Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pauk servis mi digao auto!

elitemadzone.org :: MadZone :: Pauk servis mi digao auto!

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 36017 | Odgovora: 162 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 21:07 - pre 105 meseci
Novi Sad, subota vece, popilo se malo, odlucih da ostavim auto i da odem pjeske kuci...
U nedelju oko 10 dolazim po auto kad auta nema na mjestu gdje sam ga parkirao... Upitah covjeka koji stanuje tu u zgradi, da li pauk nosi auto sa ovog mjesta!? Dobih odgovor da nosi samo sa tog mjesta gdje je moje bilo, jer se nalazi naspram pjesackog.

Odem pjeske do parking servisa i nadjem svoje auto, platih 6000DIN, uzese mi bosansku licnu jer je nedelja a treba da platim jos 2500DIN za prekršaj. Upitah ih, zasto mi je podignuto auto? Dobih odogovor zato sto je bilo na trotoaru, na slikama se vidi jos nekoliko auta pored mog, ali je po njihovim rijecima samo moje auto je na trotoaru.

Evo uzeo sam slike sa google maps i oznacio gdje je moj CLIO na BiH tablama stajao. Nije gazio pjesacki, a odmaknut je od lokala bar 2 metra, lokal ne radi nedeljom niti se gazda lokala zalio. Vec je policajac zvao parking servis i napravio da je moje auto bilo na trotoaru. Da li se zaliti i kome? Vec sam platio 6000DIN, treba sutra da platim jos 2500DIN. Mislim da mi je auto podignuto jer je bilo na BIH tablama i sto im je parking servis u blizini pa su ga za 5min prevukli i uzeli mi 6000DIN. Dosao sam po njega u roku od 2 sata.




Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:00 - pre 105 meseci
kako pesak da dodje do trotoara?
mozda da pomocu advokata izmuvas nesto da nije jasno gde je trotoar a gde parking zbog istog behatona itd...
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:04 - pre 105 meseci
a sta je na ovom znaku kod kontejnera?
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:08 - pre 105 meseci
Ako ima 2 metra od Clia do lokala, Clio ima 6m :)
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:10 - pre 105 meseci
Citat:
superbaka:
a sta je na ovom znaku kod kontejnera?

Ono sto mislis da jeste :)
 
Odgovor na temu

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:23 - pre 105 meseci
Neki klinac je policajac, ne bih mu dao da ima 15 godina. On je pravio zapisnik i stavili su Član 66, stav 1, tačka 13 ili : "Vozač ne sme da zaustavi ili parkira vozilo: na trotoaru, osim ako je to dozvoljeno (regulisano) saobraćajnom signalizacijom, i ako na trotoaru, kada je vozilo parkirano, ostane slobodan prolaz za pešake najmanje
širine 1,60 metara, koji ne sme biti uz ivicu kolovoza,"

Od mog auta do ceste ima 1,6 metara jer je klio mali. Iako nema zasto nisu sva auta dignuta?

Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:32 - pre 105 meseci
Jedino možeš da se žališ sopstvenim roditeljima zbog toga što su te vaspitali tako bahatog.

a) Parkirao si cca. 2 metra od znaka za zabranjeno parkiranje
b) Parkirao si na trotoar
c) Blokirao si prolaz pešacima jer nisi ostavio propisanih 1.6m razmaka od zgrade do tvog automobila
d) Parkirao si na sred pešačkog prelaza

Za ovakvu vrstu bahatosti bi najpoštenije bilo da ti pauk auto istovari direktno u presu, a tebi da se ispostavi račun za odnošenje i uništenje.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:33 - pre 105 meseci
Citat:
notebookFun:
Od mog auta do ceste ima 1,6 metara jer je klio mali. Iako nema zasto nisu sva auta dignuta?

Znači ako su drugi bahati, što ne bi bio i ti?

Taj trotoar nije sigurno širi od 5 metara. Tvoj Clio je dugačak 4 metra, i nema šanse da si ostavio 1.6 metara prostora za pešake, a da ti pola haube nije virilo na ulici.


 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:35 - pre 105 meseci
nemojte napadati čoveka odma,pogrešio je..ali je i popio..pa bar mu uzmite kao plus što je ostavio auto i otišao peške :D e sad što po koje piće izadje cirka 8500din..to je već viša sila :D

ajde ima li neko pametan,nek nam kaže koja je dimenzija kockica tih..pa ćemo da izbrojimo kockice,pa ko koga laže :D
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:37 - pre 105 meseci
Ovo dvoje kod kontejnera su mi sumnjivi.Verovatno nisu mogli da prodju pa su zvali pauk.
 
Odgovor na temu

barcode

Član broj: 10297
Poruke: 196
*.dynamic.sbb.rs.



+81 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:39 - pre 105 meseci
Kakve veze ima koliki je bio prolaz, makar i da je kilometar, na trotoaru je zabranjeno parkiranje osim ako izricito nije dozvoljeno. A ovde ne da nema znaka da je dozvoljeno, nego cak ima i znak da je zabranjeno. Plus sve i da jeste bilo dozvoljeno, treba da ostavis 1.6 metara, ali ne do ulice, nego do zgrade. Plus si u nastavku pesackog prelaza. Plus ti zdrav razum govori da se tu ne parkira jer nema kapljica od ulja, sve i ako si odlucio da krsis zakon to znaci da je nesto sumnjivo.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16341



+2920 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:41 - pre 105 meseci
Nemas za sta da se bunis, ocigledno tu gledaju kroz prste i samo nose ko se parkira bas na pesacki, a realno mogu da nose sve odatle jer je zabranjeno parkiranje.
Ja recimo kada bih video da je to jedino slobodno mesto tu nikad ne bi stao narocito ako ti je to nepoznat teren.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:41 - pre 105 meseci
Zasto da se ne napada covek koji se tako ponasa? Pogresio je i sta sad? Svi su krivi osim njega jadnog. Popio pa? Kakv plus za nesto sto je morao da uradi kako god se okrene, ili je to ona fora "nagradi ga sto je uradio ono sto mora da uradi"?


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:41 - pre 105 meseci
Citat:
ventura: Jedino možeš da se žališ sopstvenim roditeljima zbog toga što su te vaspitali tako bahatog.

a) Parkirao si cca. 2 metra od znaka za zabranjeno parkiranje
b) Parkirao si na trotoar
c) Blokirao si prolaz pešacima jer nisi ostavio propisanih 1.6m razmaka od zgrade do tvog automobila
d) Parkirao si na sred pešačkog prelaza

Za ovakvu vrstu bahatosti bi najpoštenije bilo da ti pauk auto istovari direktno u presu, a tebi da se ispostavi račun za odnošenje i uništenje.

Ahahaha, odlican post!!!

Ali...ne zna covek da li da se smeje ili da place...pa njemu nije jasno sta je uradio!!! I jos hoce da se zali. To je ono najsmesnije. Ili najtragicnije.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2610 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:42 - pre 105 meseci
Tako je Laci. 99% nas ne bi ostavilo automobuil i otislo pesaka kuci, to mu je jedan ogroman +. Pogresio je sto je parkirao na mestu gde to nije dozvoljeno i to je to.

Lave, ta zena je pozvala pauka, bio sam prisutan i pokusao da je odgovorim, ali nece ni da cuje, jbg.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:43 - pre 105 meseci
ne nego nagradi ga što nije ubio nekoga pijanom vožnjom..ovako mu je bar plus što je ispao seljak koji ne zna da parkira auto i ne gleda znakove..ali je bar kao savestan vozač "pijani" otišao peške :D
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:45 - pre 105 meseci
Citat:
gilopile:
Tako je Laci. 99% nas ne bi ostavilo automobuil i otislo pesaka kuci, to mu je jedan ogroman +. Pogresio je sto je parkirao na mestu gde to nije dozvoljeno i to je to.

Lave, ta zena je pozvala pauka, bio sam prisutan i pokusao da je odgovorim, ali nece ni da cuje, jbg.


mi normalni kad planiramo da se napijemo odemo taxijem :D
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:46 - pre 105 meseci
Pa onda treba svakoga ko danas ne ode kolima nagraditi jer uvek postoji mogucnost da nekoga udari, ne treba biti pijan za to, dovoljno je biti bahat.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:49 - pre 105 meseci
pa po meni u našoj Državi..ako dodješ kolima,i ne udješ pijan u ista..treba ti dodeliti plaketu i medalju! malo je takvih.
 
Odgovor na temu

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Re: Pauk servis mi digao auto!26.07.2015. u 22:51 - pre 105 meseci
Ljudi, ja sve ovo razumijem, ali ako je zabranjeno parkiranje na trotoaru, sta je pored ovo gdje su parkirana druga vozila?

@gilopile koja zena, ti stanujes ovdje?
Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Pauk servis mi digao auto!

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 36017 | Odgovora: 162 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.