Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije

elitemadzone.org :: MadZone :: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 9914 | Odgovora: 74 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije05.10.2020. u 16:56 - pre 42 meseci
slišam Marinku Tepić kako serenda uživo na fejsbuku u nekoj emisiji.

Misim, nije da imam nešto protiv nje, ona bar radi konkretno i iskreno protiv ovog trenutnog diktatora, međutim žena uopšte ne shvata 5.oktobar, hvali kako smo nakon 5.oktobra dobili "pristup međunarodnim institucijama" i (parafraziram) sve ono silno pozitivno od zapadnog sveta. A onda je kao došao diktator Vučić, bla bla ...

Žena ne kapira da je Vučić nastavak procesa koji je počeo 5.oktobra. Ono što Američka gövna nisu mogla da postignu dok je Milošević bio na vlasti, to ta gővna postižu sada nako što su doveli egoistu na vlast. Mic po mic, oni svoj cilj ostvarju. Oni lično su ga srušili 5.oktobra uticajem na mozgove političara i naroda koji nisu bili u stanju da vide širu sliku ali su rado iskoristili pare koje su im tutnute i propagandu koja je ogranizovana.

Nisam ni ja shvatao 5. oktobra šta se u stvari dešava, radovao sam se kao malo dete ne shvatajući da nismo dobili slobodu već robiju. Ali, ja sam bar uspeo to da shvatim negde pre nekih desetak godina kada sam sabrao i rekapitulirao sva dešavanja od 5. oktobra i shvatio da su u međuvremenu doneti zakoni koji OGRANIČAVAJU slobode i prava koja su postojala za vreme Miloševića, a da su mediji daleko više ograničeni nego što su bili za vreme MIloševića.

Nije to slučajno, to je bio cilj od samog početka.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1616



+584 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije05.10.2020. u 16:58 - pre 42 meseci
Eh ti zli Amerikanci, uvek nesto kuvaju iza ledja.
Cekaj, zar nije ceo svet provtiv nas; ne samo USA?
Stay positive
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
p2-115.p59.bvcom.net.



+1064 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije05.10.2020. u 17:22 - pre 42 meseci
5. oktobar je drzavni udar u saradnji sa policijom. Demonstracije su tu samo pokrivka. Bio sam, nije bilo policije za razbijanje demonstracija, nije bilo ni vojske.
Mislim da je to moralo da se desi da bi drzava uopste profunkcionisala. Svima je to bilo jasno.
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2679



+690 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije05.10.2020. u 19:42 - pre 42 meseci
Veličanju Miloševića nema mesta, on je jedan od onih koji su početkom 90-ih odbili ponudu da SFRJ postane labava konfederacija i da takva uđe u EEZ...

Milošević je kao Karađorđe, ratovaćemo ako treba sa svima, ali ne damo tuđinu kako on hoće pa makar svi izginuli, a onda Karađorđe kad je ustanak propao pobegao preko Save i ostavio narod, dok se Milošević za vreme bombardovanja skrivao po bunkerima, a pustio narod da gine.
Kako to da su se ti amerikanci i nemci navrzli baš na srbe i Srbiju, a nisu na Norvešku, Dansku ili Finsku? Kako ti amerikanci Danskoj ne preotmu Grenland? Kako ti amerikanci ne otmu Norveškoj nalazišta nafte, nego se eto nameračili baš na Sadama, Gadafija, Miloševića i Asada?

Sa druge strane, imamo u istoriji Miloša Obrenovića, koji je bio i gori diktator od Miloševića, ali je klečao pred sultanom da bi dobio neku vlast, a za posledicu je narod dobio to da ga tuče neko njegov umesto turaka. Dobro, turci su umeli i da nabijaju na kolac, a Miloš nije bar to činio, imao je civilizovanije metode. Zabeleženo je više buna protiv samog Miloša, koje su ugušene u krvlju, ali je Srbija ipak dobila korak-po-korak neku samostalnost, koja je na kraju dovela i do dobijanja državnosti.
Da je Milošević mogao da vlada još koju deceniju, kao Miloš, možda bi i unapredio Srbiju, ali danas vreme teče nešto brže nego pre 200 godina, neće narod da trpi nekoga 3-4 decenije da bi možda počeo bolje da živi.


Dakle, prestanite više sa hvaljenjem diktatora... na kraju krajeva, Milošević i Tuđman su lepo zakuvali rat između hrvata i srba, a oni zajedno imali banku u Parizu, EPS prodavao električnu energiju Hrvatskoj 90-ih dok su nas isključivali po 9 sati...

To što se oni koji su došli iza njega nisu na kraju pokazali boljim onoliko koliko je narod očekivao nije razlog da se ovaj veliča i diže u nebesa. Izgleda da su ljudi zaboravili inflaciju, ratove, nesposobnost da se za par sedmica izađe na kraj sa OVK (ako nije znao, što nije pitao kineze kako rešavaju problem tih kolovođa koji podbunjuju narod).
Ovi posle su nastavili pljačkanje na drugačiji način, ovi treći uzimaju otvoreno da svi vidimo, ali narod i dalje ćuti i trpi. Do kada, kako, zašto, pisaće jednog dana istoričari.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1179



+835 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije05.10.2020. u 19:50 - pre 42 meseci
pisac: Žena ne kapira da je Vučić nastavak procesa koji je počeo 5.oktobra

Mislim da kapira, ali nece da puca sebi u nogu, ono zuti Miki Rakic, Milo Djukanovic i jos par teskih medjunarodnih kriminalaca, sve sa full podrskom i parama iz Nemacke, Norveske itd. koji su pravili taj ÇNÇ
 
Odgovor na temu

Al Imam

Član broj: 345564
Poruke: 100



+25 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije05.10.2020. u 20:51 - pre 42 meseci
Konačna propast Srbije je krenula 1987 protestima protiv "autonomaša" u Novom Sadu.
Izvanredno organizovane demonstracije od strane UDBE finansirane iz državnog budžeta
nisu mogle a da ne daju rezultat.

Za 15-tak minuta na RTS1 ide emisija "Dan jedne nade - peti oktobar".
Za očekivati je da će poslušnici reprezemtovati pobedničku ulogu Vučića kao mudrog vizionara u tim "previranjima".

 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije05.10.2020. u 22:37 - pre 42 meseci
Citat:
mjanjic:
Veličanju Miloševića nema mesta, on je jedan od onih koji su početkom 90-ih odbili ponudu da SFRJ postane labava konfederacija i da takva uđe u EEZ..


Prvo, gde si ti video veličanje Miloševića?
Drugo, to je i trebao da odbije.

Da razjasnim na početku da ne bi moje reči posmatrao kroz stakla u nekoj boji, ja nisam Srbin već samo živim u Srbiji, ja sam Jugosloven (imaš ovde nekih koji misle da sam Bugarin). Međutim postoji neka logika koja govori da iako ja nisam pristalica raspada SFRJ, ukoliko se SFRJ ipak raspadne onda svaki tzv. "narod" (koji je samo uobrazio da je išta različit od drugog "naroda") treba da bude u državi u kojoj želi da bude.

To je tvrdio i Milošević, ali na jedan krut/rigidan način koji se nije ni meni sviđao.

Ne postoji nijedan jedini razlog zašto su republike otcepljene u AVNOJskim granicama. Ne postoji, te države nisu postojale kao takve i nisu ušle u neku federaciju, nego se ujedinjenje svih njih zasnivalo na gaženju koje su Srbi doživeli u 1.sv.ratu.

Jel se osećaš kao Hrvat? Ok, idi onda, ali bez dela teritorije na kojoj se ljudi osećaju kao Srbi. Isto važi i za muslimane (sada prozvane "Bošnjaci" da bi se veštački formirao narod koji bi po imenu trebalo da ima pravo na teritoriju Bosne I HERCEGOVINE - vrlo zanimljivo).

E sad, što se Sandžaka tiče, i drugih teritorija koje Srbi nisu hteli da daju ali su hteli da zadrže iz drugih republika, tu je u pitanju samo emocionalna zaslepljenost, problem prisutan kod svih ljudi bez obzira na naciju.

Milošević je bio budala prvenstveno jer je pitanje šiptarskih separatista (koji su finansirani iz BND-a i verovatno Cije) pokušao da reši brutalnom silom, i tu je totalno omanuo, okrenuo i ono malo ljudi koji su možda mogli u nekoj zamisli da imaju razumevanja za dešavanja.

Treba zapamtiti i ponavljati (jer se to sada namerno prikriva) da je brutalni progon i etničko čišćenje Šiptara sa Kosova počelo NAKON početka bombardovanja a ne pre njega. Bombardovanje nije imalo nikakvo opravdanje na početku, ali ga je Milošević svojom glupošću uspešno sam napravio nakon početka i tako omogućio da se bombardovanje nastavi. Pratio sam CNN u to vreme, sve je bilo jasno kao dan, milošević je bukvalno retroaktivno opravdao bombadovanje koje nije imalo opravdanje na početku.

Takođe treba zapamtiti da su Srbi etnički očišćeni iz Hrvatske uz aminovanje Amerike, i da je Milošević verovanto pokušao da iskoristi bombardovanje da to isto uradi šiptarima na Kosovu, ali jeb'ga nije isto kad radiš etničko čišćenje uz odobrenje i podršku najvećeg zla na svetu i bez odobrenja tog istog zla.


[Ovu poruku je menjao pisac dana 06.10.2020. u 00:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije05.10.2020. u 23:02 - pre 42 meseci
Ah, da dodam nešto zanimljivo. Moj najbolji drug je u to vreme bio Musliman.

Kada je Bosna i Hercegovina preuranjeno priznata u svojim AVNOJskim granicama, ja sam bio za rat a on naravno nije bio za rat. Tada je počeo da me pomalo izbegava.

Posle ratova smo opet bili sasvim OK.

Ja svoje mišljenje o tome nisam promenio ni za milimetar, i dalje mislim da je rat trebao i morao da se desi, i u Hrvatskoj i u Bosni, jer je neko namerno komadao SFRJ onako kako njemu odgovara a ne kako je pravedno. Nažalost Srbija je izgubila jer je Milošević bio glup, Rusija slaba, a pravi protivnik Srbije nisu bili ni Hrvati ni Muslimani nego Nemačka i Amerika.

Pri tome uopšte nisam bio srpski nacionalista, nego sam realan. Ja se i dalje svađam sa srpskim nacionalistima koji tvrde da je Makedonija srpska i lupetaju razne druge gluposti, mrze druge "narode" i slično. Ja nikoga ne mrzim jer znam da je pravi krivac za sve na sasvim drugoj strani sveta.

Milošević je bio budala, ko ga je postavio na vlast taj ga je kasnije i skinuo sa vlasti, iskoristio je njegovu krutost i autoritarnost da izazove animozitete među "narodima" u SFRJ a onda je balansirao celu igru tako da nijedan narod (odnosno Srbi kao najbrojniji narod) ne bude dominantan na ovom geografskom prostoru, kako bi lakše vladao teritorijom.

To je i bio cilj, što više rasparčati teritoriju, ukloniti hegemoniju i napraviti bućkuriš, zavadi pa vladaj.

Uspešno ostvareno.

Sada dodaju imigrante da bi potpuno uništili nacionalne države kao takve (u celoj Evropi), i obesmislili bilo kakvo dalje protivljenje brisanju nacionalnih država, i zavođenju jedinstvene svetske vlade i novog svetskog poretka. EU je samo korak ka krajnjem cilju.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8058



+1746 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije05.10.2020. u 23:09 - pre 42 meseci
Nije postojala Nikakva ponuda o ulasku , tada u EEZ ! Ni kao Federacija , ni kao Konfederacija , ni kao 6 nezavisnih drzava !

Eto Slovenija je postala samostalna fakticki 1991 . a formalno 1992 i postala deo EU tek 2004 . godine ??

Severna Makedonija nije puskarala ni dana sa ostalim republikama , Slovenija jeste sa Visenacionalnom JNA , pa do danas nije ni zapocela razgovore o pristupanju ??

Gde je ponuda ? Nije je nikada ni bilo !

Kao sto danas nema nikakve ponude za Srbiju , priznali Kosovo ili ne nema EU !!

Inace zasto bi Unija trazila Konfederaciju ?? Mogla je da primi i celu SFRJ odmah da je htela . Ali naravno nije ni pomisljala niti nudila nista slicno .

Badinterova komisija osnovana upravo od te Unije je zauzela stav o 6 nezavisnih drzava . To je bio zvanicni stav EZ od Mastrihta 1992 . godine kada su priznavane nezavisne ex YU republike i kada je postala EZ bez jednog E .
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2679



+690 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije06.10.2020. u 00:22 - pre 42 meseci
Evropska zajednica negde u martu 1991. godine donela je Deklaraciju u kojoj se kaže da Ujedinjena demokratska Jugoslavija ima najbolje šanse da se integriše u EU (koja je formalno-pravno nastala kasnije, 1993. godine).

Šta je bilo kasnije nije važno, SPS je dobio 80% glasova na viku i dreku o ugroženosti srba širom republika bivše SFRJ (bilo je osnova, ali svet je mislio drugačije pa je to moralo da se ima u vidu)
Čak i u julu 1991. godine nije bilo kasno da se sve smiri, jer su izboru Predsedništva SFRJ prisustvovali predstavnici Evropske zajednice, ali nekoliko sedmica kasnije Tuđman poziva sve hrvate na rat, dok Mesić, sasvim suprotno onome za šta se zalagao u Predsedništvu SFRJ, u hrvatskom Saboru poziva na odbijanje svih predloga Predsedništva SFRJ (dakle i predloga koje je sam on prihvatio).


Na kraju, kad se pogleda rezultat 20 godina posle toga, oko 2000. godine, bolje da su svi prihvatili avnojevske granice, srbi u Hrvatskoj prihvatili Hrvatsku kao svoju državu (bili konstitutivan narod ili ne, svejedno), ako ne bi imali adekvatan tretman, lako bi bilo prodati stanove i imanja i odesliti se, ovako su ostali bez svega...

Bolje da smo pomogli slovencima i hrvatima da se otcepe, da se formira BiH (a neka se neko seti i plana Z4 koji su srbi odbili)... pa da lepo svi uđemo u EU, granice se ukinu, i koga briga u kojoj državi živi.



Da ne zavisi samo od političara, već i od naroda, pogledajte granicu Baarle-Nassau (Holandija), odnosno Baarle-Hertog (Belgija):


Tamo granice prolaze po sred bašte kafića, ljudima po sred kuće ili stana (pa su se mnogi "selili" u drugu državu tako što bi pomerili ulazna vrata sa druge strane granice), pa nisu ratovali oko "spajanja" ili "objedinjavanja" teritorija kao mi u SFRJ.


Ovde narod još uvek ima nisu svest, ne kapira da svaka galama političara vodi fizičkim sukobima, a posle toga i oružanim, i umesto da takve političare otera sa političke scene, kliče im i veliča ih kao spasioce.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9420
*.cpe.sn.co.rs.



+10236 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije06.10.2020. u 07:42 - pre 42 meseci
Citat:
pisac:Nisam ni ja shvatao 5. oktobra šta se u stvari dešava, radovao sam se kao malo dete ne shvatajući da nismo dobili slobodu već robiju.

Svima koji ovako lupetaju, iskreno želim da ceo život žive tako što:

- od 4 ujutro čekaju red za 2 L mleka, ako ga bude
- kupuju gorivo u flašama od švercera
- kupaju dete u 5 popodne zato što je od 6 do 6 ujutro restrikcija struje
- plaćaju državi taksu za izlazak iz zemlje
- ceo dan i celu noć čekaju red ispred ambasade za vizu.

Ali, "platiš hleb 3 dinara i bog da te vidi"



Svo zlo u Srbiji je nastalo upravo i samo u vreme vladavine mafijaškog bračnog para Milošević-Marković

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
82.117.201.26



+1064 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije06.10.2020. u 09:33 - pre 41 meseci
Ma samo kad se setim da sam isao u Madjarsku da dignem pare iz banke. Imam ameriken ekspres corporate i potpuno beskorisna
jer nije radio platni promet, uvek si morao da nosis kes...
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9420
*.cpe.sn.co.rs.



+10236 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije06.10.2020. u 10:08 - pre 41 meseci
Citat:
Branimir Maksimovic: Ma samo kad se setim da sam ...
Ma kad sam počeo da pišem post, navirala su sećanja na sve i svašta ... pa sam brže-bolje napisao šta sam napisao i potrudio se da skrenem misli sa svega onoga za čim žale pisac i slični njemu.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije06.10.2020. u 10:11 - pre 41 meseci
Joj, srce mi se cepa, mladi Maksimović nije mogao da se k'urči svojom American Express karticom po Srbiji, gde god ju je vadio konobari i prodavci su se upišavali od smeha! Zato je morao da putuje u Mađarsku, tamo su imali razumevanja za njegov problem i potrebu...
Ja ne znam stvarno kako smo preživeli bez mogućnosti da koristimo platne kartice!? Gde bi nam sada bio kraj da nas zli Sloba i Mira nisu lišili jednog tako fundamentalnog ljudskog prava...
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3441

Jabber: djoka_l


+1460 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije06.10.2020. u 11:36 - pre 41 meseci
Jeste Slobo, samo su nam kartice bile problem.
Ostatak života nam je bio kao cvetna bašta, slično kao u Severnoj Koreji.
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
82.117.201.26



+1064 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije06.10.2020. u 11:51 - pre 41 meseci
Ma beda kakva je bila tada, sada je nezamisliva. Ali nezamisliva.... Mislim ono sada neko ko radi za minimalac bar moze da jede nesto
svaki dan, a zamisli tada za penziju neko dobije kilo krompira ili tako nesto...
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9420
*.cpe.sn.co.rs.



+10236 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije06.10.2020. u 12:07 - pre 41 meseci
Sad bi Sloba rekao "Joj srce mi se cepa što je neki penzos mogao da kupi kilo krompira sa mesečnom penzijom"


OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8058



+1746 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije06.10.2020. u 12:33 - pre 41 meseci
Eto kad dodjosmo do Sankcija , gde su sada ovi Rusofili da se jave i da objasne , zasto onda Lazna braca Rusi glasase za sankcije u Savetu bezbednosti UN i uvedose nam najjace sankcije koje su ikada postojale na planeti u Istoriji !!
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije06.10.2020. u 12:44 - pre 41 meseci
Ne, Javo. Da se penzos (ili Branimir) žalio na visinu penzije (ili plate) i na svoju platežnu moć, vrlo bih se složio sa njim, jer sam u to vreme i sam bio u sličnoj situaciji, malo dete, neredovna plata (iako nominalno visoka, do kraja smene vredela je 8-9 maraka), troje penzionera o kojima je trebalo da brinemo. I da je bilo gadno i ponižavajuće, bilo je.

Ali ne mogu da se solidarišem sa nekim ko ne može da koristi svoju Ameriken Ekspres karticu. I ko mora da putuje u Mađarsku da bi dobio keš od svoje banke. Pa taj put u Mađarsku koštao je deset puta više od svih mesečnih prihoda u mojoj porodici. Da se razumemo, nisam ljubomoran što je Branimir mogao da finasira svoj put u Mađarsku (a čak nije ni švercovao ništa iz Mađarske, mogu da se kladim!). Ali nikako ne mogu da se stavim u njegovu kožu i da kukam kako nisam mogao da koristim svoju bankovnu karticu. Mislim, malo je nepristojno i podsmevajuće prema ostatku građanstva kad, u svoj onoj bedi, jadu, strahu i nemoći, ti kao najveći problem izdvojiš tvoju jbnu Ameriken Ekspres karticu. To kao da se žališ što nigde nema da se kupi Feline hrana za tvoju mačku, samo neki Purina, Blue Buffalo i Rachael Ray (sic!), dok penzioneri čekaju od 4 ujutru u redu za mleko.

E, za to mi se srce cepa.
 
Odgovor na temu

Branimir Maksimovic

Član broj: 64947
Poruke: 5534
82.117.201.26



+1064 Profil

icon Re: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije06.10.2020. u 12:54 - pre 41 meseci
ademare, ne znam da li je bilo pre ili posle, ali Milosevic je podrzao finansijski puciste i time od Jeljcina napravio naseg neprijatelja.

Slobo, ok, ali to da ne radi platni promet je veliki problem, kada radis za nekog u insotranstvu, pre svega zato sto ne moze
da ti uplati honorar ovde... no tad je bilo tako da niko zivi nista nije placao, pa je i drzava propala izmedju ostalog i zbog toga.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Srećan vam 5. oktobar, kada je pre 2 decenije krenula konačna propast Srbije

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 9914 | Odgovora: 74 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.