Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Poštansko sanduče u stanbenoj zgradi.

elitemadzone.org :: MadZone :: Poštansko sanduče u stanbenoj zgradi.

[ Pregleda: 2654 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Poštansko sanduče u stanbenoj zgradi.11.10.2014. u 14:59 - pre 115 meseci
Vrlo često kupujem manje stvari preko EBAY koje u 90% slucajeva stizu iz Kine. Posto su to jeftine stvari kinez ih šalje obicnom postom bez koda za pracenje. Imam problema, postar se navadio da mi takvu posiljku ostavlja ispod otirača, pa sumnjam da mi neko od komsija u zgradi cesto ukrade.

Da li neko ima neku ideju, kakvo poštansko sanduče da kupim a da u njega mogu stati malo deblje koverte (zastitne oko 2-3cm debljine)? Ako otvor na sandučetu bude deblji onda neko moze izvuci sa posiljku i ukrasti. Ne znam sta da uradim, padala mi je ideja da prorezem vrata ali ce to biti ružno...

Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Poštansko sanduče u stanbenoj zgradi.11.10.2014. u 17:11 - pre 115 meseci
Zasto ti ne ostavi obavestenje da to podignes u posti ?

Sanduce sa poklopcom odozgo je sa velikim otvorom,pa ako bas imas thief komsije nije dobra ideja.
 
Odgovor na temu

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Re: Poštansko sanduče u stanbenoj zgradi.11.10.2014. u 17:49 - pre 115 meseci
Ja zivim u centru nekih 100 metara od pošte, bilo bi super kada bi ostavio obavjestenje pa da ja to podignem u posti. Covjek cim vidi da je posta bez povratnice on to ostavi ispod otirača, valjda procita cijenu od nekih 1$ do 5$ pa ga ne zanima. Čak sam mu rekao da moze ostaviti kod komsinice postu on bas u poslednje vrijeme poceo da ostavlja ispod otirača... Iako ja to platim jeftino, to su stvari koje cekam po mjesec dana i meni su jako potrebne...

Ne bih da dodjem u poziciju da se posvadjam sa njim, jer u danasnjoj drzavi postari mogu da rade sta god hoce, obicno dobiju taj posao preko veze. Pricao sam sa drugom koji je radio prije u posti, on kaze da se obicne posiljke nigdje ne evidentiraju. Ako bi se zalio nekom ne bi mogao dokazati...citao sam u zakonu da samo mogu dobiti novac od vrijednosti posiljke a ko ce mi nadoknaditi vrijeme čekanja i zivce?


Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: Poštansko sanduče u stanbenoj zgradi.11.10.2014. u 21:36 - pre 115 meseci
Njegova duznost je da neregistrovanu posiljku ubaci samo u sanduce, nista vise od toga...
Mislim da je najbolje da nabavis zgodno sanduce, prosetaj do buvljaka pa vidi sta ti odgovara, mada i posta ima svoje sanducice koje mozes kupiti u svakoj posti.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Poštansko sanduče u stanbenoj zgradi.

[ Pregleda: 2654 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.