Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da u Srbiji svima bude bolje?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako da u Srbiji svima bude bolje?
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 40792 | Odgovora: 239 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 00:14 - pre 79 meseci
Kako dovesti prave ljude na vodeća mesta u Srbiji i ko su oni ?
Kako povećati bruto i neto prihod po glavi stanovnika ?
Kako povećati industrisku proizvodnju i kako praviti svetski kurentne proizvode ?
Koji su to proizvodi i odakle pare za to ?
Kako razvijati poljuprivredu šta proizvoditi i odakle inicijalna sedstva ?
Kako vraćati uzete kredite ?
Kako razviti i unaprediti zdravstvo i odakle pare za to ?
Kako isplaćivati penzije a ne podaviti penzionere ?
Kako otvoriti visoko stručna nova radna mesta da ne bi mladež morala da ide u pečalbu ?
Kako radičkom roblju povećati plate sa 200 e do evropskog proseka i kako poslodavce naterati na to ?
Kako zavšiti sve puteve i autoputeve i odakle pare ?
Kako iskoreniti korupciju i mito ?
Kako otvoriti muzeje ?
Kako proterati farme nazovi pevaljke i ostali ološ iz medija i predstaviti ljude sa idejama i vizijama ?
Kako naterati poslanike da dolaze na posao autobusom ?
Kako kako kako ko kako kako ko kako . . .

Molim vas za našu dobrobit samo smislene odgovore bez partizana četnika droge i politike . . . samo rad dajte .
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
0

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
*.dynamic.sbb.rs.



+557 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 00:31 - pre 79 meseci
Mislim da ako kreneš od poslednjeg tvog pitanja redom prema prvom možda se sve i skocka, ali bez preskakanja
Nemoj da pricas?
 
0

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 00:43 - pre 79 meseci
Prijatelju samo konkretan odgovor !
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
0

vujkev
Beograd

Član broj: 8072
Poruke: 1347
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 01:28 - pre 79 meseci
jednostavno. obrazovati narod!!!


Naučio sam...
Da je važnije biti ljubazan nego biti u pravu
 
+3

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
c-bg-d-p1-76.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 02:27 - pre 79 meseci
Republika Srpska ima vece plate i penzije nego Srbija. Pametnom dosta.
 
0

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
*.dynamic.sbb.rs.



+557 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 02:29 - pre 79 meseci
Citat:
jovajovic100:
Prijatelju samo konkretan odgovor !


Na konkretno pitanje konkretan odgovor, a na ovo tvoje: od čega bolje? Bolje je svaki dan po malo pa ne primećuješ. Ako misliš bolje kao u visoko razvijenim zapadnim zemljama (zemljama sa "dobro razvijenom ekonomijom") odma će da se nadje pametnjaković da nas obavesti da smo po tom parametru bolji od 70% stanovništva sveta naročito od crne afrike gde je ponegde pismenih 29%. Tako da smo negde u sredini, "zlatnoj sredini". Bolje nego da se eksplodiraju teroristi po trgovima.

Ako misliš u moralnom smislu, pa mi smo sloveni, sa našom širokom slovenskom dušom niko ne može da se meri. Mi pomažemo i najgorima.

Po ovim pitanjima što si nabrojao rekao bih da te najviše zanima politika, privreda i estrada pa reko jedno po jedno...:)
Samo bih odabrao drugačiji redosled od tvog nabrajanja.

Naravno neće samo od sebe, ili da ih lepo zamoliš da se odreknu drumskih ladja ili svenarodni protesti, evo neki su zakazani za 16. septembar (narodni, čitaj dveri) i još neki za 6. oktobar koji nikad nije došao (sindikalci plus ispušene političke muštikle) odma dva odjednom da niko ne zna gde bi pre.

Možeš i mirnim putem da osnuješ stranku pa polako, te ekspertska vlada, te nacionalnog spasa, te bla bla truć, dok dodješ na vlast prvi ćeš da utvrdiš da ti je neophodan blindirani mercedes jer autobusom ne možeš na posao. I da rezervišeš pink da te zastupa, ti ćeš zapravo biti prosvećeni apsolutista dok će svi drugi da misle da si tiranin.
Nemoj da pricas?
 
0

R A V E N
Mirza Beglerović Raven
Tuzla

R A V E N
Član broj: 36142
Poruke: 1629
109.175.104.203

Sajt: NietzscheSource.Org


+101 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 06:17 - pre 79 meseci
Kopanje bitcoin-a.
 
0

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
c-bg-d-p1-76.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 06:23 - pre 79 meseci
Mnogo treba da se kopa, a Srbija koliko znam ne pravi ASIC-e.... nego samo uvozi ASICS patike ;)
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 12:22 - pre 79 meseci
Svi da se iselimo na omrznuti Zapad, i da dozvolimo udbasima, partizanima, wanna be vojvodama da konacno odahnu i rukovode zemljom kako im je po tjefu?


Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
+2

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
c-bg-d-p1-76.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 12:25 - pre 79 meseci
Vala ja jok. Radio sam jedno vreme u jednoj nemackoj firmi koja je nudila opciju Nemacka ili Srbija, naravno iskljucivo sam hteo u Srbiji da radim ;p
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 13:14 - pre 79 meseci
Odgovor na pitanje iz naslova, knjiga sa kojom valja poceti: OD SIROMAŠTVA KA PROSPERITETU
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 13:31 - pre 79 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Svi da se iselimo na omrznuti Zapad, i da dozvolimo udbasima, partizanima, wanna be vojvodama da konacno odahnu i rukovode zemljom kako im je po tjefu?


Dusane, ja vec godinama imam autorska prava za slcan plan, nemoj da plagiras

Dakle, moj plan je da se mi svi iselimo na zapad, a ovde naselimo japance, pa ce srbija za par decenija biti jedna od najrazvijenijih drzava na svetu I konacno ce se prekinuti podela na cetnike i partizane, jer to zute ljude ne zanima. Srbija ce biti toliko jaka da ce zavladati svetom. To je jasno predvideo Tarabic: Doći će ljudi sa istoka, žuti ljudi, i zavladaće svetom. Oni će piti vodu sa srpske reke Morave.

Samo treba da prevazidjemo te rasno-nacionalisticke predrasude i kazemo sebi - vazno je da su srbi, nije vazno sto su zuti i imaju kose oci.
 
0

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
c-bg-d-p1-76.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 13:40 - pre 79 meseci
Citat:
IUOP_1:
Odgovor na pitanje iz naslova, knjiga sa kojom valja poceti: OD SIROMAŠTVA KA PROSPERITETU


Ili knjiga ne radi ili ovi na vlasti to ne citaju ;p
 
0

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 13:48 - pre 79 meseci
Citat:
Darko Nedeljković:
...vazno je da su srbi, nije vazno sto su zuti i imaju kose oci.

...i da nisu Ličani i Beograđani...
 
+2

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.opera-mini.net.



+1622 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 15:49 - pre 79 meseci
Srbija je trostruka majka svima osim Srbima.

Dođe mandov iz Niš u BG = dobije opremljen kontejner, besplatne komunalije, socijala, dečji dodaci, punktovi za hranu(a ti kao belac idi na punkt pa pitaj za okrajak leba = dobijes tukidida). Oni dolaze Audijima po hranu koju bacaju kerovima. I sve super.

Dođe izbJeglica bez da zna 3 ulice, prvi posao čisti/kreči Skupštinu i MUP i SUP i bog te pita gde sve ne.

Dakle nađi mi JEDNOG JEDINOG nezaposlenog iz RS/BIH.

Dođe Hrvoje i kaže "stari mi bio Srbijanac", aj' čik uđi u bilo koju banku/osiguranje pa nađi nekoga rođenog u Srbiji.
Nema Mitke, ne se razbiralo.

Dođe Đetić, razume se odma' na pravni, sutra svi po nekim komorama i sekretarijatima, svaki 15i zna do 4 padeža, Ceca majka i tako dalje. Pitaš ga šta je po nacionalnosti - kaže pa normalno Srbin.

Dođe Kinez i odmah ima firmu i 5 Srba robova.

Dođe azilant i ima 20e dnevno dzeparac + smestaj + hranu.

Ko da ne poželi takvu zemlju? Švicarska.
 
+2

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 17:19 - pre 79 meseci
Boris Tadić@ Srbiji ne moze biti bolje dok takvi kao ti misle da su NAJpametniji.
 
+1

Cube25

Član broj: 336770
193.107.85.*



+124 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 17:21 - pre 79 meseci
Pod broj 1. -> Srediti lopovluk i korupciju.

Poostriti zakone maksimalno, oduzimati imovinu u vrednosti najmanje 10x ono sto je ukradeno, tj. sto moze da se dokaze. Slati na duge zatvorske kazne min 10+ godina. Zabrana rada u drzavnim preduzecima/institucijama i bavljenje politikom. Oformiti odeljenje koje se samo time bavi, i odgovara iskljucivo ministru za korupciju :). Formirati specijalni sud, koji se bavi samo korupcijom, gde se po kratkom postupku resava svaki spor...

Pa onda preci na ostala krivicna dela. Nema tih kredita, i te rasprodaje/izdaje zemlje, koja moze da pokrije ovoliku bahatost i lopovluk koji vlada u zemlji. Pritom ceo ekosistem lopovluka i korupcije upravo pocinje od drzave i politicara - to je jedna, slobodno se moze reci, "privredna grana" ispumpavanja sto budzetskih para, sto onih uzetih na kredit (tj. u ime normlnog stanovnistva i njihove dece i unuka).

...
Ali, od toga nema nista -> jer bi Srpska elita morala sama sebe da osudi i kazni, jer ne bave se oni politikom i sedenjem na funkcijama, zbog nas/drustva/naroda... vec upravo zbog mogucnosti da trguju uticajem i kradu. Tu su upravo zbog korupcije koja im omogucava basnoslovno bogacenje.

...
Napisao bi kako se to resavalo kroz istoriju... (ono, ako nemaju hleba, neka jedu kolace... i slicni epilozi, koji su usledili posle takvih nastupa)...
Ali bolje ne, optuzice me za podrivanje ovog lopovskog sistema...
 
0

Boris Tadić

Član broj: 248314
Poruke: 313
*.dynamic.vipmobile.rs.



+1622 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 19:03 - pre 79 meseci
Druže iz zadruge, sve što treba jeste da postanemo Bosančerosi i sivi tići i nema zime. Nema da nema, može samo da nestane. Ionako je tuđe, šta te briga.
 
+1

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 19:36 - pre 79 meseci
Citat:
Boris Tadić:
Srbija je trostruka majka svima osim Srbima.

Dođe mandov iz Niš u BG = dobije opremljen kontejner, besplatne komunalije, socijala, dečji dodaci, punktovi za hranu(a ti kao belac idi na punkt pa pitaj za okrajak leba = dobijes tukidida). Oni dolaze Audijima po hranu koju bacaju kerovima. I sve super.

Dođe izbJeglica bez da zna 3 ulice, prvi posao čisti/kreči Skupštinu i MUP i SUP i bog te pita gde sve ne.

Dakle nađi mi JEDNOG JEDINOG nezaposlenog iz RS/BIH.

Dođe Hrvoje i kaže "stari mi bio Srbijanac", aj' čik uđi u bilo koju banku/osiguranje pa nađi nekoga rođenog u Srbiji.
Nema Mitke, ne se razbiralo.

Dođe Đetić, razume se odma' na pravni, sutra svi po nekim komorama i sekretarijatima, svaki 15i zna do 4 padeža, Ceca majka i tako dalje. Pitaš ga šta je po nacionalnosti - kaže pa normalno Srbin.

Dođe Kinez i odmah ima firmu i 5 Srba robova.

Dođe azilant i ima 20e dnevno dzeparac + smestaj + hranu.

Ko da ne poželi takvu zemlju? Švicarska.



Kako to ekipa poput mandova, izbJelgice, bosancerosa, djetlica, kineza, azilanta i na kraju hrvoja - driblaju tebe na domacem terenu???

E moj prijatelju nisi ti ni za klinac ako ti ovakva ekipa dodje i uzme nesto sto je tvoje :D :D :D
 
+1

cika dacha

Član broj: 296868
Poruke: 1013



+2237 Profil

icon Re: Kako da u Srbiji svima bude bolje?10.09.2017. u 19:57 - pre 79 meseci


Boris Tadic@ promeni ime u Djordje Cvarkov :-)

I njemu su svi krivi.


 
+2

elitemadzone.org :: MadZone :: Kako da u Srbiji svima bude bolje?
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 40792 | Odgovora: 239 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.