time, u prvom komentaru sam se izjasnio u vezi tog meca.

A da su podaci vazni za ostale diskutante to stoji, jer ti si poceo sa obmanjivanjem ostalih diskutanata iznoseci samo deo podataka, a smisljeno skrivajuci drugi takodje vazan deo podataka. Ja kao neko ko je vest u kladjenju prepoznao sam tvoju podlu nameru i sprecio sam te u tome. To je cela poenta price.
Nemoj da obmanjijes ljude, ne valja ti taj posao.

 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako igrači zarađuju pare na kladionici?
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 247405 | Odgovora: 1047 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.